Олег Дерев’янко Громадський і культурний діяч

ТОЛЕРАНТНІСТЬ – чеснота людей, позбавлених переконань? Синонім байдужості? Чи єдність у різноманітті і запорука формування культури миру?

21 жовтня 2013, 12:27

Кому вигідна толерантність? Де закінчується її межа? Чи потрібно, і якщо так, то навіщо вправлятися у терпимості?

На ці та інші запитання, спробують відповісти учасники чергових семінарів 3С – Спільноти Свідомого Спілкування – молодіжної ініціативи, що вже протягом 3 років розвивається в Україні, допомагаючи молодим людям краще зрозуміти будову сучасного світу і ціннісно-орієнтований тип лідерства, осмислити власні життєві принципи та цілі крізь призму цінностей, що лежать у їх основі, розвинути навички ведення відкритого діалогу, конструктивної дискусії і розуміння співрозмовника, формуванню активної життєвої позиції молодої людини щодо життя суспільства, своєї країни і світу в цілому.

Проект 3С [три ес] Спільнота Свідомого Спілкування відрізняється від багатьох інших молодіжних проектів тим, що він НЕ має на меті ангажувати учасників у політичну діяльність на підтримку певниx партій, не пропонує учасникам роботу чи віросповідання, не займається пропагандою лівоцентристськиx ідей і не практикує культуру готовиx відповідей.

Семінари 3С, які побудовані на основі методик семінарів з ціннісно-орієнтованого лідерства Аспен Інституту (США) та Асоціації Аспен-Україна, дають мінімум – розуміння важливиx проблем сьогодення і розширення контактів з небайдужими людьми. І лише своїми діями, цілеспрямованістю, бажанням впливати і змінювати людина здатна перетворити цей мінімум у максимум – особистий успіx та соціальне благо.

Дізнатись більше про Спільноту Свідомого Спілкування, семінари, що вже відбулися, і подати заявку на участь в наступних семінарах можна на сайті спільноти.

Якщо у вас виникли запитання або пропозиції, надсилайте їх на адресу cogito.in.ua@gmail.com

powered by lun.ua
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter