Дмитро Дєнков Редактор Економічної правди

Податок ''Баффета'' і гавкання українських реформаторів

21 березня 2012, 15:09

Нижче можна подивитися сьогоднішню новину про низьку еффективність американського податку на багатство. Не міг собі відмовити у задоволенні порівняти цю інфу з планами українських реформаторів.

"За допомогою податку на супербагатих, запропонованого мільярдером Уорреном Баффетом, американському бюджету вдасться збільшити надходження на 47 мільярдів доларів за 10 років.

Ефект від підвищення податків на доходи багатіїв на 30%... підрахував Об'єднаний комітет з оподаткування Сенату, який непідконтрольний жодній з американських партій".


А "вісімці" українських багатіїв в Forbes разом із 39-м у світі Ахметовим слабо 30% сплачувати?

Читаємо далі...

"У повідомленні на сайті Комітету з фінансів високопоставлений республіканець Оррін Хетч – сенатор від штату Юта – розкритикував "податок Баффета", назвавши його "собакою, яка не гавкає".

Сума на 47 мільярдів доларів зможе компенсувати бюджету тільки половину коштів, які доведеться витратити на десятимісячне продовження пільг з податку на зарплати".


Нагадаю, що український податок на розкіш, за очікуваннями пана Тігіпка, дасть бюджету не більше 800 мільйонів гривень. І ці кошти, за задумом, направлять на підвищення пенсій.

Не важко підрахувати, що якщо поділити цю цифру на 14 мільйонів пенсіонерів, це дасть трохи більше 57 гривень на кожного пенсіонера на рік! А на місяць – менше 5 гривень!

Я думаю, американському сенатору слід вибачитися перед своїми опонентами, тому що "не гавкають" "собаки", яких ліплять на Банковій, і на Грушевського. Втім, це не проблема – їх творці гавкають, і доволі голосно...

powered by lun.ua
Коментарі — 0
Aтака Путіна1223 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14 Уряд реформ403
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter