Інна Богословська Український політик

Петре, йди! Звернення до президента України

17 грудня 2018, 16:21

Господи, дай нам усім розуму, волі та любові! Щоб подолати ту скруту, в якій опинилася Україна. Я сьогодні звертаюся до тебе, Петро, якого доля винесла на вершину гори, з якої ти мав бути добрим, сильним. Ти мав спертися на свій власний народ, який на своїй волі та життях виніс тебе на вершину влади.

Але ти, Петро Порошенко, не став президентом України. Тому що президентом є людина, яка слугує своєму народові та своїй країні. А ти, на превеликий жаль, зробив владу джерелом власного збагачення й джерелом задоволення власних амбіцій. Ти весь свій життєвий шлях хотів, щоб тебе любили. Петро, тебе зараз ненавидять! Ненавидять громадяни твоєї країни, які мали великі надії на твоє перебування на посаді президента.

Ти взявся за питання армії – і фактично знищив віру бійців в себе. Ти знищив віру людей в те, що Україна має бути переможною.

Ти взявся брудними руками за питання церкви – і фактично зруйнував віру українців в свої конфесії, в свої церкви, в можливість в Україні жити всім разом, не дивлячись на те, до якої віри/конфесії належать ті чи інші громадяни. Навіть атеїстам ти не дав можливості відчувати себе вільними у власній країні.

Ти взявся за питання мови – і замість, того щоб знайти рішення, ти фактично зруйнував єдність країни, яка вже давно погодилась на українську як державну.

Ти берешся за справи – і ти руйнуєш їх. Ти зробив неправду, а на превеликий жаль, і відверту брехню, своїм головним знаряддям. Ти забрехався сам, забрехалося твоє оточення... І ніхто з нас сьогодні не може відповісти: "Ти взагалі адекватний, чи ні?". Ти так вже забрехався, що сам собі повірив у власну брехню.

Петро, ти маєш сьогодні зрозуміти, що ти стоїш на перехресті. Нам, громадянам України, здається що ти знов обираєш дорогу маніпуляцій, спекуляцій та брехні. Ти знову хочеш прийти до влади, обманюючи свій власний народ. Ти готуєш величезні фальсифікації, тому що за тебе не проголосують українці. І ти думаєш що це пройде. Але воно не пройде!

Ти думаєш, що за 4 місяці до виборів ти вичавиш за кордони України мільйони українців, які здатні за себе постояти. І в країні вже нікому буде боротися, завдяки чому ти хочеш стати президентом. Не буде цього, Петре. Ти стоїш сьогодні на перехресті і можеш обрати дорогу, яка закінчиться і для тебе, і для твого оточення, і для твоєї сім'ї гарно. Ти маєш піти з влади. Якщо ти цього не розумієш, то ти не розумієш, наскільки близько стоїш і ти, і твоє оточення, і твоя сім'я до прірви. Терпіння людей лопне ось-ось. Єдина можливість, за якої і ти, і твоє оточення, і твоя сім'я залишаться вільними, і коли їх вибачать за те, що вони натворили в країні, це випадок якщо ти добровільно скажеш: "Вибач країна. Я не іду більше у владу, я звільняю простір, для того, щоб прийшли до влади люди у яких краще вийде керувати країною.". Ти маєш піти.

Сьогодні вже немає часу піти у відставку за станом здоров'я, як ти мав би зробити. Бо твоє здоров'я б'є в набат і каже: "Петре, ти не здоровий!". А ти п'єш. І вся країна і весь світ бачать, як людина, яка за станом здоров'я не може навіть ковтнути спиртне, приходить в п'яному стані на офіційні події – це сором, Петре. Ти хотів стати великим – ти стаєш жалюгідним.

Я прошу тебе – зрозумій, не один раз за історію сучасної України мені вдавалося зупинити найгірші сценарії. Сьогодні – найгірший сценарій для тебе, для твоєї сім'ї, для твого оточення – якщо ви з глузду з'їдете і вирішите знову йти до влади. Отямтеся! Петре, ти сильний і розумний. На превеликий жаль, твоя сила і розум зараз ідуть не на добрі справи, а на зло і брехню. Отямся, зупинись.

Ти можеш залишитися в історії України як людина, яка мирно віддасть владу. Але ти можеш увійти і вляпатися в історію України, коли ти станеш Петром кровавим. Ти вже позбавив тисячі українських жінок їх дітей, які померли. Ти зараз позбавляєш мільйони українських жінок їх дітей, які їдуть з країни. Замість того, щоб в Україні стати господарями, вони там стають рабами. Це на твоїй совісті. Ми всі знаємо що таке велика сім'я. Ти будував велику сім'ю. Ти весь час кажеш, що там панує любов – у твоїй великій сім'ї. Але зараз ти своїми руками можеш зараз знищити свою власну родину і велику родину, якою називається Україна.

Якщо ти батько, і якщо ти чоловік – зроби вибір, власний вибір на користь вільної України, країни, де люди реально стануть господарями! Перестань будувати з себе царя, вже не вийде. І українські громадяни цього не витримають. Я бажаю тобі Петре, тобі, твоїй жінці, твоїм дітям – здоров'я і радості. Я впевнена, що сьогодні твій вибір може подарувати це здоров'я і радість, якщо ти підеш з влади.

Якщо ти цього не зробиш – має бути відповідальність за все, що ти зробив, і за те, що ти думаєш ще зробити з вільним українським народом. Брехня і зло мають піти, як з твого, так і з нашого життя. Петре, я тебе прошу! Ми напередодні Святого Миколая, який несе нам всім радість, надії, щастя. Ці діти, які сьогодні ще живуть в Україні, і мають жити, і мають народжуватися, вони тебе просять: "Петре, йди...". За тебе не будуть люди стояти, за тебе не будуть люди голосувати. І та біда, яку ти можеш принести маніпуляціями, може стати великою трагедією для всієї нашої країни.

Я впевнена, що в тебе вистачить чоловічої мужності! Я впевнена, що ти приймеш рішення, яке збереже нас усіх від дуже драматичного сценарію. Петре йди! Петре йди з влади! Зроби заяву, що ти не балотуєшся! Звільни Україну від тієї драми, до якої ти сьогодні її штовхаєш. Хай береже тебе Господь, хай береже твою жінку, твоїх дітей, всю твою велику родину. Хай у вас усіх вистачить волі і любові до України, щоб зробити вірний вибір. Петре, йди!

powered by lun.ua
Коментарі — 152
lohik _ 23.12.2018 14:11
IP: 188.163.32.---
Проблема не в тому, що може змiнититися Президент...Жах для людей в тому, що він може не змінитися...
lohik _ 23.12.2018 13:54
IP: 188.163.32.---
Зомбований олігархічними телекагалами лохторат зараз має таку владу, яку заслуговує...Крім рівня Юліі Тимошенко знову нема з кого вибирати...
lohik _ 23.12.2018 13:42
IP: 188.163.32.---
Чия б корова мичала, а чия би мовчала...Але чорнорота, яка служила всім, продовжує патякати...
Виктор Белый _ 20.12.2018 19:55
IP: 178.219.92.---
Не получиться, жадность власти и богатства зашкаливают,правда народ его не любит.
Ya Yurkiv _ 20.12.2018 17:26
IP: 178.94.86.---
Корж Микита:
Ya Yurkiv:
Корж Микита:
Ya Yurkiv:
Ну добре, а гроші дєдушка повернув через фальшування даних, чи данні не пахнуть?
Да у вас тут тотальная шизофрения. И Ющ з Порохом национальные герои, такие же как ти бандеровец.
Вам только немцы способны мозги вправлять, периодически:)
І дідо мій таке саме казав, тільки до кацапів мав застереження, що їм вправляти треба тільки руки, усе решта їм до сраки потрібно.
Корж Микита _ 20.12.2018 16:33
IP: 95.132.135.---
Ya Yurkiv:
Корж Микита:
Ya Yurkiv:
Ну добре, а гроші дєдушка повернув через фальшування даних, чи данні не пахнуть?
Да у вас тут тотальная шизофрения. И Ющ з Порохом национальные герои, такие же как ти бандеровец.
Вам только немцы способны мозги вправлять, периодически:)
Ya Yurkiv _ 20.12.2018 16:07
IP: 178.94.86.---
Ya Yurkiv:
P.S.
"Президент Росії Володимир Путін схвалив військову доктрину Союзної держави, до якої входять РФ і Білорусь."

От бачиш, Петре, вздовж північного кордону України з'явився ще один агресор!
А ти, як і раніше, не хочеш воєнного стану?
Прошу закарбувати собі на носі, що нині для України настав такий час, що з воєнним станом ти маєш лягати, маєш спати, і маєш прокидатися, як це робили ми з побратимами 75 років тому, коли закладали фундамент тої держави, стіни котрої ти ніяк не вимуруєш за чверть століття, а їх ще треба накрити?!
Ти запитуєш:"А як же Галя?"
Галя нехай відпочине від твоєї агресії, хоч б з півроку, поки ти будеш на вишколі, зате потім буде вдячна тобі за те, що захистив її від агресора-чужинця.
Я щиро хотів би, щоби над тобою і твоїми побратимами Миколою, Іваном, Славком... ніколи не дзижчали ворожі кулі, але нас свого часу вчили так – хочеш жити, вчися вмерти!

З любовію до вас усіх,
Ярослав "Юрків".
Ya Yurkiv _ 20.12.2018 15:25
IP: 178.94.86.---
Шипулинн Шурик:
Волкер хо/хлам сказал осадить!
прекратить этот вийсковый стан!
чё это!?
Чьо, чьо?
Ще один "крим" чєрєз плєчьо...
Breda _ 19.12.2018 22:32
IP: 35.235.226.---
Інна Германівна... якщо ви хотіли протролити Порошенка – то у вас вийшло.
Але це буде мати зворотній результат від "Петре, йди". Тепер вже включається рефлекс "на зло".

PS Лэщ сьогодні був в НКРЕ і сказав – що навіть формулу Роттердам + тимчасово відмінили. 35 лярдів вже накосили – вирішили зупиниться, бо дуже хочуть на 2 строк.
Ya Yurkiv _ 19.12.2018 22:32
IP: 46.200.16.---
Чи замислювався ти, Петре, що твій візаві, "петя", вже 18 років поспіль живе в НЕОГОЛОШЕНОМУ, але реальному воєнному стані?
Він воював і воює в Чечні, Грузії, Україні, Сирії...
Він приймає участь в постійних віськових навчаннях, а на 2019 рік запланував аж 19 000, по 6 на день!!!
"Петя" до війни готовий на 100 відсотків, навіть, з усім світом, а ти???
Прокинься, Петре, благаю, бо будеш "пєтє", сапагі чистити...
Ya Yurkiv _ 19.12.2018 22:31
IP: 46.200.16.---
Петре, прокинься! Звернення до українського Політика, Бізнесмена, Військового, Резервіста, Пересічника...

П'ятий рік поспіль твоя країна знаходиться у стані неоголошеної війни з московитами, які віроломно напали на Крим та Донбас.
Агресор сконцентрував на кордоні з Україною надпотужні військові з'єднання, готові будь якої миті вторгнутися на терени твоєї держави.
Чи готовий ти, Петре, до такого акту москаля?
Що ти робитимеш, коли перші крилаті ракети фуйла долетять до Харкова, Києва, Львова?
Я думаю, що навіть Головний Петро країни не відає, що робитиме в такій ситуації, але він, хоча б намагається якось мобілізувати твою свідомість тимчасовим воєнним станом.
Але дарма, ти хочеш виборів!!!
Тобто, для тебе вибори важливіші, аніж сам факт існування твоєї держави і тебе самого?
Петре, ти не тільки самогубець, ти погубиш свою сім'ю, місто, село, врешті решт, державу.
Ya Yurkiv _ 19.12.2018 22:15
IP: 46.200.16.---
Корж Микита:
Ya Yurkiv:
Ооо, у них с Ющенко была полная гармония. Но шутка в тим, шо моему двоюродному деду в пору его героической борьбы со сталинским и гитлеровским режимами было всего 12 лет. Этот факт Ющенка не смущал:)
И был он всего лишь членом семьи другого человека, настоящего героя, который за всю свою жизнь за регалиями и пенсиями не гонялся, презирал советскую власть и подручных власти, он даже реабилитацию при жизни себе не попросил. Считал это унизительным.
Но, на национального героя Украины он не тянет по другим причинам – патаму шо этнический немец, отец моей мамы;)
Ооо! Я тебе згадав "по етнічєскому нємцу", але забув твій нік із прошлой жизні?
Ну добре, а гроші дєдушка повернув через фальшування даних, чи данні не пахнуть?
Solomia Sotnik _ 19.12.2018 20:28
IP: 195.114.136.---
Непогана політтехнологічна розробка від пана Ігоря Гриніва – доручити "мочилово" його клієнта політичній представниці найдавнішою професії з репутацією нижче плінтуса, негативне ставлення до якої перевищує негативне ставлення до Петра V. До того ж робити це показово бездарно саме в час його тріумфу від отримання Томосу. Захисники діючого, як щирі, так і найняті, зреагували передбачувано, ставши на захист Петра, що піде в напрямку протилежному тому, до якого закликає його нешановна блогерка. І головне: якщо Петро не стане балотуватися, рейтинг Юлі миттєво обвалиться, оскільки тримається на негативі діючого і численному електораті, який традиційно голосує не ЗА, а ПРОТИ.
Корж Микита _ 19.12.2018 18:56
IP: 95.132.135.---
Ya Yurkiv:
Ооо, у них с Ющенко была полная гармония. Но шутка в тим, шо моему двоюродному деду в пору его героической борьбы со сталинским и гитлеровским режимами было всего 12 лет. Этот факт Ющенка не смущал:)
И был он всего лишь членом семьи другого человека, настоящего героя, который за всю свою жизнь за регалиями и пенсиями не гонялся, презирал советскую власть и подручных власти, он даже реабилитацию при жизни себе не попросил. Считал это унизительным.
Но, на национального героя Украины он не тянет по другим причинам – патаму шо этнический немец, отец моей мамы;)
Ya Yurkiv _ 19.12.2018 18:35
IP: 46.200.16.---
Корж Микита:
Ya Yurkiv:
Корж Микита:
Украинцы заслужили такого президента.
Не заслужили, як свого часу, і Президента Ющенка.
Ющенко и Порошенко сочинили "фабрику грез", в которую свято уверовали сами. Я это понял, когда Ющенко присвоил " довічну державну іменну стипендію" моему двоюродному деду. Я знаю правду и знаю как её расписали под интересы Украины Ющенка, которому нужны были национальные герои.
А в реальности, Украину такую какой она есть Ющенко и Порошенко ненавидят. И вы её презираете. Но вечно жить грезами у вас не выйдет. Рано или поздно придется спуститься на грешную землю.
Я так і не зрозумів з Вашого допису: дєдушка задоволений довічною стипендією від Президента Ющенка, чи теж його прєзірає?
Корж Микита _ 19.12.2018 17:32
IP: 95.132.135.---
Ya Yurkiv:
Корж Микита:
Украинцы заслужили такого президента.
Не заслужили, як свого часу, і Президента Ющенка.
Ющенко и Порошенко сочинили "фабрику грез", в которую свято уверовали сами. Я это понял, когда Ющенко присвоил " довічну державну іменну стипендію" моему двоюродному деду. Я знаю правду и знаю как её расписали под интересы Украины Ющенка, которому нужны были национальные герои.
А в реальности, Украину такую какой она есть Ющенко и Порошенко ненавидят. И вы её презираете. Но вечно жить грезами у вас не выйдет. Рано или поздно придется спуститься на грешную землю.
Анастасія Сергієнко _ 19.12.2018 16:20
IP: 159.224.46.---
Ростислав Остафиев:
Альтернатива? Звичайно,є! Інна чорнорота.А ви думаєте,задля чого це все написано? Вона ж балотується в прези! Не завадило б спитати цю бестямну "патріотку",у якої болить серце і рветься діша на клаптики за Україну: А в якому штаті проживає іі доця з онуками? Все ще у Флориді,біля Майямі чи вже в Колорадо переїхала? І куди намилилась сама "патріотка" після виборів,коли треба буде повертати гроші за цю кампаію? До речі – за пороха не голосуватиму. Але не завжди ворог мого ворога – мій друг. Вони в сенсі брехні один одного варті.
Ростислав Остафиев _ 19.12.2018 08:11
IP: 35.235.226.---
Добре, а хто інший тоді, є альтернатива?
Може баба Юля чи Ляшко чи Зеленський, хто
тоді? Чи ми маємо знову вернутись до кремля?
Хто зараз в цей час такі пости видає, той грає
грає на руку кремля і на мою думку може бути
агентом кремля. Так що зараз під час війни це не є доречним питанням.
Країну Петя не здав і це головне, а то що є недоліки вибачте,
у нас іде війна!!! І зробив він хоч на скільки його і нелюблять
набагато більше любого свого попередника!!!
В Українців вибачте це у крові завжди нам буде
мало і мало скільки б не давали і скільки б не зробили,
така нажаль ми є нація... дякую
Ярослав Цюняк _ 19.12.2018 08:09
IP: 35.235.231.---
Що вона верзе,бабі зовсім дах знесло,суцільна словесна діарея.
Боже,допоможи цій психічно неадекватній особі й надай їй психіатра вищої категорії!
Ya Yurkiv _ 18.12.2018 20:57
IP: 46.200.10.---
Корж Микита:
Украинцы заслужили такого президента.
Не заслужили, як свого часу, і Президента Ющенка.
Корж Микита _ 18.12.2018 19:05
IP: 95.132.135.---
Украинцы заслужили такого президента.
Ярослава Панькив _ 18.12.2018 18:53
IP: 188.239.12.---
Інна Богословська
Український політик – це діагноз чи епітафія?
Sergei Stoianov _ 18.12.2018 18:27
IP: 195.216.205.---
СГИНЬ, НЕЧИСТЬ, С САЙТА!
Oleg Bobul _ 18.12.2018 18:09
IP: 35.235.227.---
Заголовок захватывающий. Комметаторы прутся аки пчелы на мед. Не читая текста.) Двух слов достаточно)
Ya Yurkiv _ 18.12.2018 17:58
IP: 46.200.10.---
Шурик Шипулин:
Александр 1:
"Украина продлила действие пошлин на импорт из России".

В перечень продления пошлин на российские товары попали: мясо крупного рогатого скота, птицы и свинина (свежее, охлажденное или замороженное), мясо и съедобные мясные субпродукты, соленые или в рассоле, рыба и ракообразные, молочные продукты, плавленые сыры, кофе, чай, пищевые смеси, кондитерские и хлебобулочные изделия, картофель, продукты детского питания, макаронные изделия, соусы, вкусовые добавки и приправы, пиво, спирт, водка, корма для кошек и собак, сигареты с фильтром, средства для мытья кожи, инсектициды, фунгициды, гербициды, родентициды, оборудование для железных дорог и трамвайных путей, дизель-электрические локомотивы.

Вот так ты воюешь с Россией!
А де ж ракєти с гіперпуком?
ONLINE
Aтака Путіна1168 Україна та Європа1021 Корупція1256 тітушки14 Уряд реформ371
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter