Олексій Братущак журналіст

Де був Порошенко?

05 жовтня 2017, 22:51

Порошенко так полюбляє хизуватися на телекамери перемогами те переможеньками, що постає логічне питання: якщо законопроекти по Донбасу – це перемога, то де сьогодні був президент?

На офіційному сайті за 5 жовтня жодної новини про чергову перерізану стрічку. І це на фоні того, що останнім часом Порошенко готовий відкривати будь що: парк, лікарню, школу, гуртожиток. Здається, що він навіть фіртку готовий відкривати, аби телеканали показали це як чергову переможеньку.

І ось тут така нагода!

Соратники президента та порохоботи переконують усіх, що законопроекти про реінтеграцію Донбасу – це величезна перемога. "Уперше Росію офіційно визнають агресором!", "Це дипломатична перемога над Росіє" тощо.

Але найголовніше: дипломатія та війна/мир – це саме ті сфери, за які в Україні дійсно відповідає президент. Парки і без нього можуть будувати та відкривати. А ось перемагати Росію без головного дипломата та Верховного Головнокомандувача вже складніше.

І от у тебе нібито усі карти в руках, виходить і кажи: ось я вам привіз та презентую перемогу над Росією, увесь світ за нас, Росії капець, мир скоро, Донбас повернемо, Слава Україні!

Так ні, Порошенко не виходить на телекамери. А їх у Раді було більше ніж зазвичай.

То чому? Що не так з перемогою?

Думаю, що існує три причини, чому Порошенко не увійшов сьогодні до сесійної зали.

Перша – щось з перемогами у тексті законопроектів не так.

Згадка про "мінські домовленості" у законопроекті далеко не всіма в Україні сприймається як переможенька. Це дійсність, з якою потрібно рахуватися.

За моїми оцінками десь 9 з 10 військових на фронті не сприймають "мінські домовленості". Принаймні так було до початку 2017-го.

І це при тому, що "мінські домовленості" є підставою для накладання санкцій на Росію.

Але в нас у переважній більшості про них знають, що а) вони не працюють, режим тиші на фронті ледь добу тримається після чергової домовленості, б) у них неприйнятні для нашої країни пункти.Друга причина – невпевненість, що в останню мить хтось з колег по коаліції не підставить з голосуванням за законопроекти.


У цьому контексті є два показові моменти.

1) Голосування за включення до порядку денного законопроектів щодо реінтеграції Донбасу. Перше голосування дало лише 213 голосів (для ухвалення рішення потрібно не менше 226).

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=14862

У цьому випадку допоміг Олег Ляшко. За хвилину його фракція радикальна змінила свою позицію і допомогла під час повторного голосування +13 депутатів "за".2) Голосування за розгляд цих законопроектів за скороченою процедурою. Для ухвалення рішення достатньо лише 150 голосів. Дві спроби виявилися невдалими. Спочатку табло показало результат 119 "за", потім 136, і лише з третьої спроби зібрали 157.

Треба було бачити, як в ті моменти Андрій Тетерук з Народного фронту бігав по кулуарам, заганяючи своїх депутатів до зали.

А вже після цих голосувань активізувався голова фракції БПП Артур Герасимов. Він як ошпарений бігав по сектору БПП, чи не кожному вказував, як голосувати, перепитував у представників інших фракцій – "голосуєте", постійно комусь телефонував.Завершилася ця підготовка БПП до голосування "зборами Ради коаліції", як я це називаю. Ігор Кононенко та Артур Герасимов з БПП та Юрій Бойко з Опоблоку вийшли в кулуари, аби обговорити подальші дії. Світитися під телекамерами вони не хотіли. Але таки потрапили на фото.

Третя причина, чому Порошенко у четвер таки не увійшов до сесійної зали – не хотів асоціюватися з негативом.

Було очевидно, що для просування законопроектів по Донбасу парламент ламають через коліно.


"Вчора внесли – сьогодні ухваліть" – це грубе порушення регламентних та процедурних норм. І це після того, як місяцями уникали публічного обговорення документу.

По суті, увесь цей процес "розробки" та проштовхування законопроекту був наругою над парламентаризмом. І після цього цинічно звучать звинувачення учасників цього процесу на адресу своїх колег, що ті "не парламентськими методами" заблокували роботу Ради.

Коли намагаєшся інших "развєсті как катят", то не варто дивуватися, що "кошенята" не хочуть бути ручними тваринками, а нагадують, що кошеня – це з розряду хищників.

powered by lun.ua
Коментарі — 58
Ostapenko Taras _ 08.10.2017 14:18
IP: 35.195.116.---
Віктор Петренко:
Вимога зробити життя комфортним для усіх громадян це розплювання ворожнечі? Як з головою, не болить? І прибрати чинник цієї ворожнечі, тобто націоналістів, почати діалог з усіма громадянами це теж розпалювання? Якщо хтось щось розпалює то це націоналістичні тварюки, і ви одна з них.
Віктор Петренко _ 07.10.2017 10:32
IP: 35.202.61.---
Ostapenko Taras:
Віктор Петренко:
Виконати мінські домовленості, зробити життя в україні комфортним для усіх громадян, враховуючи мову, стати взірцем демократії, заборонити націоналізм як ідеологію.
все таки це ти путінський виродок Шило.це треба тебе заборонити,а ще краще посадити за розпалювання ворожнечі між українцями.Згинь нечисть!!!
Ostapenko Taras _ 07.10.2017 00:40
IP: 35.190.221.---
Віктор Петренко:
Виконати мінські домовленості, зробити життя в україні комфортним для усіх громадян, враховуючи мову, стати взірцем демократії, заборонити націоналізм як ідеологію.
Віктор Петренко _ 06.10.2017 21:38
IP: 35.192.109.---
Orest Jj:
ну звичайно командування допустило помилки.але це війна.тут неможливо все прорахувати.тим більше якби не втрутилась регулярна російська армія то жертв було б значно менше.а те що на Донбасі були російська війська було відомо ще з самого початку АТО.проте не було відомо про їх чисельність і тим більше про плани.розвідка-це не Господь Бог.вона не може фізично все відслідкувати.крім того понад 400 км кордону не контролюється Україною.
тому шизофреник найголовніший винуватець в цих жертвах-це путін!!!!а не порошенко як ти гнида думаєш.
Orest Jj _ 06.10.2017 20:48
IP: 77.52.23.---
Олександр Перший:
В-третьих, командование "прошляпило" концентрацию подразделений российских регулярных войск на флангах иловайской группировки сил АТО. Хотя об этом много писали в СМИ. Именно это привело к тому, что удар россиян в тыл украинским войскам оказался столь неожиданным и ошеломляющим.

В-четвертых, отдельной оценки заслуживает факт оставления позиций под Иловайском накануне окружения сразу несколькими добробатами в разгар боев.

В-пятых, не до конца ясна история с коридором для выхода из окружения, о котором, как утверждает командование украинских войск, оно договорилось с россиянами и сепаратистами. Именно во время выхода по этому коридору, колонны сил АТО и понесли наибольшие потери. Их накрыло шквальным огнем противника. Командование ВСУ говорит, что россияне и "ДНР" вероломно нарушили договоренности, а сепаратисты в ответ утверждают, что была договоренность выходить из окружения без техники, которая не была выполнена, потому колонну и встретили огнем...
Orest Jj _ 06.10.2017 20:44
IP: 77.52.23.---
Олександр Перший:
...при помощи участников боев за Иловайск и офицеров Генштаба провели реконструкцию тех событий.

Главные выводы были таковы.

Во-первых, изначально был ошибочен приказ брать Иловайск силами добробатов, без поддержки тяжелой техники. Этот приказ исходил из в корне неверной оценки сил противника, сосредоточенных на данном направлении, что говорит о провале в разведке.
Во-вторых, когда оказалось, что "с ходу" Иловайск взять не получится, вместо того, чтобы перейти к обороне, закрепившись на уже занятых позициях, командование направило к городу дополнительные армейские подразделения, заводя их, тем самым, в ловушку (тем более, что к тому времени уже появились сведения о заходе на территорию Украины батальонно-тактических групп российской армии, которые заняли стратегические позиции к востоку от Иловайска, угрожая флангам атакующей группировки).
Orest Jj _ 06.10.2017 20:37
IP: 77.52.23.---
Олександр Перший:
... Що це, як не дитячий садочок? Хоча, це ваш рівень "соєвих фахівців і державників"....

Интересно, что вы будете говорить, когда "думки рядового бойца" будут в томе уголовных дел против нынешней власти? Не верите что это будет? Ну так Янукович и кО то же не верили.
Олександр Перший _ 06.10.2017 19:01
IP: 188.163.12.---
Orest Jj:
Если в стране идет война, то в ней должны должны принимать участие все. От самого Муженко до самого крайнего срочника. Президентский полк, все менты. Там в параде принимала участие бронетехника. Почему броня была там, а не в Иловайске?...
Навіщо наводити думку якогось рядового бійця? Він щось розуміє у питання оборони держави? Всі повинні бути під Іловайськом? А іншу країну залишити не треба? Коли він каже, що всі повинні приймати участь у війні, він навіть не розуміє, що Муженко, як і Порошенко, приймає участь у війні непорівнянно більшу, ніж він. Що це, як не дитячий садочок? Хоча, це ваш рівень "соєвих фахівців і державників".
Orest Jj _ 06.10.2017 18:19
IP: 77.52.23.---
Олександр Перший:
Orest Jj:
єто он вам так сказал?...
Ні. це очевидно. Як би президент ухилявся від податків, він би взагалі не реєстрував свої підприємства в Україні, а всі вони були б зареєстровані в офшорах. Але він відкрив офшор лише тоді, коли став президентом, тобто, звільнився від керування бізнесом, як обіцяв. Так що знов ви в калюжі. Як не крути. а всі ваші претензії виявляються головним чином просто заздрістю його капіталам, які були відомі ще до президентства, і які зараз зменшились на третину.
Смешной вы однако.Щас такэ мабуть и пятнадцилетний не выдаст.
Orest Jj _ 06.10.2017 18:08
IP: 77.52.23.---
Олександр Перший:
...Парад під час війни – дуже потрібна необхідна річ. Він піднімає дух нації на боротьбу з ворогом......

ааа...Ось оно як...
...Боец батальона "Донбасс" с позывным Тихий, который был ранен в Иловайске так комментирует проведение парада: "Отмазка о том, что в параде принимали участие только срочники и лицеисты полная чушь. Там были не только курсанты. Если в стране идет война, то в ней должны должны принимать участие все. От самого Муженко до самого крайнего срочника. Президентский полк, все менты. Там в параде принимала участие бронетехника. Почему броня была там, а не в Иловайске? Как нам не хватало хотя бы пары "коробочек" в разгар боев! Не было техники закрыть фланги, не было техники для защиты или разведки боем. А на параде – десятки бронетранспортеров, а на войне – ничего...".
Віктор Петренко _ 06.10.2017 17:34
IP: 35.202.61.---
Ostapenko Taras:
Олександр Перший:
Навіть? Селюк! Сталін був Побєдітєль, а україна пезнадійний переможець по лузерству. Геройськи відступаюча та переможно програюча країна. І я вважаю що це карма, і вона не зміниться поки у владі є хоч один націоналіст або олігарх, або хтось хто цим двом категоріям прислужує.
здається по стилю написання ти схожий на українофобського путінського виродка Шила!сталін-пабєдітель?з головою все гаразд?
сталін-виродок,садист та нелюд!!!запам'ятай це!на рахунок олігархів згоден.а націоналісти бувають різні.свобода-це совкові ліві націонал-популісти.а нормальні адекватні націоналісти обов'язково мають бути у владі.причому у більшості!
Віктор Петренко _ 06.10.2017 17:27
IP: 35.192.9.---
Ostapenko Taras:
Віктор Петренко:
І ви вважаєте що Донбас на це згодиться, що Путін це підтримає, що повстанці здадуть свої ідеали та свою землю? Наївні. Матимемо з такою селюцькою хитрістю нескінчену громадянську війну.
ризик цього є.але запронуйте кращий дієвий план!
Ostapenko Taras _ 06.10.2017 16:56
IP: 35.187.20.---
Віктор Петренко:
І ви вважаєте що Донбас на це згодиться, що Путін це підтримає, що повстанці здадуть свої ідеали та свою землю? Наївні. Матимемо з такою селюцькою хитрістю нескінчену громадянську війну.
Ostapenko Taras _ 06.10.2017 16:53
IP: 35.195.237.---
Олександр Перший:
Навіть? Селюк! Сталін був Побєдітєль, а україна пезнадійний переможець по лузерству. Геройськи відступаюча та переможно програюча країна. І я вважаю що це карма, і вона не зміниться поки у владі є хоч один націоналіст або олігарх, або хтось хто цим двом категоріям прислужує.
Олександр Перший _ 06.10.2017 12:54
IP: 188.163.12.---
Orest Jj:
єто он вам так сказал?...
Ні. це очевидно. Як би президент ухилявся від податків, він би взагалі не реєстрував свої підприємства в Україні, а всі вони були б зареєстровані в офшорах. Але він відкрив офшор лише тоді, коли став президентом, тобто, звільнився від керування бізнесом, як обіцяв. Так що знов ви в калюжі. Як не крути. а всі ваші претензії виявляються головним чином просто заздрістю його капіталам, які були відомі ще до президентства, і які зараз зменшились на третину.
Олександр Перший _ 06.10.2017 12:47
IP: 188.163.12.---
Orest Jj:
а парад був в честь погибающих?
Парад під час війни – дуже потрібна необхідна річ. Він піднімає дух нації на боротьбу з ворогом. Про це знав, навіть, і Сталін, коли проводив парад під час того, коли ворог стояв вже під Москвою. Прямо з параду люди шли в бій.
Orest Jj _ 06.10.2017 12:22
IP: 77.52.20.---
Олександр Перший:
Orest Jj:
на свои очи бачили що під час бойні у Іловайску главнокомандуючий та презідент Парашенка відкривав офшор щоби "кинути" країну на гроші.
Чергова брехня. Офшори були відкриті, щоб передати бізнес Порошенко в управління сліпому трасту, тобто, він виконував обіцянку не займатись бізнесом. А податки його бізнес сплачував в Україні.
а парад був в честь погибающих?
Orest Jj _ 06.10.2017 12:17
IP: 77.52.20.---
Олександр Перший:
Orest Jj:
на свои очи бачили що під час бойні у Іловайску главнокомандуючий та презідент Парашенка відкривав офшор щоби "кинути" країну на гроші.
Чергова брехня. Офшори були відкриті, щоб передати бізнес Порошенко в управління сліпому трасту, тобто, він виконував обіцянку не займатись бізнесом. А податки його бізнес сплачував в Україні.
єто он вам так сказал?
Липецкий?
Олександр Перший _ 06.10.2017 12:15
IP: 188.163.12.---
Orest Jj:
на свои очи бачили що під час бойні у Іловайску главнокомандуючий та презідент Парашенка відкривав офшор щоби "кинути" країну на гроші.
Чергова брехня. Офшори були відкриті, щоб передати бізнес Порошенко в управління сліпому трасту, тобто, він виконував обіцянку не займатись бізнесом. А податки його бізнес сплачував в Україні.
Анатолій Семенченко _ 06.10.2017 11:52
IP: 77.120.155.---
Банально Порошенко просто наклав у штани, як завжди у таких ситуаціях.
Anatol Zubenko _ 06.10.2017 10:56
IP: 94.153.158.---
Віктор Петренко:
Anatol Zubenko:
Роман Богуцкий:
думаю, после этого остальные регионы должны немедленно просить об особом статусе, чтобы не кормить путинских убийц. Пусть их кормит порошенко и его прихлебатели и желательно всех туда сразу же и выселить, пусть едут с путиным на месте бороться
А так и будет...Но сначала поживем в государстве типа Боснии и Герцоговины..., ну или типа России с Чечней, где своя армия...будем работать на барона Захарченко...
не перекручуй гнида!!!ти чучело хоча б читало Мінські угоди? то якого хрена тут смердиш!?
Можешь ими подтереться, только не забудь, -там подписи Захарченко иПлотницкого, как бы чего не вышло...
Orest Jj _ 06.10.2017 10:52
IP: 77.52.93.---
Олександр Перший:
... Як би вам довелось на свої очі побачити, що творилось в Іловайську під час тих перемовин, ...

на свои очи бачили що під час бойні у Іловайску главнокомандуючий та презідент Парашенка відкривав офшор щоби "кинути" країну на гроші.
Orest Jj _ 06.10.2017 10:44
IP: 77.52.93.---
а) Легализують Луга/н/дон – санкции снимуть.
б) Не легализують Луга/н/дон – санкции снимуть
Такой "парадокс" говорит о том, что Луга/н/дон ДОЛЖЕН быть легализирован на определенных условиям.
Смотрим что это за условия и кому это выгодно.
"Особый статус"
- выгодно Мордору (подконтрольный регион)
- Европе (уходит "головная боль" с попытками "интеграции" филиала лепрозория "в европейскую семью")
- США (уходит "головная боль" с попытками "интеграции" филиала лепрозория в НАТО)
- Паращенку (просто водопад бабла на "Ремонт Провала" с полным единоличным контролем за потоком)
- Руководству Луга/н/донии (без комментария)
- Луга/н/донцам (две пенсии, гуманитарка)
Итог – заинтересованные все в куражах.

Осталось посмотреть а что будет иметь население материковой?
Лично я не вижу ни малейшей "перемоги" для пипла а сплошной негатив.

Кто сможет сформулировать положительный эффект для населения материковой в случае успешной "реинтеграции"?
Олександр Перший _ 06.10.2017 10:25
IP: 188.163.12.---
Василь Таранович:
От коли правильно визначишся з цими дефініціями тоді зрозумієш,що Петро четвертий рік водить українців манівцями круг бандитських договорняків під назвою Мінські...
Ви називаєте "договорняками" дипломатичні перемовини на найвищому державному рівні, ті зусилля, які приклали керівники Німеччини, Франції, України? Коли ламали Путіна по 17 годин на добу – це ви називаєте "договорняками"? Як би вам довелось на свої очі побачити, що творилось в Іловайську під час тих перемовин, ви б зрозуміли, що то був необхідний і дуже правильний хід української дипломатії. Який дозволив зупинити на певний час війну, мобілізувати армію, звільнитись від критичної залежності від російського газу тощо. Тобто, "кожен вважає себе героям, коли бачить бій зі сторони".
Віктор Петренко _ 06.10.2017 10:22
IP: 35.196.223.---
Anatol Zubenko:
Роман Богуцкий:
думаю, после этого остальные регионы должны немедленно просить об особом статусе, чтобы не кормить путинских убийц. Пусть их кормит порошенко и его прихлебатели и желательно всех туда сразу же и выселить, пусть едут с путиным на месте бороться
А так и будет...Но сначала поживем в государстве типа Боснии и Герцоговины..., ну или типа России с Чечней, где своя армия...будем работать на барона Захарченко...
не перекручуй гнида!!!ти чучело хоча б читало Мінські угоди? то якого хрена тут смердиш!?
Корупція1306 Зеленський3 Донбас5 Aтака Путіна1200 Україна та Європа1071
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter