29 вересня 2014, 14:44

Королевська знову "має мрію". Тепер у Слов'янську

На початку вересня потрапив на чергову проукраїнську акцію у Слов'янську. Одна з жінок у своєму виступі згадала Королевську, яка почала навідуватися у місто. Жінка закликала не пускати колишню соратницю Януковича до Слов'янська. По суті жінка пропонувала гнати Королевську зі Слов'янська так, як це робили у Києві:



Тоді люди думали, що Королевська готується балотуватися до Ради по "округу Азарова-молодшого". Проте серед кандидатів 47-го виборчого округу її прізвища не знайшлося.

Не дивлячись на це Королевська продовжує навідуватися до Слов'янська. Причому не з порожніми руками. Разом із президентом благодійного фонду "Дорога жизни" Юрієм Солодом вона завалює місто "гуманітарною допомогою".





Хтось може подумати, що таким чином Королевська спокутує гріхи минулого. Ні. Усе банально та цинічно.

"Опозиційний блок" висунув цього Юрія Солода кандидатом у депутати у мажоритарному окрузі Слов'янська. Але у Королевської до нього особистий інтерес. Це її чоловік (муж).



Королевська знову "має мрію". Тепер мрія у тому, щоб потрапити до Ради разом зі своїм чоловіком.

І ця парочка нічого кращого не вигадала, ніж проводити виборчу кампанію "по старому": з продуктовими наборами та "допомогою" малозабезпеченим.

Ось фото з круглого столу родини Королевських з "представниками громадських організацій":





Сподіватися, що прокуратура візьметься за підкуп виборців родиною Королевських, не варто. Подібні факти розповсюдження кандидатами проднаборів під час цієї виборчої кампанії залишаються без реагування відомства Віталія Яреми.

Тож справа за самими мешканцями Слов'янська. Чи змінилися вони? Чи зробили висновки зі своїх попередніх помилок? Адже подібна виборча кампанія з "гуманітарною допомогою" у вигляді продуктових наборів від благодійного фонду кандидата проходила тут лише 2 роки тому.







У 2012 син прем'єра Миколи Азарова Олексы як справжній кандидат-парашутист прилітав до Слов'янська прямо з Відня. Продуктові набори та адмінресурс допомогли. Він набрав 76% або 62 615 голосів виборців. Але під час найважчих часів для цих людей він зрадив своїх виборців. Залишив на терористів Гіркіних-Стрєлкових та мерів пономарьових.

Ах да, ледь не забув. Сама Неля Штепа називала Азарова "найкращим депутатом". І він, за її словами, був для Слов'янська "виграшем у лотерею".

"Виграш у лотерею" за 2 роки перетворився на "русскую рулетку".

І проукраїнські налаштовані мешканці Слов'янська зробили висновки. Королевську вони сприймають відповідно:





Скільки виборців у Слов'янську готові не продатися за "гречку" черговому парашутисту побачимо вже менш ніж за місяць. Хочеться сподіватися, що "чергова мрія" Королевської закінчиться так само безславно, як і з її чоловіками-2012.





PS Як бонус) Рядки з пам'ятної пісні 2012-го "Ты не видишь, шо ли":

Просто время щас такое,

Шо оно как есть "такое",

Выдается за другое.


Як бачимо, рядки з 2012-го актуальні і нині...



https://www.youtube.com/watch?v=i0k1kaPFA9I

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

"Марік", Герой України з Маріуполя: "Повернуся додому, тоді й війна закінчиться"

"Марік", Герой України. Колись ще журналістом я шукав таких бійців з їхніми цікавими історіями. От жив собі хлопець Андрій в Маріуполі, працював на Азовсталі, займався перевезення рідкого металу до конвертерних печей...

Виборюємо свободу говорити правду

Що спільного у моїх колишніх колег по професії та нинішних побратимів з війська? У нас є спільна мета для боротьби. Я це сформулював однією ємною фразою: виборюємо свободу говорити правду...

"Наступний мотопробіг до Криму!" Штурмовики "Скелі" створили власний мотоклуб

Уперше потрапив на мотофестиваль. Це був найбільший в Україні фестиваль – "Тарасова гора". Пару днів у Переяслові плюс мотопробіг до Канева. І це був цікавий досвід...

Решетилова про полк "Скеля". Що пропустили журналісти?

Днями ходив на ефір з одним комбатом нашого полку "Скеля". Серед запитань знову прозвучало: а от Ольга Решетилова про ваш полк каже таке... Далі дійсно була плюс-мінус точна цитата військової омбудсманки...

Полк Героїв. "Скеля" запроваджує нову традицію

Полк Героїв. Нація Героїв. Запроваджуємо в "Скелі" нову традицію: Герої України приймають присягу у новобранців. На сьогодні у полку – 10 Героїв України, з яких 9 продовжують службу...

Як ми радіємо поверненню українців

Які ж це емоційно сильні моменти! Фото Vladyslav Musiienko Ми не знаємо особисто переважну більшість тих, хто повертається з полону...