Олексій Братущак журналіст

Порошенку зганяють людей за гроші (+ВІДЕО)

23 серпня 2017, 18:45

20 лютого 2014-го. На Майдані в районі готелю "Козацький" збирають тіла загиблих. Згодом їх назвуть Героями Небесної Сотні. А ті події – Революцією Гідності.23 серпня 2017-го. На цьому ж місці в районі готелю "Козацький" збираються "професійні мітингарі". Вони щойно відпрацювали масовкою на виступі Порошенка на Хрещатику.Я був на цьому місці і 20.02.2014, і сьогодні. Сказати, що сьогодні відчув лють, то нічого не сказати.

Це як побачити танці на могилах людей, які творили Революцію Гідності. Гідності, яку в команді Порошенка розуміють якось інакше. Здається, хтось зі старих соратників Азарова плутає українські слова "гідність" та "огидність"...

Коли, наприклад, на цьому ж Майдані у 2007-му Янукович з поплічниками збирав свою масовку, то тоді це сприймалося навіть природно. Ми ж прекрасно знали суть регіоналів: вкрасти мільярд, кинути своєму виборцю тисячу і нехай ходить прапором махає, хоч столицю побачить.

Ті, хто у владні кабінети зайшов за спинами Героїв Небесної Сотні, мали б відчути свою внутрішню Революцію Гідності. Але відчули далеко не всі. У них у боротьбі гідності та огидності остання перемагає з розгромним рахунком. У декого боротьба ведеться лише у телекартинці.Як до Порошенка підпускають лише масовку


Відчуття, що для виступу Порошенка в чергове зганяють масовку, у мене виникло, коли побачив організовану групу до 50-ти осіб молодих хлопців та дівчат. За 15-20 хвилин до появи "першого" вони окремою групою стояли в сторонці. Чи-то їх так не цікавила військова техніка, яку мав "передати армії" Порошенко, чи-то їхні десятники/сотники тримали масовку вкупі, щоб народ не розбігся.Масовка перед початком виступу ПорошенкаЩе більше запитань виникло, коли побачив, що підійти до техніки та місця виступу Порошенка не можуть люди, які реально виявляють інтерес до події. Через рамки металошукачів їх не пропускали, бо "нє паложено", тож людям довелося спостерігати з-за парєбріка, тобто з-за паркану.Люди спостерігають за виступом Порошенка з-за паркануЯке ж було моє здивування, коли вже вдома переглядав трансляцію цього заходу. Уже на самому початку коментатор видав відверту брехню.

"Заходи безпеки на Хрещатику та Майдані Незалежності звісно є, стоять металеві рамки, але якихось суворих кордонів, так, щоб не можна було пробитися, я не помітив", – казав коментатор, коли Порошенко почав ручкатися з відібраною для нього масовкою. Чомусь одразу згадався крилатий вислів часів темників Кучми-Медведчука "парад на Хрещатику пройшов на європейському рівні".

Тайм-код 1:02. Коментатор: "Так, щоб не можна було пробитися, я не помітив"Це той випадок, коли на телебаченні текст розходиться з картинкою. Загальні плани телетрансляції видавали організаторів: "пробитися" звичайним перехожим до місця виступу Порошенка не можна було.

Ось стоп-кадри з трансляції, на яких видно, що велика кількість людей спостерігають за подією з-за паркану.
Червоною лінією тут і далі вказана межа, за яку не могли пройти люди не з масовки.

Синьою лінією виділені ті, хто иав можливість спостерігати за подією лише з-за обмежувальною лінією.У правому нижньому куті виділена черга на рамку металошукача. Це прохід не на "територію події" (проїжджа частина Хрещатику), а на пішохідну частину. Між тротуаром та військовою технікою по правій стороні Хрещатика також була обмежувальна лінія.На цьому стоп-кадрі видно, як по правій стороні Хрещатику зібралися спостерігачі, які не могли потрапити за обмежувальну лінію.

Перехожим на Хрещатику відносно пощастило. Вони таки змогли з невеличкої відстані побачити Порошенка. Ті, хто зранку прогулювався поруч з Софією і такої можливості не мали.Зеленим виділені ті, учасники події (президент, чиновники з родиною президента, військові, преса, масовка), які мали можливість пройти обмежувальний кордон (виділений червоною лінією). Тут звичайні перехожі (також виділені синьою лінією) можливості розгледіти Порошенка не мали.

Коли вже Порошенко завершив свою промову, але ще обходив військову техніку, черги на рамках металошукачів залишалися.Черга зі сторони вулиці МихайлівськаМасовка з Хрещатика розходилася невеличкими групами. Молодь збиралася поруч із пам'ятником засновникам Києва. А одна група пенсіонерів попрямувала до готелю Козацький.У синій куртці та з чорною сумкою жінка, за якою слідувала масовка ПорошенкаОт з цього моменту я і прослідував за цією групою. Відео на початку цього матеріалу.

PS Цікаво, чи гідна нині оплата за огидну "роботу"? Чи й тут кожну копійку з "терезами" зважують?

Коментарі — 116
Віктор Петренко _ 24.08.2017 16:36
IP: 35.184.102.---
valsh01:
тупий ти бот фальш.всі ж юлезбоченці криком кричать що тимошенко бідна як церковна миш.а весь її бізнес забрав кучмо ще на початку 2000-х.
Niksel _ 24.08.2017 16:28
IP: 104.155.189.---
Автор потратил много труда выполняя заказ: чувствуется многодневная подготовка, – схемы, одновременная фотосъемка с разных точек (минимум 3-4 человека). Но может стоило заранее подумать над элементарными нестыковками в сценарии? Очевидно любому, что на мероприятии, в котором задействовано столько людей, необходимо поддерживать порядок. Особенно зная, что враг умеет организовывать теракты. Так что лохов ФСБ Пусть ищет в другом месте. А вот автору стоило или трусы надеть, или крестик снять. К Порошенко не допускали людей или их сгоняли за плату? Надо было выбрать что-то одно. Жадность сгубила, больше зрады, – больше гонорар? Не исключаю варианта заранее подготовленной массовки для общения Порошенко. Но тогда бы это точно были бы не первые попавшиеся, которым заплатили прямо на месте. В такой бред могут только крайне наивные зрадофилитики. А для них не стоило столько трудиться.
руслан49 _ 24.08.2017 15:51
IP: 35.189.218.---
valsh01:
руслан49:

Когда Тимошенко станет президентом, ее и будем тогда обсуждать.
==
Тобто взяти її (Тимошенко), яка відпочиває в Іспанії за 7000 єврол на добу і тоді, коли вона стане президентом почати придивлятися, яке г... ми вибрали.
Дурак, вы, Русик. И не лечитесь. Повторю еще раз. Тимошенко вправе отдыхать где и за сколько может и хочет себе это позволить. Даже если правдива ваша информация, а не очередная чернуха от порохоботов. Поскольку она была бизнесвумен, муж ее действующий бизнесмен. И денег в семье должно хватать на хороший отдых. Если у вас есть сомнения – обратитесь в прокуратуру и НАБУ.
А скільки я не зустрічаюся із симпатиками Бахіні, то всі вони мені говорять, що вона бідна, як церковна криса.
-Vesna- _ 24.08.2017 15:36
IP: 104.155.12.---
Ну все по класиці.
Те саме було і з Януковичем, і з Ющенко.
На 4-тому році правління лідер втрачає відчуття виборців, обслуговуюча свита повністю закривається в технології івентів, мислячи виключно логістично.
Сьогоднішній парад – взагалі ганьба.
Причім у всьому – все маргінальне та недолуге.

Пора мінять.
Тільки ж не шило на мило.
Риги і їм подібні взагалі за гранню вибору.
valsh01 _ 24.08.2017 14:58
IP: 188.115.168.---
руслан49:

Когда Тимошенко станет президентом, ее и будем тогда обсуждать.
==
Тобто взяти її (Тимошенко), яка відпочиває в Іспанії за 7000 єврол на добу і тоді, коли вона стане президентом почати придивлятися, яке г... ми вибрали.
Дурак, вы, Русик. И не лечитесь. Повторю еще раз. Тимошенко вправе отдыхать где и за сколько может и хочет себе это позволить. Даже если правдива ваша информация, а не очередная чернуха от порохоботов. Поскольку она была бизнесвумен, муж ее действующий бизнесмен. И денег в семье должно хватать на хороший отдых. Если у вас есть сомнения – обратитесь в прокуратуру и НАБУ.
Но, мы в этом блоге пишем про другое -
ПЕТР АЛЕКСЕЕВИЧ, НАШ ПРЕЗИДЕНТ – СМЕЛ, КРАСНОРЕЧИВ, ПАТРИОТИЧЕН И ЧУВСТВУЕТ СЕБЯ БЕЗОПАСНО ТОЛЬКО В КРУГУ ПРИКОРМЛЕННЫХ ИМ ЖУРНАЛИСТОВ-БЛОГЕРОВ И ПРОПЛАЧЕННОЙ МАССОВКИ. А в кругу простых украинцев ему не комфортно. И это – факт))
руслан49 _ 24.08.2017 14:31
IP: 35.189.218.---
valsh01:

...А Братущику треба, щоб президент і міністр оборони їздили на роботу на велосипедах, як в Швеції
==
Таки да. Вы угадали. Украинцам нужно чтоб президенты, премьеры, депутаты, чиновники, вели себя как в Швеции
==
Тобто Тимошенко може "отвалить". Як пише преса -
"Изысканную виллу со всеми удобствами Тимошенко с семьей снимали для себя на несколько недель. За свой нескольконедельный отдых летом в Испании Тимошенко платила по 7000 евро в день."
Когда Тимошенко станет президентом (а она таки им станет), ее и будем тогда обсуждать.
Тобто взяти її (Тимошенко), яка відпочиває в Іспанії за 7000 єврол на добу
(а зараз взагалі все це засекречено) і тоді, коли вона стане президентом почати придивлятися, яке г... ми вибрали. Щось схоже на вибори Януковича.
valsh01 _ 24.08.2017 14:13
IP: 188.115.168.---
Федор Микула:
руслан49:
А чому ти на всіх блогах на любу тему завжди ліпиш в негативному плані Тимошенко?...Адже вона була Прем'єром всього 2,5 роки...Ти юлезалежний, як наркоман?...Чи безнадійно зомбований олігархічними ЗМІ?...Чи підтримуєш режим Януковича, яий іі ув'язнив в Качанівеу?...
Работа у него такая)) Бросать на вентилятор гов...но и направлять всё это в сторону Тимошенко. Да и заказчик этого гов...нометания неплохо просматривается))
Федор Микула _ 24.08.2017 14:09
IP: 46.118.141.---
Віктор Петренко:
[
Віктор Петренко:
LYCIV_OLGA:
о з'явилася безкулькурна безграмотна вулична ПОВІЯ!)
А чому ви так вважаєте?...
подивіться як вона висловлюється!хіба може нормальна вихована жінка таке писати?
На себе вам варто подивитись, чи вихований...Бо матюками тут розмовляєш...
а можна ссилку хоч на один мій матюк?а то ти ЛОХік любиш всіх звинувачувати.те що я назвав декого шизіком та ідіотом-це не матюк,а досить м'яка характеристика даної психічно хворої людини.
А хто вам дав таке право ображати людей, називаючи іх психами чи ідіотами?
valsh01 _ 24.08.2017 14:02
IP: 188.115.168.---
руслан49:
valsh01:
руслан49:
...А Братущику треба, щоб президент і міністр оборони їздили на роботу на велосипедах, як в Швеції
==
Таки да. Вы угадали. Украинцам нужно чтоб президенты, премьеры, депутаты, чиновники, вели себя как в Швеции
==
Тобто Тимошенко може "отвалить". Як пише преса -
"Изысканную виллу со всеми удобствами Тимошенко с семьей снимали для себя на несколько недель. За свой нескольконедельный отдых летом в Испании Тимошенко платила по 7000 евро в день."
Когда Тимошенко станет президентом (а она таки им станет), ее и будем тогда обсуждать. Может, даже будем с вами вместе ругать)) А сейчас мы обсуждаем лживость и трусость сегодняшнего президента. Который смел, красноречив, патриотичен и чувствует себя безопасно только в кругу прикормленных журналистов-блогеров и проплаченной (что любопытно, из нашего же кармана) массовки
Федор Микула _ 24.08.2017 13:51
IP: 46.118.141.---
руслан49:
А чому ти на всіх блогах на любу тему завжди ліпиш в негативному плані Тимошенко?...Адже вона була Прем'єром всього 2,5 роки...Ти юлезалежний, як наркоман?...Чи безнадійно зомбований олігархічними ЗМІ?...Чи підтримуєш режим Януковича, яий іі ув'язнив в Качанівеу?...
Сергій Олексійович Бут _ 24.08.2017 13:06
IP: 176.112.1.---
...ну, Братущаку, як завжди... все не так, все не гаразд... Так ця людина налаштована... Звичайні заходи безпеки... Лінія фронту ж не далеко... Але цьому, з дозволу сказати, журналісту це – "до лампочки"...
руслан49 _ 24.08.2017 12:22
IP: 35.195.125.---
valsh01:
руслан49:
...А Братущику треба, щоб президент і міністр оборони їздили на роботу на велосипедах, як в Швеції. І криком голосистим він волає – "Допустіть до керівників держави всіх, хто хоче їх вбити!"
Таки да. Вы угадали. Украинцам нужно чтоб президенты, премьеры, депутаты, чиновники, вели себя как в Швеции – ездили на работу на велосипедах, жили в хрущовках, работали только на государственной службе, проводили на работе столько часов, сколько положено по трудовому кодексу, отдыхали с семьями на море в Одессе или Николаеве.
Тобто Тимошенко може "отвалить". Як пише преса –

"Изысканную виллу со всеми удобствами Тимошенко с семьей снимали для себя на несколько недель. За свой нескольконедельный отдых летом в Испании Юлия Тимошенко платила по 7000 евро в день."
valsh01 _ 24.08.2017 11:54
IP: 188.115.168.---
руслан49:
...А Братущику треба, щоб президент і міністр оборони їздили на роботу на велосипедах, як в Швеції. І криком голосистим він волає – "Допустіть до керівників держави всіх, хто хоче їх вбити!"
Таки да. Вы угадали. Украинцам нужно чтоб президенты, премьеры, депутаты, чиновники, вели себя как в Швеции – ездили на работу на велосипедах, жили в хрущовках, работали только на государственной службе, проводили на работе столько часов, сколько положено по трудовому кодексу, отдыхали с семьями на море в Одессе или Николаеве, в случае скандалов сами подавали в отставку, жили на зарплату и пенсию. Ну, и еще много хотелок у нас к ним. Поскольку живут они за наши деньги. И воруют у нас.
А если президенту так хочется рядом с собой иметь массовку, вместо народа, – тоже пожалуйста. Уходи с поста президента и устраивай в своем имении любые спектакли. Типа – мудрый барин и благодарные холопы))
dihlofos _ 24.08.2017 11:50
IP: 35.189.218.---
З нетерпінням чекаемо світлини від Братущака з червоними та синіми лініями з Дня Незалежности... І "чудову" розповідь про масовку для Пороха
mihaylenco _ 24.08.2017 11:37
IP: 93.170.65.---
LYCIV_OLGA
І зверніть увагу – їх анітрохи "не хвилює" (!!!), що всі вони виглядають як – чи то "політичні ПОВІЇ" (оплачувані тітушки / найманці на службі у олігархів), чи як звичайні "ШЛЬОНДРИ" ("лохи" які виключно "за покликом душі" – з наївності / через моральне каліцтво / розумову неповноцінність) ретранслюють та поширюють (намагаються "повісити нам нам вуха") різну олігархічну хуцпу...

Ці "люди" неадекватні. Їм здається, що нічого тут страшного, "просто бізнес". Так само, як бізнесмени заради "просто бізнесу" не хочуть платити людям зарплату, знищуючи власного клієнта. "Люди" взяв у лапки тому, що вони вже добряче переродилися в овочі. Десь на рівні крокодила, чи комахи – побачив, ухопив.
Віктор Петренко _ 24.08.2017 11:27
IP: 35.184.67.---
Федор Микула:
Віктор Петренко:
Федор Микула:
Віктор Петренко:
LYCIV_OLGA:
о з'явилася безкулькурна безграмотна вулична ПОВІЯ!)
А чому ви так вважаєте?...
подивіться як вона висловлюється!хіба може нормальна вихована жінка таке писати?
На себе вам варто подивитись, чи вихований...Бо матюками тут розмовляєш...
а можна ссилку хоч на один мій матюк?а то ти ЛОХік любиш всіх звинувачувати.те що я назвав декого шизіком та ідіотом-це не матюк,а досить м'яка характеристика даної психічно хворої людини.
Федор Микула _ 24.08.2017 11:03
IP: 46.211.114.---
Віктор Петренко:
Федор Микула:
Віктор Петренко:
LYCIV_OLGA:
о з'явилася безкулькурна безграмотна вулична ПОВІЯ!)
А чому ви так вважаєте?...
подивіться як вона висловлюється!хіба може нормальна вихована жінка таке писати?
На себе вам варто подивитись, чи вихований...Бо матюками тут розмовляєш...
Федор Микула _ 24.08.2017 10:55
IP: 46.118.141.---
Віктор Петренко:
Федор Микула:
А хто відповість за смерть тисяч загиблих кинутих напризаоляще добробатів в Іловайському котлі 24 серпня, коли Гелетей з Головнокомандуючим воєнний парад на Хрещатику приймали?...Архіви не горять...Вічна слава і пам'ять Героям!.
День Незалежності-це найголовнвше свято в Україні!тому завжди має бути урочистий парад!а за котел троль подякуй путіну,який ввів свої війська.
Якби та воєнна техніка і військові, які були в цей час для показухи на Хрещатику, були в районі Іловайська, можливо, не було б Іловайськоі трагедіі.
Віктор Петренко _ 24.08.2017 10:48
IP: 35.193.202.---
Федор Микула:
Віктор Петренко:
LYCIV_OLGA:
о з'явилася безкулькурна безграмотна вулична ПОВІЯ!)
А чому ви так вважаєте?...
подивіться як вона висловлюється!хіба може нормальна вихована жінка таке писати?
Федор Микула _ 24.08.2017 10:42
IP: 46.211.122.---
Віктор Петренко:
LYCIV_OLGA:
о з'явилася безкулькурна безграмотна вулична ПОВІЯ!)
А чому ви так вважаєте?...
Віктор Петренко _ 24.08.2017 10:33
IP: 35.184.102.---
LYCIV_OLGA:
о з'явилася безкулькурна безграмотна вулична ПОВІЯ!)
Федор Микула _ 24.08.2017 10:31
IP: 46.118.141.---
Цікаво, чому зараз по ТБ не показують відоме у всьому світі фото Тимошенко за гратами, яке було символом Майдану?...Накладено табу, як на телешоу Шустера?...
LYCIV_OLGA _ 24.08.2017 10:26
IP: 35.189.218.---
Orest Jj:

Віктор Петренко:
руслан49:

о, мармеладники в полосатых фантиках подгребли. Щас ще Ляксандр Раз нарисуется.
І зверніть увагу – їх анітрохи "не хвилює" (!!!), що всі вони виглядають як – чи то "політичні ПОВІЇ" (оплачувані тітушки / найманці на службі у олігархів), чи як звичайні "ШЛЬОНДРИ" ("лохи" які виключно "за покликом душі" – з наївності / через моральне каліцтво / розумову неповноцінність) ретранслюють та поширюють (намагаються "повісити нам нам вуха") різну олігархічну хуцпу...
Віктор Петренко _ 24.08.2017 10:26
IP: 104.197.177.---
Anatol Zubenko:
Віктор Петренко:
Anatol Zubenko:
dihlofos:
Порох нормальний президент. Почав реформи при розваленій ригами економіці та війні. Створив українську армію, євроінтергація, безвіз, реформи у енергетичному секторі. Втримав гривню, спас вкладників Приватбанка. Крім зовнішнійх ворогів, ще має пяту колону Кремля всередині- оппоблок, БЮТ, Укроп, Свабоду.
В результате население обнищало в три раза, живет на подачках, но запас еще есть, надо еще увеличить цены на энергоносители в три раза и ликвидировать примерно тридцать банков, а на передовой еще года три продолжать стрелять в воздух, чтобы не обидеть Путина, и поддержка 86% населения обеспечена...
"ВСЬОПРАПАЛА"! троль!)
Ты читать умеешь? Не все, нужно еще три раза нагнуть, вперед...
любиш коли тебе "нагибают"?) не думав що ти представник лгбт)
Федор Микула _ 24.08.2017 10:21
IP: 46.118.141.---
Цікаво, куди сєпари зараз дівають донєцький антрацит, який Ахметов возив на украінські теплоелектростанціі з Роттердаму?...
ONLINE
Уряд реформ308 Корупція1100 Aтака Путіна1113 Україна та Європа918 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter