Артем Біденко Державний секретар Міністерства інформаційної політики України

Фантазія на тему майбутнього

22 січня 2013, 11:31

- Доброго ранку, Українська Незалежна Державо! Вас вітає Українське Національне Радіо, 106 ФМ, і я – ведучий ранішнього шоу Терентій Самотній. Сьогодні 14 грудня 2018 року, і я бажаю всім гарного натхненного дня, веселих усмішок навколо, і нехай ані жид, ані москаль не трапляться вам сьогодні по дорозі!

А у нас в гостях – голова Українського Національного Інформаційного Бюро Ірина Бойко, відома як палкий захисник Рідної Мови. Вже чотири роки вона очолює Бюро, і досягла на цій посаді значних результатів – саме про них говорив у своїй щорічній промові наш Президент Олег Прокопенко. Пам'ятаєте: "Тільки Український Дух, тільки Рідна Держава, тільки Звитяга й Боротьба"! Кінець цитати.

- Пані Ірино, розкажіть, чого Ви досягли за ці чотири непростих роки?

- О, дякую, Терентію, за таке влучне запитання. Це не секрет – ми досягли дуже серйозних реформ. Первісно ми повернули Рідній Українські Мові статус Єдиної Державної. Через півроку спромоглися заборони вживати москальську мову в державних установах, а через якийсь час – і загалом по Українській Незалежній Державі. Два роки тому ми заборонили вживати слова "російський" та "єврейський" як невластиві Рідній Українській Мові – і слава Богу, скажу я Вам!

- Навіки слава!

- Адже тільки "москаль" та "жид" є тими словоформами, що є природно притаманні українцям, і саме їх необхідно вживати задля уникнення непорозумінь і утисків.

- А над чим сьогодні працює Бюро, та й загалом Український Національний Уряд? Які реформи слід чекати нашим щирим українським слухачам?

- Зараз ми активно працюємо над розробкою стандарту "Єдина Рідна Мова – Єдина Титульна Нація – Єдиний Чільник Держави". Згадаймо буремний 2014 рік – 7 травня Лідер Партії "Українська Свобода" повалив на землю і вибив око опоненту від промоскальського регіонального угруповання. Потім він піднявся і промовив саме ці слова, що навіки закарбувалися на наших серцях. І додав – "Слава Україні!".

- Героям слава!

- Власне!

- Прошу?

- Саме цей Стандарт стане надалі базовим для реалізації благоденства всієї Української Нації. Достаток і благоденство – наші принципи, згідно з якими працює Уряд і Президент. З цією думкою вони прокидаються в 5.30 ранку, з цією думкою читають ранішнього "Кобзаря", з цією ж думкою вживають вечірній вареник з тернопільською кислою капустою.

- Дякую, пані Ірино, побажаємо їм успіхів на цій ниві. Скажіть, будь ласка, а як ви оцінюєте спроби так званого Межигірського уряду в екзилі щодо дискредитації Української Незалежної Держави? Адже всі ми вчора читали так зване комюніке, чи навіть так звану ноту протесту щодо Маршу пластунів на берегах Дніпра. Чи можуть взагалі ці запроданці, ці жидо-москалі, перепрошую за сленг, вказувати нашому Уряду, як тренувати наших молодих юнаків і юнок?

- Я відповім без зайвої демагогії. Адже тримаю в руках Декалог Українського Націоналіста з Золотим Тризубом на титлі, в якому чорним по білому написано: ніякого діалогу з окупантами, ніякого поступу в сторону оліго-ліберальних цінностей. Навіть ситуативно ми не можемо вести діалог із людьми нетрадиційної релігійної чи сексуальної орієнтації. Що ж говорити про тих, хто не знає нашої Рідної Української мови?! Знаєте, моя бабуся казала – "Комуняку на гілляку", от саме те я хочу сказати в обличчя цим екзальтованим екзильцям.

- Яка експресія, пані Ірино! Це справжнє щастя, що нашою державою керують настільки сильні та впевнені особистості.

- Дякую, Терентію!

- Дякуємо, пані Ірино, гарного Вам дня. А вам, любі радіослухачі, раджу не хвилюватися – пан Президент не полишає своїх думок про наш добробут і гарантує, що дуже скоро все буде – добре! З вами був Терентій Самотній, залишайтеся з нами!

powered by lun.ua
Коментарі — 128
М_Гайдамака _ 22.01.2013 12:46
IP: 95.67.79.---
Будь-яка країна будується на фундаменті, який являється мова, культура, традиції, історія, національна. Це правило діє для всіх країн, Росії, Європи, Америки. Якщо в Україні українська мова і культура є націоналізмом, то що тоді буде національною ідеєю – традиції злодійського світу?
replika _ 22.01.2013 12:45
IP: 5.207.15.---
М_Гайдамака:
Я провів Новій рік у французьких Альпах і так, як не володію французькою, хотів безуспішно знайти англійський канал із більше 30, але не пощастило. На щастя, допомогла дружина, і переводила цікаві програми. І я подумав, які страшні націоналісти французи, навіть емігранти мусять володіти французькою. А потім,повертаючись із гір до Леона, я не міг не захоплюватись французькими дорогами і рівнем життя, порівнюючи з українськими реаліями. І я задаюсь питанням, чому так гарно живе націоналістична Франці??
Вот что бывает, когда пьют самогон настоянный на мухоморах, с каких это пор "велика ковзанка" в твоем селе стала называться французкими альпами. 1000% гарантии что во Франции ты никогда не был! Более заарабленной и заафриканеной страны в европе просто нет. Париж, леон, марсель – давно центры оседлости для черных. Идешь по улице из 10 прохожих 8 не белых! Китайцев ваще тьма, как в Москве таджиков. Кругом арабская речь, музыка, даже радио есть.
Артем Біденко _ 22.01.2013 12:30
IP: 213.169.66.---
replika:
На жаль, ні. Я б тоді за прикладом французів спочатку багато б написав про економічний блок, міжнародний блок, а вже потім трохи додав і по культурних питаннях. Чомусь у нас багато хто не навчився звичайній логіці – французи добре живуть не тому, що в них мову захищають, а тому що перед мовою зайнялися іншими питаннями.
replika _ 22.01.2013 12:26
IP: 5.207.15.---
Артем, это не Вы случайно писали предвыборную программу ВО Свобода?
replika _ 22.01.2013 12:26
IP: 5.207.15.---
Артем, это не Вы случайно писали предвыборную программу ВО Свобода?
Kill_Bill_ _ 22.01.2013 12:25
IP: 95.134.192.---
Найбільш розповсюджене ім'я хлопця в Брюсселі – Мухамед. Наш вибір, щоб ви всі розуміли, між Брюссельо-бадом з Мухамедами та українським націоналізмом. Радянські пенсіонери повимирають, виборча база Януковича, повимирають через 10 років. А в Москві до того часу царем стане родич Кадирова. Так що кохатися з братами росіянами не вийде.
Тому, хай буде багато перегинів в українському націоналізмі, але європейський політкоректний тоталітаризм, чи путінська ісламізація – це шлях заміни населення, це шлях в Європейський Халіфат. Нам треба перечекати 50 років, може менше, поки бюрократично-паразитична влада в європейських країнах остаточно збанкрутує й не зможе більше займатися перерозподілом на користь виборців люмпенів.
Тому перечікувати краще в націоналістичній Україні, ніж стати за кілька десятиліть заляканою меншістю, як копти в Єгипті.
М_Гайдамака _ 22.01.2013 12:23
IP: 95.67.79.---
Я провів Новій рік у французьких Альпах і так, як не володію французькою, хотів безуспішно знайти англійський канал із більше 30, але не пощастило. На щастя, допомогла дружина, і переводила цікаві програми. І я подумав, які страшні націоналісти французи, навіть емігранти мусять володіти французькою. А потім,повертаючись із гір до Леона, я не міг не захоплюватись французькими дорогами і рівнем життя, порівнюючи з українськими реаліями. І я задаюсь питанням, чому так гарно живе націоналістична Франці? Так чому життя після приходу Януковича тільки покращилось, судячи із фоток, тільки в Межигір'ї і в його сина стоматолога і оточення сімї? Чому Ринат може, купувати як єдиний учасник ласі шматки власності, чому Фірташу віддають облгази і титановий комбінат? Чому в Києві після танення снігу дороги перетворюються, як після бомбардування?
Нестор Писарчук _ 22.01.2013 12:21
IP: 213.169.78.---
Елена Жмарева:
.
Додам ще (для Елени). Інший приклад: місто Харків. Про це мало хто замислюється, проте Харків відіграв дуже визначну роль у формуванні укр культури. Там, по суті, зародилася літературна укр мова. Там до середини 19 ст. (поки у Києві університет не заснували) був провідний центр української культури, науки і суспільно-політичного життя. Там на початку 20 ст. народився доктринальний укр. націоналізм (1900, промова Міхновського про самостійну Україну). А сьогодні Харків кричить на пів країни про те що це, мовляв, "русскоговорящій город". Чули щось колись про причинно-наслідкові зв'язки? От тепер замисліться про те, що у проміжку між (умовно) 1918 і 1991 мало щось статися, щоб Харків із центру укр культури і україномовного міста перетворився у "русскоговорящій город". Цікаво, що ж це було?
Helter-Skelter _ 22.01.2013 12:19
IP: 94.248.47.---
Какая феерическая хрень... На уровне школьной самодеятельности, не выше.
DDD10 _ 22.01.2013 12:16
IP: 109.197.217.---
... це Ваше вітання з Днем Соборності!!??
...підло!
lystonosha _ 22.01.2013 12:16
IP: 178.214.173.---
Владимир Афендиков:
Согласен.
Артем Біденко _ 22.01.2013 12:14
IP: 213.169.66.---
La Rossa:
І це теж буде) Щоправда, стилістика вимагатиме використання досить примітивної російської, що призведе до додаткових нарікань. Але що робити, антифашизм таких антифашистський)
clara168 _ 22.01.2013 12:14
IP: 95.132.124.---
Видно відразу, що гроші не пахнуть для таких от біденків...
Владимир Афендиков _ 22.01.2013 12:13
IP: 212.66.42.---
lystonosha:
Приходится выбирать между русским национализмом и украинским (между двух зол) русский – намного страшнее и он уже у власти.
Чтобы это утверждать, нужно украинский национализм облечь всей полнотой власти. Пока что мы этого не видели.
La Rossa _ 22.01.2013 12:10
IP: 93.74.246.---
А тепер, пане Біденко – видайте нагора руськомірську версію.

Ото буде тра-ля-ля...
Svet Chech _ 22.01.2013 12:10
IP: 194.187.31.---
прикольно кено снять с брюсом виллисом. у всех гугл очки, в небе парят миллионы антоновых на антигравитации, приднестровье уже пару лет ка кприсоединилось, на очереди кубань, молдва и воронежская. а юля, сидит, интересно?) и вообще, выпейте горячего чаю и аспирин, в сам деле)
DDD10 _ 22.01.2013 12:10
IP: 109.197.217.---
... а про радіо на фєні!!, чи еврейську Умань, слабо пофантазувати!!
Чи наприклад, про гетто, для україномовних людей!!
shwiec _ 22.01.2013 12:09
IP: 91.218.107.---
тьху,а ще біденко...
Нестор Писарчук _ 22.01.2013 12:09
IP: 213.169.78.---
Елена Жмарева:
В Ирландии в свое время боролись за возрождение гэльского, а потом успокоились. Люди переболеют и будут жить дальше и говорить каждый по-своему.
Шановна Елено, а Ви знаєте, що написали свій коментар мовою, якою ще кілька століть тому користувалися виключно відсталі прошарки вєлікого русского народу – "селюки", "мужики", "крєпосниє", "пріслуга"? А мовою "прогресивних" верств тодішнього російського суспільства була "елітна" французька. Зараз Ви написали свій коментар російською тільки через те, що у ті часи, про які я згадав, були такі "ідіоти", "клоуни", "ісконнікі" і "националістічєскіє дурачкі" типу Ломоносова, Пушкіна і т.д., які носилися з рос. мовою, "піарили" її і намагалися довести всім навколо, що "мужицький язик" нічим не гірше інших мов.
М_Гайдамака _ 22.01.2013 12:06
IP: 95.67.79.---
drongo:
Якась нездорова фантазія у Біденка. На Водохреща в ополонку не шугали, жару не маєте?
- Як би його шугнули в ополонку, то в голові було б ясно і не писав би таку муру.
kmmm _ 22.01.2013 12:04
IP: 178.210.137.---
Примітивно та вбого, фантазії явно не вистарчає.
Микола Куций _ 22.01.2013 12:01
IP: 77.52.184.---
Повна уйня.
Артем, прошу вас бльше такого не писати.
drongo _ 22.01.2013 12:00
IP: 194.44.50.---
Якась нездорова фантазія у Біденка. На Водохреща в ополонку не шугали, жару не маєте?
LeOn KiLLeR _ 22.01.2013 11:59
IP: 62.122.207.---
А Терентій Самотній це Артем Біденко?
lystonosha _ 22.01.2013 11:58
IP: 178.214.173.---
А что делать?Приходится выбирать между русским национализмом и украинским (между двух зол) русский -намного страшнее и он уже у власти.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

14
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

8
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

24
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter