Андрій Білецький Народився у Харкові у 1979 р., громадський діяч, політв'язень режиму Януковича.

По Насірову

16 березня 2017, 23:02

Я не можу зрозуміти, що це за країна, в якій у дружини чиновника є чотири мільйони доларів ГОТІВКОЮ для застави для чоловіка-крадія! Ця країна – не Монако і це не Швейцарія, – це воююча сьогодні Україна!

Зараз багато хто думає: "Нічого, буде електронний браслет – нікуди він не подінеться". А я впевнений, що цей режим зробить все, щоб він зник із країни, як зникає годинник у фокусника.

Вся ця історія зі "скромною" заставою скромного чиновника показує, що нічого не змінилося, що люди у владі нічого і не будуть змінювати. Я думаю, що Україна повинна позбавитись ілюзії, що ця система може еволюціонувати зі скотської в людську і завершити те, що почала у 2014 році.

Очищення, яке відбудеться, повинно бути жорстким, справедливим і всезагальним!

Коментарі — 180
Mikolaj Kren _ 20.03.2017 00:29
IP: 178.94.180.---
Николай Чаварга:
Mikolaj Kren:
...не знаю в якій школі і коли Ви началися,але за РС,в усякому разі до,мабуть,кінця 70 х,поч80 х.
такого не було.І бути не могло.
- Ви розумієте, що Ви цим самим звинувачуєте мене в брехні?

На початку 70-х я вже університет закічив. Ви знайдіть серед знайомих людей з вищою освітою, які згадають, що вони вчили в початкових класах в 50-х – 60-х роках...
Мабуть я недостатньо ясно висловився.я говорю про" засудження" вчинку П.Мрозова,в перервах
між уроками,і хочаб якусь су-ну дискусію з даного приводу.Якраз в силу наведених Вами фактів
"культурно",а вірніше-культової стуктури пануючих цінностей в тодішньому,вже сформованому
совецькому соціумі.
Николай Чаварга _ 19.03.2017 23:25
IP: 188.163.73.---
Mikolaj Kren:
...не знаю в якій школі і коли Ви началися,але за РС,в усякому разі до,мабуть,кінця 70 х,поч80 х.
такого не було.І бути не могло.
- Ви розумієте, що Ви цим самим звинувачуєте мене в брехні?

На початку 70-х я вже університет закічив. Ви знайдіть серед знайомих людей з вищою освітою, які згадають, що вони вчили в початкових класах в 50-х – 60-х роках. А ще краще знайдіть в бібліотеках книги тих років. Кожний клас був "піонерським загоном" імені П.Морозова, В.Дубініна, Голікова і т.д. – були піонери-герої. Матеріал про Морозова був хорошо ілюстрованим в читанках, по ньому треба було писати переказ – вихваляти героїзм Морозова, і засуджувати його батька і діда, які закопали в землю мішки з зерном, щоб не померти з голоду...

Потім комсомольські загони імені О.Кошового, З.Космодем'янської, Лялі Убий-Вовк, Земнухова – пошукайте в Інтернеті.
Mikolaj Kren _ 19.03.2017 22:54
IP: 178.94.180.---
Николай Чаварга:
Mikolaj Kren:
Нас з перших класів виховували в дусі павліка марозова. За всю історію після 1945 року ніхто в нашому краї не здав свого батька. Ми, першокласники, на уроках мусіли визнавати героїзм павліка марозова,
а на перервах відверто і без страху вважали його каца/пом-мац/калем, тобто виродком.
...не знаю в якій школі і коли Ви началися,але за РС,в усякому разі до,мабуть,кінця 70 х,поч80 х.
такого не було.І бути не могло.У тодішньому суспільному символічному ряді просто не було жодного
контрсимволу,щоб не те що осуджувати його вчинок,а навіть сумніватися в вірності такого.
Зміни прийшли з перестройкою,коли нова інформація з даного питання дала змогу,тому хто справді
цікавився,подивится на ідолів з іншого боку.Власне,перглянути звичний культурний код\систему
цінностей.
Николай Чаварга _ 19.03.2017 22:33
IP: 188.163.73.---
Mikolaj Kren:
.]...а павлік морозов,це хвороба? чи виховання з дитинства?.
- І не сумнівайтеся. Семиж/опов заявляє, що його предки козацького роду... він же ж їх продав всіх скопом. Що там для нього батько, якийсь Семижо/пов-старший?

Нас з перших класів виховували в дусі павліка марозова. За всю історію після 1945 року ніхто в нашому краї не здав свого батька. Ми, першокласники, на уроках мусіли визнавати героїзм павліка марозова, а на перервах відверто і без страху вважали його каца/пом-мац/калем, тобто виродком.
Николай Чаварга _ 19.03.2017 22:16
IP: 188.163.73.---
Декілька прикладів єкварцеайпії.
Крьімнаш, потому, что мьі его заваєвалі. Справедлівасть в том, што заваєвалі. Мьі далі вам его в падарак, а тєпєрь забираєм назад – па справєдлівасті, па рєфєрєндуму с автаматамі зельоньіх чєлавєчкав...
- А може зробимо ще один референдум? Ви проводили референдум в чужій державі... зі зброєю в руках...
- Нєт! Тєпєрь за агітацію новаго рєфєрєндума мьі дайом 5 лет строгаво рєжіма.

-Ага, проводити референдум в чужій державі – це демократія, а повторний такий же, тільки в своїй державі – прєступлєніє?

-Хорошо, а чеченці мають право на референдум? Земля чечні – то їх земля? Чеченці на тисячі років старші від вас, московитів...
- Нєт! Єта будєт нарушенієм нашей гасударственнасті!
- А Крим?
- А што Крьім? – Крьмнаш!, ета не абсуждаєтся...

Отак можна дискутувати з єкварцеайпами до другого пришестя... – танк під вашим вікном, а ваша ядерна зброя... далеко...
Ось це і називається єкварцеайпія, це ми і спостерігаємо весь час на форумах.
Mikolaj Kren _ 19.03.2017 22:13
IP: 178.94.180.---
Николай Чаварга:
Ольга Луцив Сидорова:
(закінчення)
Тож НАГАДУЮ ВСІМ – БУДЬ ЯКІ "РОЗМОВИ-ДІАЛОГИ" з цим навіженим параноїком Олегом Зубом -...
- Я вас підтримую майже повністю, але є і зауваження. Семижо/пов не параноїк. Це якась інша хвороба, не описана ще в деталях професіоналами...
...а павлік морозов,це хвороба? чи виховання з дитинства?я ж звертав увагу на сьогоднішню
інформацію на "Цензорі";-Школьника в России забрали в полицию с урока за призыв к митингу...-
і на "обозревателе" виклали те ж,з відео бесіди директора і школярів.
Це державна програма колективної травлі інакомислячих.Ленінські методи...виведення "человека
нового типа",для москельського стада.У нас на форумі є такі зразки; Історичка і jut?
"отобранная и взлелеянная бльшевиками масса подонков".Н.Нікулін.
Николай Чаварга _ 19.03.2017 21:54
IP: 188.163.73.---
(продовження)
Якщо для кацапів майже достатньо прийняти їх язик і об'явити себе русскім, то цого цілком достатньо. У євреїв це навпаки – ніякі змішування не вітаються. Якщо захочете об'явити себе євреєм, мусите пройти дуже складну процедуру "Гиюр" (так ніби вона називається). Вам змінять ім'я, прізвище і назначать нову родословну від нових" предків". Це буквально одиничні випадки.

Я трошки подумав, і видумав слово" Єкварцеайп". Трохи незвично, але їх хворобу можна так і назвати – "єкварцеайп -ія". Ви можете дискутівати з ним до нескінченності, коли їм вигідно, будуть апелювати до справедливості, до історичної справедливості, до йо... матері, але їх аргументацію до них застосувати не дадуть. Притиснетеїх до стіни фактами і їх аргументацією, – скажуть "а право сильі нікто еще не атменял"! Або "А нам Бог дав цю землю (планету) у володіння". І ви після цього зрозумієте, що іх танк під вікном, або банк за рогом – то і є вся "справедливість".
Николай Чаварга _ 19.03.2017 21:33
IP: 188.163.73.---
Ольга Луцив Сидорова:
(закінчення)
Тож НАГАДУЮ ВСІМ – БУДЬ ЯКІ "РОЗМОВИ-ДІАЛОГИ" з цим навіженим параноїком Олегом Зубом –...
- Я вас підтримую майже повністю, але є і зауваження. Семижо/пов не параноїк. Це якась інша хвороба, не описана ще в деталях професіоналами. Спочатку треба описати суть хвороби, але і придумати назву. Може правильно буде назвати її "кацапізм", але то змахує на політичний термін. Може краще і правильніше буде "кацапофренія", але ця хвороба в велкій мірі характерна і для євреїв.

Суть хвороби – в ідеї "захопити як можна більше землі і народів". І кацапи, і євреї захоплених ними народів винищують тим, чи іншим способом. Євреї взагалі почали свою державу з повного винищення семи народів на землі Ханаан. Глибоко в підсвідомості в них відчуття богообраності – їм бог дав право вирішувати долі народів. Принципова різниця між ними в тому, що кацапи легко змішуються з іншими.
Ольга Луцив Сидорова _ 19.03.2017 20:05
IP: 35.187.34.---
(закінчення)
Тож НАГАДУЮ ВСІМ – БУДЬ ЯКІ "РОЗМОВИ-ДІАЛОГИ" з цим навіженим параноїком Олегом Зубом – ЦІЛКОВИТО БЕЗГЛУЗДІ (типичный "мартышкин труд")! ТОЖ І – НЕ ТРЕБА ДАРЕМНО "ГОДУВАТИ ТРОЛЯ"! (Звісно – якщо тільки – ви не переконаний (або, навіть, штатний) "годівник" таких особин)
Ольга Луцив Сидорова _ 19.03.2017 20:03
IP: 35.187.26.---
(продовження)
Зазвичай він (зараз Олег Зуб) СТРАЖДАЄ НА ЯВНУ/ВИРАЗНУ МАНІЮ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ галичанами ("підляшками, греко-католицькими ксьондзами, гірськіми команчами"), всі які – за його термінологією – "єзуїтського семені" (???);майданівцями/ бандерівцями/ націоналістами/ свободівцями/ "правосєками" – тобто всіма громадянами України, які мають українську національну свідомість, та іншими "ворогами людства" та "руSSкава мира". Інколи до цього додаються якись "Олечки Луціви" та інші "тоталітарісти" (???)...
Тобто – він постійно плутає кабінет свого психіатра зі сторінками для коментарів на "УП", тому щиро, не криючись ділиться з нами всіма своїми хворобливими галюцинаціями/мареннями/жахами та привидами.
"Доля" на УП цього Олега Зуба, як і усіх його "реінкарнацій (бувших чи наступних) – ЗАВЖДИ (!!!) однакова – "сконати як шолудивий пес під парканом", тобто – більшість його дописів приречені бути видаленими, а сам він – бути "забаненим"!
(див.закінчення)
Ольга Луцив Сидорова _ 19.03.2017 20:01
IP: 104.199.59.---
НАГАДУЮ УСІМ, що користувач УП Олег Зуб – чергова "реінкарнація" одержимого ватяного рашистського пропаганд*она та патологічного брехуна, найбільш відомого як jut
Всіх його "іпостасєй" – деякі з яких "прожили" на УП декілька днів, навіть годин – і згадати неможливо!
Багато разів був викритий іншими користувачами УП у брехні та у спробах маніпуляцій, тобто неодноразово ними "макався власним личком у власне лайно", але – з маніакальною впертістю – продовжує з'являтися під новими "ніками". І в кожній його "іпостасі" – його сутність – тваринна українофобія, фанатичне проповідування "руSSкава міра", відсутність логіки, механічна ретрансляція одних і тих самих тем, навіть фраз, зневага, презирство та образи інших – ніколи (!) і ні за що (!) не змінються!
(див.продовження)
Николай Чаварга _ 19.03.2017 19:45
IP: 188.163.73.---
Олег Зуб:
. Все давно винайдено до вас...:))
- Такі вердикти зазвичай виносять консилуми із двох і більше жоп. Одна жопа – погано, а дві – дуже погано... про сім і говорити нема чого.
Mikolaj Kren _ 19.03.2017 19:34
IP: 178.94.180.---
Николай Чаварга:
Микола Злочевський:
Николай Чаварга:
... таких знайдуться мільйони. Отже, будівництво успішної держави на основі державної власності є можливим. В сучасному світі проста людина є абсолюно незахищена...Але у нас крім цього інша проблема – вся влада в руках чужинців.
.
Здається на цьому ж блозі,я пропонував видающімся фахіфцям з усього,jut і Історичка,дати визна
чення капіталізму,шось не чути нічого.Підозрюю,що на зпитання,що таке держава,Ви.дасте лєнін
ську версію визначень.Уже ж була "вєлікая страна" РС.де власніть була абсолютно держваною.
суд,народним, влада...в доску рідною? всі,до речі, забсолютною більшістю,з *рабочіх і крєстьян*,
ну ще трохи...там деяких зімовщиків,а так всі свої...Ви ж самі сперечаєтнся з виродком,шо то була
за держава.І тим не менше-де вона зараз?
Николай Чаварга _ 19.03.2017 18:46
IP: 188.163.73.---
Злочевському:
Там я написав АП, звичайно труба УП, вибачаюсь (чи не Гриценкова це приватна власність?).

Зуб:
***1. По-перше, пане Миколо, Ви забули, що моя перша освіта – така ж як в Чаварги, тільки вища класом...
По друге, я перш ніж мене загнали до армії бачив – перебачив таких повернутих Чаварг, не вище з кандидата наук,****
- Фельдфебель, фізики з доброю освітою не тікають в гусари...однозначно. Одна голова – хорошо, а дві – краще... одна жо/па- погано, а дві – ще гірше... а сім жоп...- так і взагалі нікуди не годиться, отак воно, кацап Семижопов...
Николай Чаварга _ 19.03.2017 18:33
IP: 188.163.73.---
Микола Злочевський:
Николай Чаварга:
Я б згодився також однозначно
І от їх уже стало двоє... Це на даний час найприємніше з усього того, що я читав на АП. Значить, я не один так думаю.

Інтуїтивно вважаю, що таких знайдуться мільйони. Отже, будівництво успішної держави на основі державної власності є можливим. В сучасному світі проста людина є абсолюно незахищена, вона не виграє жодного суду, з неї будуть знущатися всі, кому не лінь – мажори і їх вилупки, банківські установи, комісії і т.д... В більшості випадків принижені прості люди навіть не думають судитися з несправедливістю. Якщо його "Таврію" збив "Мерседес", то він ще радується, що його не заставляють компенсувати пошкодження "Мерседеса". Це реалії світу злодіїв в законі. Краще не буде.

Але у нас крім цього інша проблема – вся влада в руках чужинців. Ви можете запропонувати спосіб повернення вкраденого не через націоналізацію? Білецький мовчить. Що скажете?
Mikolaj Kren _ 19.03.2017 16:24
IP: 178.94.180.---
Олег Зуб:
Николай Чаварга:
...істерика, віття з піною у рота, виконання заповіту Гебельса 0 "Бреши феерічніше – тоді тобі
більше повірить!"
...нда,багато шо,в кому,чого викриває,як,напр. "...віття з піною у рота..." (С),викриває,безумовно,
Ваш особистий досвід...в певних особистих уподобаннях.
Цей русизм,твердо засвєний Вами,Українською Мовою-визначається інакше.Ну та,особистий
досвід є найпеввнішим критеїєм, (п,Злочевський,див.зауваження про лінгвістичний парадокс),
вірності переконань індивіда.Вам,jut,з висоти набутого,як кажуть-видніше.
Все ж,менше з тим, ...мєнт паганий!шо Ви собі дозволяєте! Ваш колишній колєга послужбі і
по партіїі,нинішній хазяїн,кгбіст,президент,комуніст і дзюдоїст Путін,всій москелі дав заповіт:
- Геббельс был талантливый челоек".
Та як смієте-Ви,мент продажній,своїм гидючим ротом,поганити святе для всієї москелі ім*я!
Mikolaj Kren _ 19.03.2017 13:21
IP: 178.94.180.---
Микола Злочевський:
я не раз постив цитату лінгвістичного парадоксу Сепіро-Ворфа;
-Мова індивіда визначає природу його уявлень про навколишній світ-.
Де річ,про роль мовного середовища в структурі індивіда-.Одначе ж,даний парадокс справедли
вий і в зворотньому порядку;
-В мові індивіда,вся суть його уявлень про навколишній світ.
Завжди звертайте увагу на мову Вашого співбесідника.Які звороти він вибудовує в своїх пояснен
нях,як саме він аргументує свої ствердження, які метафори і алегорії вживає,у jutа,до речі,замість таких-"феня",жаргон.
Що з головою видає в ньому "жизьнєнний путь сотрудніка органов"...чергування в громадських
вбиральнях,темні підвали ментівських катівень,де jut вправлявся в основах совецької адвока
совецької тури...
На яку стуктуру,звісно ж,не могла виявити особливого впливу,його заочна чи вечірня "освіта",
"бєз отрива...от проізвоцтва".
Mikolaj Kren _ 19.03.2017 12:58
IP: 178.94.180.---
Petro Prigoda:
Микола Злочевський:
Николай Чаварга:
Ну наконец-то нашлись товарищи готовые покерувати, без зерна неправди и нічого не боящиеся. И кто же вам поверит после того, как вы поддерживали разных сомнительных деятелей???
...ну канєшна.Зовсім інша справа- напівасоціації...деформованої особливостями взаємодій з напів
провідниками-більшовички Історички.
Микола Злочевський _ 19.03.2017 12:54
IP: 188.163.34.---
Petro Prigoda:
Микола Злочевський:
Николай Чаварга:
Злочевському:
Я там питав Вас про імовірну Вашу згоду працювати у владі, де не тільки нема недоторканості, а навпаки – відповідальність росте в міру зростання рівня владної структури. Ви згодились би працювати на Україну при таких умовах? Я згодився б однозначно – я нічого не боюся, в мене нема й зерна неправди за собою
Я б згодився також однозначно
Ну наконец-то нашлись товарищи готовые покерувати, без зерна неправди и нічого не боящиеся. И кто же вам поверит после того, как вы поддерживали разных сомнительных деятелей???
Я Цілю не підтримував...з опредєльонного момента...
Микола Злочевський _ 19.03.2017 12:52
IP: 188.163.34.---
Олег Зуб:
Интересно, как национализм – нейросифилис одинаково поражает и провинциального физика, и недавно освободившегося зэчка... Точно – болезнь никого не щадит! А уровень мышления у обоих одинаковый, соответствует третьей стадии:))
Пане Зуб, ну Ви даєте! Я розумію Вашу обізнаність в юриспруденції, але оприділяти що Чаварга провінціальний фізик, Ви не можете в силу своєї сугубо гуманітарної освіти. Знаєте, запитайте про Чаваргу фізика у глибокошановної пані Історички, що проживає поря з Вами у Харкові. Вона за освітою фізик. Причому к.фіз. наук! Вона Вам пояснить питання, про які Ви розмірковуєте з точки зору дилетанта. А ще може на місці і шию намилити за ісківлєніє фактів.
Petro Prigoda _ 19.03.2017 12:29
IP: 80.77.42.---
Микола Злочевський:
Николай Чаварга:
Злочевському:
Я там питав Вас про імовірну Вашу згоду працювати у владі, де не тільки нема недоторканості, а навпаки – відповідальність росте в міру зростання рівня владної структури. Ви згодились би працювати на Україну при таких умовах? Я згодився б однозначно – я нічого не боюся, в мене нема й зерна неправди за собою
Я б згодився також однозначно
Ну наконец-то нашлись товарищи готовые покерувати, без зерна неправди и нічого не боящиеся. И кто же вам поверит после того, как вы поддерживали разных сомнительных деятелей???
Микола Злочевський _ 19.03.2017 12:19
IP: 188.163.34.---
Николай Чаварга:
Пане Николай Чаварга, у нас нема покарання за злочини. А Насіров якраз приклад такого непокарання і хто його покриває, також повинен бути покараний.
Mikolaj Kren _ 19.03.2017 11:49
IP: 178.94.180.---
Николай Чаварга:
У того народа,підлота і зрадництво як норма поведінки,історична традиція,що культивується в
...істотах з дитинства,підлота-як гідность, зрада\доносництво на найближчих-як честь.
Предметний приклад -не помилки природи,а саме соціального формування структури індивіда
заданих якостей з дитинства.Коли Ви застали радянську школу,Вам таке "виховання" має бути знайомим.
jut,до речі,яскравий зразок *побеждающих методов создания нового человека советского типа*.
От де- "руськіймір" в усій його красі.
На "Цензорі"-"Школьника в России забрали в полицию с урока за призыв к митингу".
Більшовицько -нацистський РС. і з рила,і з вуха.Виховання орди jutів з дитинства.
Микола Злочевський _ 19.03.2017 11:15
IP: 188.163.34.---
Николай Чаварга:
Злочевському:
Я там питав Вас про імовірну Вашу згоду працювати у владі, де не тільки нема недоторканості, а навпаки – відповідальність росте в міру зростання рівня владної структури. Ви згодились би працювати на Україну при таких умовах? Я згодився б однозначно – я нічого не боюся, в мене нема й зерна неправди за собою
Я б згодився також однозначно
Николай Чаварга _ 19.03.2017 11:13
IP: 188.163.73.---
Злочевському:
Я там питав Вас про імовірну Вашу згоду працювати у владі, де не тільки нема недоторканості, а навпаки – відповідальність росте в міру зростання рівня владної структури. Ви згодились би працювати на Україну при таких умовах? Я згодився б однозначно – я нічого не боюся, в мене нема й зерна неправди за собою
Корупція1097 Уряд реформ307 Україна та Європа917 Aтака Путіна1112 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте