Олексій Братущак журналіст

Порошенку зганяють людей за гроші (+ВІДЕО)

23 серпня 2017, 18:45

20 лютого 2014-го. На Майдані в районі готелю "Козацький" збирають тіла загиблих. Згодом їх назвуть Героями Небесної Сотні. А ті події – Революцією Гідності.23 серпня 2017-го. На цьому ж місці в районі готелю "Козацький" збираються "професійні мітингарі". Вони щойно відпрацювали масовкою на виступі Порошенка на Хрещатику.Я був на цьому місці і 20.02.2014, і сьогодні. Сказати, що сьогодні відчув лють, то нічого не сказати.

Це як побачити танці на могилах людей, які творили Революцію Гідності. Гідності, яку в команді Порошенка розуміють якось інакше. Здається, хтось зі старих соратників Азарова плутає українські слова "гідність" та "огидність"...

Коли, наприклад, на цьому ж Майдані у 2007-му Янукович з поплічниками збирав свою масовку, то тоді це сприймалося навіть природно. Ми ж прекрасно знали суть регіоналів: вкрасти мільярд, кинути своєму виборцю тисячу і нехай ходить прапором махає, хоч столицю побачить.

Ті, хто у владні кабінети зайшов за спинами Героїв Небесної Сотні, мали б відчути свою внутрішню Революцію Гідності. Але відчули далеко не всі. У них у боротьбі гідності та огидності остання перемагає з розгромним рахунком. У декого боротьба ведеться лише у телекартинці.Як до Порошенка підпускають лише масовку


Відчуття, що для виступу Порошенка в чергове зганяють масовку, у мене виникло, коли побачив організовану групу до 50-ти осіб молодих хлопців та дівчат. За 15-20 хвилин до появи "першого" вони окремою групою стояли в сторонці. Чи-то їх так не цікавила військова техніка, яку мав "передати армії" Порошенко, чи-то їхні десятники/сотники тримали масовку вкупі, щоб народ не розбігся.Масовка перед початком виступу ПорошенкаЩе більше запитань виникло, коли побачив, що підійти до техніки та місця виступу Порошенка не можуть люди, які реально виявляють інтерес до події. Через рамки металошукачів їх не пропускали, бо "нє паложено", тож людям довелося спостерігати з-за парєбріка, тобто з-за паркану.Люди спостерігають за виступом Порошенка з-за паркануЯке ж було моє здивування, коли вже вдома переглядав трансляцію цього заходу. Уже на самому початку коментатор видав відверту брехню.

"Заходи безпеки на Хрещатику та Майдані Незалежності звісно є, стоять металеві рамки, але якихось суворих кордонів, так, щоб не можна було пробитися, я не помітив", – казав коментатор, коли Порошенко почав ручкатися з відібраною для нього масовкою. Чомусь одразу згадався крилатий вислів часів темників Кучми-Медведчука "парад на Хрещатику пройшов на європейському рівні".

Тайм-код 1:02. Коментатор: "Так, щоб не можна було пробитися, я не помітив"Це той випадок, коли на телебаченні текст розходиться з картинкою. Загальні плани телетрансляції видавали організаторів: "пробитися" звичайним перехожим до місця виступу Порошенка не можна було.

Ось стоп-кадри з трансляції, на яких видно, що велика кількість людей спостерігають за подією з-за паркану.
Червоною лінією тут і далі вказана межа, за яку не могли пройти люди не з масовки.

Синьою лінією виділені ті, хто иав можливість спостерігати за подією лише з-за обмежувальною лінією.У правому нижньому куті виділена черга на рамку металошукача. Це прохід не на "територію події" (проїжджа частина Хрещатику), а на пішохідну частину. Між тротуаром та військовою технікою по правій стороні Хрещатика також була обмежувальна лінія.На цьому стоп-кадрі видно, як по правій стороні Хрещатику зібралися спостерігачі, які не могли потрапити за обмежувальну лінію.

Перехожим на Хрещатику відносно пощастило. Вони таки змогли з невеличкої відстані побачити Порошенка. Ті, хто зранку прогулювався поруч з Софією і такої можливості не мали.Зеленим виділені ті, учасники події (президент, чиновники з родиною президента, військові, преса, масовка), які мали можливість пройти обмежувальний кордон (виділений червоною лінією). Тут звичайні перехожі (також виділені синьою лінією) можливості розгледіти Порошенка не мали.

Коли вже Порошенко завершив свою промову, але ще обходив військову техніку, черги на рамках металошукачів залишалися.Черга зі сторони вулиці МихайлівськаМасовка з Хрещатика розходилася невеличкими групами. Молодь збиралася поруч із пам'ятником засновникам Києва. А одна група пенсіонерів попрямувала до готелю Козацький.У синій куртці та з чорною сумкою жінка, за якою слідувала масовка ПорошенкаОт з цього моменту я і прослідував за цією групою. Відео на початку цього матеріалу.

PS Цікаво, чи гідна нині оплата за огидну "роботу"? Чи й тут кожну копійку з "терезами" зважують?

powered by lun.ua
Коментарі — 106
Микола Злочевський _ 28.08.2017 04:20
IP: 188.163.34.---
Микола Злочевський:
А все тому, що Мудило є Ціліна платна дєшовка.
Микола Злочевський _ 28.08.2017 04:17
IP: 188.163.34.---
Ігор Ковбель:
Микола Злочевський:
Рідкісний Мудило цей журналіст Братущак!
це фсе брехня, що він написав?
Ігор Ковбель:
Микола Злочевський:
Рідкісний Мудило цей журналіст Братущак!
це фсе брехня, що він написав?
Ви прочитайте справжнього журналіста Лєщенка і мудила.
От у Мудила чого вартий такий собі абзац його поста (блога):

"20 лютого 2014-го. На Майдані в районі готелю "Козацький" збирають тіла загиблих. Згодом їх назвуть Героями Небесної Сотні. А ті події – Революцією Гідності." Хто це тіла тих, що загинули (їх тіла) назовуть Героями Небесної Сотні? Це може так Порошенко придумав, щоб так назвати? Ні, це Мудило таке висосав з свого пальця...
Ігор Ковбель _ 27.08.2017 15:12
IP: 141.170.238.---
Niksel:
Автор потратил много труда выполняя заказ: чувствуется многодневная подготовка, – схемы, одновременная фотосъемка с разных точек (минимум 3-4 человека). Но может стоило заранее подумать над элементарными нестыковками в сценарии? Очевидно любому, что на мероприятии, в котором задействовано столько людей, необходимо поддерживать порядок. Особенно зная, что враг умеет организовывать теракты. Так что лохов ФСБ Пусть ищет в другом месте. А вот автору стоило или трусы надеть, или крестик снять. К Порошенко не допускали людей или их сгоняли за плату? Надо было выбрать что-то одно. Жадность сгубила, больше зрады, – больше гонорар? Не исключаю варианта заранее подготовленной массовки для общения Порошенко. Но тогда бы это точно были бы не первые попавшиеся, которым заплатили прямо на месте. В такой бред могут только крайне наивные зрадофилитики. А для них не стоило столько трудиться.
зачотно лизнув
Ігор Ковбель _ 27.08.2017 15:10
IP: 141.170.238.---
Georg Savchenkov:
руслан49:
Georg Savchenkov:
Порошенко:
- Нам на хрен ненужна независимость!
Мы должны быть под немцами поляками и американцами!
Слава Украине!!!!
Це тільки у кацапів така свідомість, що чи вони будуть чиїмись холопами, чи у них будуть холопи. Та ж Польща, чи Румунія непогано почуває себе в НАТО, чи ЄС. Де інші відносини, чим в Кацапії.
Даже Чехия в ЕС чувствует себя холопом Германии, а остальная Восточная Европа – это полностью рабы Германии и Франции.
- продукты в Германии более высокого качества чем в Чехии, хотя упаковка такая же.
и это не единственное панское отношение к восточный рабам.
- вам хо/хлам это в принципе подходит, тут спора нет – вы вечные холопы.
і жруть чехи з лопати і запивають бояришником, як вєлікороси? ги-ги
Ігор Ковбель _ 27.08.2017 15:08
IP: 141.170.238.---
Микола Злочевський:
Рідкісний Мудило цей журналіст Братущак!
це фсе брехня, що він написав?
Микола Злочевський _ 27.08.2017 09:46
IP: 188.163.34.---
Федор Микула:
Віктор Петренко:
Ви би своє натхнення за клавіатурою краще використав в іншому напрямку...А то по інерціі продовжуєш далі
з Тимошенко воювати, яка з 2010 не при владі...Але вам аід цього жити краще не стало...
Пане Хведоре, та Цілю на доотсидку потрібно в Гамерику, бо Паша уже знудився сам в штатах сидіти в тюрязі...А їй набагато більше обіцяють дати. Кажуть, що на 160 рочків тягне. Але, залежно у якому штаті будуть судити. Може і на електричний стіл посадять...
Микола Злочевський _ 27.08.2017 09:40
IP: 188.163.34.---
Рідкісний Мудило цей журналіст Братущак!
руслан49 _ 25.08.2017 10:42
IP: 35.190.221.---
Georg Savchenkov:

Порошенко:
- Нам на хрен ненужна независимость!
Мы должны быть под немцами поляками и американцами!
Це тільки у кацапів така свідомість, що чи вони будуть чиїмись холопами, чи у них будуть холопи. Та ж Польща, чи Румунія непогано почуває себе в НАТО, чи ЄС. Де інші відносини, чим в Кацапії.
Даже Чехия в ЕС чувствует себя холопом Германии, а остальная Восточная Европа – это полностью рабы Германии и Франции.
- продукты в Германии более высокого качества чем в Чехии, хотя упаковка такая же.
и это не единственное панское отношение к восточный рабам.
Нам би так жити, як в Чехії. І тим більше які проблеми з продуктами. Я сьогодні купив в магазині пакет 500 г меленої кави з Германії вищої якості. Там же лежить ізюм з Узбекистану, Ірану і Індії. фініки теж з трьох країн. І так далі. А мясо і молоко беру тільки українське з ринку. Це в Росії продукти з Європи давлять бульдозером.
LYCIV_OLGA _ 25.08.2017 08:52
IP: 35.195.245.---
mihaylenco:
LYCIV_OLGA
І зверніть увагу – їх анітрохи "не хвилює" (!!!), що всі вони виглядають як – чи то "політичні ПОВІЇ" (оплачувані тітушки / найманці на службі у олігархів), чи як звичайні "ШЛЬОНДРИ" ("лохи" які виключно "за покликом душі" – з наївності / через моральне каліцтво / розумову неповноцінність) ретранслюють та поширюють (намагаються "повісити нам нам вуха") різну олігархічну хуцпу...

Ці "люди" неадекватні. Їм здається, що нічого тут страшного, "просто бізнес". Так само, як бізнесмени заради "просто бізнесу" не хочуть платити людям зарплату, знищуючи власного клієнта. "Люди" взяв у лапки тому, що вони вже добряче переродилися в овочі. Десь на рівні крокодила, чи комахи – побачив, ухопив.
Природжений або набутий холуізм – з одного боку і гіпертрофований хапальний рефлекс – з іншого!
LYCIV_OLGA _ 25.08.2017 08:43
IP: 35.190.219.---
Віктор Петренко:
LYCIV_OLGA:
о з'явилася безкулькурна безграмотна вулична ПОВІЯ!)
Це ви, нешановний, про матінку свою кажете?... (Ви дуже смілива людина) Дуже добре! Будемо знати.
руслан49 _ 25.08.2017 08:28
IP: 35.195.43.---
Georg Savchenkov:
Порошенко:
- Нам на хрен ненужна независимость!
Мы должны быть под немцами поляками и американцами!
Слава Украине!!!!
Це тільки у кацапів така свідомість, що чи вони будуть чиїмись холопами, чи у них будуть холопи. Та ж Польща, чи Румунія непогано почуває себе в НАТО, чи ЄС. Де інші відносини, чим в Кацапії.
Федор Микула _ 24.08.2017 22:43
IP: 46.118.141.---
Віктор Петренко:
Ви би своє натхнення за клавіатурою краще використав в іншому напрямку...А то по інерціі продовжуєш далі
з Тимошенко воювати, яка з 2010 не при владі...Але вам аід цього жити краще не стало...
Віктор Петренко _ 24.08.2017 20:53
IP: 35.185.52.---
Федор Микула:
Віктор Петренко:
А ви що, там був і бачиа, за скільки Тимошенко відпочиває?...Чи ви екстрасенс?...
Лошок ну що за тупі дитячі питання?є інтернет,телебачення,є люди які все бачили.чи я маю всі події бачити особисто?
руслан49 _ 24.08.2017 20:49
IP: 35.195.113.---
Федор Микула:
Віктор Петренко:
А ви що, там був і бачиа, за скільки Тимошенко відпочиває?...Чи ви екстрасенс?...
Курорте Марбелье, что в провинции Малага, вилла Моан. Тимошенко на отдых тратила по 7000 евро в день. Именно столько стоят сутки пребывания на вилле Моан в самый пик летнего сезона – июль и август.
Федор Микула _ 24.08.2017 20:36
IP: 46.118.141.---
Віктор Петренко:
А ви що, там був і бачиа, за скільки Тимошенко відпочиває?...Чи ви екстрасенс?...
Віктор Петренко _ 24.08.2017 18:44
IP: 35.185.52.---
Федор Микула:
Віктор Петренко:
valsh01:
тупий ти бот фальш.всі ж юлезбоченці криком кричать що тимошенко бідна як церковна миш.а весь її бізнес забрав кучмо ще на початку 2000-х.
Так, так...Вона багата, але ніхто не знає, де заховані скарби Тимошенко...По телевізору говорили...Вже років 25 іх шукають так само тяк скарби Полуботка
ну так тим більше підозріло виглядає її відпочинок за 7 тис.євро на добу та шикарні наряди,вартістю десятки тис.дол.
Logic2009 _ 24.08.2017 18:36
IP: 91.196.178.---
Воронежский гитлеровец СЕМИЖОПОВ (ник Georg Savchenkov) – НАЦИСТСКАЯ СКОТИНА
Безмозглое, выкинь американское изобретение – свой компьютер.
==================================================

Был во времена Петра Первого купец по фамилии СЕМИЖОПОВ.
Фамилия стала поводом для шуток над оным, и он решил поменять.
Подал прошение царю дабы тот позволил изменить на более
благозвучную.
Пётр наложил резолюцию:
"Просьбу удовлетворить, повелеваю уменьшить до трёх".
Купец почёл за издевательство, и менять не стал.
=====================================================
Потомка этого купца Вову Семижопова отправил пигмей Путлер гадить на УП.
Тупая безмозглая невежда гадит текстами не имеющими
ни малейшего отношения к темам блогов.
СЕМИЖОПОВ, ПОДАВИСЬ ЗАРАБОТКОМ.
ВСЮ НОЧЬ СКОТИНЕ БУДУТ СНИТЬСЯ УБИТЫЕ В ДОНБАССЕ
КРОВОЖАДНЫМ ПИГМЕЕМ ПУТЛЕРОМ.
КРОВЬ НА ТВОИХ РУКАХ, КОТОРЫМИ БЕРЁШЬ 30 СРЕБРЕНИКОВ.
Федор Микула _ 24.08.2017 18:27
IP: 46.118.141.---
Віктор Петренко:
valsh01:
тупий ти бот фальш.всі ж юлезбоченці криком кричать що тимошенко бідна як церковна миш.а весь її бізнес забрав кучмо ще на початку 2000-х.
Так, так...Вона багата, але ніхто не знає, де заховані скарби Тимошенко...По телевізору говорили...Вже років 25 іх шукають так само тяк скарби Полуботка
Федор Микула _ 24.08.2017 18:19
IP: 46.118.141.---
Порошенко чомусь вважає, що всі, хто иого критикують, це 5-та колона і агенти Кремля...І від чого б це?...Хіба закінчив війну чи став наш народ жити по-новому?...І де обіцяні Апачі за кошти, зекономлені на 2 турі?...
Віктор Петренко _ 24.08.2017 16:52
IP: 35.188.153.---
valsh01:
коли припустимо вона стане президентом (а вона ним не стане 100%!!!) то тоді свої "рассуждения" засунеш в одне місце.коли політик відпочиває та живе за корупційні гроші (як тимошенко наприклад, і не тільки вона) то приходячи до влади такі політики взагалі плюють на всіх і на все!
Віктор Петренко _ 24.08.2017 16:41
IP: 35.202.61.---
Сергій Олексійович Бут:
...ну, Братущаку, як завжди... все не так, все не гаразд... Так ця людина налаштована... Звичайні заходи безпеки... Лінія фронту ж не далеко... Але цьому, з дозволу сказати, журналісту це – "до лампочки"...
-Vesna-:
Ну все по класиці.
Те саме було і з Януковичем, і з Ющенко.
На 4-тому році правління лідер втрачає відчуття виборців, обслуговуюча свита повністю закривається в технології івентів, мислячи виключно логістично.
Сьогоднішній парад – взагалі ганьба.
Причім у всьому – все маргінальне та недолуге.

ще одна братущачка намалювалась.підскажи своєму братущаку щоб другу частину вчорашнього висеру писав.
" тисячі військових були примусово зігнані на Майдан Незалежності.більше того їх заставили марширувати.не пожаліли навіть учасників АТО.такого не було навіть в часи януковича.ЦЕ ЗРАДА!!!"
Віктор Петренко _ 24.08.2017 16:36
IP: 35.184.102.---
valsh01:
тупий ти бот фальш.всі ж юлезбоченці криком кричать що тимошенко бідна як церковна миш.а весь її бізнес забрав кучмо ще на початку 2000-х.
Niksel _ 24.08.2017 16:28
IP: 104.155.189.---
Автор потратил много труда выполняя заказ: чувствуется многодневная подготовка, – схемы, одновременная фотосъемка с разных точек (минимум 3-4 человека). Но может стоило заранее подумать над элементарными нестыковками в сценарии? Очевидно любому, что на мероприятии, в котором задействовано столько людей, необходимо поддерживать порядок. Особенно зная, что враг умеет организовывать теракты. Так что лохов ФСБ Пусть ищет в другом месте. А вот автору стоило или трусы надеть, или крестик снять. К Порошенко не допускали людей или их сгоняли за плату? Надо было выбрать что-то одно. Жадность сгубила, больше зрады, – больше гонорар? Не исключаю варианта заранее подготовленной массовки для общения Порошенко. Но тогда бы это точно были бы не первые попавшиеся, которым заплатили прямо на месте. В такой бред могут только крайне наивные зрадофилитики. А для них не стоило столько трудиться.
руслан49 _ 24.08.2017 15:51
IP: 35.189.218.---
valsh01:
руслан49:

Когда Тимошенко станет президентом, ее и будем тогда обсуждать.
==
Тобто взяти її (Тимошенко), яка відпочиває в Іспанії за 7000 єврол на добу і тоді, коли вона стане президентом почати придивлятися, яке г... ми вибрали.
Дурак, вы, Русик. И не лечитесь. Повторю еще раз. Тимошенко вправе отдыхать где и за сколько может и хочет себе это позволить. Даже если правдива ваша информация, а не очередная чернуха от порохоботов. Поскольку она была бизнесвумен, муж ее действующий бизнесмен. И денег в семье должно хватать на хороший отдых. Если у вас есть сомнения – обратитесь в прокуратуру и НАБУ.
А скільки я не зустрічаюся із симпатиками Бахіні, то всі вони мені говорять, що вона бідна, як церковна криса.
-Vesna- _ 24.08.2017 15:36
IP: 104.155.12.---
Ну все по класиці.
Те саме було і з Януковичем, і з Ющенко.
На 4-тому році правління лідер втрачає відчуття виборців, обслуговуюча свита повністю закривається в технології івентів, мислячи виключно логістично.
Сьогоднішній парад – взагалі ганьба.
Причім у всьому – все маргінальне та недолуге.

Пора мінять.
Тільки ж не шило на мило.
Риги і їм подібні взагалі за гранню вибору.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter