Денис Богуш Політтехнолог, експерт в сфері стратегічних комунікацій

Без підручників з психіатрії та вищої математики неможливо розібратися в українській політиці

04 вересня 2008, 14:04

Останні події заводять країну у великий хаос. Якщо до того була патова ситуація, то зараз вона входить в глибоку кризу.Журналістам не позаздриш. Вони працюють як пошукова система Google або Yandex. З великого хаосу вихоплюють коментарі для своїх медіа, зрозумілі окремо і навіть не мріючи розібратись, що робиться взагалі в країні.

Ми вже давно живемо в політичному хаосі.

Згортаються інвестиційні проекти в Україні, падають наші рейтинги в світі, промислові підприємства входять в кризу.

За сварками керівництво країни не помічає загроз національній безпеці – в енергетичній, освітній, медичній, соціальних сферах...

Знайомі інвестори звернулись до мене за порадою – як ім розібратися в українській політиці, та зрозуміти "правила гри" для ведення бізнесу. Адже тільки інвестиційна сфера регулююється 2500 законодавчими актами, а ще "откати", відсотки та благодійні внески... І ніяких гарантій і тим паче пільг для інвесторів!!!

Я порадив підручники з психіатрії, вищої математики та "надійні джерела" в кожному політичному угрупуванні.

powered by lun.ua
Коментарі — 36
Yuri_D _ 05.09.2008 08:32
IP: 91.124.83.---
05.09.2008 00:51___ gotohell
-я от далеко, не в той страте -но и то много знаю...
В страте или стране? Впрочем, какая разница, если это hell называется. Оставайтесь там сами, а нам туда не надо:)
gotohell _ 05.09.2008 00:51
IP: 82.144.202.---
крабат_
Человек, который чрезвычайно жесткими мерами остановил дефолт восстановил нормальный платежный баланс, убрал бартер -могу себе представить, чего это ему стоил -это не с Джигой по области разъезжать на выборах.Там совсем другой путь.
Не понимаю, неужели они не знают Ющенко?
За столько лет и ничего не понять?-я от далеко, не в той страте -но и то много знаю
А если это впаривание массе -так ведь шила в мешке не спрячешь.
Помню снимки Раи Горбачнвой напечатала по-моему Монд -как она по магазинам шарится -так в союзе уже на второй день все увидели по почте ОБС
А потом Миша удивлялся -почему ее не любят?
Жаба давит и теперь -как ЮВТ не понимает элементарного.Припомнят ей и кофточки и бусики и сумочки -и дочку ее разлюбезную. Вот дура
krabat _ 04.09.2008 23:34
IP: 77.121.183.---
04.09.2008 23:11___ gotohell
"...для них нас уже нет..."

Недооцінка супротивника запорука поразки.Вони самі так ретельно створювали образ слабкодухого Президента, що самі в цей образ повірили.Тепер вкотре будуть випробовувати свої баранячі лоби: він навіть підставив їм ті ж граблі.
gotohell _ 04.09.2008 23:11
IP: 82.144.202.---
__крабат
для того и пишу -чтоб мадам Турчинова прочитала и они не думали что опять турчинов будет таким себе местечковым ежовым
они уже много проголосовали и СБУ и вертикаль и суд -и прокуратура
Теперь конституция и закон о выборах -его уже озвучили через алкаша Терехина -можно списать на неадекватность
Вон один из БЮТ сказал -президент может подать премьера по выбору коалиции.И все
Они даже не стесняются -а чего?Как у Швейка -денщик не мужчина
ЮВТ может и канкан перед нами станцевать -для них нас уже нет
Черт его знает -что такое балога -может он казачок а может наоборот
Я не стратег -и Ющ меня опережает -обратите внимание на его жизненный путь -не помню чтобы он проиграл. Но чем черт не шутит пока бог спит
Все-таки слишком дорогая цена -имидж на Западе легко потерять -вспомните кольчуги
Россия тут замешане однозначно -оин тоже начали педалировать поставки оружия -и по этой статье уже создана комиссия
krabat _ 04.09.2008 22:45
IP: 77.121.183.---
04.09.2008 22:05___ gotohell
"...надеюсь это не шпилька"

Божезбав.відносно ваших застережень -поділяю, одначе не так все трагічно.Адже Балога не хохми ж ради розігрував цю партію.Може це буде виглядати цинічно (на війні ж як на війні) але для набуття реальних шансів на другий термін найсприятливішим є драматичний сценарій: народу наочно показують що буде робити ЮВТ отримавши повну владу: куди засуне свою принциповість у виборі союзника, як буде підкуповувати "біомасу", хто стане офіційним праймфейсом БЮТу.В суєті літніх відпусток всі забули про фінансову кризу що насувається: будівництво в Києві зупиняється, ринок завмер, заводи будматеріалів ще працюють але склади вже забиті під стелю,попит на метал стрімко скорочується...Закінчиться збір урожаю і мільйони арбайтерів ринуть в міста в пошуках роботи.Росія закриє для них кордон.Казахський ринок праці в стагнації.І Юля надіється з цим справитись щоб отримати електоральні переваги?Тепер звалити на Ющенка невдасця: самі нібито відсторонили його від процесу.Це в перемоги багато батьків а поразка завжди сирота.
профи _ 04.09.2008 22:40
IP: 77.122.133.---
___ gotohell

прикольно
gotohell _ 04.09.2008 22:05
IP: 82.144.202.---
__крабат
вкрался повтор -спасибо что прочитали
надеюсь это не шпилька
Я вижу такое развитие событий -не дай бог
законы принимаются антиконституционно -все силовые структуры СБУ (и не забывайте внешнюю разведку) подчиняется Раде, а потом канцлеру-читай ЮВТ,сама об этом сказала
собственность и земля делятся наново и безвозвратно -опять-таки по законам
выборов больше не будет -как в Беларуси
всю вертикаль назначает уряд
Президент выбирается в Раде большинством
Ющенко -чтобы не мешал, ведь остались мыслящие люди в стране -да они и в инете есть кое-где -объявляется импичмент на основании дел о коррупции -претензии уже озвучены
заводится уголовное дело -чем он окончательно замазан перед Западом
И все -оранжевая революция окончательно дискредитирована а с ней с мы как народ -даже те Всеволоды который так любят Белую матерь
И делай с нами что хошь -кидая объедки и наконец-то избавившись от этого "недо-государства" -Украины
А кого-то очень грамотного волнует шампанское и его цена -вы наверно из Кацапетовки? В Киеве народ и на машинах дорогих еждит.Классовое чутье работает?
А на сумочки ценой в машину -не? не срабатывает?
Трудно
krabat _ 04.09.2008 21:30
IP: 77.121.183.---
04.09.2008 21:19___ gotohell

Снімаюшляпу.
gotohell _ 04.09.2008 21:19
IP: 82.144.202.---
Вот я тоже думаю -это наверно вам, умным и грамотным предлагали пост председателя евробанка?И наверно именно тем Ющ развалил демократию что не расстрелял парламент танками? Как Ельцин? Наверно многим "очень знающим" пишущим неплохо бы пожить в России при ВВП -а может вы там и живете?
Или может кто-то не знает что Рада все эти годы не желала принимать законы -ни налоговый кодекс ни законы по коррупции ни судебную реформу -никакую?
Ющ говорил о праве и законе -а вам значит желательно поступать без права и без закона.
Пусть он сделает.А кто из вас подал в суд на незаконные действия, как делается в Европе?
Ни один человек не сказал -чем Ющ разрушил демократию и независимость
Все западные аналитические центры отмечают -что укрепил
Но гениям инета и без аргумента все ясно
Да. суд такой-сякой, он и там такой-сякой, однако там есть граждане, которые действуют -а у нас попрошайки, которые просят кого-то сделать.
Вам бы не понравилось выступление Обамы или Тэтчер или Линкольна.
Вам нравится ЮВТ -каждой бабе по мужику
Ни один человек не сказал -чем Ющ разрушил демократию и независимость?
Все западные аналитические центры отмечают -что укрепил
Но гениям инета и без аргументов все ясно
Yuri_D _ 04.09.2008 19:38
IP: 91.124.75.---
Журналістам не позаздриш...
Навпаки, для всіх оцих в переважній більшості паразитів (до яких я відношу і "політологів") – розпочався сезон збору врожаю капусти – переважно з тих політичних сил, для яких відсутність демократичних реформ і нинішнє багатовладдя – єдиний спосіб примножити свій достаток. Я теж "не заздрю", але не так, як п.Богуш, мовляв, "перетрудилися". Просто ніколи не заздрив тим, хто заробляє нехай і великі гроші, але на брехні, дезінформації, чудово при цьому розуміючи, що продають гнилий товар. Я не надто високої думки про інтелектуальний рівень людей цих професій, але ж не настільки, щоб повірити в щирість тих, хто із шкіри лізе, аби представити захланний балоган і багатоголову НУ (разом з почесним головою) як "єдину демократичну, патріотичну і проукраїнську силу". Адже якщо співставити "слово і діло" – на ділі ці люди лише руйнували і демократію, і Україну, і її справжню незалежність.
val_lav _ 04.09.2008 19:01
IP: 81.30.165.---
__ ПанГарбуз
04.09.2008 15:27___ Kitty
Оно-то может быть и хорошо – высший пилотаж (звучит-то как!), только вот этот политик все равно будет преследовать СВОИ интересы, усиливать СВОЮ власть и тогда -!ВНИМАНИЕ! – ВОПРОС:
А на фига мне такой политик (даже высшего пилотажа!) нужен! – который думает в превую очередь о СВОЕЙ власти!

Якщо це не свідома профанація, то це психічна хвороба. Може Ви і на вулицю не виходите? Там же стільки людей гине від автомобілів. Робити висновки на основі доведення до абсурду? Назву цьому дав ще Чехов – Бєліковщина.
З іншої сторони немає політика, який не думає про владу. Інакше навіщо йому йти в порлітику. Добрий є політик у якого власний інтерес забезпечується через загальний. Саме такі політики в основному у розвинутих країнах. У нас вони зароджуються і, на мій погляд, саме Тимошенко найближче до такого стану. Ющенко ж залишився на рівні колгоспного розуміння влади (азіатського) – хто при владі, той має безмежну владу і може не виконувати закони. Тобто він уже пройдений Україною етап. Розвиток політичних сил випередив його власний розвиток, тому він і став тормозом. А останні його дії взагалі є повним повторенням дій Кучми. Вже видно підготовку до можливого силового сценарію. До складу РНБО введено Кириченка, щоб "колегіальним" рішенням примусити його до антиконституційних дій. Вже СБУ і ГПУ активно розслідують "справи". Але дурень, він і є дурень. Невже Ющенку недостатньо досвіду Кучми? Він не здатний вчитись на чужих помилках
незграба _ 04.09.2008 18:32
IP: 194.29.60.---
04.09.2008 16:50___ TP
Странная мы все-таки нация. Мы не можем жить без вождя, без своего божка...
Не можу погодитись. Немає у нас вождя, і да-а-вненько вже. І нічого, живемо. Головне- не нудьгуємо.
TP _ 04.09.2008 16:50
IP: 93.73.155.---
Странная мы все-таки нация. Мы не можем жить без вождя, без своего божка... То пытались сделать из Ющенко божество, а когда божество оказалось банальным, полуграмотным бухгалтером и мы увидели, что он такой же как и мы: любит лесть, любит власть, любит роскошь..., не любит суровой правды, особенно, которая "глаза колет",не любит соперничества, не любит жить просто и без роскоши...Мы прозрели и презрели...

Но теперь нам нужен другой вождь, другой божок или богиня...И мы опять упорно не замечаем, что богиня власть любит не меньше, если даже не больше, что и роскошь любит не меньше, а может и больше, да и армия льстецов не меньше, а может и больше...нам сейчас очень по душе взволнованные речи с трибун, нам сейчас очень по душе, что низвергается в пропасть тот, кого мы уже презрели... и невдомек нам, что стратегическая цель этих слуг и служанок народа, этих божков и богинь – дальнейшее разделение в Украине политического, экономического, ресурсного пространства на двоих...

Что касается формальной, негативной реакции БЮТ на обвинение в предательстве... Опять-таки, не нужно страдать избирательной амнезией: я хорошо помню, что несколько месяцев назад половина фракции БЮТ вышла к микрофону и зачитала десять пунктов, по которым они обвиняли Ющенко, главу государства, в государственной измене...
Kitty _ 04.09.2008 16:37
IP: 92.113.5.---
04.09.2008 16:07___ ПанГарбуз
Хотя например зная пана Костенка (УНП), ему – верю
.
Возможно, пан Костенко честный человек (Вам виднее), но как политик он мелковат. В широком значении этого слова. Не тот масштаб. Это как боксёр веса "пера". Хорош только в своей категории. Не, не потянет.:)
ПанГарбуз _ 04.09.2008 16:28
IP: 193.200.84.---
04.09.2008 16:16___ Marusia911
Таки – ДА!
Одна из основных проблем ВАЮ – слишком дипломатичный, был бы по стилю рук-ва как ЮВТ – мы бы эту ситуацию еще пару-тройку лет назад прошли бы...

04.09.2008 16:20___ Зануда
Ведите себя прилично – Китти в Вашу сторону и слова еще не сказала,
это ее ПРАВО – верить.
Хотя, честно, – вообще не понимаю тех, кто поддерживают комми.:-0 – Out of MIND!
Зануда _ 04.09.2008 16:20
IP: 134.96.193.---
Изза таких ограниченных дур, как Китти в стране вторую декаду хаос и полный упадок. Фанатичные дибилы верящие в своих кумиров – главная беда Украины.
Marusia911 _ 04.09.2008 16:16
IP: 77.122.6.---
А мені здається, що все більше, ніж просто. Юля грає подвійну гру, намагаючись завоювати якмога більше електорату і не посваритися з Росією, Януквич теж вирішує свої питання, а президенту все важче і важче утримувати владу і протистояти цьому безглуздю, тому що занадто демократичний. Ось так от. І навіть вища математик ане потрібна. Хоча погоджуюсь – підручники з психіатрії точно стануть у нагоді для тих, хто хоче до кінця розібратися в українській політиці.
ПанГарбуз _ 04.09.2008 16:07
IP: 193.200.84.---
04.09.2008 15:58___ Kitty
Снимаю шляпу перед Вашей верой и преданностью!
Что касается лично меня:
- НЕ ВЕРЮ – ни ЮВТ, ни ВАЮ, ни тем более ВФЯ (бл. буду:))).
Хотя например зная пана Костенка (УНП), ему – верю.
Kitty _ 04.09.2008 15:58
IP: 92.113.5.---
04.09.2008 15:41___ ПанГарбуз
Под оценочную категорию "высший пилотаж" не попадают политики, "преследующие свои интересы". (в Вашем понимании этого словосочетания). Поэтому политиков этой категории – единицы. К счастью, ЮВТ входит в их число.
Стен1 _ 04.09.2008 15:52
IP: 77.123.182.---
Не в стране хаос, а обозначился предел понимания в голове политтехнолога. Он "посоветовал" инвесторам (!) бежать от Украины подальше – куда глаза глядят. в Россию, например. Там проще. Как на кладбище. Попутно доказал свой украинский патриотизм. От кого деньги получает?Любая сложность не сложна, если ею владеешь.
Станислав Овчаренко
www.svetiteni.com.ua
ПанГарбуз _ 04.09.2008 15:41
IP: 193.200.84.---
04.09.2008 15:27___ Kitty
Оно-то может быть и хорошо – высший пилотаж (звучит-то как!), только вот этот политик все равно будет преследовать СВОИ интересы, усиливать СВОЮ власть и тогда –!ВНИМАНИЕ! – ВОПРОС:
А на фига мне такой политик (даже высшего пилотажа!) нужен! – который думает в превую очередь о СВОЕЙ власти!
Kitty _ 04.09.2008 15:27
IP: 92.113.5.---
04.09.2008 15:17___ ПанГарбуз
Завидую Вашей наивности
Не, это не наивность, а умение распознать политика высшего пилотажа. В скопище претендующих на это звание.
Ф-Всеволод _ 04.09.2008 15:20
IP: 195.93.190.---
04.09.2008 15:17___ ПанГарбуз

Але точно не так, як це робить наш штопаний з його Бидлогою та балоганом.
ПанГарбуз _ 04.09.2008 15:17
IP: 193.200.84.---
2___ Kitty
Завидую Вашей наивности. "Прилетит вдруг Волшебник в голубом вертолете..."
Уверен, что надо развивать институт контроля власти – не должно иметь значения какая партия у власти, вот только как...
Ф-Всеволод _ 04.09.2008 15:16
IP: 195.93.190.---
04.09.2008 15:13___ val_lav

Та тут все просто! Та ж сама стара фальшива арія "пєтухом" про те, що "всі вони однакові".
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter