Дмитро Добродомов Народний депутат, Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції

Академії сухопутних військ у Львові – бути!

07 липня 2017, 16:59

"Народний контроль" вимагає від уряду зберегти роботу одного з кращих вишів країни.

Міноборони через постанову уряду планує розформувати Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, яка за час проведення АТО підготувала 6 тис. офіцерів, 60 тис. солдат та сержантів.

Львівська Академія стала основною базою з підготовки кадрових офіцерів та професіоналів військової справи. Найкращі матеріальна база, інфраструктура та склад фахових викладачів. У розпорядженні Академії перебуває найбільший у Східній Європі військовий полігон у Яворові (Львівська область).Три роки в Україні триває війна, і бійці, виховані Академією, захищають наше з вами мирне небо. На даний момент близько 300 випускників Академії нагороджені за мужність та героїзм, проявлені в зоні АТО, 8 бійців, трьом з яких посмертно, присвоєно звання Героя України, 63 випускники... загинули.

Проте для Міністра оборони України – це не аргументи. Степан Полторак просуває план знищення Національної академії сухопутних військ.

Міноборони через постанову уряду хоче перенести ряд факультетів з Академії до інших міст. Зокрема, до Харківського Інституту танкових військ хочуть перенести підготовку всіх курсантів-танкістів. У Кам'янець-Подільський університет – курсантів з напрямків підготовки "Управління діями інженерних підрозділів військ і сил" та "Озброєння і техніка інженерних військ". Також йде обговорення щодо перенесення факультету ракетних військ і артилерії до Сумського політехнічного інституту.

Натомість Міноборони має намір перетворити Національну академію сухопутних військ, де зараз проводиться комплексне навчання військових за стандартами країн-учасниць НАТО, в інститут морально-психологічного забезпечення!

Варто нагадати, що у 2005 році постановою Кабміну було визначено, що єдиний військово-навчальний заклад з підготовки фахівців сухопутних військ буде у Львові. Це рішення стало частиною військової стратегії України. На це було виділено фінансування і саме львівська Академія стала одним із форпостів відновлення українського війська після вторгнення Росії.

Сьогодні ж це все хочуть знищити. Перенесення низки факультетів до інших міст – це повний абсурд. Адже, окрім Львова, жодне місто немає відповідних інфраструктури та матеріальної бази для підготовки професіоналів відповідних напрямків, – на створення аналогічних умов у Харкові, Сумах та Кам'янці-Подільському потрібно виділяти колосальні кошти. Тому це чергова схема. Хіба зараз наш бюджет переповнений? Саме тому наша влада бігає за позиками до МВФ?

Завдяки консолідованій роботі нардепів зі Львівщини та львівської обласної влади про нашу тверду позицію уже знають і голова Верховної Ради України і Прем'єр-міністр України. Усю серйозність наших намірів уже усвідомило і керівництво Міністерства оборони України.

Зараз одним із нашим завдань є донесення цієї проблематики до нашого Верховного головнокомандувача – Президента України Петра Порошенка.

Саме тому, просимо кожного з вас підтримати електронну петицію до Президента щодо збереження Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного – https://petition.president.gov.ua/petition/38182

РАЗОМ ЗРОБИМО БІЛЬШЕ!Народний депутат України,

Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції,

лідер партії "Народний контроль"

Дмитро Добродомов

Коментарі — 10
Сергей Папков _ 09.07.2017 01:29
IP: 35.187.174.---
" Зокрема, до Харківського Інституту танкових військ хочуть перенести підготовку всіх курсантів-танкістів...Також йде обговорення щодо перенесення факультету ракетних військ і артилерії до Сумського політехнічного інституту" (Добродомов).
Нічого не скажеш, ДУЖЕ "МУДРЕ" РІШЕННЯ: ПЕРЕНОСИТИ СТРАТЕГІЧНІ ОБ'ЄКТИ ПОБЛИЖЧЕ ДО КОРДОНУ З ВОРОГОМ, З ЯКИМ БУДЬ-КОЛИ МОЖЕ ПОЧАТИСЯ ПОВНОМАСШАБНА ВІЙНА, А НЕ НАВПАКИ!
Кентія Жовта _ 08.07.2017 20:40
IP: 93.75.4.---
Добродомов немає жодного відношення ні до армії ні до волонтерства ні до захисту країни. Після подання ГПУ на депутатів ясно чим вони там займаються, а особливо так званий "народний контроль". Отже добродомов забери свої брудні депутатські руки від армії і не заважай Головнокомандуючому і міністерству обони реформувати армію і захищати країну.
Orest Jj _ 07.07.2017 22:29
IP: 77.52.113.---
....Зараз одним із нашим завдань є донесення цієї проблематики до нашого Верховного головнокомандувача – Президента України Петра Порошенка......Можна подумать що Пакращенко об єтом ничего не знает

...Саме тому, просимо кожного з вас підтримати електронну петицію до Президента щодо збереження Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного......Напоминает обращения поголовья Мордора к Сцарю: "Батюшка защити бо бояре совсем распоясались"
mihaylenco _ 07.07.2017 22:27
IP: 93.171.71.---
на створення аналогічних умов у Харкові, Сумах та Кам'янці-Подільському потрібно виділяти колосальні кошти. Тому це чергова схема. Хіба зараз наш бюджет переповнений? Саме тому наша влада бігає за позиками до МВФ?

Чим думали стратеги, коли знищували ракетно-артилерійське училище у Сумах?
mihaylenco _ 07.07.2017 22:25
IP: 93.171.71.---
Якесь прокляття нависло над Україною. Протягом 25 років все найкраще знищується.
Богдан Бодряченко _ 07.07.2017 19:56
IP: 35.187.34.---
Борис Беккер:
Украинская общественность требует вернуть Академию сухопутных войск изо Львова в Одессу с возвращения учебному заведению прежнего названия: Одесский ордена Ленина Институт сухопутных войск.
Українська спільнота тим і непереможна, що знищує все кацапське з тим лєніном пов'язане.
Олександр Власко _ 07.07.2017 17:48
IP: 93.73.144.---
P.S. Хочу додати. Може так бути, що МО в особі Департаменту військової освіти і не було ініціатором цих перетворень, але глибина опрацювання цього питання свідчить про протилежне, необхідно оприлюднити ініціаторів.
Борис Беккер _ 07.07.2017 17:38
IP: 104.155.71.---
Украинская общественность требует вернуть Академию сухопутных войск изо Львова в Одессу с возвращения учебному заведению прежнего названия: Одесский ордена Ленина Институт сухопутных войск.
Олександр Власко _ 07.07.2017 17:38
IP: 93.73.144.---
Дуже цікаво! Я чув про цю маячню, але щось не вірилося в здійснення цього божевілля.Бажано оприлюднити ініціаторів перенесення підготовки офіцерських кадрів. Такий підхід свідчить про здійснення перетворень заради самих перетворень, до речі – це не перший випадок спочатку концентрації підготовки в єдиному ВНЗ, а потім її рознесення по радянським колишнім базам підготовки.
Висновок: у Міністерстві оборони нічого не змінилося, воно потребує суттєвого зачищення, його фахівці дістають з нафталіну колишні прожекти, видаючи їх за бажані для держави перетворення, чим вводять в оману суспільство стосовно реформування МО.
Andrey Kononenko _ 07.07.2017 17:28
IP: 188.163.73.---
Как-то странно, что Народный контроль пытается командовать министерством обороны:)
Тут должно произойти одно из двух: либо Народный Контроль должен быть послан нафиг (ведь Полторак имеет причины, что и почему он делает), либо Полторак должен быть снят с должности (если Народный Контроль добьётся отмены решения о переносе академии).
Вибори-2014153 Корупція1143 Україна та Європа947 Уряд реформ328 Aтака Путіна1120
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter