Тетяна Даниленко Ведуча новин та інформаційного тижневика на "5-у каналі".

Під димову завісу законопроекту про заборону пропаганди гомосексуалізму

03 жовтня 2012, 23:55

Не треба було бути Кассандрою, щоб передбачити реакцію світу на законопроект про заборону пропаганди гомосексуалізму. Євросоюз глибоко розчарований. Amnesty International та Human Rights Watch закликають Верховну Раду відхилити перше читання. Сором'язливо скасувавши голосування за законопроект про наклеп, депутати вляпалися в новий скандал, який м'яко підштовхує Україну до ізоляції.

Розгляд законопроекту на тему одностатевого кохання рано чи пізно мав відбутися, бо в депутатських головах такі ініціативи останнім часом народжуються ледве не із щомісячною регулярністю. Лише за це літо в темі засвітилися регіонали Вадим Колесніченко, Віталій Журавський та Юлія Ковалевська; представниці НУНСу Катерина Лук'янова (відома ініціативою про податок не бездітність) та Лілія Григорович; комуніст Євген Царьков, б"ютівець Павло Унгурян, позафракційний Тарас Чорновіл. Зареєстровано щонайменше три різні законопроекти.

Передвиборний жовтень Верховна Рада цілком присвятила агітації – у сесійній залі депутати працюють лише два дні. 2 жовтня – один із таких днів. Тема гомосексуалізму виявилася настільки гостро актуальною для парламенту, що законопроект N8711 внесли в порядок денний, попри зауваження до нього Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради. Мета депутатської ініціативи, як сказано, в самому законопроекті, – захистити дітей від пропаганди гомосексуального способу життя та пов'язаного із цим ВІЛ-СНІДу. Схоже, Колесніченко, Царьков, Лук'янова та Ко вважають всюдисущий піар травесті- діви Монро більшою загрозою для українських дітей, ніж ін'єкційні наркотики та тюрма.

В українських СІЗО саме через прогалини в законодавстві роками пропадають діти, які через відсутність догляду вкрали мобільного телефона чи велосипеда. Їхні справи розглядають у загальному порядку, коли в перевантаженого судді дійдуть руки. Відсидівши спочатку в СІЗО, а тоді в колонії, на волю ці неповнолітні виходять людьми зі сформованою кримінальною свідомістю, туберкульозом, а іноді й наркоманією та ВІЛ-інфекцією. Але кому потрібні проблеми маленьких зеків? На цьому не пропіаришся. Простіше внести в Раду те, що будуть показували на всіх каналах. Те, що підтримає затурканий виборець від Заходу до Сходу.

У принципі, є ще багато хворобливих суспільних уявлень, на яких можна зіграти. Юдофобія, приміром, чи расизм. Залізна гарантія, що цьому присвятять не одну годину п'ятничні телешоу, а ЄС зійде піною від обурення. Під шумок можна не тільки дозволити продаж землі іноземцям і запровадити біометричні паспорти, як це зробила Верховна Рада 2 жовтня після першого читання гей-закону. Поки всі гризтимуться з приводу чергового депутатського мракобісся, Верховна Рада може дозволити продаж якого-небудь "Нафтогазу" чи "Укразалізниці". Чому б і ні? Купувати є кому. Ті, що готові скуповувати українську землю та стратегічні об'єкти, надійно зайняли своїй прогресивній громадськості руки та роти гей-законами, заборонами мітингів, криміналізацією наклепу і тому подібним. Тим, що відволікає від інших злодійств. Я про Росію, де вже другий тиждень дискутують, чи можна вважати веселку на упаковці йогурту пропагандою гомосексуалізму.

powered by lun.ua
Коментарі — 79
alina alina _ 10.10.2012 00:43
IP: 109.158.47.---
I hate the word homophobia. It's not a phobia. You are not scared. You are an asshole.
Morgan Freeman
BU3_tests _ 05.10.2012 12:13
IP: 194.186.91.---
ну а смысл-то в том, что на вашей зашоренности и беспричинной ненависти и ксенофобии политики просто играют, пополняя за ваш счёт свои счета. продолжайте плеваться на геев, жидов, и кого вы там ещё в своих бедах обвиняете.
Apple _ 05.10.2012 10:44
IP: 95.133.97.---
1
kudytam _ 05.10.2012 08:52
IP: 95.133.158.---
kazap4uk:
kudytam:
Безумовно, в Європі є багато необхідних нам цінностей, але вони виникли не завдяки гомосексуалізму. І мавпувати все підряд – значить не мати свого розуму, смаку, своїх одвічних цінностей і уявлень про ЛЮДИНУ БОЖУ.
Ваші уявлення про людину Божу краще б були виключно Вашими. Ви з Ним куми, чарку пили? Це Він Вам сказав, що гомосексуалісти то не люди?
Тупість ваша в тому, що ви свої вигадки намагаєтесь навісити на опонента. Де я казав, що "не люди". Гомосексуалісти люди, як і наркомани, як і хронічні пияки, і потребують, додам, не кримінального переслідування, якщо публічно не безчинствують – дбайливого психіатра. Чому? Я вже пояснив раніше. Розлад, психічне відхилення від закладених Природою функцій здорового організму. І Біблія каже про це. Отже Біблія з Природою. Навести цитати? Тому це уявлення не мої, а універсальні.
Vladimir Afendikov _ 04.10.2012 21:21
IP: 178.158.189.---
___CheshireCat:
...По словам самих супругов, они не испытывают ненависти к гомосексуалистам и готовы окружить любовью любого вверенного их заботе малыша. Единственное, чему они точно не будут учить маленького ребенка, это тому, что "гомосексуальное поведение будто бы является чем-то хорошим".
"Мы испытываем сильнейшую боль в связи с решением судей. Мы лишь хотели предложить домашнее тепло нуждающемуся ребенку... Но поскольку мы христиане и придерживаемся христианского взгляда на сексуальную этику, то, очевидно, не подходим как приемные родители", – сказала Ю.Джонс.

Вот такие вот новые, либерально-демократические ценности светят и нам в скором будущем, благодаря усилиям даниленок, найемов и проч.малообразованной жур. братии.
+
kudytam _ 04.10.2012 20:21
IP: 95.133.180.---
Безумовно, в Європі є багато необхідних нам цінностей, але вони виникли не завдяки гомосексуалізму. І мавпувати все підряд – значить не мати свого розуму, смаку, своїх одвічних цінностей і уявлень про ЛЮДИНУ БОЖУ.
kudytam _ 04.10.2012 20:19
IP: 95.133.180.---
Взагалі позиція прихильників узаконення сексменшин, як здорових членів суспільства надзвичайно слабка. І з точки зору релігії, і з точки зору моралі, і з точки зору Природи. Але якщо ці перші дискредитовані, навіть, своїми інституціями (церквою, культурою, просвітництвом), то проти Природи, як то кажуть, не попреш. Якщо ти не трансвестит, і тебе Бог і Природа спорядили жіночим або чоловічим тілом – використовуй його за відповідним природним і божим призначенням. І навіть якщо підхопив модний вірус до блуду – то це твоє людське випробування перед Богом і Природою – не зблудити.Очевидно, що цивілізація: мода, пропаганда гомосексуалізму, попирання християнських цінностей, а не Мати Природа роблять статистику геїв і лесбійок.
Vladimir Afendikov _ 04.10.2012 19:08
IP: 178.158.189.---
Тетяна Даниленко:
kudytam:
Здається, ви плутаєте християнство з нацизмом.
Разве христианство не осуждает содомию? И потом, закон не требует высшей меры за гомосуксуализм, как это было у нацистов.
kudytam _ 04.10.2012 18:42
IP: 95.133.180.---
Тетяна Даниленко:
kudytam:
Здається, ви плутаєте християнство з нацизмом.
Здається – ще не факт. Але з чого це випливає в моєму коментарі?
Тетяна Даниленко _ 04.10.2012 18:36
IP: 109.237.83.---
kudytam:
Здається, ви плутаєте християнство з нацизмом.
kudytam _ 04.10.2012 15:07
IP: 95.133.180.---
Маніпуляції, димові завіси... Все це й так зрозуміло. Але закон прийняли і нікуди не дітися від позиціювання суспільства і світу щодо нього. Ви, пані Тетяно, до речі, "за" чи "проти" закон як такого? Не хотілося б у Вас розчаровуватися. Знаю, що журналістська братія, в масі своїй, вкурила європейських цінностей, і готова бездумно, без огляду вже на християнські цінності, народні традиції – усучити їх Україні. Сподіваюсь Ви, як мати, як донька, як розумна, зрештою, жінка – не серед них.
Vladislav Namram _ 04.10.2012 14:10
IP: 80.242.101.---
Мусора намного хуже голубых. Любые мусора. Их отношение к окружающим просто вызывающее. Они плюют на закон, врут, убивают, калечат, пытают, но люди с ними не борятся. А почему? Потому что боятся.
Petr Selivanov _ 04.10.2012 12:43
IP: 94.27.78.---
Что б не говорили,это не нормальные люди,а извращенцы и пусть сидят в своем кругу и не фиг высовыать свое рыло на показ!!!
autumn _ 04.10.2012 12:07
IP: 109.251.10.---
Vitaliy Shevchenko:
Гомосеки не інакомислячі, а інако"діючі".
Тому не валіть шприци й контрацептиви в одну купу з збоченнями.
Zi_shody _ 04.10.2012 10:45
IP: 193.17.75.---
Zi_shody:
Vitaliy Shevchenko:
А ви, пане, мабуть вбивця ((Спитайте своїх дівчат, з якими ви разом повбивали дітей:чи сняться їм ті діти.[/QUOTE
До речі, ви теж могли загинути при аборті.]
Zi_shody _ 04.10.2012 10:44
IP: 193.17.75.---
Vitaliy Shevchenko:
А ви, пане, мабуть вбивця ((Спитайте своїх дівчат, з якими ви разом повбивали дітей:чи сняться їм ті діти.
Zi_shody _ 04.10.2012 10:35
IP: 193.17.75.---
"Ніхто із них навіть не соромиться їздити ремонтувати зуби до Іспанії чи Ізраілю, в той час коли батьки онкохворих дітей мусять жебракувати по переходах. Сором за цю країну!"

Так і є! Чому нікого не хвилюють драконівські ціни на стоматологію? Я заробляю десь приблизно 150 грн. за зміну, це вистачає на пломбування одного каналу в зубі, а їх там не один! Чи повинно воно стільки коштувати?
Vitaliy Shevchenko _ 04.10.2012 10:31
IP: 69.181.46.---
Какие же тупые эти депутаты... Им хочется все позапрещать, прикрываясь моральными ценностями, которых они сами не придерживаются... Исходя из логики, надо еще запретить пропаганду абортов, презервативов, медицинских шприцов, сексопатологов, которые в своих книжках могут пропагандировать всё "запрещенное". Зачем принимать "средневековый" и противоречивый закон, который НИЧЕГО не изменит, а скорее больше навредит... Потому что опять будут кого то сажать, штрафовать и морочить мозги за инакомыслие.
Лучше бы запретили брать взятки за подкупы голосов и нажимать своими холеными пальцами на все кнопки в Верховной Раде.
И хоть бы один депутат назвал эти законы маразматичными...
GEIGER _ 04.10.2012 10:27
IP: 194.55.63.---
Такі законопроекти, як цей, або про мову, виникають та приймаються, бо на розгляд найсправді важливих питань у депутатів просто не вистачає розуму. Чому вони не переймаються питаннями, наприклад, про те, як вивести вітчизняних виробників сільгосппродукції на європейський рівень? Це не є важливим? Чому? Адже і люди би гроші заробляли і держава. А як зробити так, щоб запрацювала страхова система охорони здоров'я? Чи це не термінове питання? Ніхто із них навіть не соромиться їздити ремонтувати зуби до Іспанії чи Ізраілю, в той час коли батьки онкохворих дітей мусять жебракувати по переходах. Сором за цю країну!
Alex Zavodyuk _ 04.10.2012 10:21
IP: 46.149.82.---
Украина – совковый заповедник. Сюда туристов надо возить, здесь веселее чем в цирке.
Zi_shody _ 04.10.2012 10:20
IP: 193.17.75.---
Щоб там не казали:гомосексуалісти-це хворі люди. Якщо те що вони пропагандують природньо, то навчіться народжувати дітей через дупу. Тоді буде про що говорити. Ганьба.
alexa71 _ 04.10.2012 10:18
IP: 178.137.68.---
Більше гомодрилів – більше вільних, хороших жінок і дівчат!
autumn _ 04.10.2012 09:24
IP: 109.251.10.---
Uruz:
Uruz:
Какие-то вы странные. Где у нас и когда прорагандировали гомосексуализм???
А гей-парад – це не пропаганда?
autumn _ 04.10.2012 09:15
IP: 109.251.10.---
ollkorekt:
ollkorekt:
Гомосексуализм не является преступлением, то почему говорить о нем в СМИ – это преступление?

И что тогда делать с гомосексуалистами?
Я б рекомендував трикутники їм на одяг пришивати.
В обов'язковому порядку.
ollkorekt _ 04.10.2012 09:03
IP: 70.174.163.---
Тарас Чорновіл – сын правозащитника...
Корупція1337 Зеленський21 Україна та Європа1086 Порошенко2 Свобода слова568
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Саша Дрік

За півроку Міноборони направило в правоохоронні органи 167 матеріалів на сотні мільйонів гривень

4
Олексій Братущак

Що не так з вимогою Зеленського зібрати позачергове засідання Ради

8
Михайло Жернаков

Громадські організації закликають Президента розблокувати судову реформу

2
Костянтин Матвієнко

Українська влада має вжити екстрених заходів безпеки в умовах розгортання прямого збройного протистояння Туреччини і Росії

20
Сергій Лямець

Засланные казачки, или Как экс-владелец "Дельта Банка" Николай Лагун пытается уйти от Джеймса Бонда

1
Володимир В’ятрович

Інформаційне роззброєння України.

10
Євген Бистрицький

ЗАПАХ ЛАЙНА

58
Олеся Яхно

О зависимости РФ жить чужой жизнью – жизнью Украины

9
Ігор Головань

НАБУ вдруге зобов'язали розслідувати записи "Трубу прорвало"

4
Олексій Братущак

''Дєдушка'' Зеленського. Що не так з Тігіпком?

32
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter