11 вересня 2017, 02:45

КОРДОН НЕДОТОРКАНОСТІ

Про державний кордон України та депутатську недоторканість, а ще про кордон, той, що і на Сході України і на Заході.

Колись я думав, що популізм є найбільшим пороком наших політиків і рахував що це дно. Але останні події на західному кордоні України показують, що нижче популізму є цинічний політичний цирк.

Спочатку, першою частиною цирку, було позбавлення Михайла Саакашвілі українського громадянства, а другою – його "прориви" в Україну.

Тепер про депутатську недоторканість. Поки одні депутати, ховаючись від правоохоронних органів дерибанять бюджет країни, розвивають корупційні схеми, інші – антикорупціонери порушують державний кордон. І з цією недоторканістю можливо все, і тобі за будь-яке порушення законів нічого не буде! Депутатська недоторканість в Україні – це як приналежність до касти "неприкасаемых". Якщо б її не було, то ми би побачили зовсім інший парламент, а корупції та політичного цирку було б набагато менше.

Першим пікантним моментом є те, що славозвісний "прорив" кордону у колоні з Саакашвілі виконували не всі депутати. Наприклад, Юлія Тимошенко цього не робила, вона вправно фотографувалась з Саакашвілі у всіх пунктах фотозйомок, але кордон проходила по всім правилам і в "прориві" дала можливість взяти участь всім іншим.

Другим пікантним моментом, з боку влади, були привезені на кордон трохи позабуті "тітушки", які чекали Саакашвілі і були "заточені" на інші провокації.

Що після цього можна говорити про державний кордон? На Сході України сотні кілометрів державного кордону України захоплені, і держава не може його контролювати.

Але ми всі побачили, що і на Заході України наш кордон "дирявий". А якщо буде політична доцільність, його відкриють і для іншої "колони мітінгуючих".

На мою думку, кордон повинен бути недоторканим для будь-яких провокацій. Тим паче під час війни! А по факту, якась дівчинка з потягу Інтерсіті може захистити державний кордон від провокацій більше, ніж спеціально навчені прикордонники зі зброєю і всіма технічними засобами.

Наші європейські партнери в щоці від цього цинічного політичного цирку. І, на жаль, про цю подію, будуть говорити в негативному сенсі світові ЗМІ.

Вони не зрозуміли як так можливо позбавляти громадянства і не допускати в свою країну свого громадянина, ну і зовсім не зрозуміли "прориви" державного кордону таким екстравагантним хуліганським способом. Це точно не покращить міжнародний імідж України.

Ну і головне. Новину цього "прориву" будуть обговорювати тиждень всі масмедіа, пропустять-не пропустять, посадять-не посадять, затримають-не затримають тощо.

А про реальну політику, відсутність коаліції, реальні реформи, корупційні справи високопосадовців, відсутність стратегії розвитку України будуть всі тихо мовчати...

А чи є межа у наших політиків в цинізмі цього політичного цирку?

powered by lun.ua

ЧИ МОЖЛИВИЙ НОВИЙ ПОЛІТИЧНИЙ ПРОЕКТ В УКРАЇНІ?

Вибори – це стратегічна гра, але дуже різна для всіх, хто приймає участь. Одні вирішують і стратегічно контролюють процес, а інші – тільки споглядають, і не все бачать...

УКРАЇНА-2020: ВІДСУТНІСТЬ ЛОГІКИ

Україна вже більше ніж півтора року живе з новим президентом і новою владою. Президентом, який "із простого вчителя став Президентом", депутатів, які пишалися тим, що вони не були в політиці, державному управлінні і не мають досвіду...

ДЕНЬ ДИСКРЕДИТАЦІЇ ГІДНОСТІ

Сьогодні в Росії вже святкують проведення вдалої інформаціонної спецоперації по дискредитації Майдану Гідності і гордості українців за подвиг Небесної сотні...

ШОУ РОЗСЛІДУВАННЯ

Прийшли часи коли розслідування кримінальних справ проводять як шоу, з великим екраном, спікерами для телевізору і суд не має значення... І Президент України до суду (!) зовсім не тисне на слідство (!)...

ТРИ СЛОВА ДЛЯ НОРМАНДІ

Е три слова-маркери на сьогоднішній зустрічі в нормандському форматі. 1. Донбас 2. Крим 3. Газ Якщо наш президет використає слово – КРИМ, то ми будемо розуміти, що він на шляху відстоювання національних інтересів України...

Що думають у ОРДЛО про Штайнмаєра

Думаю у ДНР та ЛНР і слухом і духом не чули про перемовини та домовленості між кімось і кимось у Мінську. Стріляти продовжують, гинуть люди з обох сторін...