Олег Дерев’янко Громадський і культурний діяч

Народовладдя без шин і коктейлів?

12 травня 2014, 22:42

Майдан ще не переміг. Революцію можна буде вважати успішною і завершеною лише після побудови нової, справедливої та ефективної системи державного управління на всіх рівнях.

Київ може стати в цьому прикладом, якщо кияни голосуватимуть не за принципом пізнаваності брендів партій чи людей (в тому числі нових або, навіть новомодних), а після реального вивчення, хто є ким, в кого яка кваліфікація, досвід і репутація, і хто що, і головне ЯК, пропонує робити.

Пряма електронна демократія є однією з найважливіших складових побудови необхідної нової системи.

На початку квітня я написав тут в блозі про інціативу Е-МАЙДАН, щойно дізнався про неї, після чого намагався допомагати з її просуванням всім доступними мені засобами – у багатьох виступах і зустрічах, в соцмережах.

Радію з того, що ініціатива набирає обертів, що вона гуртує навколо себе інші ініціативи, все більше прихильників електронної демократії та експертів.

Вже два кандидати в Президенти, за наявною у мене інформацією, публічно заявили про готовність підписати електронну угоду з виборцями. Це був би чудовий приклад.

Зі свого боку, як кандидат на службу мером Києва, також готовий надати приклад принципово нової якості відносин з громадою і відповідальності перед нею.

Коротко суть концепції електронної угоди викладена в цій інфографіці:Також повідомляю, що 13.05.14 в Укрінформі з 13.00 до 16.00 відбудеться наступний експертний круглий стіл з цього питання на тему: "Електронна Демократія в дії: Електронна Угода – інноваційний інструмент народовладдя в реформованій Україні [без жертв, шин та коктейлів]"

Сподіваюсь на професійну і плідну дискусію з конкретними результатми у вигляді наступних кроків плану дій і з ще більшою підтримкою щодо впровадження механізмів прямої електронної демократії в Києві і по всій країні.

powered by lun.ua
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter