Дмитро Добродомов Народний депутат, Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції

Помста за принциповість: чому проти ''Народного контролю'' запустили ''чорну'' кампанію?

10 серпня 2016, 17:13

Корупціонери з "Народного фронту" за викриття оборудок Пашинського та Яценюка розпочали проти "Народного контролю" обіцяну брудну та маніпулятивну інформаційну кампанію.

Схоже, представники "Народного фронту" виконали бодай одну зі своїх обіцянок. Ще на початку липня, коли нардеп С.Пашинський програв суд щодо причетності до розкрадання ''нафтопродуктів Курченка', його люди вдалися до тиску і погроз. Цього ж тижня – після оприлюднення у ЗМІ переписки екс-співробітників "Інтера" Марії Столярової та Леоніда Муравйова – вустами депутатів від "Народного фронту" мене та нашу партію "Народний контроль" звинуватили у "зв'язках" із "кремлівськими силами".

Найсмішніше в цій історії про співпрацю з "Інтером" те, що за принципову позицію "Народного контролю" щодо притягнення до відповідальності соратників Януковича, а нині депутатів від "Оппоблоку" Бойка, Бакуліна, того ж вигнанця Фірташа, особисто мені повністю заблокували появу у політичних програмах цього телеканалу – на відміну від депутатів від "Народного фронту", котрі там регулярно з'являються.

Найбільш брудні піар-кампанії проти нас ще попереду. Колишні та новітні корупціонери, маючи фінансові та медійні ресурси, будуть у всілякий спосіб дискредитувати тих, хто протистоїть вибудуваній ними корупційній системі, де лише змінюються місцями політсили, але не змінюються принципи дії – тотальний грабунок України!

У тих, хто поширює інформацію про причетність "Народного контролю" до співпраці з Кремлем, хочу запитати: а де нас із побратимами завербували? Можливо, на Майдані, де Олег Мусій рятував життя активістам, його і затягла "рука Москви"? Можливо, Андрія Антонищака та Богдана Матківського, коли вони зі зброєю в руках захищали Україну на східному фронті, і "записали в агенти Кремля". Чи, може, я сам став "агентом", коли, керуючи одним із телеканалів, попри тиск старого режиму, випускав в ефір проукраїнські сюжети?

Щоб розставити крапки над "і" в цій історії і припинити спекуляції, зазначу:

По-перше, під час минулорічних місцевих виборів партія "Народний контроль", як і більшість партій-учасників виборів, розміщала політичну рекламу на загальнонаціональних телеканалах. Виготовлення агітаційних роликів здійснила телекомпанія, що запропонувала кращі умови. Водночас партія жодним чином не впливала (і зрештою не цікавилася), хто саме здійснював технічне виготовлення ролика.

Окремо хочу відзначити, що всі наші стосунки із телеканалами, оплата їхніх послуг була відображена у звітності за результатами місцевих виборів, які "Народний контроль" подав у відповідні інстанції. Ці дані є прозорими та публічними. А поява в інформаційному просторі публікацій, що інтерпретують факти під кутом, вигідним нашим опонентам, сприймаю як вияв звичайної політичної конкуренції.

По-друге, в оприлюдненому у ЗМІ сценарії передвиборного ролика "Народного контролю", в якому начебто має проглядатися "рука Москви", насправді йдеться про запобігання незаконній вирубці українських лісів, що набула особливого розмаху за часів головування Урядом лідером "Народного фронту" Арсенієм Яценюком.Тож у чім проблема? Що ролик створили і показали на центральних українських телеканалах? Тоді зазначу, що так робили всі учасники виборів і на "Інтері" також транслювалися передвиборні ролики і "Народного фронту" у 2014 році (і частіше в рази, ніж потім транслювались наші), і багатьох інших партій. Із таким же успіхом будь-яку партію, котра розміщувала агітаційні ролики, зокрема, на "Інтері", можна звинуватити у всіх гріхах.

Після виграного суду в одного із лідерів "Народного фронту" Сергія Пашинського щодо його можливої причетності до корупційних розкрадань, я попереджав про ймовірну медіа-атаку з їхнього боку. Мені телефонували редактори деяких сайтів і телеканалів із попередженням про підготовку дискредитуючої кампанії. Але, щоб висмоктати з пальця таку "сенсацію"! – треба дійсно всіх людей мати за телепнів.

Якщо ж говорити про "підігравання Кремлю", то нагадаю, для прикладу, що я та всі депутати "Народного контролю" у ВРУ голосували проти надання особливого статусу окупованим територіям Донецької та Луганської областей – на відміну від депутатів "Народного фронту", котрі голосували "за". Ми викривали факти корупції в Уряді Яценюка, а не "дахували" їх. Ми задавали і продовжуємо задавати незручні запитання Міністру МВС та прокурорам щодо розслідування злочинів проти активістів Майдану. Ми об'єднуємо у своїх лавах волонтерів та бійців АТО. От і робіть висновки, але за діями, а не за заявами.

На завершення як журналіст зазначу: ми так і не змогли позбутися брудних маніпуляцій, особливо у політичній боротьбі. А це шлях точно не в Європу! І хто цьому сприяє, має задуматися: а чи не він передусім зупиняє нас на дорозі до ЄС.

Так, свобода слова, журналістські стандарти – основа європейської демократії. Натомість медіа-ресурси, котрі розмістили цю брудну маніпуляцію, навіть не завдали собі клопоту взяти у мене коментар, аби висвітлити позицію обох сторін.

Коментарі — 37
Yevhen18 _ 12.08.2016 15:59
IP: 93.74.157.---
О как активизировались сенькаботы. Небось Арсений платить бабло стал, несмотря на свою жадность. Или это Серж Петушинский финансы выделил?
mihaylenco _ 12.08.2016 07:12
IP: 94.178.226.---
Нормально. Добродомова звинувачують в тім, що він мав контакти з журналісткою Інтера. Що Інтер давав йому ефір. А як щодо тих, хто допустив Інтер в ефір? Тоді хто вони?
valsh01 _ 11.08.2016 10:44
IP: 62.16.18.---
Прохор Цимбалюк:
ПТН – ПНХ!
mihaylenco _ 11.08.2016 10:31
IP: 94.178.227.---
Kalaberda Lyubov
о, починається... не чіпайте чесного колаборанта кацапської пропаганди Добродомова, поки ахмєтов не сидить?????

Абсолютно точно. Спочатку треба посадити ахмєтових з іншими олігархами. Потім дрібніших олігархів. Потім – рядових корупціонерів. І лише після цього починати накручувати хвоста добродомовим.

Яка справжня причина, що на нього накинулися на форумі? Бо Добродомов виливає лайно на сєнів-пашинських. А сєня з пашинським – святі. Якби я мав силу, то тих сєню з пашинським щодня справжнім лайном вимазував, і на люди випускав.
Logic2009 _ 11.08.2016 07:52
IP: 91.196.177.---
СЕМИЖОПОВ (очередной ник Прохор Цимбалюк) – НАЦИСТСКАЯ СКОТИНА
Обоссалась твоя ЭРЕФИЯ на Олимпиаде,
а за Крым и Донбасс тебе и твоим потомкам 22 года кошмары будут сниться, ублюдок
.
==================================================
Был во времена Петра Первого купец по фамилии СЕМИЖОПОВ.
Фамилия стала поводом для шуток над онным, и он решил поменять.
Подал прошение царю дабы тот позволил изменить на более
благозвучную.
Пётр наложил резолюцию:
"Просьбу удовлетворить, повелеваю уменьшить до трёх".
Купец почёл за издевательство, и менять не стал.
=====================================================
Потомка этого купца Вову Семижопова отправил пигмей Путлер гадить на УП.
Тупая безмозглая невежда гадит текстами не имеющими
ни малейшего отношения к темам блогов.
СЕМИЖОПОВ, ПОДАВИСЬ ЗАРАБОТКОМ.
ilyk _ 11.08.2016 07:27
IP: 194.44.247.---
Надто легко він проліз на вершину політичного айсберга. А хто винен, якщо внук енкаведиста, який приїхав нас "визволяти", діти якого в російській школі, дружина "какає на мові окупанта, а рідний брат замаскувався зміною прізвища (взяв дружинине) і очолює ЗІК, ось цей телеведучий, що починав обслуговувати Писарчука, переміг на виборчому окрузі Івана Васюника, місцевого чоловіка з Любіня, порядну і фахову людину... Ось тепер пожинаємо плоди... добродомових, семенченків...
Микола Злочевський _ 11.08.2016 07:03
IP: 46.119.98.---
mihaylenco:
Недарма завалили Шеремета. Ох, недарма. Занадто багато розвелося всяких журналюг, та Добродомових. Учні Кучми знають, як з такими боротися.
+++
Микола Злочевський _ 11.08.2016 07:02
IP: 46.119.98.---
sidor:
...Андрій Шевченко – головний тренер країни.
Сергій Савелій – головний коментатор.
Віталий Кличко – мер нашої столиці.
Сліпий траст – гарант Конституції...

Країно моя, невже ти з дуба впала?...
А про Цілю, головну корупціонерк,у і Савченко Ви зовсім забули, пане Сидір...Але хто ж фінансує партію Добродомова, не знаєте?
Андрей Руденко _ 10.08.2016 22:48
IP: 37.229.177.---
Игорь Косенко:
Что ГПУ, что НАБУ очень заняты, не мешайте им пиарится!) Одни судьями заняты, другие – Ефремовым.
Kalaberda Lyubov _ 10.08.2016 22:44
IP: 130.211.109.---
mihaylenco:
і Гонтарєву саджати треба, якщо доведеться її провина (доволі-таки очевидна) у справі дельта-банку!!!!! і Ахмєтова за роздмухування сепаратистської загрози саджати треба!!!!! а Добродомов має нести ПОЛІТИЧНУ відповідальність за співробітництво із людьми, які український суверенітет мішали із гімном на центральному телебаченні!!!!!!!!
Kalaberda Lyubov _ 10.08.2016 22:43
IP: 130.211.109.---
mihaylenco:
Андрей Руденко
Через таких кремлёвских вещателей как Добродомов и убивается украинская государственность, сотрудничать со страной – агрессором это не просто преступление – это предательство.

А як щодо гонтарєвої? Насірова? Кабміну, котрий супроводжує мільярдні контракти з агресором? Чому не пишете, що Сєня кришував, і кришує організатора, й спонсора донбаського заколоту – ахмєтова? Чому в ахмєтова й до сьогодні не конфіскований Укртелеком?
о, починається...... не чіпайте чесного колаборанта кацапської пропаганди Добродомова, поки ахмєтов не сидить????? садити треба ВСІХ!!!! КОЖНОГО, ХТО ПОРУШУЄ ЗАКОН!!!!!
Виталий Василенко _ 10.08.2016 22:38
IP: 130.211.94.---
Вспомните кто владеет Интером и тогда все станет на свои места.
sidor _ 10.08.2016 22:31
IP: 77.52.57.---
....Андрій Шевченко – головний тренер країни.
Сергій Савелій – головний коментатор.
Віталий Кличко – мер нашої столиці.
Сліпий траст – гарант Конституції...

Країно моя, невже ти з дуба впала?...
Віра Костенко _ 10.08.2016 22:29
IP: 23.251.142.---
Удивительно просто, что после всего, что нашей стране и нашим людям пришлось пережить, мы имеем на сегодня столь продажных журналистов, которые первые проиграли свое поле боя в информационной войне
Віра Костенко _ 10.08.2016 22:28
IP: 130.211.94.---
mihaylenco:
У вас конкретные доказательства того, кто кого крышует? есть факты, которые это подтверждают, если да, то идите сразу в ГПУ, чего вы здесь пишите
mihaylenco _ 10.08.2016 22:13
IP: 94.178.227.---
Андрей Руденко
Через таких кремлёвских вещателей как Добродомов и убивается украинская государственность, сотрудничать со страной – агрессором это не просто преступление – это предательство.

А як щодо гонтарєвої? Насірова? Кабміну, котрий супроводжує мільярдні контракти з агресором? Чому не пишете, що Сєня кришував, і кришує організатора, й спонсора донбаського заколоту – ахмєтова? Чому в ахмєтова й до сьогодні не конфіскований Укртелеком?
mihaylenco _ 10.08.2016 22:04
IP: 94.178.227.---
Андрей Руденко
Через таких кремлёвских вещателей как Добродомов и убивается украинская государственность, сотрудничать со страной – агрессором это не просто преступление – это предательство.

А що Добродомов вєщав кремлівського? Путін вигадав, що наша влада клептомани? Це путін набрехав, що порошенко ховає бабло в офшорах, а Добродомов транслює? Путін понамальовував схеми, котрі Добродомов всім демонструє? Путін звинувачує нашу владу, що вони крадуть кошти в армії, а Добродомов повторює його брехню?
sidor _ 10.08.2016 21:48
IP: 77.52.57.---
о, якраз на опрацювання "Народному контролю" -
...Народні депутати, політики, державні службовці масово забудували своїми віллами береги українських річок та водойм, чим обмежили законне право громадян у доступі до води.
Про це йдеться у сюжеті програми "Схеми" – спільного проекту Радіо Свобода та каналу "UA:Перший".
Серед тих, хто порушує базове право громадян, гарантоване Конституцією і Водним кодексом, та ставить свій власний комфорт вище за закон, – президент Петро Порошенко.
Його маєток знаходиться на річці Козинка, землю з виходом до води він орендує з 2015 року.
За словами місцевих жителів, ця "резиденція президента" раніше була базою відпочинку, яка належала кондитерській фабриці імені Карла Маркса, яку він потім придбав.
Зняти бодай щось журналістам не дають. Ще при проїзді повз терарію маєтку Порошенка, до журналістів стрічає поліція на воді. І попереджає про снайперів...
Андрей Руденко _ 10.08.2016 21:15
IP: 37.229.177.---
Виталина Борко:
Андрей Руденко:
Редкая пятница пройдёт без Добродомова на Шустере да и ньюзван,112 канале вы тоже не редкий гость. Почему вы, будучи депутатом, не голосуете за важнейшие законопроекты касаемо армии или реформ в прокуратуре?
Все о чем говорит Добродомов на всех этих политических ток-шоу чистой воды популизм! никакого конструктива, все заготовлынные фразы, что ему давно уже надиктовали с Кремля и он их только воспроизводит
Через таких кремлёвских вещателей как Добродомов и убивается украинская государственность, сотрудничать со страной – агрессором это не просто преступление – это предательство.
mihaylenco _ 10.08.2016 21:13
IP: 94.178.227.---
Лещенко на службі в григоришина. А ті, хто григоришина допускає до тендерів, на службі в кого? А в кого на службі уряд, який допустив контракт "південмашу" з ватниками на суму понад 2 млрд, підписаний минулого тижня? А в кого на службі власник липецької шоколадної фабрики? А в кого на службі ті, хто закупив ватні пазики для під програму "Шкільний автобус"? А в кого на службі ті, хто нічого не зробив для того, аби викурити з нашого економічного простору ворожі банки? В кого на службі ті, хто повністю віддав 100% галузі телекомунікацій, а з нею й управління держзавою ворогові? А обленерго? А порти?

Гонтарєва, для того, аби врятувати рубь в найтяжчі для нього часи, обвалила гривну. Вас не дивує, коли щоразу долар до руб я зростає, а гривна до долара стабільна, то і до рубя вона також стабільна?
mihaylenco _ 10.08.2016 21:04
IP: 94.178.227.---
Виталина Борко
Так у нас кроме Добродомова еще значительная часть в ВР сидит и тоже вещает через свои выступления нужную для русского мира информацию, вот тот же Лещенко!У него давно покровитель русский олигарх Григоришин

Віталіно. По вашому, Добродомов бреше. Лещенко бреше. Найєм бреше. Саакашвілі бреше. Брешуть з тієї причини, що перебувають на службі, чи фінансуванні мордору.

Підкажіть, хто не бреше. Де мені дізнатися правду. У гонтарєвої з насіровим? В яценюка? Пашинського?
Mykola Kolesnyk _ 10.08.2016 20:53
IP: 93.73.194.---
Денис Самойленко:
Я про Німеччину, Японію, Південну Корею, якщо ти не зрозумів. А до тих країн, що ти перелічив, Росія якраз і приклала руку. Та, як викурять звідти кацапів, і там справи підуть на краще.
Mykola Kolesnyk _ 10.08.2016 20:41
IP: 93.73.194.---
Денис Самойленко:
Ватнику, хочу тобі нагадати, що всі країни, які "катились по начертанному им пути из за океана", зараз чудово живуть. А де влазила Росія і проводила свої плани – в сраці.
Mykola Kolesnyk _ 10.08.2016 20:35
IP: 93.73.194.---
mihaylenco:
Ох, кепські справи у добродомова, коли на його стороні такі коментатори.
Андрей Руденко _ 10.08.2016 20:16
IP: 37.229.177.---
Игорь Косенко:
Андрей Руденко:
Редкая пятница пройдёт без Добродомова на Шустере да и ньюзван,112 канале вы тоже не редкий гость. Почему вы, будучи депутатом, не голосуете за важнейшие законопроекты касаемо армии или реформ в прокуратуре?
Хороший вопрос. Дима всегда находит время и свободные журналистские ушки, чтобы рассказать о коалиционном армагеддоне и о том, что "все пропало без него". Но за нужные законы он не голосует.
Этим отличается большая часть так называемых антикоррупционнеров, которые говорят много, а делают мало.
ONLINE
Корупція1100 Aтака Путіна1113 Україна та Європа918 Уряд реформ307 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter