Сергій Бубка Олімпійський Чемпіон, 35-разовий рекордсмен світу, шестиразовий чемпіон світу, володар Кубку Європи і Кубку Світу, чемпіон Європи, майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту України

ПЕРШІ ДНІ ОЛІМПІАДИ

16 лютого 2010, 05:20

Вітаю усіх!

Нарешті Олімпіада почалася. У наступні два тижні всі найяскравіші події відбуватимуться на спортивних аренах, в олімпійському селищі, на церемоніях нагородження. Новин буде багато, і відсотків 80 телефонних розмов тепер починатимуться словами "Ну, як там наші?!".

В суботу я був на біатлоні. Результати жіночого спринту ви, мабуть, знаєте. Як на мене, результати дуже достойні. Три наших в чільній тридцятці, усі дівчата показали хорошу швидкість. Але біатлон є біатлон... Після гонки я заходив до команди. Я бачив сльози і розпач. Дуже прикро заробити три кола штрафу на останній стрільбі при такій функціональній готовності. Але паніки не треба – це точно. Я поділився з дівчатами власним досвідом – перед наступною гонкою згадати старт, на якому вони виступили дуже добре. Згадати той настрій, той психологічний стан – і все це повторити зараз. І тоді все буде добре, адже готові усі чудово. Принаймні, я у це вірю.

Наступного дня переживань було ще більше. Якщо порахувати чисту математику, навіть з одним колом штрафу Андрій Дериземля міг бути третім. Але знов-таки: у кого підніметься рука сказати, що п*ятий результат на Олімпіаді – це низький результат. Потрібно трохи фарту – і знову-таки спокою.Крмі спорту, на Іграх у мене ще є представницькі функції. Наприклад, вчора була моя черга представляти комісію атлетів в Олімпійському селищі – ми це називаємо "чергування". У приміщенні їдальні – найпопулярнішому місці селища – у комісії є спеціальний куток. На кожній Олімпіаді відбуваються довибори двох членів у комісію атлетів МОК замість тих, чий термін закінчився. Наше завдання – агітаторське: залучити якомога більше спортсменів до участі у виборах, розповісти про права та можливості, які їм надає комісія атлетів. Як правило, таке чергування – це передусім спілкування, автограф- та фотосесії. Але цього разу я багато часу провів у штабі нашої збірної – обговорювали організацію прийому в Українському домі. Він відбудеться в обід понеділка.

Можливо, комусь здається, що такі заходи – чиста формальність, але насправді це не так. Контакти, які зав*язуютья на подібних раутах, враження, які складаються від організації прийому, атмосфери на ньому, потім дуже допомагають. Яка важлива у наші часи річ імідж, думаю, нікому нагадувати не треба.

Після селища маршрут був такий – спочатку на фігурне катання, на коротку програму у пар, де виступали наші Костенко-Талан і Волосожар-Морозов. Після чого – серія презентацій.Спершу запросили на свій прийом болгари – моя давня знайома Стефка Костадінова, рекордсменка світу зі стрибків у висоту, зараз Президент болгарського НОК. Потім давало презентацію місто Лозанна, де розташована резиденція МОК. А за ними – американська збірна (туди приїхав президент МОК Жак Рогге, а також наш Валерій Борзов).

А закінчився день у Російському домі – організатори Сочі-2014 розгорнули дуже серйозну промо-кампанію. Це величезний позитив для світового спорту, коли люди настільки горять бажанням прийняти Олімпійські ігри. Не втомлююся повторювати: краще воювати і перемагати на спортивних аренах, ніж у політичних баталіях і тим більше у справжніх військових діях.

powered by lun.ua
Коментарі — 7
AndrAndr _ 16.02.2010 16:36
IP: 92.113.230.---
тобто прекрасну:)
AndrAndr _ 16.02.2010 16:35
IP: 92.113.230.---
Браво Сергію Бубці за прекрамну українську мову!
Віктор_Дніпров _ 16.02.2010 16:19
IP: 93.73.244.---
Дякую, шановний Сергiю.

Чекаємо наступних репортажів...

Шануймося.
х
gal1980 _ 16.02.2010 10:34
IP: 62.149.7.---
Сергій, молодець, значно цікавіше написано.
Додайте трохи власних думок і роздумів.
Планів на найбілижчі дні.
Особистих переживань, трохи конфліктів.
Ви нам цікаві як людина.
Як Ви то все бачите з середини, чому воно все саме так.

Молодець!
І сохрань Бог писати російською!
luko _ 16.02.2010 09:08
IP: 93.127.101.---
Дуже хочеться, щоб НАШІ змагалися якнайкраще!
igorsich80 _ 16.02.2010 09:08
IP: 93.183.199.---
Вболіваємо за Вас. Дайте нам першу медальку!
Gensek _ 16.02.2010 05:43
IP: 161.184.160.---
Дівчата та хлопці, ми всі віримо у вас. Ви найкращі!
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter