Олексій Братущак журналіст

Одесу розхитують напередодні травневих

27 квітня 2017, 20:19

Адепти "одеської Хатині" (виправлено) планують відзначити чергову річницю трагедії 2 травня 2014-го. По Одесі розклеюють листівки з закликом прийти на Куликове поле, де розташований згорілий Будинок профспілок.В Одесі на стовпах розклеюють листівки з закликом прийти на Куликове поле

Окрім місцевих прихильників одеського Антимайдану на акції очікують депутатів з Опозиційного блоку, зокрема, Юрія Бойка. Намети Опоблоку в Одесі вже збирають підписи під вимогою "зупинити війну та наступ нацизма".Навряд чи акція призведе до проголошення чергової "народної республіки". Але є ризик чергових вуличних протистоянь.

Нещодавно нардеп Рабинович попередив про провокації в Одесі, на що виділені солідні кошти.

Та й російська влада не випадково закликає Київ "забезпечити порядок" в Одесі 2 травня. У Кремлі краще знають про можливі інциденти?

За дивним збігом обставин саме напередодні річниці трагедії 2 травня Одеська міськрада вирішує повернути перейменованим вулицям старі радянські назви. СБУ вже оцінило дії одеських депутатів як "провокацію для дестабілізації ситуації в місті". Прокуратура відкрило кримінальне провадження за ч.2 ст.436-1 Кримінального кодексу, вгледіли пропаганду комуністичного тоталітарного режиму. Можливе покарання – від 5 до 10 років позбавлення волі.

Рішучість правоохоронців бутафорна. Якщо вони такі принципові, то чому Геннадій Труханов досі сидить у кріслі мера Одеси, а не на нарах одеської буцегарні?

Нічого дивного у тому, що він проштовхнув через міськраду провокацію з відновленням радянських назв вулиць немає. "Руській мір" в голові у людини одесити вже давно помітили.Труханов (крайній зліва) на одеському антимайдані

Окрім вулиць, Труханов ще й заяву по трагедії 2 травня зробив. Він вважає, що події трирічної давнини сталися через те, що одесити були незадоволені політикою, яку тоді проводила влада.Нічого дивного в такій інтерпретації події весни 2014-го зі сторони Труханова немає. Не буде ж він визнавати, що особисто підтримував сепаратистських шабаш в Одесі. Як не визнавав і анексію Криму.Труханов: По Крыму невозможно однозначно рассуждать – агрессия это или не агрессия. Определился парламент Крыма, определились жители Крыма на своем референдуме.

У подіях останніх днів в Одесі проявили себе не лише екс-регіонали. По один бік барикад з Трухановим опинився нардеп БПП Дмитро Голубов, товариш заступника голови фракції БПП у Верховній Раді Олексій Гончаренка.Голубов ручкається з Трухановим під час парламентських виборів 2014-го

Цими днями депутат БПП Голубов захищає повернення радянських назв вулицям Одеси.Можна скільки завгодно переводити стрілки на правоохоронців та суди, нарікати, що саме через них сепаратисти не покарані. Але от приклад для Блоку Петра Порошенка та самого Петра Порошенка. Їхній депутат захищає рішення, яке СБУ оцінює від 5 до 10 років позбавлення волі. Яка оцінка партії та президента?

Вони вже сьогодні можуть і мають визначити, де Голубов проведе наступні 2,5 роки (час до завершення повноважень цього скликання Верховної Ради): у фракції БПП чи поза нею. Де там кучкуються ідейні прихильники комуністичних назв?
Хто об'єднує в Раді з прихильників радянських назв?

2 травня в Одесі проведуть акцію не лише антимайданівці та прихильники "руського міра".

Проукраїнські налаштовані одесити планують молебень. Згадають своїх побратимів, які віддали життя за вільну Одесу та Україну.

Але найважливіше те, як 2 травня поводитимуться правоохоронці. Їх роль у трагедії 2014-го ми добре пам'ятаємо...

Для тих, хто досі не склав для себе враження про події 2 травня 2014-го в Одесі, раджу подивитись ось цей фільм:

Коментарі — 187
grom2468 _ 03.05.2017 14:58
IP: 104.155.13.---
Весь Харьков – городской информационный портал:Как выглядят борцы с "украинским фошызмом"!
grom2468 _ 03.05.2017 13:50
IP: 130.211.100.---
Всеволод Кожем'яко:
ппп
Ты хотел написать П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО! Полностью с тобой согласен!
Всеволод Кожем'яко _ 03.05.2017 12:51
IP: 35.187.121.---
ппп
grom2468 _ 02.05.2017 15:03
IP: 104.155.13.---
Одесситы почтили память погибших 2 мая 2014 г. Игоря Иванова и Андрея Бирюкова, которые застрелены ватными ублюдками!
LYCIV_OLGA _ 02.05.2017 12:24
IP: 35.187.47.---
Як написав хтось стосовно усіх тролів – "НЕ ГОДУЙТЕ АЛГОРИТМ САМОНАВЧАННЯ ЦІХ РОБОТІВ, І ВОНИ ЗДОХНУТЬ САМІ ПО СОБІ";
або "ще гірше" –
ТІ, ХТО "ДИСКУТУЄ" З ВІДОМИМИ ТРОЛЯМИ, АБО ІДІОТИ, АБО ГРАЮТЬ З ЦИМИ ПІДГОДОВАНИМИ НА УП ТРОЛЯМИ В ОДНУ ГРУ (САМІ ТРОЛІ)!

А якщо більшість "блогерів" та редакцію УП влаштовує засилля у блогах/на УП раSSистських ботів і вони вважають прийнятним сприяти (хай, навіть, тільки своєю бездіяльністю/відмовою від своєчасної модерації) поширенню їх ворожої/расистської пропаганди, то НЕМАЄ СЕНСУ ЗАВАЖАТИ РЕДАКЦІЇ УП боротися за звання "Найбільш антиукраїнський сайт в українському Інтернеті".

За таких обставин – цілком слушно/доцільно, навіть, "СТАВИТИ ПИТАННЯ" ПРО БОЙКОТ УП; було б взагалі логічно/демократично залишити редакцію УП наодинці (!!!) з так "дорогими" їх "серцю" дописувачами-раSSистськими пропаганд*донами, і нехай собі "кохані" тішаться, і весь Інтернет це споглядає!
LYCIV_OLGA _ 02.05.2017 12:21
IP: 104.199.51.---
На превеликий жаль – РЕДАКЦІЯ УП (своєю бездіяльністю /відмовившись від вчасної (!) модерації, чим відкрила "зелену вулицю" всім рашистським троллям) – ЗРОБИЛА З"УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВДИ" РУПОР ВОРОЖОЇ ПРОПАГАНДИ, і фактично надаючи трибуну для антиукраїнської пропаганди – сприяє (всупереч власноруч встановленим "правилам сайту") систематичним образам всіх (!) українців.
Та й більшість з блогерів- "йдуть тим же шляхом "найменшого опору" /наслідують редакцію – принципово не чистячи свої теми від рашистских висерів (або роб*лять це вкрай рідко)

Саме завдяки такої позиції редакції УП та авторів блогів – основне місце в "коментарях" до тем блогів на УП – зайнято не обговоренням авторських тем, а переважно ворожою/рашистською пропагандою або перетворюється у "собачу бійку"/нескінченний "срач" /особисте листування дописувачів з рашистами, з – обов'язково "супутніми" цьому – нескінченними та пустопорожніми балаканиною, флудом та флеймом!
(див.закінчення)
Mikolaj Kren _ 01.05.2017 13:55
IP: 95.132.151.---
Alexey Mikhaylov:
Коли Ви же такий знавець історії ДСВ,то мали б зазначити,що Галичина до Хатині має бага то мен
ше стосунку ніж РФ.РС.
А стосовно Вас особисто і таких,хитро зроблених одеситів,як Ви, запитання все те ж.
Чого ви сі мучитесь в* хунтівській* Україні.Всі *носітєлі рускага міра*,на кінець то,мають 2."асваба ждьоних" регіони,"маладиє ріспублікі" -де можна -гаватіть парускі-, (в Україні ж вас притісняють),
де є все; верховенство права,відкритість і підзвітність посадовців перед громадою,права особис тості,свобода слова і зібрань,вільне підприємництво і звільнений труд,а оплата труда там яка?! І головне,керівництво *маладих ріпублік*-ждуть таких,як ви, там так потрібні ваші кваліфікація і талант,
а ви мучитеся пригнічувані *бєндєрамі*,у злид нях і безправ*ї...
Чого ви думаєте,що @лу$ган&до*н#,одеський буде кращим за @лу$ган&до*н#,кримський чи луган
ський,або донецький?
Mikolaj Kren _ 01.05.2017 12:53
IP: 95.132.151.---
2
Takozh:
Mikolaj Kren:
Takozh:
...претензії,доречні коли опонент офіційно вдавався до певних практик згідно сповідуваної
ідеології.
Теорія – це як фотографія, а практика – як кіно. (О.Венедіктов))).
Я не розумію, як "етно" стосується демократії. От зв'язок історико-культурних обставин
...Україні,український націоналізм ніколи не виходив за межі ідеї.Для політичних звинувачень
України нема реального приводу,бо ніколи жоден уряд України не проводив політики на національ
ній основі.В той час як приклади...говорячи рідною мовою ЗРАДИ українським інтересам з боку
керівництва,на користь москелі,завжди були і є зараз.коли москель веде поллитку знищення України
силовим способом.
Коли вже і говорити про причини,незавидного стану України-то говорити треба про колаборанство
правлячої верхівки в угоду Кремлю.
Mikolaj Kren _ 01.05.2017 12:29
IP: 95.132.151.---
Takozh:
Takozh:
Mikolaj Kren:
Takozh:
Гарна справка, об*ємна така – з резюме. Вся штука в тім, що претензії, щодо розбіжностей між деклараціями і правозастосуванням, доречні коли опонент офіційно вдавався до певних практик згідно сповідуваної ідеології.
Я не розумію, як "етно" стосується демократії. От зв'язок історико-культурних обставин
...розумієте...мені здається,що основою всякого диспуту є спільна тема.Чому я й говорю,що Ви дали прекрасу справку з теорій і ідеологій. (Без усякого задннього умислу,як для старшокласників,на іспи
ти-чудове узагальнення теми).Одначе моє зауваження стосується саме коментів п.Ruslan Aleksandrov,
і багатьох ін.щодо українського націоналізму.Італійський фашизм,Германський націзм,мали місце
в історії як політично-правові практики.Російський більшовизм практикується і зараз,всюди-куди ви
родки можуть дотягнутися.
grom2468 _ 01.05.2017 12:19
IP: 35.187.182.---
Василь Добрыйдень:
_ABM_:
Нормальные украинцы массово едут в Крым, что бы отметить нормально праздник 1 Мая и День Победы 9 Мая, их родная страна превратилась в государство – фашист, где прославляют только бендеровцев, устроивших геноцид беззащитных польских детей, женщин и стариков.
Олимпиаду провели, Крым оккупировали, фюрер есть, Рейхстаг построили. Для полного счастья не хватает только концлагерей и всеобщей мобилизации.
braterstvo _ 01.05.2017 11:19
IP: 89.252.61.---
Василь Добрыйдень:
Ще одна інформація для путінського) (олуя стосовно би́тва під О́ршею, у 2014 НБУ випустив ювілейну монету номіналом – 5 грн., на честь перемоги Руської зброї над московитами. Раджу Вам купити монетку і повісити в холдері у багетній рамочці у себе над столом.
Слава Україні!
Anatol Zubenko _ 01.05.2017 10:18
IP: 94.153.158.---
Василь Добрыйдень:
Anatol Zubenko:
Когда русские нападали ещё на Царьград, там то же большие цифры нападавших упоминаются.
- так что читай историю сынок, не Вятровича,а более компетентных и признанным миром.
Это никакая не история, это сказки, если бы ты где-нибудь учился, то мог бы сам подумать, а так...
Anatol Zubenko _ 01.05.2017 08:24
IP: 35.187.25.---
Шон Крюшон:
_ABM_ Сведения о Куликовской битве содержатся в четырёх основных древнерусских письменных источниках. Это "Краткая летописная повесть о Куликовской битве", "Пространная летописная повесть о Куликовской битве", "Задонщина" и "Сказание о Мамаевом побоище". также у Орденских хронистов, СОВРЕМЕННИКОВ СОБЫТИЯ: Иоганна фон Посильге, его продолжателя Иоганна Линденблата и Дитмара Любекского: "...В том же году была большая война во многих странах: особенно так сражались русские с татарами у Синей Воды, и с обеих сторон было убито около 40 тысяч человек. Однако русские удержали [за собой] поле.", "В то же время была там великая битва у Синей Воды (blаwasser) между русскими и татарами, и тогда было побито народу с обеих сторон четыре сотни тысяч; тогда русские выиграли битву. Когда они хотели отправиться домой с большой добычей, то столкнулись с литовцами, ..."
Четыре сотни тысяч? А кто же их хоронил? Я сомневаюсь, что они и считать умели до таких чисел...
Takozh _ 01.05.2017 04:20
IP: 85.238.103.---
Mikolaj Kren:
Takozh:
Гарна справка, об*ємна така – з резюме. Вся штука в тім, що претензії, щодо розбіжностей між деклараціями і правозастосуванням, доречні коли опонент офіційно вдавався до певних практик згідно сповідуваної ідеології.
Теорія – це як фотографія, а практика – як кіно. (О.Венедіктов))).
Я не розумію, як "етно" стосується демократії. От зв'язок історико-культурних обставин з ментальністю (національні риси) – визнана практика. Спиратися в політиці на національну єдність зовсім не те саме, що расова дискримінація. Національні особливості неможливо спростувати, бо вони формують особистість (що є європейською цінністю). Етніка визнається і захищається, як надбання людства, починаючи з законів про мови меншин до етнографічних музеїв. Між nationality та nazi пролягає прірва, від об'єктивної реальності до утопії. Не існує єдиної теорії українського націоналізму. Ми маємо розвинутий в часі пошук найкращої форми існування української держави.
Serr _ 01.05.2017 01:54
IP: 212.90.62.---
Шон Крюшон:
Які к бісу "русские"? Які "древнерусские"? Це все одно що румунів звати римлянами (Roma-Romania). "Русских" у 14 столітті не було й бути не могло – нізвідки взятися було. Навіть московитів ще не існувало... Академік Лихачов (чули про такого?) наполягав, що треба російською писати "русьский" в тому, що стосується Русі. Ясна річ, "філологи в цивільному" йому відмовили.
braterstvo _ 01.05.2017 01:41
IP: 89.252.61.---
Василь Добрыйдень:
Василь Добрыйдень:
Mikolaj Kren:
Вы хохлы просто непричастны к истории Руси......
Ми українці-русини є засновниками Руси (-Русі- по московитськи). Ось Вам історичний факт, і якщо з логікою дружите, навіть при низькому IQ, то зрозумієте. Це і для колаборанта-запроданця Шило.

Би́тва під О́ршею відбулася 8 вересня 1514 року між 15-тисячним військом під командуванням князя Костянтина Івановича Острозького, на той час Гетьмана Великого князівства Литовського, Руського, Жемайтійського і Королівства Польського, та військом Московської держави, на чолі з воєводою Іваном Челядніним. Московити (угро-фіни) Московської держави, були "розбиті" вщент.

Зауваж колаборанте-запроданцю і зарубай на носі: Руського проти Московського (угро-фінського).
Mikolaj Kren _ 01.05.2017 00:06
IP: 95.132.151.---
Шон Крюшон:
Mikolaj Kren _...історик занюханий.Залишаючи поза...сумніви небагатьох,ніні,російських істориків,щодо,якби,
Куликовської битви ****

(бо Ягайло намагався вдарити русскім у спину, але не встиг) – факт битви доведений...
... ким це він доведений? Дугіним чи Глазьєвим,що самі з Ягайлом говорили?
Ягайло пийшов на "стрєлку",а пацани вже всьо "парішалі"?
Оце і є факт битви?
_ABM_ _ 30.04.2017 23:14
IP: 176.8.163.---
Mikolaj Kren:
_ABM_:
...не корміть москельського напівдурка.
Воно ж випило, то буде за що закусити.:-)) Але ти дійсно прав...
_ABM_ _ 30.04.2017 23:12
IP: 176.8.163.---
Василь Добрыйдень:
_ABM_:
Прикольно с вами переписываться, вы такие смешные, особенно ваш Кононенко и ты, я просто ни разу не читал такую тупость в соц. сетях, я с 10 ю классами тут практически как "научный сотрудник" по интеллекту.
Запердоленко, я тебя тоже ценю.:-)) Согласись, что лично тебе много времени уделил. Провожу над тобой, как в "Собачьем сердце", некий эксперимент.:-))
Mikolaj Kren _ 30.04.2017 23:05
IP: 95.132.151.---
_ABM_:
...не корміть москельського напівдурка.
_ABM_ _ 30.04.2017 23:04
IP: 176.8.163.---
Василь Добрыйдень:
...
– Бюджет всей Украины равен бюджету одного города Москвы.
Ты не понял?!! Вся твоя Москва это как городок районного масштаба в Голландии. А ведь на Москву работает вся Россия, это общеизвестно. Чем ты гордишься? Вы не только сами не умеете работать, но всю свою историю палки в колеса вставляете своим соседям. Далее так жить нельзя, обойдемся без вашей "помощи".
_ABM_ _ 30.04.2017 22:50
IP: 176.8.163.---
Василь Добрыйдень:
_ABM_:
Василь Добрыйдень:
_ABM_:
... сейчас другой мир, нет совка, который кормил за просто так пол мира, сейчас как ты не стони и не шестери, ни Россия, ни США вас хохлов кормить не будут...
Для вас уже нет той Украины, которая дарила вам жратву. Кончилась халява. Хотя нет худа без добра – скажи спасибо Украине и украинцам, что теперь вы хоть как-то начинаете сами работать.
– если вы такие умныве и плодородные, тогда откуда у вас долг превышающий ваше ВВП!?
Оттуда, окуда ВВП всей вашей "необъятной" равен ВВП Голландии. Для тебя персонально скажу, что Нидерланды (Голландия:-)) – это, по площади, как две области Украины.
Ты за нас не волнуйся, (хотя судя по тому, что не вылазишь с УП, круто зацепили тебя события в Украине), мы собі раду дамо.:-))
Ruslan Aleksandrov _ 30.04.2017 22:47
IP: 77.52.118.---
Василь Добрыйдень:
...если хорошо организованная, прошедшая боевое слаживание румынская овечья – баранья горно-егерская БТГ под командованием какого-нибудь чойбана дедушки Сырбы, с усами Буденного и мышлением Ганнибала, нарвется на отбившуюся от своих несчастную Кантемировскую танковую дивизию, то тикайте до хат москали. Танки в горах, конечно, не потонут, но и сами вы под водой не спрячетесь. Овцы и бараны – это вам не московский ОМОН, они в плен не берут.

И учтите, что румынская галера носила гордое название "Ашот-7". А это значит, что еще как минимум шесть свирепых "Ашотов" рыщут по морям в поисках своих жертв. Хорошо что хоть "Адмирала Кузю" успели доволокти испрятать
_ABM_ _ 30.04.2017 22:41
IP: 176.8.163.---
Mikolaj Kren:
Шон Крюшон:
-Куликовской битвы не было?! И тут ещё кто-то рассуждает о ДЕБИЛАХ...:))))
-...історик занюханий...Найпереконливішим свідченням фейку- є відсутність" чорних "копачів і "чорних" пірнальників,в зазначених місцях.Самі "Іскатєлі" говорять,що "должно било штота астаться...но нічєго нє нашлі".
А шо можна знайти,там де ніколи нічого не було?
В той час,як,напр.битва при Марафоні 4.ст.до Н.Е.-непохитний факт.
Вот и я же об этом – страна дураков.:-)) При этом гордятся идиотом по имени Иван Дурак.:-))
Logic2009 _ 30.04.2017 22:36
IP: 91.196.178.---
У Семижопова понос.
Дерьмо из головы потекло на страницы УП.
Безмозглый, срочно лечись, а то будет полное
обезвоживание организма.
Уряд реформ308 Корупція1100 Aтака Путіна1113 Україна та Європа918 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter