Тетяна Даниленко Ведуча новин та інформаційного тижневика на "5-у каналі".

Під димову завісу законопроекту про заборону пропаганди гомосексуалізму

03 жовтня 2012, 23:55

Не треба було бути Кассандрою, щоб передбачити реакцію світу на законопроект про заборону пропаганди гомосексуалізму. Євросоюз глибоко розчарований. Amnesty International та Human Rights Watch закликають Верховну Раду відхилити перше читання. Сором'язливо скасувавши голосування за законопроект про наклеп, депутати вляпалися в новий скандал, який м'яко підштовхує Україну до ізоляції.

Розгляд законопроекту на тему одностатевого кохання рано чи пізно мав відбутися, бо в депутатських головах такі ініціативи останнім часом народжуються ледве не із щомісячною регулярністю. Лише за це літо в темі засвітилися регіонали Вадим Колесніченко, Віталій Журавський та Юлія Ковалевська; представниці НУНСу Катерина Лук'янова (відома ініціативою про податок не бездітність) та Лілія Григорович; комуніст Євген Царьков, б"ютівець Павло Унгурян, позафракційний Тарас Чорновіл. Зареєстровано щонайменше три різні законопроекти.

Передвиборний жовтень Верховна Рада цілком присвятила агітації – у сесійній залі депутати працюють лише два дні. 2 жовтня – один із таких днів. Тема гомосексуалізму виявилася настільки гостро актуальною для парламенту, що законопроект N8711 внесли в порядок денний, попри зауваження до нього Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради. Мета депутатської ініціативи, як сказано, в самому законопроекті, – захистити дітей від пропаганди гомосексуального способу життя та пов'язаного із цим ВІЛ-СНІДу. Схоже, Колесніченко, Царьков, Лук'янова та Ко вважають всюдисущий піар травесті- діви Монро більшою загрозою для українських дітей, ніж ін'єкційні наркотики та тюрма.

В українських СІЗО саме через прогалини в законодавстві роками пропадають діти, які через відсутність догляду вкрали мобільного телефона чи велосипеда. Їхні справи розглядають у загальному порядку, коли в перевантаженого судді дійдуть руки. Відсидівши спочатку в СІЗО, а тоді в колонії, на волю ці неповнолітні виходять людьми зі сформованою кримінальною свідомістю, туберкульозом, а іноді й наркоманією та ВІЛ-інфекцією. Але кому потрібні проблеми маленьких зеків? На цьому не пропіаришся. Простіше внести в Раду те, що будуть показували на всіх каналах. Те, що підтримає затурканий виборець від Заходу до Сходу.

У принципі, є ще багато хворобливих суспільних уявлень, на яких можна зіграти. Юдофобія, приміром, чи расизм. Залізна гарантія, що цьому присвятять не одну годину п'ятничні телешоу, а ЄС зійде піною від обурення. Під шумок можна не тільки дозволити продаж землі іноземцям і запровадити біометричні паспорти, як це зробила Верховна Рада 2 жовтня після першого читання гей-закону. Поки всі гризтимуться з приводу чергового депутатського мракобісся, Верховна Рада може дозволити продаж якого-небудь "Нафтогазу" чи "Укразалізниці". Чому б і ні? Купувати є кому. Ті, що готові скуповувати українську землю та стратегічні об'єкти, надійно зайняли своїй прогресивній громадськості руки та роти гей-законами, заборонами мітингів, криміналізацією наклепу і тому подібним. Тим, що відволікає від інших злодійств. Я про Росію, де вже другий тиждень дискутують, чи можна вважати веселку на упаковці йогурту пропагандою гомосексуалізму.

powered by lun.ua
Коментарі — 79
Стояна Ракова (България) _ 04.10.2012 00:23
IP: 93.75.53.---
О, щас сюда набегут латентные гееботы и начнут кричать про КАКОЙ УЖАС!)))))
La Rossa _ 04.10.2012 00:21
IP: 93.74.246.---
Розводять як котят все суспільство.
Чому всілякі "Григорович" в цьому приймають участь... мабуть хочуть прийняти участь хоч в чомусь.
У них там, в ВР, вбачається досить жорсткий рольовий поділ та розуміння кланової крутизни.
Taras Tsmukh _ 04.10.2012 00:19
IP: 93.114.44.---
Ви знаєте, пані Тетяно, я десь влітку був у шоці. Я десь в той час зареєструвався до групи українців на фейсбуці. Там була більшість україномовних українців, багато кого з вишиванкама на фотографіях. Я думав, добро! Ну от, у Києві була спроба дати пройте гей-прайду. Людей які це хотіли організувати побили. Пам'ятаю як у цій групі хтось поставив відео на якому було показано як десь 10 осіб в масках нападали на одного. Я обурився з цієї причини і почав мабуть найбільш розбурену дискусію у цій групі, дуже маленька кількість була на моєму боці, багато хто використовував слова яких я не чекав від цих патріотів, українців... Те що Верховна Рада за це взялася мене не дивує, сексуальні меньшини завжди грають роль слабких цілей, особливо у такій "розвинутій" країні як нашій. Я живу уже давно за кордоном, тут до людей всі ставляться з повагою і не лізуть до їхнього життя. Шкода що у нас ситуація виглядає зовсім по інакшому. Приємно бачити Ваше обличчя на УП, буду читати з задоволенням!)
deBirse _ 04.10.2012 00:10
IP: 77.90.254.---
Проголосовав за закон, многие депутаты ставят себя вне закона. Правда, у них есть депутатская неприкосновенность.
Зеленський3 Донбас5 Корупція1305 Aтака Путіна1200 Україна та Європа1071
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter