Інна Богословська Український політик, кандидат в президенти

Просвітництво чи темрява

18 березня 2019, 11:32

Після чергової лекції про лідерство вчора до мене підійшла молода жінка та сказала: "Ви єдина з кандидатів в Президенти, хто сповідує просвітництво. Ви маєте перемогти! Бо інакше – темрява середньовіччя в Україні". Дуже влучно сказано. Саме глуху темряву невігластва, брехні, монополізації всіх ресурсів в руках купки можновладців, тотального "обдурювання" народу, цькування кращих та знищення свободи думки та слова ми маємо в Україні сьогодні. І саме в цьому полягає вибір вже за два тижні. Вибір між просвітництвом та темрявою!

Дві книги – "План Розвитку Країни" та "Майбутнє починається сьогодні", а також тисячі статей – це відпрацьована та прописана програма розвитку України через просвітництво, сильну економічну доктрину та ефективну безпекову політику. Якщо Ви, шановний читач УП, дійсно хочете обрати Президента, який знає що робити та пройшов випробування через вогонь, воду та мідні труби – прочитайте! У Вас ще є час не тільки самому визначитись, але й допомогти половині громадян, що не визначились за два тижні до виборів, за кого голосувати.

Роби, що треба, та будь що буде – це до Вас, шановний виборець! Бо якщо Ви вільна людина, що має гідність, то Ви точно знаєте, що казнокради та мародери використали технологію "соціологічних досліджень" саме для того, щоб не допустити навіть можливості правди та щирості пробитися через навалу брехні та маніпуляцій. За таких умов Ви просто зобов'язані віддати свій голос тому, хто йде проти системи тотальної маніпуляції, та кого "не помічає" "соціологія". Проголосуйте за просвітництво та сфотографуйте на свій телефон власний бюлетень – це не тільки Ваше право, але й вже обов'язок в умовах підготовки до тотальних фальсифікацій.

Мені влада сьогоднішня та влада вчорашня перекрили доступ до телебачення та ЗМІ – але я використовую будь-яку можливість звернутись до людей. Сьогодні будуть дебати на Суспільному, подивіться! Кожного дня я в Фейсбуці, Інстаграм, Ютубі – знайдіть час, почитайте, подивіться – там щиро про все. Проголосуйте за кандидата, яка дійсно антисистемщик!

Грошима сьогодні скуповують не голоси виборців, а Ваше майбутнє! Ви, хто не продається, маєте піти на вибори та проголосувати за кандидата, якої немає на коштовних білбордах та ТВ, хто не має брудних грошей! Бо тільки така кандидат реально здатна перемогти з Вами та заради Вас цю темряву.

Результат цих виборів мають визначити ті, хто раніше не ходив та хто не продається! На Вас вся надія на просвітництво!

powered by lun.ua
Коментарі — 4
Yar Yurkiv _ 19.03.2019 09:17
IP: 35.235.227.---
Була б моя воля, я би з усіма кандидатами провів сеанс просвітництва: посадив на поліграф... і просвітив:)
Vlad Kadastr _ 18.03.2019 23:29
IP: 35.235.226.---
--"Ви єдина з кандидатів в Президенти, хто сповідує просвітництво. Ви маєте перемогти! Бо інакше – темрява середньовіччя в Україні". Дуже влучно сказано." – сама себе не похвалиш – взагалі ніхто не помітить. Пані Інна, як завжди, така розумна, красива і скромна, що як вона бідна й не розірветься.
Татьяна Баранова _ 18.03.2019 16:18
IP: 35.235.226.---
Просвітництво-це добре. Але як можна довіряти політичному флюгеру. Сьогодні просвітництво, а завтра-темрява.
Афанасий Прживальський _ 18.03.2019 11:54
IP: 35.235.226.---
Пенсія, Інна Германівна. Політична пенсія.
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter