Олег Дерев’янко Громадський і культурний діяч

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ до лідера партії ''УДАР Віталія Кличка'' щодо майбутнього України і її столиці міста Києва

02 квітня 2014, 12:25

Шановний Віталію Володимировичу,

В Україні зараз відбуваються справді доленосні події, тому я, як і кожен справжній громадянин, як киянин, як батько трьох дітей, не можу залишатися осторонь.

Я переконаний, що нині наша країна має реальний шанс для кардинальної модернізації та реформування, а значить, потребує ефективних менеджерів, здатних формувати і ухвалювати необхідні для суспільства рішення, навіть непопулярні. В цьому мене переконує і міжнародна практика, і мій понад 15-річний досвід управління компаніями й підприємствами, в тому числі, досвід антикризового менеджменту. Тому, як відповідальний громадянин і лідер, я усвідомлюю, що маю діяти і зробити все від мене залежне, щоб не втратити виключний шанс для відродження й модернізації України і нашого улюбленого Києва. Наша країна і наше місто на це заслуговують!

Тож я свідомий того, що можу і повинен прислужитися нашому місту, нашій громаді. Це розуміння базується не тільки на моєму патріотизмі, але й на практичних надбаннях і на відмінній профільній освіті: я закінчив Інститут міжнародних відносин за спеціальністю економіст-міжнародник, здобув вчений ступінь кандидата економічних наук зі спеціальності "Організація управління, планування і регулювання економіки", а потім – другу вищу освіту з ділового адміністрування в Warwick University, Великобританія.

Шановний Віталію Володимировичу! Невідкладні виклики спонукали мене замислитися про те, де мої знання та ідеї можуть стати найбільш корисними. Я прагматично осмислив свій професійний досвід, а також досвід громадської діяльності, реалізації проектів у сфері освіти, культури і мистецтв, розбудови соціальних ліфтів для молоді тощо. І дійшов очевидного висновку: моєму місту потрібен мій досвід організатора та антикризового менеджера – власне, те, чим я з успіхом займаюся багато років.

Переконаний, що до таких роздумів і рішень вдаються сьогодні чимало киян з числа тих, хто готовий взяти на себе відповідальність за майбутнє нашого міста і нашої громади. Тож вважаю, що сьогодні надзвичайно важливою є консолідація зусиль та залучення до державного управління дійсно нових людей – не обтяжених стереотипами та умовностями відповідальних і чесних професіоналів.

Тому я щиро вітаю й підтримую Вашу позицію та конкретні дії, спрямовані на об'єднання зусиль заради майбутнього України. Ви відмовилися балотуватися на посаду Президента України, підтримавши іншого кандидата, – це Ваш справді патріотичний і прагматичний крок, до якого дотепер не насмілився вдатися жоден український політик.

Через це я побачив у Вас політика нової формації, готового до відповідальних рішень. І саме тому пропоную Вам зробити наступний крок у цьому напрямку – не балотуватися на пост мера Києва й підтримати мою кандидатуру.

Я певен, що Ви розглянете мою пропозицію, виходячи не з емоційних оцінок, а з прагматичних міркувань та, насамперед, інтересів нашого міста, яке нині нагально потребує на чолі громади не стільки політиків, скільки високопрофесійних, незаангажованих, ефективних антикризових менеджерів. У той же час, новій Верховній Раді України будуть конче необхідні чесні і мужні політики, які мають досвід парламентської боротьби і здатні боронити й просувати державні інтереси, і Ваша діяльність саме в цьому напрямку була би дуже корисною для будівництва нової країни.

Віталію Володимировичу, ми з Вами не знайомі особисто, тож щоб Ви могли усвідомлено зробити наступний крок відповідального політика й надіслати чіткий сигнал київській громаді, пропоную обговорити мою пропозицію в форматі публічних дебатів із залученням ключових експертів з різних сфер життєдіяльності міста та представників усіх верств київської спільноти.

Це дозволить не тільки обмінятися думками й обговорити програму дій, але й краще зрозуміти побажання і пропозиції київської громади. Такий крок є дуже важливим і конче потрібним для становлення реального самоуправління, прозорості і відповідальності влади у нашому рідному місті.

З повагою,

Олег Дерев'янко

P.S. Запрошую читачів до коментування, питань і дискусії на свою сторінку у фейсбук – https://www.facebook.com/oleg.derevianko

powered by lun.ua
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter