Сергій Бубка Олімпійський Чемпіон, 35-разовий рекордсмен світу, шестиразовий чемпіон світу, володар Кубку Європи і Кубку Світу, чемпіон Європи, майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту України

Далекий і прекрасний Сінгапур

13 травня 2010, 15:29

Вітаю!

Передусім вітаю з минулими святами! Хай хто як сприймає сьогодні травневі вихідні, все-одно Перше травня залишиться святом – хоча б тому, що наступає справжня весна. Ну а 9 травня просто необхідно пам'ятати – щоб не забувати велику і страшну війну, яка закінчилася у цей день, і людей, які її пройшли і пережили, або полягли. Не доживши до цього радісного дня...Тому – зі святами!

На жаль, мене не було на свята вдома. А був я в Сінгапурі. Там у серпні відбудеться перша в історії юнацька Олімпіада – для спортсменів від 14 до 18 років. Для мене особисто цей проект дуже важливий, тому що я є головою Координаційної комісії з підготовки Ігор.

Взагалі, дуже цікаве явище ця сінгапурська олімпіада. По-перше, сама ідея Юнацьких ігор змусила багатьох людей задуматися, що спорт – це не тільки шоу, а і засіб виховувати дітей всієї планети. На цій Олімпіаді ми спробуємо саме виховувати і навчати спорстменів. МОК оплачує проживання в олімпійському селищі всіх атлетів, але за однієї умови – якщо живеш весь термін. Це принципова позиція – спортсмени, та й тренери теж, мають відвідати якомога більше освітніх, культурних програм, семінарів на спортивну тематику, зокрема і на одну з найбільш болючих – тематику допінгу.

А по-друге, Сінгапур – дуже заможне, але маленьке і зовсім не спортивне місто-країна. Практично в жодному виді спорту сінгапурці не мають потужних традицій. Але бачили б ви, який зараз там спортивний ажіотаж! Країна по-новому відкриває для себе всі олімпійські види спорту...

А головне, що сінгапурці – дивовижно організовані люди. І дуже серйозно ставляться до Олімпіади. У них в оргкомітеті 600 чи 700 осіб – можна в Книгу Гіннеса заносити. Усе йде суворо за графіком. Мабуть, на жодній дорослій Олімпіаді такого не було. Звичайно, масштаб не той, але ж, з іншого боку, Сінгапур не має досвіду проведення подібних масштабних подій. В середині минулого тижня була четверта інспекційна поїздка нашої комісії (такі ж комісії їздять в Україну з УЄФА перед Євро-2012). Ми обговорювали все до дрібниць: спортивні, маркетингові моменти, пі-ар, освітні програми, умови проживання, логістику – за три місяці до старту весь розклад транспорту у сінгапурців вже розписаний по хвилинах! А також остаточно узгодили все по церемоніях відкриття та закриття, які відбудуться, до речі, на ось цій плавучій платформі...А ще відбулося відкриття офіційного сувенірного магазину – так званого Olympic store, одного з найпопулярніших пунктів на всіх Олімпіадах. І ще сінгапурці відзначали 99 днів до старту Ігор.Вийшло дуже яскраве, веселе свято. З самого ранку на площі просто на асфальті діти грали у різні спортивні ігри, а ввечері відбулася церемонія – з національним колоритом і високими гостями, зокрема, за участі прем'єр-міністра країни. Можновладці Сінгапура до Юнацької Олімпіади ставляться надзвичайно відповідально і пропускають жодного заходу, пов'язано з організаційними моментами.До речі, до цієї дати було проведено кокурс серед послів від різних країн на найцікавіший ролик. Ось для прикладу ролик нашої Іри Мерлені. Дозвольте не оцінювати – я повинен мати нейтральну позицію...

http://www.noc-ukr.org/ua/news/2010/05/07/4176.html

Фактично, Сінгапур готовий запустити Ігри хоч завтра – це не перебільшення. З боку організаторів не виникає ніяких проблем – тільки різні уточнення. Було кілька питань з приводу учасників у різних видах спорту. Але – мабуть, ця позитивна атмосфера так впливає на людей – всі питання вирішилися швидко, демократично і толерантно.

Наприклад, жіноча збірна Ірану з футболу хотіла дотриматися своїх звичаїв і грати у хустках. ФІФА категорично протестувала. Знайшли компроміс: футболістки гратимуть з покритою головою, але це будуть не хустки, а щось менш помітне...

Американці спершу не хотіли надсилати у Сінгапур своїх найкращих плавців у цих вікових категоріях. Але побували у Сінгапурі, перейнялися святковою атмосферою – і передумали. Тепер від США приїдуть лідери молодіжної збірної, а це, фактично, зірки наступних Олімпіад... Так що позитив у підготовці до Сінгапура переважає, і я дуже сподіваюся, що вона посприяє єднанню всього олімпійського руху.

І на підтвердження позитивного настрою – невеличке відео: так сінгапурці представляли логотип юнацької Олімпіади. Ідея належить студентам технологічного університету, де власне і базуватимуться наші Ігри...

http://www.youtube.com/watch?v=Gb6yqoMEpQw&feature=player_embedded

powered by lun.ua
Коментарі — 24
rostyslav_81 _ 07.06.2010 11:50
IP: 95.134.42.---
Пане Сергію, чому ви не підкажете "функціонерам" котрі хочуть олімпіади 2022, місто Славське (це доречі не місто а смт, а по правді село) коли там немає нічого гірськолижні траси в жахливому стані, підйомників немає, ганебна "кріселка" це просто жах, бугелі взагалі такі що вбити можуть, немає ні трампліна, ні бобслейної траси, ні хокейних арен немає НІЧОГО! для чого цей цирк?
ANNA_POLSKAJA _ 15.05.2010 16:53
IP: 93.80.218.---
Меня Притула все время закрывает, мат и быдло процветают...вот например одна моя публикация...любой юрист скаже, что я права – законы должны быть обеспечны реальным механизмом воздействия...а меня за эту статью закрыли...и чья она ставленица?
Вот статья: Предлагаю реально ввести изучение русского Языка в ВУЗАХ обязательно... Хороший закон приняли сейчас в парламенте украины про региональные мовы, eще один реальный шаг к демократии...хотя и ранее еще при Ющенко в принятом Законе про Мову и ныне действующем содержалось положение, которое обязывало все организации и чиновников принимать заявления, отчеты на русском языке, и самое главное – отвечать на этом языке. В связи с этими двумя законами предлагаю проводить среди чиновников ежегодно тест на знание русского языка, а не сдавших его -увольнять. Вот это и будет реальность – с одной стороны закон про мову будет обеспечен изучением русского, с другой стороны-неотвратимость наказания за его незнание...
ANNA_POLSKAJA _ 15.05.2010 16:52
IP: 93.80.218.---
yla:
А чего пани ANNA_POLSKAJA _ 13.05.2010 17:42 бреше? На одном из сегодняшних форумах Вы озвучили, что Вас забанили и вошли под другим ником, и пожаловались на притеснения со свободой слова. Как же Вы спустя несколько часов появляетесь под тем самым ником? Пидбрехувати – это Ваше профессиональное задание? Как столица Вашей Родины Москва поживает, какая там погода, выгляните в окно.
УДИВИТЕЛЬНО...ЗАБАНИЛИ ТОЧНО...НО ЭТО НЕ КОСНУЛОСЬ БЛОГОВ!
Fist _ 14.05.2010 02:15
IP: 77.52.240.---
Дякуємо Вам, Сергію – таку потрібну справу робите!

Здоров'я, Спортивної Вдачі Вам і всім нашим олімпійцям!
yla _ 13.05.2010 20:09
IP: 95.132.28.---
А чего пани ANNA_POLSKAJA _ 13.05.2010 17:42 бреше? На одном из сегодняшних форумах Вы озвучили, что Вас забанили и вошли под другим ником, и пожаловались на притеснения со свободой слова. Как же Вы спустя несколько часов появляетесь под тем самым ником? Пидбрехувати – это Ваше профессиональное задание? Как столица Вашей Родины Москва поживает, какая там погода, выгляните в окно.
Malkhut _ 13.05.2010 20:07
IP: 109.86.43.---
і взагалі, манчужуро-корейська гілка великої мовної сім'ї Південно-Східної Азії – це "роботи" для обслуговування "золотого мільярду".
Malkhut _ 13.05.2010 19:45
IP: 109.86.43.---
Його погляд – танець вогню.
ЇЇ погляд – жало змії.
Звилися, сплелися, нещадно впилися
Й спопеляють сувої душі...
Нещадно. Безжально.
Рвуть на частки свої білі тіла.
Рветься од туги воля стальна,
Розум суворий застилає імла!
Ось вона – Пристрасть.
Палає, горить
Жить цьому світу залишилася мить...
Неюля _ 13.05.2010 18:39
IP: 77.52.19.---
Танго "Магнолия"
Александр Вертинский

В бананово-лимонном Сингапуре, в бури,
Когда поет и плачет океан
И гонит в ослепительной лазури
Птиц дальний караван...
В бананово-лимонном Сингапуре, в бури,
Когда у Вас на сердце тишина,
Вы, брови темно-синие нахмурив,
Тоскуете одна.

И нежно вспоминая
Иное небо мая,
Слова мои, и ласки, и меня,
Вы плачете, Иветта,
Что наша песня спета,
А сердце не согрето
Без любви огня.

И, сладко замирая
От криков попугая,
Как дикая магнолия в цвету,
Вы плачете, Иветта,
Что песня не допета,
Что лето – где-то -
Унеслось в мечту!

В опаловом и лунном Сингапуре, в бури,
Когда под ветром ломится банан,
Вы грезите всю ночь на желтой шкуре
Под вопли обезьян.
В бананово-лимонном Сингапуре, в бури,
Запястьями и кольцами звеня,
Магнолия тропической лазури,
Вы любите меня.

1931
Неюля _ 13.05.2010 17:47
IP: 77.52.19.---
Malkhut:
Неюля:
Ви смієтесь? Нічого не переплутали? Із визначенням, де в Україні злочинці?
Не сміюсь.Про корупцію в уряді у нас розповідають тільки в минулому часі,згідно законів Мерфі.І існує вона тільки серед злиденних вчителів і лікарів,а також серед жеківських сантехніків.
Відносно злочинності,то у нас закон один для всіх і бандитам тюрми.А судді хто і де бандити-питання риторичне.
Наш внутрішній ринок практично нічого не виробляє: реальних виробників практично нема. Ми побудували економіку торгашів і міняйл. Усе суспільство перепродує, міняє, спекулює.
У цього явища є і ще один бік. Мільярдер на високій державній посаді вже давно не сприймається як щось надзвичайне. Але для чого мільярдеру висока посада? Все просто: влада в Україні є найкращим джерелом величезних, надзвичайних, нетрудових і незаконних доходів. Тому участь бізнесу в політиці та чиновництві і стала такою тотальною. Це і є першопричина тотальної та безпардонної корупції в Україні.
ANNA_POLSKAJA _ 13.05.2010 17:42
IP: 89.178.105.---
и еще...уважаемый Сергей...Вы без преувеличения выдающийся спортсмен...Как с Вами познакомиться? напишите мне alexmamba@mail.ru Спасибо
ANNA_POLSKAJA _ 13.05.2010 17:40
IP: 89.178.105.---
Я хорошо помню как незаконно сел при СССР:Янукович...сейчас бы ему не дали срока, так как в юности шапки он собирал с согласия "шапкодателей" а выглядело это так...сидит мужик в общественном туалете, тужится...зима...,
открываются двери и парень спрашивает..."Шапка нужна? – мужик отвечает "НЕТ!" после чего парень с него хватает шапку и убегает...
"политзаключенный" Янукович – це наш український Сахаров!!! Все деньги от проданных "отказных" владельцем шапок шли на подрыа СССР и укрепление России!
клопідогрель _ 13.05.2010 17:06
IP: 93.183.194.---
Сергію, дуже добре, що Ви побували у Сінгапурі. Я Вам розкажу в який спосіб ця країна досягла таких результатів. Прем'єр-міністр Сінгапуру Лі Куан Ю отримав освіту в Англії там він зрозумів як треба розуміти лібералізм і як користуватись свободою. Приїхавши додому і, ставши прем'єром у 35 років, він почав розстрілювати таких Янукович, Азаров, Клюєв і, напевно, таких як ЮВТ. Йому належать наступні слова: "Подолати корупцію можна лише тоді, коли вища політична влада відмовиться від живлення з корупційних схем". Якщо Вам сподобався досвід Сінгапуру можете пристрелити кілька десятків Ваших друзів за яких Ви агітували, а також кілька десятків за яких Ви не агітували і Ваші видатки будуть тотожніми Вашим прибуткам, ми Вас оберемо президентом. Хіба Ви не пацан?
Malkhut _ 13.05.2010 17:06
IP: 109.86.43.---
vpk:
В точку!
Malkhut _ 13.05.2010 17:05
IP: 109.86.43.---
Поэт Во писал в начале "нового порядка", когда ещё ничего не было ясно, а только смутно мечталось:

В бетон республиканского фонтана
И мяч стучит, и пятки шалуна,
И детский смех...Но нам смеяться рано
И нет ещё нужды воспоминать.

Одного из таких малышей, в припадке детского смеха решившего начертать родимые граффити на стенах сингапурских небоскребов, наказали древнекитайским способом: бамбуковыми палками по пяткам; пойдя на уступки протестующему Западу, ограничились тремя ударами. Вот вам и компромисс. Вот вам и конвергенция "Восток-Запад". "Полюбил без памяти микадло/ Желтым сердцем за морем жену".
Русским, во всяком случае, это должно понравиться – не столько евразийцам, сколько соотечественникам поручика Пирогова.
И вспомнить есть что, и посмеяться пора над старыми мечтами. А может быть, и всплакнуть: "Прощание славянки" некоторым образом, на пару с США.
(с)
Malkhut _ 13.05.2010 16:58
IP: 109.86.43.---
фригат:
Cравнили Лихтенштейн и сталинскую Украину!
В Сигапуре просто богатенькие и жирненькие котики хранят денюжку, и защищают её ВВС США. В городе "морского льва" замечательно встроен казарменный режим.
Так что никакой свободы, никакого творчества и даже своего родного языка сингапурцы не имеют, и даже снить не могут.
Изъясняются они на Синглише. Малайский вытеснили с 1965 года, прихода к власти Ли Куан Ю.
фригат _ 13.05.2010 16:52
IP: 77.122.210.---
Вроде на одной и той же планете живем, и в одно и то же время, а насколько по разному. В Украине шабаш власть при держащих, а в Сингапуре праздник жизни во всей своей красе.
Ответ на вопрос когда что то у нас измениться знаем только мы сами, гласное не забывать его задавать себе.
vpk _ 13.05.2010 16:51
IP: 194.247.182.---
Главное зло Украины
1. огромные запасы природных ископаемых, дешевого сырья, энергоресурсов.
2. Плодородейшие почвы мира. и огромные площади пригодных для выращивания земель
3. природно климатические условия.
4. Огромная территория расположенная в центре континента отсутствие землетрясений, тайфунов, других природных катаклизмов
5. Дешевая рабсила,Образованные и высокомотивированные ИТР кадры.39
6. Страна в основном населена рабами -гомосоветикус,которых за почти 100 лет вырастил коммуно-фашистский режим правящий тут без перерыва на революции и войны...

п1-5 могли бы обеспечить процветание половине населения земного шара если бы не п 6.
Malkhut _ 13.05.2010 16:17
IP: 109.86.43.---
Неюля:
Ви смієтесь? Нічого не переплутали? Із визначенням, де в Україні злочинці?
Malkhut _ 13.05.2010 16:14
IP: 109.86.43.---
Тихо подокрался технототалитаризм транснациональных корпораций...

Шагают электронные солдаты
по пластиковой мостовой.
Над ними реют спутники и шаттлы,
скрывая солнце за искусственной стеной.
Такое будущее они строят,
уничтожая самую жизнь!
Съедают миллиарды гигаваттов,
и извращают первозданный смысл...
Их музыка и развлеченья, –
порочный круг зависимостей и лжи.
У них теперь одно предназначенье, –
служить их породившей тьме...
Они воюют в космосе. Смотрите!
Выкачивают энергию у звёзд
У вас есть шанс. Остановите!
Этот кричаще-пёстрый декаданс!
Неюля _ 13.05.2010 16:13
IP: 77.52.19.---
vinlider:
Пане Сергію, скільки на Вашу думку років потрібно Україні, для того щоб провести такого роду спортивиний захід у нас?
Коли в Україні буде такий же рівень корупції,злочинності і ВВП на душу населення,як в Сінгапурі.А Сінгапур до цього йшов 40 років,не маючи природних ресурсів.
yla _ 13.05.2010 16:13
IP: 95.132.28.---
Замечательно конечно все в Сингапуре, нам даже было интересно почитать, но пану Сергею лучше заняться чем то полезным в Украине, а не трепать языком в блоге. Вот что он лично сделал как председатель нашего ОК? Где площадки спортивные, где дети, бегающие с мячами и играющие в бадминтон? Он же трется там у ПР, ну и результат? Никакой! Парень весь в бизнесе. Хлебные крошки собирает со стола власти. Не позорился бы, спортсмен.
Malkhut _ 13.05.2010 16:12
IP: 109.86.43.---
Світові капітали і досвід Пол Пота зробили свою справу. Азійській Ліхтенштейн і кампучійська казарма – 2 в 1.
"Смєло, товарсчі, в ногу, строєм шагом- марш!"
vinlider _ 13.05.2010 16:00
IP: 193.33.45.---
Пане Сергію, скільки на Вашу думку років потрібно Україні, для того щоб провести такого роду спортивиний захід у нас?
Че Геварра _ 13.05.2010 15:48
IP: 95.134.172.---
Даєш, кожному українцю по-Сінгапуру!!!
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter