Олексій Братущак журналіст

Чи відкличе Тимошенко свої слова про валютні кредити по 5.05?

03 липня 2015, 02:43

Верховна Рада шокувала Україну своїм показовим популізмом. Ухвалення законопроекту 1558-1 про валютні кредити (по суті перерахунок їх по курсу 5.05) поставило українських депутатів на рівень грецьких. Навіть не знаю, хто з парламентарів двох країн більший популіст...

Після фіб-беку українців у фейсбуці на голосування 229 депутатів окремі парламентарі почали відхрещуватися від голосування. Ну, не зорієнтувалися, ну буває, пишу заяву про відкликання свого голосу...

Серед тих, хто не розібрався, виявилися депутати з фракції Батьківщина. Це Ігор Луценко та Альона Шкрум. Ось як вони пояснили своє голосування:Альона Шкрум: вчинок, за який соромно

Ігор Луценко: Я поступив, як ідіот"Вчинок, за який соромно", "поступив як ідіот". Ці молоді депутати, яких не так давно ми називали "нові обличчя", навіть не зрозуміли, що цими своїми дописами вони підставляють лідера фракції Юлію Тимошенко. Бо вона чи не найбільше серед депутатів наполягала на ухваленні цього закону. У популістській наполегливості щодо ухвалення 1558-1 вона може змагатися хіба що з Ляшком. Ну і з грецькими депутатами...

От офіційний сайт "Батьківщини" ніяких "соромно" та "ідіот" не використовує. "Батьківщина" навпаки хизується, що саме завдяки Тимошенко та партії парламент ухвалив 1558-1.Та й сама Тимошенко про ухвалення 1558-1 казала як про "дотримання прав людей" та "виконання волі народу":

...жоден закон, який передбачає дотримання прав людей і їх інтереси, на розгляд поставлений не був. І тому, ми вимагаємо зараз поставити на голосування (2698) скасування податку на пенсії працюючих пенсіонерів і (1558-1) – це повернення вкрадених грошей у людей.

...зараз від вас персонально, Володимир Борисович, залежить ставити ви на голосування Закон про скасування податку на пенсії працюючих пенсіонерів і чи ставите ви на голосування закон 1558-1 для того, щоб люди мали право реструктуризувати свої кредити, які вони взяли у валюті. Тільки від вас це залежить. Зараз в залі достатньо депутатів для того, щоб за це проголосувати в цілому. Достатньо депутатів, щоб виконати волю народу і ніякі провокації цьому не завадять. Треба, щоб Верховна Рада служила людям, а не влаштовувала тут склоки. Ми віримо, що ви поставите на голосування ці два закони в цілому.Після публічних заяв двох молодих депутатів Тимошенко має вирішити: їй так само "соромно за ідіотські вчинки"? Якщо ні, то "нові обличчя" мають пояснити, чи по дорозі їм далі з тими, хто не розділяє їхнє ставлення до "ідіотського" популізму, за який "соромно".

Пояснити наплив популізму мали б і інші фракції коаліції.За популістський закон голосували депутати з усіх парламентських фракційЗвідки прем'єр збиається брати гроші на популістичні рішення власної фракції? І як далі вести переговори з МВФ, якщо твоя політична сила ухвалює рішення в розріз твоїх міжнародних домовленостей?

Як Президент може накладати вето на рішення, яке підтримала половина фракції його політичної сили?

Ну а справжнім популістам хочеться побажати не зупинятися.

Є ще дві важливі ініціативи.

Це перерахувати кредити МВФ за офіційним курсом на момент отримання кредитів. Логіка тут зрозуміла: чому Україна та українці мають повертати кредити МВФ по 22 грн. за долар, якщо ми брали ці кредити по 5,05 та 7 гривень за долар?

А друге – це встановити для кожного українця такий курс долара, який був на день народження. Логіка теж зрозуміла: чому це банки мають наживатися на нас, якщо ми у цей світ приходили з курсом, наприклад, 1,76 гривень за долар?

Якщо ж серйозно, то сподіваюся, що вже у п'ятницю парламент виправить свою "ідіотську" помилку. А ці 200+ депутатів, які проголосували за популістський закон, більше ніколи не отримають мандат на наступних виборах.

powered by lun.ua
Коментарі — 33
lohik _ 08.07.2015 19:31
IP: 92.112.109.---
"Збиткі для банківської системи країни" – это не "збиткі" для народа, "крах банківської системи України", если говорить точнее, – это крах олигархической банковской системы, созданной боссами украинской олигархии Кучмой, Ющенко, Януковичем и Порошенко. Крах их системы, позволяющей олигархической власти наживаться, создавая искусственную девальвацию – падение гривны по отношению к доллару, евро и т.д., создавая то, на что заемщики кредита заведомо не могут рассчитывать...
Власть убеждена, что она "на свете всех хитрее, всех румяней и белее".
Не без оснований.
Очевидно, что Порошенко хитрее Януковича, Яценюк хитрее Азарова, Гройсман хитрее Рыбака, Луценко хитрее Чечетова, ...
Кстати, не помню, чтобы Чечетов называл дуриками своих соратников...
Перечисленным жить стало лучше, стало веселей...

Юрий Вологжанинов.
lohik _ 08.07.2015 19:27
IP: 92.112.109.---
Недавно Порошенко грозився, що не допустить, щоб люди повертали кредити по курсу 22 гривні за доллар...Народний Фронт розробив закон про реструктизацію валютних кредитів.Ці дві провладні фракції провели такий закон через Парламент...Зараз під тиском Президента дають задній хід...Порядна тільки залишилась фракція Тимошенко "Батьківщина", яка послідовно далі підтримує необхідність цього закону
САНДРО _ 03.07.2015 23:58
IP: 93.73.255.---
Peter Blood:
Как всегда очень остро.
А, кстати, шо Вы имеете против Оксфорда- Кембриджа, неужели Винницкий педагогический или Херсонский сельскохозяйственный лучше?
luko _ 03.07.2015 20:32
IP: 46.98.152.---
САНДРО: "...режим забронзовел, админресурс крепок и гарант ничего не боится." -
Таки да, ПРШ приміряє шкуру ще живого Чивокуня. Може обійдеться фарсом.
САНДРО _ 03.07.2015 19:50
IP: 93.73.255.---
А очаровательной А.Шкрум хочется пожелать иметь кроме ума, красоты, очарования и умения исправлять ошибки еще и мужества (как у лидера ее фракции) и стойкости в отстаивания своего мнения.

Лично мне этот Закон до лампочки, с 1991г. уже ни у кого не отдалживаю. Правильно приняли Закон, никакого коллапса, девальвации и инфляции он не принесет.
Это все сопли и вопли финансово-банковских воротил с участием Яресько.
И если этот закон завернут обратно, это будет свидетельствовать о полной деградации нашего парламента.
Могут конечно перебросить мяч на поле Президента.Это будет выгодно всем, но никому уже не поможет.
НФ на выборах и так потерпит сокрушительное поражение, Яценюк продолжает разочаровывать электрат, с ним все ясно, а вот если Президент наложит ВЕТО, это будет свидетельствовать, что режим забронзовел, админресурс крепок и гарант ничего не боится.
Хотелось бы ошибиться в прогнозе, пусть Закон заработает, какая-то часть людей испытают облегчение в нашей прекрасной жизни.
САНДРО _ 03.07.2015 19:14
IP: 93.73.255.---
Здесь в пылу полемики про Закон, уважаемые комментаторы не обратили внимание что наш неуважаемый (а попросту сук... продажная) с невинной улыбкой приписал к Батькивщине и Игоря Луценко и Черненко, которые никогда там не были.
Только Шкрум. Но чего не сделаешь ради "правого" дела, да если еще кто-то очень попросит.
Братущаку надо фамилию свою расширить за такие заслуги и называться Братущак-Чаленко, .
Если здесь старожилы помнят такого писаку, который самым гнуснейшим образом поливал дерьмом ЮВТ.
И где чаленко? Правильно в той среде, котой он ее поливал.
_yurkiv_ _ 03.07.2015 16:12
IP: 104.197.71.---
sidor:

_yurkiv_:
sidor:
... якось дивно, Яресько з Яценюком слізно просять зовнішніх кредиторів про реструктуризацію боргів, бо нема чим віддавати, натомість коли в такій самій ситуації населення – тут це називають звичайно ж, "популізмом"...+++++
Нічого дивного!
Яресько з Яценюком дбають про те, щоби народові було як борги віддати, а Вана думає про те, як народові знову голову задурити.
Бачили очі що брали...
за 14-15 год "партия и правительство" сняло с населения 79 миллиардов 100 миллионов гривен разных платежей. Де деньги,Зин?
14 000 000 зинсіонерів х 1000грн. х 24міс.= 336 000 000 000 грн.
sidor _ 03.07.2015 14:32
IP: 104.197.79.---
_yurkiv_:
sidor:
... якось дивно, Яресько з Яценюком слізно просять зовнішніх кредиторів про реструктуризацію боргів, бо нема чим віддавати, натомість коли в такій самій ситуації населення – тут це називають звичайно ж, "популізмом"...+++++
Нічого дивного!
Яресько з Яценюком дбають про те, щоби народові було як борги віддати, а Вана думає про те, як народові знову голову задурити.
Бачили очі що брали...
за 14-15 год "партия и правительство" сняло с населения 79 миллиардов 100 миллионов гривен разных платежей. Де деньги,Зин?
_yurkiv_ _ 03.07.2015 14:24
IP: 130.211.159.---
sidor:
... якось дивно, Яресько з Яценюком слізно просять зовнішніх кредиторів про реструктуризацію боргів, бо нема чим віддавати, натомість коли в такій самій ситуації населення – тут це називають звичайно ж, "популізмом"...+++++
Нічого дивного!
Яресько з Яценюком дбають про те, щоби народові було як борги віддати, а Вана думає про те, як народові знову голову задурити.
Бачили очі що брали...
_yurkiv_ _ 03.07.2015 14:16
IP: 23.251.153.---
luko:
Цитата рос м.: "Народ на стороне твердых денег. Он столь неуклонно на их стороне, что является серьезным вопросом, какими глазами взглянул бы он на господствующую систему, если бы знал, во что они могут превратиться в руках отдельных индивидуумов... Если бы отняли у азартных игроков в "деньги" звание "банкиров" и раз навсегда лишили бы их влиятельного положения, то банковское дело было бы реабилитировано и снова служило обществу." -Генри Форд
====================================================
Henry, you are wrong!
The nation is on the side of a high percentage!:-)))
sidor _ 03.07.2015 13:29
IP: 130.211.133.---
...... якось дивно, Яресько з Яценюком слізно просять зовнішніх кредиторів про реструктуризацію боргів, бо нема чим віддавати, натомість коли в такій самій ситуації населення – тут це називають звичайно ж, "популізмом"......+++++
YuriD _ 03.07.2015 12:55
IP: 94.178.235.---
По-перше, автору-противнику реструктурізації здалося б так само жирним шрифтом задати питання про "ідіотські вчинки" і Гройсману, і Парубію, і іншим, які також голосували "ЗА", а не лише Ю.Тимошенко.
По-друге – якось дивно, Яресько з Яценюком слізно просять зовнішніх кредиторів про реструктуризацію боргів, бо нема чим віддавати, натомість коли в такій самій ситуації населення – тут це називають звичайно ж, "популізмом".
І нарешті – звичайно, проблеми складні, і закон, можливо як завжди, і неякісний, і прийнятий поспіхом. Але ось що – наскільки розумію, наші банки давно звикли працювати без ризиків, і чомусь ніколи не чув про особисте банкрутство чи кримінальну відповідальність їх власників або керівництва. І ще одне – при нинішньому дисбалансі цін на свої і імпортовані товари, вимагаючи повернення по курсу 22, мабуть дуже легко наварити ще більші надприбутки.
luko _ 03.07.2015 12:03
IP: 46.98.68.---
anno_domini, ОК
anno_domini _ 03.07.2015 11:58
IP: 188.239.8.---
А хто досліджував банківську систему, з якої ягоди вона виростала? Які оманливі підприємства не один раз перейменовані (як лисячі хвости замітали свої хижі діла), які повідбирали у народу, назбирали гроші на такі банки? Народ залишили сам-на-сам з економічним колапсом, а тепер ще ставлять народу у вину навіщо брали кредити? А ви, олігархати різних мастей, навіщо народ зробили злиднем? А тепер ще хочете відбирати у народу гроші під видом "брав-віддай!". То й народ може і вам сказати: "брали, забирали у народу все, що побудував він своїм потом та мозолями, та народні багатства землі всі прихватили", то віддайте все незаконно відібране у народу. Так буде по-справедливому.
boh _ 03.07.2015 11:26
IP: 194.44.142.---
Визнав помилку – виправляй її – працюй далі! Ідіот не той, хто визнав помилку, а той, хто думає, що він самий розумний:)
sidor _ 03.07.2015 11:12
IP: 104.197.66.---
bartman:
sidor:
bartman:
...За 2 дні перед тим як Ціля обвалила гривню в 2008, ...Долбодятел,НБУ зі Стельмахом підпорядковувався Ющедрищу а не КМУ. А ось тє,що кум Пєдрило зі Гонтаревою зробили обвал гривні " по образу та подобію" 2008 року – це ФАКТ.
ето Вальцман с Гонтаревой набрали кредитов по нікуда.?
Ілі Пісяй, как в свойо время Ціля.?
А отношениє суми кредитов к валовому гос доходу являєтся прічіной інфляції – етого вас в школе не учілі.?
В период с 1994 по 2013 год Украина получила от МВФ кредитов на сумму 17,6 лярдов.
valsh01 _ 03.07.2015 11:06
IP: 188.115.166.---
bartman:
sidor:bartman:...
ето Вальцман с Гонтаревой набрали кредитов по нікуда.?Ілі Пісяй, как в свойо время Ціля.?А отношениє суми кредитов к валовому гос доходу являєтся прічіной інфляції – етого вас в школе не учілі.?
Не. Нас в школе учили, что лучший способ защищаться – это переложить ответственность на кого-то другого (МариИвановна, это не я, это сосед Петька сделал)) Указав пальчиком на Яценюка, Тимошенко, или кого-то там еще, можно делать всё, что угодно)). Это не я, Гон-Пор, напечатала лишние гривны. Это не я, Гон-Пор, давала "убитым" банкам рефинансирование (которые его раскрутили их на валютном рынке или не вернули). Это не я, Гон-Пор, ввела драконовские меры, которые не заинтересовывают экспортеров вводить в страну валюту. Это не я, Гон-Пор, когда-то сделала несколько вал.курсов и уйму спекуляций на этих курсах. Это всё попередники
luko _ 03.07.2015 10:57
IP: 46.98.68.---
правда_08:58: "Знали на що йшли, пожинайте плоди своєї хитрості."
Жнива рясні якраз у банкирів, мабуть знали, що буде. Саме вони мали б попередити за законом "про захист прав споживачів" про курсові ризики, бо вимогали довідки про доходи саме в гривні, задіяти певне страхування таких ризиків тощо. Тому справедливість якраз в розділенні втрат від коливання валютного курсу. Саме втрачати банкіри нічого не хочуть – тому покарання від народу мають одержати, хоч би через такий, для когось недолугий закон.
Цитата рос м.: "Народ на стороне твердых денег. Он столь неуклонно на их стороне, что является серьезным вопросом, какими глазами взглянул бы он на господствующую систему, если бы знал, во что они могут превратиться в руках отдельных индивидуумов... Если бы отняли у азартных игроков в "деньги" звание "банкиров" и раз навсегда лишили бы их влиятельного положения, то банковское дело было бы реабилитировано и снова служило обществу." -Генри Форд
sidor _ 03.07.2015 10:52
IP: 130.211.115.---
bartman:
...Помнім, мілай, помнім.
і чітаєм недавнюю строчку новостей – обвал грівні ето заслуга нацбанка і прізідента заявіл премьєр Яценюк...Я тут ні прі чом.!!!
бурниє аплодисменти.
Не зря Украина стала родиной известному писателю Леопольду фон Захер Мазоху, идеи мазохизма и в особенности садомазохизма проникли даже в отечественную экономику. Интересно наблюдать как руководство Нацбанка с садистским наслаждением уничтожает собственную банковскую систему, а за ней и экономику страны. Более сорока банков почило в бозу за один год под благим намерением борьбы с обналичкой, последняя правда не исчезла, а переместилась в другие крупные банки, о чем вынуждена была признаться председатель НБУ, но зато убытки банков составили 140 млрд. грн. убытки вкладчиков и клиентов банков достигли почти ста пятидесяти миллиардов, а убытки больших и средних предприятий более 400 млрд.

Итого, украинские власти собственными руками нанесли убытки собственной экономике в разм
P712 _ 03.07.2015 10:50
IP: 92.113.68.---
Може треба поглянути глибше, яка тварина так девальвувала гривню? І чому ця потвора (у найвищому кріслі) досі не за гратами?? А то таке відчуття, що крайніми знов зробили маленьких українців.
bartman _ 03.07.2015 10:48
IP: 130.211.133.---
sidor:
bartman:
...За 2 дні перед тим як Ціля обвалила гривню в 2008, ...Долбодятел,НБУ зі Стельмахом підпорядковувався Ющедрищу а не КМУ. А ось тє,що кум Пєдрило зі Гонтаревою зробили обвал гривні " по образу та подобію" 2008 року – це ФАКТ.
ето Вальцман с Гонтаревой набрали кредитов по нікуда.?
Ілі Пісяй, как в свойо время Ціля.?
А отношениє суми кредитов к валовому гос доходу являєтся прічіной інфляції – етого вас в школе не учілі.?
valsh01 _ 03.07.2015 10:32
IP: 104.197.47.---
bartman:
valsh01:
Помнім, мілай, помнім.
і чітаєм недавнюю строчку новостей – обвал грівні ето заслуга нацбанка і прізідента заявіл премьєр Яценюк...Я тут ні прі чом.!!!
бурниє аплодисменти.

Ціля хлопала ілі нет.?
пережівала дежавью.?
И шо – это разве не так? Разве не Нацбанк дал на рефинансирование умирающих банков миллирны (а может, и миллиарды)? Только а одесский Имэксбанк перед его крахом он влил – ой, мама не горюй, сколько денег. Разве не Нацбанк напечатал за это время много не обеспеченных ничем денег и ими "надул" курс. Разве не Нацбанк сделал за это время немало ошибочных, по мнению банковских экспертов, шагов (например, существование несколько валютных курсов, один для своих, другой – для всех остальных), которые раскачивали курс. А разве не президент ответственен за то, что Нацбанк возглавляет не признанный банковский профессионал, а просто его человек, выполняющий все его пожелания?
sidor _ 03.07.2015 10:28
IP: 104.197.68.---
bartman:
......За 2 дні перед тим як Ціля обвалила гривню в 2008, ......Долбодятел,НБУ зі Стельмахом підпорядковувався Ющедрищу а не КМУ. А ось тє,що кум Пєдрило зі Гонтаревою зробили обвал гривні " по образу та подобію" 2008 року – це ФАКТ.
bartman _ 03.07.2015 10:20
IP: 23.251.153.---
valsh01:
Забавно, как коротка человеческая память. Это Тимошенко обвалила курс в 2008? А не умелые (а может и целенаправленные) действия Нацбанка и Ющенко? А вы уже забыли, как курс зашкалил за 12 (нам тогда это казалось катастрофой)), и только благодаря жесткой позиции Тимошенко и ее обращению к народу, его удалось откатить до 8-9. Что, уже всё забыли? Или помните, но в методичке сказано гадить на Тимошенко, вот и гадите обманом?
Помнім, мілай, помнім.
і чітаєм недавнюю строчку новостей – обвал грівні ето заслуга нацбанка і прізідента заявіл премьєр Яценюк...Я тут ні прі чом.!!!
бурниє аплодисменти.

Ціля хлопала ілі нет.?
пережівала дежавью.?
valsh01 _ 03.07.2015 10:04
IP: 104.197.77.---
bartman:
руслан49:
Нагадаю вам шановний легенду, яку досі старожили Ради не можуть забути і простити.
За 2 дні перед тим як Ціля обвалила гривню в 2008, пастор набрав кредитів на 100 мільйонів і на всі гроші накупив валюти.
після обвалу продав долари в 2 рази дорожче, виплатив кредити, а виручку поклав на рахунок.
і досі хизується що в нього 11 мільйонів в декларації цілком легально.

Так що бог помагає тим хто має інсайд.
а решта нехай сосуть лапу і закон 1558-1.
Забавно, как коротка человеческая память. Это Тимошенко обвалила курс в 2008? А не умелые (а может и целенаправленные) действия Нацбанка и Ющенко? А вы уже забыли, как курс зашкалил за 12 (нам тогда это казалось катастрофой)), и только благодаря жесткой позиции Тимошенко и ее обращению к народу, его удалось откатить до 8-9. Что, уже всё забыли? Или помните, но в методичке сказано гадить на Тимошенко, вот и гадите обманом?
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter