Оксана Білозір Народний депутат України трьох скликань, Міністр культури і туризму України (2005 р.)

Без Любові – усе інше нічого не варте!

25 грудня 2011, 01:01

Рік, що минає, був нелегким для більшості із нас.

Постійні кризи і конфлікти: політичні, економічні, соціальні – не лише не додавали настрою, а й породжували непорозуміння, неприйняття, а інколи гнів, що є предтечею ненависті.

Та рік завершується, і вже у неділю, західний християнсьий світ святкує одне із найвеличніших свят – Різдво Христове.

Це свято є символом найвищого прояву Любові Божої, адже саме народження Ісуса Христа є початком найважливішої події в історії людства – Місії відкуплення. Як сказано в Євангелії від Іоанна: "Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Єдинородного, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне".

Цю Любов Небесного Отця, Ісус Христос проніс через все своє земне життя, через своє вчення. Більше того, Він сам є уособленням цієї Любові. Його заповідь: – "Любіть один одного! Як Я вас полюбив, так любіть один одного й ви!", сьогодні є напевне більш актуальною, ніж дві тисячі років тому.

Саме у наш час, час розчарування і сумнівів, як ніколи важливою є Його настанова: "Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує".

Любов – є суттю християнства. Любов, яка довготерпить, милосердствує, не заздрить, не величається, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не гнівається, не думає лихого, не радіє з неправди!

І це найкраща радісна новина, яку ми тільки можемо уявити! Тож радіймо! Бо Христос народився! Народився для нашого спасіння, нашого визволення! Народився, щоб дарувати нам любов!

Христос народився! Славімо Його!

powered by lun.ua
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter