Дмитро Дєнков Редактор Економічної правди

Обережно, ларьки наступають!

11 жовтня 2011, 09:44

Схоже, київська влада знайшла спосіб, як зробити українську столицю привабливою і цікавою для іноземних гостей.

Якщо у більшості європейських столиць туристи шукають старовинні мальовничі вулички і давню архітектуру середньовіччя або епохи Відродження, то в Київ можна приїжджати за неповторними 90 роками... ХХ століття.

Зрештою, усі звикли до того, що дев'яності іноді про себе нагадують, але епізодами і з часом рідше. І важко збагнути, чому майже ніде уже немає надписів "Цой жив!", а кількість кіосків зростає.

Здається, що у столичної влади новий девіз: "на кожного киянина по одному ларьку". Принаймні, в мене виникає таке відчуття кожного ранку, коли я бачу як дефіцитні фрагменти міського декору з газону і клумб з'їдають ці дива-витвори з металопрофілю і пластику.

Вони з'являються майже так само несподівано, як Черновецький в Києві. Втім, якщо київський голова досить швидко знову зникає, то кіоски, схоже, не збираються цього робити.Оболонський проспект: дерев поменшало, ларьків побільшало

В цей час девелопери намагаються заповнити свої офісні центри за рахунок прийняття законів, які забороняють власникам квартир здавати свої квартири в оренду під офіси. З такими тепмами "експансії ларьків" є шанс, що через деякий час їх торгівельна нерухомість також виявиться зайвою.

А ще кажуть, що влада не сприяє розвитку малого бізнесу...

powered by lun.ua
Коментарі — 2
ga_la _ 11.10.2011 14:21
IP: 92.249.125.---
Дмитрий, а вы не могли бы проверить законность размещения именно этих ларьков, изображенных на фото? Неужели можно их ставить вот просто так, на клумбе?
ga_la _ 11.10.2011 14:20
IP: 92.249.125.---
Дмитрий, а вы не могли бы проверить законность размещения именно этих ларьков, изображенных на фото? Неужели можно их ставить вот просто так, на клумбе?
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter