Олексій Братущак журналіст

На захист Усіка. Не дуже розумна людина повелась на проросійську маніпуляцію

13 грудня 2018, 16:30

А можна я трохи стану на захист Усіка? Я трошки. Щоб ви побачили справжніх кукловодів, а не лише одного не дуже розумного учасника великої пропагандистської кампанії.

Подивіться відео. Це важливо. Щоб побачити ЯК Усік зробив заяву про захист монахів з Лаври.

А було це так.

Представник медіа крила медведчуківської партії ЗаЖОПу (давайте вже правильно називати цих "журналістів") зачитав Усіку запитання. Ось це: "Если радикально настроенные люди пойдут захватывать Лавру и проявлять насилие к монахам, какими будут действия Саши?!!!"

ЗаЖОПінський медійник читав запитання зі свого Фейсбука. За 3 години до ефіру він запропонував усім охочим писати під своїм постом запитання до гостя ефіру – Усіка.

І вже за 7 хвилин після посту з'явився коментар із запитанням від нєкої Olga Zaytseva.Olga Zaytseva – це дуже активний ФБ-користувач. Викладає по кілька постів на день. З цієї активності можна побачити, що Olga Zaytsev підтримує: "Беркут", проект Мураєва "Наші", Російську православну церкву, медведчуківські консерви, шерить новини з проросійських сайтів та Новоросінформ. Коротше, звичайний "рускомірний" представник, який своєю активністю допомагає російській пропаганді.

Саме російська пропаганда через російські телеканали та своїх представників в Україні періодично поширює тезу: радикали будуть захоплювати Києво-Печерську Лавру. Мета такої пропагандистської кампанії: з одного боку розколоти українське суспільство та підбурити до протистояння, з іншого – мобілізувати прихильників російської церкви, простіше кажучи – російських православних радикалів, яких на хвилі антиукраїнської пропаганди можна відправити в Україну "захищати" Лаври.У підсумку маємо банальну схему.

1) Руками рускомірного користувача ФБ закидується потрібне формулювання запитання.

2) Мовою ЗаЖОПінського медійника потрібне запитання озвучується.

3) Не зовсім розумний, але відомий гість студії прогнозовано відповідає на маніпулятивне питання.


У чому маніпуляція у запитанні? У формулюванні, у маркерах – "радикали, насилля, захоплювати"?

От як ви відреагуєте, якщо побачите, як на вулиці радикали будуть проявляти насилля до котиків та захоплювати їхню ковдру? Ви ж теж станете на бік котиків, правда?)

А давайте уявімо, що Усіка запитали: "Если радикально настроенные Рабинович и Медведчук пойдут захватывать Лавру и проявлять насилие к монахам, какими будут Ваши действия?" Щось мені підказує, що відповідь була б така сама: "стану на сторону монахов".

От тільки таке не вписується в сценарій російської пропаганди. Чемпіон світу з боксу має захищати Лавру не від Рабінович-Медведчука, а від інших радикалів. Яких ніхто не бачив, але про них всі знають. Бо так казав російський "ящік" та настоятель Лаври, екс-депутат-регіонал Павло.

Тому не бийте так Усіка. У нього і так мізків небагато, щоб зрозуміти, як його використовують в російських маніпуляціях...

powered by lun.ua
Коментарі — 57
Анатолій Кириченко _ 13.12.2018 17:23
IP: 35.235.225.---
Цікаво, а як автор посту визначив розумовий рівень Усика? Усик став чемпіоном. За все боксерське життя не отримав жодного нокдауна.
Щоб отримати такі результати інтелект треба мати потужний.
Автор блогу цього не зміг зрозуміти. А ще й після цього, намагається оцінювати розум інших людей.
Taras Orel _ 13.12.2018 17:22
IP: 193.254.220.---
Вика Петровая:
Нє палучілась, Віка? Що там в тебе далі по методичці?
Kirill Belyaev _ 13.12.2018 17:21
IP: 35.235.227.---
В пресс-службе полиции Ивано-Франковской области "Украинской правде" заявили, что в полицию обратились люди, которые выступали против отчуждения здания от храма (Болгородчанский районный совет и администрация передали в собственность музыкальной школе имущественный комплекс памятника архитектуры "Митрополичьи палаты"), но в УПЦ МП перепутали представителей власти с радикалами.
"Они что-то себе надумали и "Правый сектор" добавили. Межконфессионального конфликта или какого-то другого политического полицией не установлено", – резюмировали в ведомстве.
Давайте еще
Taras Orel _ 13.12.2018 17:21
IP: 193.254.220.---
Вика Петровая:
Богородчанский районный совет опровергает информацию о захвате церкви Московского патриархата и называет это попыткой дестабилизировать ситуацию в районе. Речь идет о помещениях, смежных со зданием храма.
Об этом сообщил председатель Богородчанской РГА Франко Єжак.

"Данная информация абсолютно не соответствует действительности, ситуация на месте спокойная, физического противостояния нет. Это – очередная информационная атака российских спецслужб, попытки дестабилизировать ситуацию, используя религиозные чувства людей. Речь идет о помещениях, смежных со зданием храма, которые находятся на балансе районного совета и были переданы во временное пользование церковной общине", – сказал Ежак.

По его информации, на очередной сессии Богородчанского райсовета депутаты приняли единогласное решение об использовании этих помещений для потребностей музыкальной школы, как это было раньше.
Kirill Belyaev _ 13.12.2018 17:06
IP: 35.235.227.---
Вика Петровая:
Kirill Belyaev:
Вика Петровая:
радикалы уже не одну церковь ограбили и не одного попа избили.
Так в чём подвох то!?
Назавем одну церковь и одного попа.
мля... вы не читаете украинские СМИ?
Назовите.
Kirill Belyaev _ 13.12.2018 16:42
IP: 35.235.227.---
Вика Петровая:
Радикалы уже не одну церковь ограбили и не одного попа избили.
Так в чём подвох то!?
Назавите одну церковь и одного попа.
Kirill Belyaev _ 13.12.2018 16:41
IP: 35.235.227.---
Если постоянно буцать по голове мьіслительньіе процессьі тормозятся...Послушайте хотя бьі Кличко...
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter