Олег Дерев’янко Громадський і культурний діяч

E – МАЙДАН для КИЄВА і всієї України!

09 квітня 2014, 14:56

Останній шанс для багатьох наступних поколінь зробити Україну справжньою європейською, демократичною, ефективною, інноваційною і комфортною державою може бути використано лише, якщо буде змінено саму систему урядування на всіх рівнях.

Однією з найважливіших складових цього завдання є впровадження ефективного електронного урядування та розвиток демократії засобами e-демократії.

Київ має стати прикладом в цьому щонайменше для всієї України! Оскільки в цьому напрямку досі нічого не зроблено, ми – громада міста Києва – маємо унікальний шанс на впровадження найновітніших технологій і підходів.

Впровадивши справді ефективну систему електронного уряду в Києві ми не лише подолаємо "межу неповернення" до старої системи, не лише зробимо управління містом набагато більш прозорим і ефективним, не лише справді залучимо територіальні громади і активних громадян до управління містом, але й дамо позитивний приклад всій країні і знову зробимо Київ прикладом і взірцем для інших міст, і не лише України.

Київ заслуговує на те, щоби бути в топ-10 столиць світу за комфортністю життя і можливостями для самореалізації в будь-якій сфері: творчій, науковій, бізнесовій, освітній тощо.

Отже, вважаю своїм завданням зробити все можливе аби зробити реальністю впровадження в Києві концепції Е-МАЙДАН, розробленої Центром Розвитку Інновацій НаУКМА за участі інших партнерів (див. додаток). ЇЇ, зрозуміло, ще потрібно доопрацювати та вдосконалити, перевести в технічне завдання за участі експертних груп і технологічних партнерів, але це – вже готова концепція, навколо реалізації якої мають об'єднатись всі здорові і прогресивні сили міста Києва.P.S. Оскільки спілкування з анонімними читачами є непродуктивним, запрошую до коменування і обговорення на https://www.facebook.com/oleg.derevianko.kyiv

powered by lun.ua
Зеленський3 Донбас5 Корупція1305 Aтака Путіна1200 Україна та Європа1071
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter