Олег Дерев’янко Громадський і культурний діяч

Відкритий лист до Президента України і Прем'єр-міністра України щодо ситуації в країні і неприпустимості відтермінування реформ.

12 вересня 2014, 20:25

Нещодавно в Київській Школі Економіки відбулась чергова зустріч на тему реформ, організована інціативою VoxUkraine. Багатьом відомо, що зустріч і дискусія відбулась за участі Роджера Маєрсона (володаря премії Sveriges Riksbank Prize в економічних науках, яка вважається "Нобелівською премією" в галузі економіки).

За результатами цієї та попередніх зустрічей організаторами був підготовлений лист до Президента і Прем'єр-міністра України, який підписали провідні українські і світові експерти, лідери думки і громадські активісти. Звернення і надалі є відкритим до приєднання і підписання.

На прохання організаторів і як один з підписантів оприлюднюю цей лист:

Президенту України

Порошенку Петру Олексійовичу

Прем'єр-міністру України

Яценюку Арсенію Петровичу

Шановний Петре Олексійовичу!

Шановний Арсенію Петровичу!

Українська держава знаходиться в найскрутнішому становищі з часів набуття незалежності. Агресія з боку Росії забирає життя найкращих громадян України, дестабілізує та знесилює економіку держави, але це не має стати на заваді проведенню радикальних реформ в країні.

Ситуація критична, і відкладення рішучих кроків на майбутнє може призвести до втрати державності України. Люди і бізнес все більше розчаровані відсутністю змін на краще та невдовзі почнуть сумніватися у наявності політичної волі боротися з корупцією, забезпечувати верховенство права та поліпшувати бізнес-середовище. Більше того, майбутні парламентські вибори створюють сприятливе підґрунтя для конфліктів, і Росія буде зацікавлена скористатися ситуацією, підігріти невдоволення і спровокувати ще одну політичну кризу.

Ми вітаємо Ваші наміри проводити економічні реформи та усвідомлюємо, що забезпечення військових дій забирають багато Вашого часу та уваги. Проте, щоб уберегти країну від внутрішнього вибуху та протидіяти планам агресора зруйнувати економіку, ми закликаємо Вас об'єднати патріотів України навколо спільної роботи над порятунком країни і розпочати хвилю радикальних реформ негайно, не відтерміновуючи прийняття рішень через парламентські вибори.

Список необхідних реформ є довгим і включає багато напрямків, пріоритетність яких має бути визначена якнайшвидше. При цьому ми наголошуємо, що увага має бути прикута не тільки до пріоритетних напрямів реформ, а й до того, хто буде робити зміни в державі. Тому першочерговим завданням має стати кардинальне переформатування існуючої бюрократії на ефективну державну структуру, яка об'єднує нове покоління професіоналів з європейським світоглядом. Підхід до реформ має бути системним та рішучим, оскільки півзаходи та/або повільне впровадження в дію окремих кроків не зможуть докорінно змінити ситуацію.

Ми готові докладати максимальних зусиль та сприяти проведенню реформ в Україні, до широкого діалогу, особистого внеску та залучення найкращого людського потенціалу, що є в Україні та світі.

Підписанти:

Дорадча Рада VoxUkraine

Роджер Майерсон, PhD, University of Chicago, Лауреат Нобелівської премії з економіки 2007

Жерар Роланд, PhD, UC Berkeley

Ян Свейнар, PhD, Columbia UniversityРедакційна колегія VoxUkraine


Олена Білан, Dragon Capital

Володимир Білоткач, PhD, Newcastle University

Дмитро Боярчук, CASE-Україна

Юрій Городніченко, PhD, UC Berkeley

Тимофій Милованов, PhD, University of Pittsburgh

Вероніка Мовчан, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

Дмитро Сологуб, Raiffeisen Bank Aval

Олександр Талавера, PhD, University of Sheffield

Запрошені до VoxUkraine Club

Василь Гацько, партія "ДемАльянс"

Ганна Гопко, Реанімаційний пакет реформ, партія "Самопоміч"

Семен Семенченко, Батальйон "Донбас"

Єгор Соболєв, ГО "Громадський люстрацій ний комітет", партія "Воля"

Олександр Солонтай, Інститут Політичної Освіти, партія "Сила Людей"

Анатолій Амелін, Асоціація Аспен-Україна

Анна Дерев'янко, Європейська Бізнес Асоціація

Олег Дерев'янко, PhD, Асоціація Аспен-Україна

Данііл Пасько, PhD, Гарвардський Клуб

Михайло Винницький, PhD, Києво-Могилянська Бізнес Школа

Сергій Гармаш, інтернет – видання "ОстроВ"

Олександр Жолудь, Міжнародний Центр Перспективних Досліджень

Вікторія Подгорна, ГО "Центр соціально-політичного проектування"

Агнєжка П'ясецька, Фундація "Відкритий Діалог"

Ігор Буйний, партія "ДемАльянс"

Остап Єднак, Реанімаційний пакет реформ

Павло Ілляшенко, Центр Економічних Рішень, Фундація "Відкритий Діалог", "AYA Capital"

Павло Кишкар, Батальйон "Донбас", партія "Самопоміч"

Павло Кухта, Центр Економічних Рішень, Фундація "Відкритий Діалог",

Ярослав Маркевич, Батальйон "Донбас"

Олена Мініч, Young President Organization (YPO), Kiev Chapter, партія "ДемАльянс"

Андрій Пилипенко, Фундація "Відкритий Діалог"

Віра Прокура, ГО "Громадський люстрацій ний комітет", партія "Воля"

Юрій Рифяк, партія "ДемАльянс"

Володимир Вахітов, PhD, Київська Школа Економіки

Павло Прокопович, PhD, Київська Школа Економіки

Єлена Беседіна, PhD, Київська Школа Економіки

Ілона Сологуб, Київська Школа Економіки

Наталя Шаповал, Київська Школа Економіки

Сергій Кубах, експерт з аграрних та земельних питань, Реанімаційний пакет реформ

Анна Вахітова, Київська Школа Економіки

powered by lun.ua
Коментарі — 47
Володимир Мартинюк _ 13.09.2014 18:49
IP: 94.248.35.---
Все це схоже на список претендентів на посади і місця у списках
Олексій Давидов _ 13.09.2014 17:51
IP: 78.26.151.---
Чуваки, Хто в нас виконавча та законотворча влада? Ві впевнені що пишете листи потрібним лядям і за правильною адресою?
anno_domini _ 13.09.2014 16:49
IP: 109.106.20.---
mihaylenco:
Після Ваших слів, прийшла напам*ять та ніч, коли проти армади спец. та "горіла шина" всю ніч стояла невелика кількість мужніх чоловіків та жінок, які боролися за наше майбутнє. Скільки вже разів Сам Бог показував, як потрібно стояти проти ворога – життя або смерть. І що зараз бачимо? Одні "лобизання", вони так і не перейнялися народним духом, який не потерпіть зради. Бо багато крові заплачено за свободу, за чесність, правду, за життя для народу, а не кількох олігархічних груп.
Теодор Дяків _ 13.09.2014 14:46
IP: 62.221.52.---
Нижче у коментарях написано про Тимошенко, яка викриває теперішню владу у фінансових злочынах. Длч неі це, заичайно, тілььеи піар, а важливим є те, що при формуванні влади знизу вгору такі зловживання не могли б бути реалізовані. Саме тому жодна партія сьогодні не хоче зміни системи влади. Але це питання найближчим часом вирішить народ...
Теодор Дяків _ 13.09.2014 14:42
IP: 62.221.52.---
Всі громадяни Украіни, хто згаданий у звязку з цим л и с т о м несуть моральну відповідальність за чергове намагання підсунути украінському суспільству прынцип 3-х "П" (професійність, порядність, патріотизм), який не дає і не може дати позитивного ефекту в умовах азійсько- радянськоі системи влади. Треба змінювати систему влади, але про це наші активісти- реформатори чомусь не говорять...?
mihaylenco _ 13.09.2014 12:19
IP: 74.125.18.---
80000
Вчора на ШУСТЕРІ -Юля махала бумажками та платіжками про колосальне фінансування НБУ – голова Гонтарєва- подруга Порошенко, банків януковичо-курченківсько-азаровського оточення – тих хто фінансує сепаратистів.

Вчора Юля підготувалася блискуче. За рівнем реклами, та агітації, коло неї й близько ніхто не стояв. Знає, що сказати, і головне – як сказати. Юля повернеться на білому коні. Нічого, крім негативу, нинішня влада людям не принесла. Всім відомо, що Тимошенко абсолютний чемпіон світу з політичних ігор на негативі опонентів.
руслан49 _ 13.09.2014 11:13
IP: 94.178.90.---
mihaylenco:

Янукович був невеликого розуму. Але чуйку мав. А в цих ні розуму, ні чуйки, ні інстинктів. Їм у голові не вкладається, що коли вони не хочуть зачищати простір від попередньої системи, то зачистить Майдан. І їх також. І що зачистка буде кривава.
Після "кривавої" зачистки слідуючим Майданом сьогоднішньої влади тут буде, скоріш за все, сидіти гауляйтер із Москви. І якщо хтось захоче щось написати в інтернет, то повинен буде перед комісією здати екзамен на знання біографії Путіна.
mihaylenco _ 13.09.2014 10:56
IP: 37.53.239.---
Спрощено, реформа – це перебудова. Нові принципи роботи системи. Реконструкція. Але перш, ніж робити реконструкцію, потрібно зачистити простір. Не зачистивши старого, не побудуєш нового. В нас є що зачищати. Конче потрібно зачищати. В політичному просторі. В економічному. В екологічному. Нова влада нічого зачищати не починала. Бо й не збиралася. Майдан, в першу чергу, вимагав зачистки. Не тієї обдираловки, яку Порошенко-Яценюк називають реформами, а зачистки.

Янукович був невеликого розуму. Але чуйку мав. А в цих ні розуму, ні чуйки, ні інстинктів. Їм у голові не вкладається, що коли вони не хочуть зачищати простір від попередньої системи, то зачистить Майдан. І їх також. І що зачистка буде кривава.
Gennadiy Tolstyh _ 13.09.2014 10:12
IP: 37.19.177.---
...першочерговим завданням має стати кардинальне переформатування існуючої бюрократії на ефективну державну структуру...
Инструмент эффективного государственного управления заложен в ТРЕТЬЕЙ СОЛИДАРНОЙ МОДЕЛИ ЭКОНОМИКИ (Т-модель), воспользоваться этим инструментом можно уже сегодня, не дожидаясь выборов. Вопрос не только в кадрах, а в самой существующей старой коррумпированной системе, которая превращает новые кадры в жертвоприношение.
руслан49 _ 13.09.2014 09:57
IP: 94.178.90.---
Anatoly Feschenko:
руслан49:
Молода поросль рветься до влади і до грошей. Дивився вчора Шустер лайф. Багато авантюристів і популістів в "старих" партіях. А в "молодих" партіях те ж саме, тільки бачиться, що людський матеріал там трохи менш обдарований і розумово розвинутий.
Если весь талант и интеллект элиты кидается на обворовывание страны, то пусть придут менее талантливые, но порядочные люди. Таланта воровать, у нас в Украине, не переводится
Ви впевнені, що "молоді" більш порядні?
Anatoly Feschenko _ 13.09.2014 09:46
IP: 93.73.213.---
руслан49:
Молода поросль рветься до влади і до грошей. Дивився вчора Шустер лайф. Багато авантюристів і популістів в "старих" партіях. А в "молодих" партіях те ж саме, тільки бачиться, що людський матеріал там трохи менш обдарований і розумово розвинутий.
Если весь талант и интеллект элиты кидается на обворовывание страны, то пусть придут менее талантливые, но порядочные люди. Таланта воровать, у нас в Украине, не переводится
Vladimir Polyakov _ 13.09.2014 09:13
IP: 37.73.211.---
Ганна Гопко-замечательная девушка.Вчера,как мысли читала.Не будет у нас ничего хорошего.при олигархах у власти.У ПП много достоинств,способностей,талантов.Это следует признать.Но,т.с.его олигархическое естество.олигархическая сущность мешают ему.Как говорил Кравчук,не получится все время стараться проскользнуть между капельками дождя.Когда все это изменится?Не знаю.Если мирно,то,наверное,в ходе следующих президентских выборов.А пока маемо,то что маемо.
cityzen _ 13.09.2014 09:08
IP: 74.125.186.---
Вы посмотрите, кем окружил себя президент Порошенко. И кто из его команды хоть раз произнес слово "реформы" и знает, что это такое? А вы призываете к их системному выполнению. Однажды президент назвал свою команду – это семья, друзья и народ Украины. Профессиональной команды, как я понимаю, у него нет,потому и реформ не будет никаких ни сейчас, ни после выборов, - нужны ли они олигарху, если ему и так хорошо живется.?! И вообще, не мешайте президенту заниматься выборами своими реформами. Не за тем он так рвался к власти. Так что, уважаемая Дорадча Рада, докладати зусилля будете вже при новому Президентовi.
руслан49 _ 13.09.2014 09:08
IP: 94.178.90.---
Молода поросль рветься до влади і до грошей. Дивився вчора Шустер лайф. Багато авантюристів і популістів в "старих" партіях. А в "молодих" партіях те ж саме, тільки бачиться, що людський матеріал там трохи менш обдарований і розумово розвинутий.
Woman_00 _ 13.09.2014 09:00
IP: 46.119.181.---
Таня Казимірчик:
Всі запрошені – це нова еліта України.
Мізками – може й так,
а "с представителями реальной экономики" вони готові співпрацювати?
Woman_00 _ 13.09.2014 09:00
IP: 46.119.181.---
Таня Казимірчик:
Всі запрошені – це нова еліта України.
Мізками – може й так,
а "с представителями реальной экономики" вони готові співпрацювати?
123456 _ 13.09.2014 08:53
IP: 74.125.18.---
сколько писем счастья не пиши, эта само провозглашенная "элита" – или точнее гaвно нации, никогда не проведет никаких реформ. раз реформа начинается с поклонов царю, нет объективной потребности. больше достоинства
mihaylenco _ 13.09.2014 08:02
IP: 37.53.239.---
Від слова "реформа" завжди здригаюся. Бо знаю точно, що воно означає "обдерти". Тільки не знаю, з якої мови принесли це слово. Мабуть, із "фєні".
80000 _ 13.09.2014 07:17
IP: 46.202.191.---
Вчора на ШУСТЕРІ -Юля махала бумажками та платіжками про колосальне фінансування НБУ – голова Гонтарєва- подруга Порошенко, банків януковичо-курченківсько-азаровського оточення – тих хто фінансує сепаратистів. Так якщо український народ зібрав біля 150 млн. грв на українську армію – то порошенківська ставленниця Гонтарєва фінансує сепарів -терористів на МІЛЬЯРДИ гривень????
80000 _ 13.09.2014 07:11
IP: 46.202.191.---
Починаю почасти розуміти -жітєлєй данбаса – Порошенко -Яценюк -Турчинов – 100% ХУНТА.
ХУНТА – сірих казнокрадів брехунів та лицемірів. До кого Ви пане Олег звертаєтесь????
невже незрозуміло що воно таке -нинішня влада. Декілька днів назад розмовлям з офіцером який три неділі до поранення " існував" – під Савур- могилою. Він наприклад каже – речники АТО казали в той час що Савур взятий – а фактично-ні. Примітивна брехня – а їли, на їжу збирали КОЛОСКИ як у ГОЛОДОМОР.
А вищих командирів небуло втікли – а зброї НЕДАЛИ АДЕКВАТНОЇ і АТО там під Савур могилою це одностороннє знищення сепаратистами і росіянами української армії методичними постійними обстрілами. Бригаду практично знищили матеріально та і по особовому склади втрати теж немалі.
А головнокомандуючий оцього "примітивного голодного і босого воїнства" – ПОРОШЕНКО!!!
80000 _ 13.09.2014 06:39
IP: 46.202.191.---
Хіба не очевидно пане Олег що президент у нас неадекватно брехлива і непослідовна людина. Порівняйте його спічі на Майдані, на Шустері рік назад і Ви побачите абсолютно іншу людину.
Порошенко -примітивне тр*і*пло -олігархічного походження – в голові – гроші -влада, влада -гроші.
Яценюк така сама історія – продажний і мерзенний тип – який тільки може малюватися і робити дублі та фарбувати губи перед камерою – як людина політик керівник – ФУФЛО.
Турчинов – це старий ХАБАРНИК. Мертвого могила справить – це про нього.
Висновок – третій Майдан очевидний як і зрада України і українців злочинами – "НОВОЇ" – парашенківської влади – заява Клімкіна підтверджує те що Порошенко хвилюєтьсчя за Путлєра і його примхи більше ніж за український народ.
naukova _ 13.09.2014 01:42
IP: 74.125.183.---
Oj,Joj,skiljky tytuliv?...a xto konkretno zaklav vlasnu xatu,groshi (ne bankovi) v ekonomiku krainy?-"0".
Xaliava!
Maju dani,de stari 'baniaky' v Kanadi prodaly xaty dlia pidtrymky soldativ (geroiv),pidkresluju:'SOLDATIV'.
Buv na vesilli,de 99.9% ukrainci-imigranty.'Ukrainsjke pytannia'-minus 99.9%.???groshi,mercedesyky,florydyky...'Da Zdtravstvujet -SSSR!'
naukova _ 13.09.2014 01:19
IP: 74.125.183.---
Xotiv dodaty:Systemoju manepuljujutj dilky,jaki duze daleki vid realjnosti...po prostomu -kradci' vlasnogo narodu-mali 'putinchyky'.Mozu nazvaty imena:
naukova _ 13.09.2014 01:05
IP: 74.125.183.---
Людмила Клименко:
БОЖЕ ВЕЛИКИЙ! Стільки економістів! Стільки політиків! Навіть партія "самопоміч"! БОЖЕ ПРЕСВЯТИЙ, за що ТИ відібрав розум в них! За що ці "професіонали" мурдують мій Народ? МИ 23 роки в непереборному рабстві і залежності від фараонів- роботодавців! Вже 23 роки ці фараони змушують нас працювати безлімітно і ЗАДУРНО! Вже 23 роки вони недоплачують нам ні в "конвертах" ні поза "конвертами"! Ви, економісти і політикани поняття не маєте, що працівник сплачує 60% податків але після того як фараон спершу вкраде! А чому фараони повинні за нас платити! НЕХАЙ ЛЕГАЛІЗУЮТЬ НАС та ВІДДАЮТЬ НАМ ВСЮ ЗАРПЛАТУ,! Ми самі спроможні за себе платити! А от коли фараон покаже реально, що він платить, от тоді ми зможемо і пенсію заробити і кредит взяти а НАЙГОЛОВНІШЕ _ БУТИ ЧЕСНИМИ! ЩО ВИ ДУРНІ ПІДПИСУЄТЕ?
Ja,nikololy, ne mig by krashche sformoliuvaty.I ce Vam govorytj cholovik,jakyj vlozyv 7-8 cyfr v ekonomiku Ukrainu.Povirte,problemy ne tiljky z 'Derzavoju'!!!
anno_domini _ 13.09.2014 00:51
IP: 109.106.20.---
А как же Порошенко сегодня красиво говорил вранье: 16 прилюдно Украина и ЕС синхронно ратифицируют. Вот и верь после этого президенту. Ганьба!
ONLINE
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

1
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

12
Ігор Луценко

Хто стріляв вночі у Голосієво і до чого тут справи Майдану?

Українська правда

Стати депутатом і залишитись людиною. Чому "Слуга народу" неправа в історії із "тупою вівцею"

Сергій Лямець

ZeVulgaris. 🤡 Андрюха, шо там с Кабмином?

16
Тимофій Бадіков

Залишити неможливо звільнити: чи буде в МОЗ новий очільник?

Євген Бистрицький

ПІДВОДНІ КАМЕНІ 7-ГО КОМІТЕТУ

7
Айдер Муждабаєв

"Русский писатель" Захар Прилепин: самый кассовый из убийц

5
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter