Олег Дерев’янко Громадський і культурний діяч

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ до лідера партії ''УДАР Віталія Кличка'' щодо майбутнього України і її столиці міста Києва

02 квітня 2014, 12:25

Шановний Віталію Володимировичу,

В Україні зараз відбуваються справді доленосні події, тому я, як і кожен справжній громадянин, як киянин, як батько трьох дітей, не можу залишатися осторонь.

Я переконаний, що нині наша країна має реальний шанс для кардинальної модернізації та реформування, а значить, потребує ефективних менеджерів, здатних формувати і ухвалювати необхідні для суспільства рішення, навіть непопулярні. В цьому мене переконує і міжнародна практика, і мій понад 15-річний досвід управління компаніями й підприємствами, в тому числі, досвід антикризового менеджменту. Тому, як відповідальний громадянин і лідер, я усвідомлюю, що маю діяти і зробити все від мене залежне, щоб не втратити виключний шанс для відродження й модернізації України і нашого улюбленого Києва. Наша країна і наше місто на це заслуговують!

Тож я свідомий того, що можу і повинен прислужитися нашому місту, нашій громаді. Це розуміння базується не тільки на моєму патріотизмі, але й на практичних надбаннях і на відмінній профільній освіті: я закінчив Інститут міжнародних відносин за спеціальністю економіст-міжнародник, здобув вчений ступінь кандидата економічних наук зі спеціальності "Організація управління, планування і регулювання економіки", а потім – другу вищу освіту з ділового адміністрування в Warwick University, Великобританія.

Шановний Віталію Володимировичу! Невідкладні виклики спонукали мене замислитися про те, де мої знання та ідеї можуть стати найбільш корисними. Я прагматично осмислив свій професійний досвід, а також досвід громадської діяльності, реалізації проектів у сфері освіти, культури і мистецтв, розбудови соціальних ліфтів для молоді тощо. І дійшов очевидного висновку: моєму місту потрібен мій досвід організатора та антикризового менеджера – власне, те, чим я з успіхом займаюся багато років.

Переконаний, що до таких роздумів і рішень вдаються сьогодні чимало киян з числа тих, хто готовий взяти на себе відповідальність за майбутнє нашого міста і нашої громади. Тож вважаю, що сьогодні надзвичайно важливою є консолідація зусиль та залучення до державного управління дійсно нових людей – не обтяжених стереотипами та умовностями відповідальних і чесних професіоналів.

Тому я щиро вітаю й підтримую Вашу позицію та конкретні дії, спрямовані на об'єднання зусиль заради майбутнього України. Ви відмовилися балотуватися на посаду Президента України, підтримавши іншого кандидата, – це Ваш справді патріотичний і прагматичний крок, до якого дотепер не насмілився вдатися жоден український політик.

Через це я побачив у Вас політика нової формації, готового до відповідальних рішень. І саме тому пропоную Вам зробити наступний крок у цьому напрямку – не балотуватися на пост мера Києва й підтримати мою кандидатуру.

Я певен, що Ви розглянете мою пропозицію, виходячи не з емоційних оцінок, а з прагматичних міркувань та, насамперед, інтересів нашого міста, яке нині нагально потребує на чолі громади не стільки політиків, скільки високопрофесійних, незаангажованих, ефективних антикризових менеджерів. У той же час, новій Верховній Раді України будуть конче необхідні чесні і мужні політики, які мають досвід парламентської боротьби і здатні боронити й просувати державні інтереси, і Ваша діяльність саме в цьому напрямку була би дуже корисною для будівництва нової країни.

Віталію Володимировичу, ми з Вами не знайомі особисто, тож щоб Ви могли усвідомлено зробити наступний крок відповідального політика й надіслати чіткий сигнал київській громаді, пропоную обговорити мою пропозицію в форматі публічних дебатів із залученням ключових експертів з різних сфер життєдіяльності міста та представників усіх верств київської спільноти.

Це дозволить не тільки обмінятися думками й обговорити програму дій, але й краще зрозуміти побажання і пропозиції київської громади. Такий крок є дуже важливим і конче потрібним для становлення реального самоуправління, прозорості і відповідальності влади у нашому рідному місті.

З повагою,

Олег Дерев'янко

P.S. Запрошую читачів до коментування, питань і дискусії на свою сторінку у фейсбук – https://www.facebook.com/oleg.derevianko

powered by lun.ua
Україна та Європа1004 Річниця Майдану76 Майдан 2013524 Уряд реформ366 Aтака Путіна1153
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Дар'я Каленюк

30 підозрюваних в Австрії у розслідуванні за заявою Центр Протидії Корупції

16
Юрій Луценко

Справа по розстрілах на Майдані готова для передачі в суд. Рішення – за парламентом

Сергій Лямець

Даст ли Шепелев показания против Тимошенко? Вспоминаем депутата-миллионера, хищения из ''Родовида'' и заказные убийства

3
Віктор Уколов

Росіяни фінансували передвиборчу піраміду для Тимошенко?

Аксинья Куріна

Топ-12 фильмов Международного кинофестиваля Берлинале: мультикультурность, политика и секси-бабушки

Андрій Білецький

Дві історії до роковин розстрілу Майдану

23
Ольга Богомолець

20 лютого... Фрагмент книги ''Майдан. Не за них''

Олеся Яхно

Время собирать ''Большой пазл''

20
Ярослав Юрчишин

ProzorroПродажі та історія однієї квартири

1
Юрій Мірошниченко

ПРИКЛАДИ ПОРУШЕНЬ, ВСТАНОВЛЕНІ НАШОЮ КОМАНДОЮ, ПІД ЧАС ПОТОЧНОЇ ВИБОРЧОЇ КАМПАНІЇ

2
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter