22 травня 2019, 17:00

Нові лідери, на яких заслуговує Україна

Надзвичайно круто, що в Україні є проекти, які заряджають країну на глобальні позитивні зміни та дають можливість проявити себе соціально активним людям. Одним з таких є національний телепроект "Нові лідери". Зараз триває голосування за ТОП-25 НОВИХ ЛІДЕРІВ другого сезону проекту, в якому я беру участь. Ідея змін, яку я пропоную, спрямована на розвиток громадського здоров'я та підвищення якості медичного обслуговування.Чому я учасник ініціативі "Нові лідери"

Протягом чотирьох років я активно займаюся волонтерською та громадською діяльністю в сфері охорони здоров'я. До цього мене спонукала історія моє родини, пов'язана боротьбою за життя та здоров'я нашого сина.

Займаючись лікуванням власної дитини, я розумів, скільком родинам так само доводиться стикатися з відсутністю необхідного обладнання для діагностики та лікування, з потребою шукати кошти на лікування. На жаль, від лікарні ніхто не застрахований. Я розумів, що без належних умов праці та сучасного устаткування навіть найкращі лікарі не можуть нормально лікувати пацієнтів.

В пошуках рішення цих проблем я переконався, що треба виходити на нові рівні. За час моєї громадської діяльності мені вдалося розвинути дві громадські організації, що об'єднують потужну мережу Агентів змін в охорони здоров'я. Це батьки, медики, журналісти, активісти, які вже втілюють грандіозні проекти в сфері охорони здоров'я. Зараз я відчуваю потребу масштабувати та зміцнювати цей успіх. До мене приєдналися однодумці з різних сфер діяльності, які прагнуть допомогти мені втілювати мої задуми. Адже всі ми є пацієнтами.

Моя ідея змін: соціальне підприємництво в напрямку електронної системи охорони здоров'я з метою розвитку громадського здоров'я та підвищення якості медичного обслуговування.

Знаю, як втілити зміни на національному рівні та готовий працювати на результат. Тому я став учасником проекту "Нові лідери". Для мене це не шоу, а можливість підсилити медичну реформу. Це важливий крок в напрямку до змін в охороні здоров'я, які потрібні кожному громадянину. Ми хочемо, аби кожна людина, яка потрапить до лікарні, мала все необхідне для порятунку і одужання. Тому я закликаю і вас підтримати мене на цьому шляху.

Моя ідея змін

Ми пропонуємо створити соціальне підприємство у напрямку електронної системи охорони здоров'я, сфокусоване на стратегічних питаннях галузі.

Прибуток підприємства буде спрямований на фінансування вітчизняних виробників та розробників сучасного медичного обладнання та технологій, а саме: протезування, медичні пристрої та прилади, медичне устаткування, IT-сервіси, тощо. З подальшим фінансуванням благодійних проектів Української Біржи Благодійності (УББ), спрямованих на придбання, обслуговування та ремонт медичного обладнання.

Наш продукт – комплексне IT-рішення у вигляді медичного боту на базі штучного інтелекту. Медбот буде корисним як пацієнтам, так і медичним закладам, і лікарям.

Уявіть собі, що в будь-якому зручному для вас месенджері в телефоні, або на сайті медзакладу, або пацієнтської спільноти вас зустрічає дружній, знайомий медичний чат-бот, ваш незмінний помічник, який допомагає вам орієнтуватися в ваших правах як пацієнта; дає практичні поради що профілактики захворювань; нагадує про прийом ліків, чергове щеплення, та відвідування лікаря та багато іншого.

Функціонал медбота допоможе знизити навантаження та оптимізувати роботу медичного закладу та лікарів, скоротить кількість необгрунтованих викликів лікаря додому, підвищить довіру та рівень комунікації з пацієнтом.

Проект "Розвиток громадського здоров'я і підвищення якості медичного обслуговування" потрібен вже зараз, як пацієнтам, так і лікарям, керівникам медичних закладів, #медреформі в цілому.

Як нас підтримати

Кожен з вас може допомогти змінам втілитися. Ваш перший крок – це проголосувати за ідею, яка є учасником телепроекту Нові лідери.

Щоб проголосувати, потрібно:


1. На офіційному сайті (http://novilidery.com) "Нових лідерів" натискаєте на розділ "Реєстрація", де після заповнення всієї інформації, Ви офіційно стаєте виборцем.


2. Ви маєте зайти у особистий кабінет на офіційному сайті "Нових лідерів", за допомогою смс-коду, який був надісланий вам під час реєстрації.


3. Далі переходьте у розділ "Лідери" для цього потрібно навести курсор на розділ "УЧАСНИКИ" и меню сайту.
4. Зайдіть на сторінку (http://bit.ly/badikov) Бадіков Тимофій, де знайдете кнопку "Проголосувати".

Голосування завершується 23 травня 2019 року.

Голосуйте просто зараз.

Дякуємо за підтримку.

powered by lun.ua

Вакциновані освітяни – запорука здорової і розумної нації

Зараз темпи поширення COVID-19 в Україні називають помірними, однак нова хвиля пандемії вже "дихає нам у спину". За прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров'я, спалаху варто чекати вже восени...

Україна 30. Здорова Україна

Здоров'я – це найголовніша цінність людини, як не крути. Стан здоров'я впливає на добробут, на можливість на повну відчувати радість спілкування з рідними й близькими, отримувати освіту, відвідувати бажані місця тощо...

Налагоджена профілактика та високотехнологічне лікування раку в Україні

Заходи з профілактики інфекційних хвороб (передусім вакцинація) допомагають зберегти життя та здоров'я мільйонів людей. Також вони дозволяють зекономити чимало державних коштів, які вкрай потрібні для лікування неінфекційних хвороб...

Київ – Здорове місто!

Минулого року ми з Доктором Комаровським та громадським діячем, а нині депутатом Київради, Миколою Конопелько заснували соціальну ініціативу "Здорове місто"...

Ні – розміщенню шкідливого хімічного виробництва в центрі Києва

Київ рухається до Європейської мережі ВООЗ "Здорові міста". Вже розпочалася розробка Комплексної міської цільової програми "Здорове місто" на 2021-2023 роки з залученням національних та міжнародних експертів...

Закликаю нардепів підтримати Проект Закону про систему громадського здоров'я N4142

Cистема громадського здоров'я є складовою, яка визначає, яким чином країні змінити фокус від політики лікування до політики попередження хвороб...