Олег Дерев’янко

Громадський і культурний діяч

Народився в 1975 році. В 1997 році закінчив з відзнакою факультет міжнародних економічних відносин Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка. Кандидат економічних наук зі спеціальності "організація управління, планування і регулювання економіки". Також закінчив курс MBA і отримав диплом другої вищої освіти з бізнес-адміністрування в бізнес-школі Warwick Business School, Велика Британія.

Працював в різних галузях, здійснюючи лідерство і керівництво компаніями, антикризовими проектами, старт-ап проектами, проектами стратегічного розвитку і впровадження змін.

Громадський і культурний діяч. Екс-заступник міністра освіти і науки України. Учасник Асоціації "Аспен-Україна" (член Координаційної ради Асоціації у 2013-2014 і 2014-2015 р.р.), засновник Інституту самореалізації, автор і засновник ініціативи School Angels. Співзасновник і член організаційного комітету Міжнародного фортепіанного фестивалю "Кашатновий Рояль", організатор і активний учасник багатьох освітніх і культурних проектів та ініціатив.

Професійна спеціалізація - лідерство і управління змінами.

Блог зареєстрований:25 травня 2009
Останній запис:26 квітня 2016
Усього записів:72
Зеленський63 Aтака Путіна1280 Корупція1418 Україна та Європа1122 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter