Сергій Дацюк Філософ

ЗЛАМ

23 березня 2019, 11:23

Ми думали, що бачили вже все і нас важко чимось здивувати: гультяйство і неробство одного Президента, масове обкрадання і знищення сил оборони країни ще одного Президента, корупція-на-крові, тарифне здирництво і позірний захист країни нинішнього Президента.

Але ще ніколи ми не бачили такий розмах брехні і маніпуляцій, які демонструє нинішній Президент.

Схема дій нинішнього Президента щодо Росії така – під бравурні націонал-патріотичні промови з обіцянками відвоювати Крим та Донбас вести перемовини з Путіним про економічні стосунки з Росією, про бізнес-інтереси його та його партнерів, звинувачуючи в усьому опозицію та екстремістів-зрадофілів, приховано при цьому підтримувати проросійські сили та проросійські телеканали в Україні.

Але факти говорять самі за себе:

1) Торгівля з Росією та влаштування бізнес-відносин України з Росією за час невизнаної війни не зазнала жодних втрат і навіть зростає – це принципово суперечить обставинам війни, але навіть воєнний стан не зміг побороти інтереси українсько-російського бізнесу;

2) В останні місяці на телеканалах проросійська пропаганда значно посилилася, з'явилися нові персони, яких також запрошують і на російські телеканали – реакції Президента як гаранта Конституції немає;

3) Постійно відбуваються контакти української влади з російською за допомогою Медведчука, відтак Медведчук – це єдина людина в Україні, яка справді недоторкана, бо гарантом його недоторканості є навіть не український Президент, а російський Президент.

4) Деякі кандидати в Президенти просувають російські інтереси в умовах російсько-української війни, але реакції СБУ на це немає.

Остання поїздка на перемовини в Росію на найвищому рівні двох близьких до Президента України осіб – Віктора Медведчука та Юрія Бойка – стала дуже важливою в розумінні межі дій проросійських сил в Україні.

Ця провокація проросійських політтехнологів була розіграна за цинічною схемою. 1. Оголошення про перемовини Бойка з Тимошенко, яке було спростовано Сергієм Соболєвим, але тим не менше. 2. Поїздка Бойка та Медведчука в Росію на перемовини з прем'єр-міністром Росії Медведєвим, та їх заява про підтримку Тимошенко. 3. Відсутність реакції Президента як гаранта Конституції на дії Бойка та Медведчука. 4. Недолуга спроба СБУ подати цю поїздку як бажання російських спецслужб "відволікти увагу громадськості від викритих корупційних схем фінансування виборів у інтересах одного з кандидатів у президенти України, який влаштовував раніше та влаштовує зараз Кремль".

Хотілось би задати декілька запитань з цього приводу Президенту та іншим офіційним особам та структурам в Україні.

До Президента України

Пане Президент.

Чи мали пани Медведчук та Бойко якісь повноваження від Президента України для перемовин в Росії? Якщо ні, то кого вони представляли з України в Росії? Якщо на думку Президента вони не мали повноважень когось представляти з України, то чому вони були прийняті на найвищому рівні в Росії? Адже в ситуації війни єдиною позицією, яка має право представляти Україну з воюючою країною-агресором, є Президент або уповноважена ним особа, а не будь-який інший політик. Чи був якось узгоджений їх прийом на найвищому рівні з Президентом України?

Чи взагалі ці особи можуть офіційно представляти Україну в Росії? Адже нещодавно Медведчук представляв Президента України на перемовинах у Мінську та у непрямих перемовинах з Путіним щодо долі українських заручників та полонених, а пан Бойко є кандидатом у Президенти України? Якщо ні, то це не просто плювок у Президента України, це приниження всіх українців, яких в Росії можуть представляти пройдисвіти.

Якщо ці особи діють тепер замість Президента України у стосунках з Росією, то як до цього ставиться сам Президент України? Він їх підтримує? Він їм довіряє? Чи він вважає такі їх дії узурпацією його влади?

Як взагалі розуміти цю ситуацію: українці, які мають в Україні офіційний статус, під час війни з країною-агресором, замість Президента, зустрічаються з владою країни-агресора поговорити не про війну, не про відшкодування збитків і не про звільнення полонених, а про економічні інтереси? То ми воюємо чи вже торгуємо з Росією? Як це співвідноситься з курсом Президента України, який він заявляє на виборах?

Якщо все-таки Президент вважає, що дії Медведчука та Бойка це "державна зрада", то чи не варто йому як гаранту Конституції звернутися до СБУ про їх арешт на території України або про оголошення їх у міжнародний розшук?

............

До Президента, Верховної Ради та Уряду.

Якщо пани Медведчук та Бойко не мали жодних повноважень від Президента України, Верховної Ради України та Уряду України проводити перемовини з російською владою, то чи не підпадають їх дії під визначення "державна зрада" в ситуації російсько-української війни, у якій зовсім нещодавно Президент вводив навіть воєнний стан?

............

До СБУ.

Панове службові люди безпеки.

Чим ви взагалі займаєтесь під час виборів – безпекою країни чи обслуговуєте політтехнологічні схеми? Ви взагалі хоч трохи розумієте, що взяли участь у прикритті державної зради і провокації проти опозиційного кандидата в президенти?

Чи варто нам громадянам, у разі бездіяльності Президента України, Верховної Ради України, Уряду та СБУ, здійснити громадянський арешт панів Бойка та Медведчука?

Чи варто нам, громадянам України турбуватися про те, що нам знову доведеться вичищати СБУ від людей, які переплутали державні інтереси з корпоративними та особистими?

............

Чому поїздку в Росію здійснили саме ці особи? Вочевидь, вони мали на це санкцію СБУ. Окрім того, Медведчук може знову уникнути відповідальності, бо він і раніше був контактером з Росією, а Бойко в разі невдачі можна злити, оскільки у нього малий рейтинг, і він за це може отримати забуття його минулих злочинів нинішньою владою.

На мій погляд це звичайна державна зрада. Але державна зрада тут виступає задля політтехнології не лише проти Тимошенко, але і проти України взагалі.

Проросійські сили та їх політтехнологи розуміють, що з Порошенком вони зможуть домовитись, а з Тимошенко навряд чи. Але насправді тут більш глибока гра – здійснити зміни у свідомості українців: війна закінчилася і ми переходимо до перемовин з Росією.

На наших очах зараз відбувається ЗЛАМ в Україні – або українців штовхнуть у обійми країни-агресора Росії при пасивності або навіть потуранні нинішнього Президента, або ми втримаємося і закладемо умови для перемоги у російсько-українській війні.

Саме зараз відбувається злам – якщо владі вдасться правдами і неправдами змусити українців прийняти цей факт, то Росія переможе, а звинуваченою в усьому буде українська опозиція.

powered by lun.ua
Коментарі — 22
Елена Величко _ 24.03.2019 13:10
IP: 35.235.227.---
Елена Величко:
Нижче – терміном 1 доби після заявленого до відповідного органу. (виправл.)
Елена Величко _ 24.03.2019 13:09
IP: 35.235.227.---
Прочитала про примірні Укази Нового Президента від претендентів.
Перший та необхідний Указ: "Про негайне скасування законів та Постанов Уряду, що порушують основні соціальні ПРАВА громадян ЗГІДНО КОНСТИТУЦІЇ та прав на життя" (запропоновано мною).
Йдеться про те, що закони та постанови, що суперечать Конституції у частині життєвих прав,потрібні бути ЛІКВІДОВАНІ НЕГАЙНО у термін 1 години, а винні зняті з посади АБО КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, у тому числі членів КМ та відповідального міністра, що діяв ПРОТИ ГРОМАДЯН.
Alexander Merezhko _ 24.03.2019 12:29
IP: 35.235.227.---
Все прекрасно понимают, что без гарантий безопасности со стороны Порошенко Бойко и Медведчук просто не рискнули бы ехать в Московию на поклон.
Елена Величко _ 24.03.2019 11:07
IP: 35.235.227.---
Справа у наших справах. Як тільки нам вдасться зробити адекватну та гідну систему, ОСОБЛИВО ЕКОНОМІЧНУ, бо саме економічне ЗЛО, що уособлює передачу усіх Активів у глобально-кримінальну систему, що видоюїть усе під мантри про те,що це є незалежність та треба терпіти (20-30-40 років), тобто
треба втілити системні зміни, що є ПЕРЕРОЗПОДІЛ: перші кроки з яких – банківський % -0-3% у рік, як у Європі та інших країнах, ПЕРЕРАХУНОК ЗП та прогресивне оподаткування, перерахунок прожиткового мінімума з врахуванням віку та регіонів,гарантований прожитковий мінімум, БІЛА ЗП та інше – тоді в нас БУДУТЬ ІНШІ МОЖЛИВОСТІ щодо усього, у тому числі й вирішення проблем встановлення адекватного МИРУ.
Breda _ 24.03.2019 10:31
IP: 35.235.227.---
...не ну понятно – что Медведчука и Бойка отрядили в Кремль ради одной только фразочки "коалиция с Тимошенко". это какой-то позор.
Lemberg Ihor _ 23.03.2019 22:22
IP: 35.235.226.---
Porshenkov Timosha:
А пачіму тока на калєнях?? Вялікій сцарь масковскава улуса украінцеф на калєнях уже нє прімєт – на жіватє далжни пріпалзті, на жіватє, в рваних рубахах... вот тада бєлий сцарь может і сміластівіцца...
Елена Величко _ 23.03.2019 15:20
IP: 35.235.227.---
Однак саме важливе- це філософія, основа суттєва – для чого нам держава. Держава – це умови життя для українців, не каратель, а ТВОРЕЦЬ таких умов.
Елена Величко _ 23.03.2019 15:17
IP: 35.235.227.---
Що означають ТРИ НЕЗАЛЕЖНІ гілки влади?
Це означає, що законодавча СТВОРЮЄ вірні закони, що втілює виконавча ЗГІДНО КОНСТИТУЦІЇ,
а якщо спотворено закони, тоді СУД вступає у силу та наводить порядок – так система постійно контролюється та працює, якщо не "всі свої", а дійсні фахівці, що дають присягу та виконують.
Елена Величко _ 23.03.2019 15:11
IP: 35.235.227.---
Один з таких оманливих посилів – мов державна справа то тільки монополія на насилля – від лукавого.
ДЕРЖАВНА справа – то створити та ПОСТІЙНО створювати умови для гідного життя, бо саме на цьому рівні можна зробити все для всіх громадян, а не створювати образ держави як монополіста – насильника та карателя. ДЕРЖАВА – це ЗАХИСНИК,держава – опора та створення умов для гідного та сучасного життя.
САНДРО _ 23.03.2019 15:08
IP: 35.235.226.---
САНДРО:
Быстрая, обоснованная, обеспокоенная реакция обычного украинца, причем не глупого, а немного разбирающегося в политической ситуации.
Спасибо. Все очень обосновано и актуально.
САНДРО _ 23.03.2019 15:05
IP: 35.235.226.---
Log Log:
САНДРО:
Быстрая, обоснованная, обеспокоенная реакция обычного украинца, причем не глупого, а немного разбирающегося в политической ситуации.
Спасибо. Все очень обосновано и актуально.
Елена Величко _ 23.03.2019 15:05
IP: 35.235.227.---
Політика – справа дуже не проста, не даремно кажуть, що мистецтво. Мистецтво творити: що?
У чиїх інтересах? – от головні питання. Кому служить діяльність політика?
Якщо життя стає гіршим, а 30 років руйнується все, при тому що нам дають СПОТВОРЕНІ посили, та дійшли до того, що ліплять зразу до людей "ярлики" – при чому саме собі на користь, – все це політика омани. "... не дай ввести нас у оману та спаси від лукавого..." Нам постійно підсовують Лозунги, що не відповідають ДІЙСНОСТІ. Та під цим грабують та гірше. Все це говорить, що ТРЕБА БУДУВАТИ ДЕРЖАВУ СПОЧАТКУ. Узявши ОСНОВНУ ФІЛОСОФІЮ – ДЕРЖАВА для громадян. Не проти когось та вічний бій – а новітню справу та життя у гідності. НЕ БУЛО в нас 30 років, щоб ДЛЯ НАС РОБИЛОСЬ, ВТРАТИЛИ ми багато – ось правда, бо й до того, НЕ ЗНАЛИ МИ праведного правління, не вчили нас вірно робити справу, не виховали в нас суспільне та відношення гідне один до одного – УСЕ ТРЕБА спочатку робити.
Log Log _ 23.03.2019 14:26
IP: 35.235.227.---
САНДРО:
Быстрая, обоснованная, обеспокоенная реакция обычного украинца, причем не глупого, а немного разбирающегося в политической ситуации.
Спасибо. Все очень обосновано и актуально.
Маячня юлебота, відповідно доленосній фразі Ю.В. "Всё пропало".
Схоже Бойко (як свого часу Чечетов) проговорився.
Новий ПРіБЮТ готувався.
От Дацюк і вимушений нести маячню.
Log Log _ 23.03.2019 14:18
IP: 35.235.227.---
САНДРО:
Быстрая, обоснованная, обеспокоенная реакция обычного украинца, причем не глупого, а немного разбирающегося в политической ситуации.
Спасибо. Все очень обосновано и актуально.
hrim _ 23.03.2019 14:17
IP: 35.235.227.---
ПОЛІТИКА – МИСТЕЦТВО МОЖЛИВОГО.

Чи враховує Автор таку аксіому, аналізуючи діяльність Президента чинного та нового?
Максим Чарушниковв _ 23.03.2019 14:09
IP: 35.235.227.---
Якщо розумний Гриценко стратег і має гідність, то він не Зе має викликати на дебати, а повністю підтримати в 1 турі ЮВТ.

Бо якщо ПОП в 2 турі то 2 туру не буде. Ахмєтов путін поп і медведчук почнуть стріляти і по мирним і по військовим і знову імітацію війни і смерті українців
Ублюдки
Петр Иванов _ 23.03.2019 12:02
IP: 35.235.226.---
САНДРО:
Быстрая, обоснованная, обеспокоенная реакция обычного украинца, причем не глупого, а немного разбирающегося в политической ситуации.
Спасибо. Все очень обосновано и актуально.
Не глупый украинец может иметь хоть какую-то память. Что Тимошенко заигрывала с независимостью Донбасса, что Тимошенко против НАТО, что Тимошенко критикует тарифы МВФ. Это всё путинские лозунги.
Віктор Ковальов _ 23.03.2019 12:01
IP: 35.235.227.---
Evgeniy Rovenskiy:
Порошенко хоче вийти в другий тур з Бойко, бо іншим він програє.
Тому КГБ-ня розкручує рейтинг Бойко, запросивши його у Кремль. Активізують частину південно-східного, проросійського електорату. Але то все, що мертвому припарки.
Віктор Совщак _ 23.03.2019 11:57
IP: 35.235.226.---
І ншими словами Поясніть нам що відбувається? Чи буде колись розглянуто державою і дані відповіді 7 Хай які такі там але я хочу зрозуміти І навіть якщо мене офіційно пошлють до біса я зрозумію це
Evgeniy Rovenskiy _ 23.03.2019 11:45
IP: 35.235.227.---
Порошенко хоче вийти в другий тур з Бойко, бо іншим він програє.
САНДРО _ 23.03.2019 11:45
IP: 35.235.226.---
Быстрая, обоснованная, обеспокоенная реакция обычного украинца, причем не глупого, а немного разбирающегося в политической ситуации.
Спасибо. Все очень обосновано и актуально.
Петр Иванов _ 23.03.2019 11:40
IP: 35.235.226.---
Знает кошка чье она мясо съела
ONLINE
Корупція1346 Aтака Путіна1232 Україна та Європа1093 Донбас18 Зеленський29
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter