Саша Дрік Голова ГО «Декларації під контролем», член Ради громадського контролю НАБУ

Скандальний закон #6172, окрім наїзду на ГО, ще й створює нові корупційні дірки – ситуацію може виправити Президент

26 березня 2017, 18:31

Відволікши увагу на ГО, маріонетки олігархів в парламенті створили в Законі "Про запобігання корупції" нові корупційні дірки. Виправити цю ганьбу ще може Президент: ветувати закон з внесенням саме тих вичищених від ризиків пропозиції, які були підготовлені робочою групою до другого читання законопроекту #6172 і погоджені його представником в парламенті.

Автори вистави в парламенті чудово розуміли, що притомна громадськість не зможе не відреагувати на вакханалію в найкращих традиціях папєрєдніков. Цим вони і скористались, переключивши увагу вимотаних відсутністю результатів і зневірених в усьому людей.

Закон із абсурдними вимогами щодо ГО має бути ветований, тому що він порушує Конституцію і законодавство про недискримінацію, створює інструменти для переслідувань громадських організацій і журналістів, обмежує можливості здійснювати свою діяльність і взагалі перетворює Україну на путінську росію, бо вводить по суті те саме законодавство "про іноземних агентів", яке винищило всі незалежні ГО в північного сусіда. Це антидемократичний безпрєдєл, на який саме тому єдиним можливим чином одразу відреагували західні партнери України. Окрім того, ухвалений закон містить норми, які суперечать одна одній, через що він впринципі не зможе працювати.

У той самий час серед внесених в четвер правок лише декілька стосується ГО. А от більша частина - або відновлює вже раз вичищені робочою групою корупційні ризики в президентському законі, або створює нові.

Що може і має зробити Президент?

Відповідно до законодавства Президент може не просто ветувати прийнятий парламентом закон, але внести свої пропозиції – по суті інший варіант закону. Це точно така процедура, яка була використана із дурнозвісним "законом Денисенка" рік тому.

Текстом закону, який може внести Президент, вже був підготовлений і погоджений представником Президента в парламенті Артуром Герисимовим – під час доопрацювання до другого читання робочою групою на чолі з Головою Комітету із запобігання корупції.

Далі законопроект Рада повинна розглянути і оперативно (без змін!) ухвалити в понеділок-максимум вівторок. Оскільки наступний тиждень не сесійний, це вимагатиме скликання депутатів на позачерегове засідання – за законодавством Президент має на це повноваження, а відповідні листи вже були направлені йому і спікеру парламенту Головою Антикорупційного комітету.

Такий сценарій вимагатиме неабиякої оперативності, але як показує досвід із призначенням Генерального прокурора, цілком реальний – була б воля і бажання.

Чому недостатньо просто виключити абсурдну норму про ГО?

Тому що "під шумок" в текст закону повернулись корупційні дірки, які були вже одного разу вичищені, та ще й додалися нові. Підготовлений робочою групою законопроект вирішує питання, яке було завданням цього законопроекту, але водночас не допускає створення нових ризиків.

Що в законопроекті робочої групи?

Від самого початку наша ідея полягала в тому, щоб відтермінувати обов'язок подання декларацій тими, хто в зоні АТО, до повернення. Наша пропозиція складалась із по суті двох абзаців змін. Другий абзац – технічна правка по курсантам, яких там впринципі не мало би бути, але які там опинились через те, що відповідне законодавство визначає їх як військовослужбовців. Я озвучила цю пропозицію на комітеті і надала підготовлений нашими юристами текст закцікавленим деупататам. В результаті наша ідея була підтримана і лягла в основу законопроекту, поданого народним депутатом Дмитром Добродомовим.

Проте цього виявилось недостатньо. За результатами робочої групи було запропоновано варіант, який постарались максимально вичистити від корупційних дірок:

1. Президент: пропонував вивести з-під дії закону величезну кількість осіб через внесення змін до ст. 3 Закону, яка визначає суб'єктів, на яких розповсюджується його дія

Ризик: десятки тисяч людей необгрунтовано виводять з-під дії всього закону, а не тільки е-декларування. А це, між іншим, обмеження щодо використання службових повноважень чи свого становища, одержання подарунків, неправомірної вигоди, сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, спільної роботи близьких осіб, конфлікту інтересів, утримання від виконання незаконних рішень чи доручень і так далі.

Робоча група: військовослужбовців замість ст. 3 винести змінами в ст. 45, яка визначає виключно суб'єктів декларування. В статті 3 залишити лише курсантів і лише за умови, що вони не займають державних посад в інших державних органах. Остання примітка важлива, щоб цією нормою не скористатись, наприклад, прокурори або сбушники, щоб уникнути е-декларування.

2. Президент: вивести з-під дії закону взагалі всіх контрактників, які належать до молодшого офіцерського складу

Ризик: контрактники не обов'язково перебувають в зоні АТО, серед них цілком могли опинитись і такі, які працюють і в кабінетах в Києві. Окрім того, до категорії, яку пропонувалось вивести, наприклад, потрапляли начальники фінансово-економічної служби, які відають всіма фінансами військової частини, де навіть Міністерство оборони прямо підтверджує можливість безлічі зловживань.

Робоча група: молодший офіцерський склад вивести з-під декларування (бо вони не є тими, хто становить ключову небезпеку в питаннях запобігання корупції), але знову ж таки - тільки декларування і тільки за умови, що вони не займають інших керівних державних посад. Окрім – і це важливо – тих, хто виконуває адміністративно-господарські функції, тобто якраз зазначені начальники фінансово-економічних служб військових частин.

3. Президент: в президентському законопроекті по суті взагалі не йшлося про питання декларування військовослужбовцями в зоні АТО – попри те, що це називалось ключовим завданням законопроекту

Робоча група: офіцерам, які перебувають в зоні АТО, дозволити відтермінувати подачу декларацій протягом 90 днів після повернення. Окрім вищого офіцерського складу - генерали мають подати декларації без виключень або винятків. Також в законопроекті за наполяганням військових експертів було передбачено, що офіцери, окрім вищого складу, не вказуватимуть в декларації свою точну посаду, лише "військовослужбовець". Ця правка обгрунтовувалась інтересами безпеки.

Під час голосування "під шумок" усі вичищені ризики повернулись. Більше того - додалися ще нові.

Тому закликаємо Президента разом із вето подати саме той текст законопроекту, який був розроблений робочою групою і погоджений його представником в парламенті.

powered by lun.ua
Коментарі — 62
LYCIV_OLGA _ 27.03.2017 20:26
IP: 104.199.39.---
Mikolaj Kren:
да а а...марьванна... (С). На одному полотні можуть бути зображені різні об*єкти,у всьому спектрі
кольорової гамми.Одначе,щоб полотно стало картиною,все на ньому зображене,має бути пов*язано
єдиним замислом.Незрозуміло-які напрямки можуть бути у митця,не здібного усвідомлювати загаль
ної ідеї.
Шановний Kren-чику, як я бачу – Ви безсумнівно "усвідомлюєте" загальну ідею" Вашої діяльності на УП! Пробачте, але допомогати Вам "засерати" тему, "забалакувати" її розлогими "дискусіямі", "втоплювати" у беззмістовному флуді та флемі – я не збираюся! А Ви – вільні чинити на власний розсуд. Я ж не проти... Розважайтеся собі далі!
Mikolaj Kren _ 27.03.2017 19:50
IP: 178.94.180.---
Кирюха Корженко:
Mikolaj Kren:
Крен, тебе в детском садике нада клоуном подрабатывать.
В реальной жизни ты больше ни где не сгодишься.
Такими как ты комиками, с умным видом, сегодня все рай рады забиты.
...ні Кірюха.В тім то й штука,що всі 25 р.суверенності у вр.сидять виродки подібні до тебе,вибрані
такими,як ти.
Mikolaj Kren _ 27.03.2017 19:08
IP: 178.94.180.---
Кирюха Корженко:
... твой социум...оставил дикое поле.
...тільки в тому соціумі,який Ви так ненавидите І тужите за "образованим" москелем-є місце,навіть,
таким виродкам як Ви і той хутор,коли він справді є,який начебто Ви "поднялі ісчьо з юнасті",у Вас
ніхто не забирає.Навідміну від "свабоднага"@лу$ган&до*на чи кримнаша#.де таким як Ви повтягу
вало їх рускіє язикі у москельскі сраки,і вони можуть "виражать возмущєніє"туди де їх язики,а деякі взагалі потікалив в хунтівський соціум.От,якщо,"настанєт такой момєнт" і до Вашого хутора прийде " одухотворєний рускіймір" зі своїми "скрєпамі",ще питання чи за лишиться там що,з Вами вкупі.

До речі,той "соціум",що залишив за собою "дике поле"-це Ваш-виродковий,совковий,рускоязичний,
"народобрацкій",більшовицький,комуно-регіональний.
Щоб говорити про успіхи чи провали української влади,для початку треба,щоб вона була.
Mikolaj Kren _ 27.03.2017 18:21
IP: 178.94.180.---
LYCIV_OLGA:
Mikolaj Kren:
LYCIV_OLGA:
...вірно Ви говорите.Одначе п.Ольго,вже говрив,і не раз,всі знають-що треба родити,коли б
хто знайшовся та навчив- як?
Може Ви пособите?
Взагалі то – очікування якогось "Месії", який "відведе" до "Землі Обітованої" – це досить інфантильно... Але – "план в мене є!" (Смайлик "smile")
Ну, може і не "план" зовсім, а... "загальний напрямок руху" – можу окреслити...
Але – чи доречно зараз/тут/в темі присвячений закону #6172 – влаштовувати "балаканину" зовсім з іншого приводу?... Я впевнена, що ні! Тож – іншим разом; нагода ще трапиться.
...да а а...марьванна... (С). На одному полотні можуть бути зображені різні об*єкти,у всьому спектрі
кольорової гамми.Одначе,щоб полотно стало картиною,все на ньому зображене,має бути пов*язано
єдиним замислом.Незрозуміло-які напрямки можуть бути у митця,не здібного усвідомлювати загаль
ної ідеї.
LYCIV_OLGA _ 27.03.2017 17:15
IP: 130.211.103.---
Mikolaj Kren:
LYCIV_OLGA:
...вірно Ви говорите.Одначе п.Ольго,вже говрив,і не раз,всі знають-що треба родити,коли б
хто знайшовся та навчив- як?
Може Ви пособите?
Взагалі то – очікування якогось "Месії", який "відведе" до "Землі Обітованої" – це досить інфантильно... Але – "план в мене є!" (Смайлик "smile")
Ну, може і не "план" зовсім, а... "загальний напрямок руху" – можу окреслити...
Але – чи доречно зараз/тут/в темі присвячений закону #6172 – влаштовувати "балаканину" зовсім з іншого приводу?... Я впевнена, що ні! Тож – іншим разом; нагода ще трапиться.
Mikolaj Kren _ 27.03.2017 17:01
IP: 178.94.180.---
вибачаюся за опечатку.в коменті;
Mikolaj Kren:
LYCIV_OLGA:
...вірно Ви говорите.Одначе п.Ольго,вже говрив,і не раз,всі знають-що треба родити,коли б
хто знайшовся та навчив- як?
Може Ви пособите?
...у фразі...всі знають,що треба родити, родити,читати як-робити.
Mikolaj Kren _ 27.03.2017 16:05
IP: 178.94.180.---
LYCIV_OLGA:
...вірно Ви говорите.Одначе п.Ольго,вже говрив,і не раз,всі знають-що треба родити,коли б
хто знайшовся та навчив- як?
Може Ви пособите?
LYCIV_OLGA _ 27.03.2017 15:52
IP: 35.187.34.---
(закінчення)
Таким чином – НИНІШНЯ ВЛАДА УКРАЇНИ ФАКТИЧНО СТАЛА Ы ЗАРАЗ Є ВОРОЖОЮ / АНТИУКРАЇНСЬКОЮ "П'ЯТОЮ КОЛОНОЮ", ЯКА СТАРАННО МАСКУЄТЬСЯ! Тому ЦЯ ВЛАДА НАБАГАТО НЕБЕЗПЕЧНІША ВСІХ доморощених, – але відвертих/явних, – недобитків-УКРАЇНОФОБІВ І ВСІХ ЗОВНІШНІХ ВОРОГІВ/агресорів, тому, що весь час "виряджається в овечу шкуру" і нишком, постійно/методично/цілеспрямовано б'є Україну та український народ в спину!

Якщо в нас, вже, не залишається жодної можливості чекати та діяти через парламентські та президентські перевибори то У НАС НЕМАЄ НІЯКОГО ІНШОГО ВИХОДУ (!), ЯК БОРОТИСЯ ОДНОЧАСНО – І ПРОТИ ЗОВНІШНЬОГО, І ПРОТИ ВНУТРІШНЬОГО ВОРОГА в ситуації антинародної диктатури!
LYCIV_OLGA _ 27.03.2017 15:50
IP: 130.211.103.---
(продовження)
Тож кожному (!!!) з нас треба усвідомити (!!!) – фактично В УКРАЇНІ СТВОРЕНО АНТИНАРОДНИЙ РЕЖИМ, який не дивлячись ні на що, вперто, в самій агресивній формі просуває інтереси олігархату, цілеспрямовано знищує середній клас, силовим чином пригнічує громадянське суспільство, що, вже прямо загрожує самому існуванню нашої держави!
Те, що роб*лять зараз компрадорське керівництво державою і великий бізнес – має всі (!) риси звичайної банди/ОЗУ/мафії, яка обманом пробралася у державну владу, або якогось чужинського окупаційного режиму, який ВЖЕ (!) захопив Україну. ТАК, як чинить нинішня влада (відкрито знущатися над усім народом) – УКРАЇНЦІ з українцями/з Україною/з Батьківщиною – ВЕСТИ СЕБЕ НЕ МОЖУТЬ!!!... ТАК МОЖУТЬ ДІЯТИ ЛИШЕ (!) – ВОРОГИ, які люто ненавидять/зневажають все українське!
(див.закінчення)
LYCIV_OLGA _ 27.03.2017 15:49
IP: 35.187.63.---
НА ДОДАЧУ ДО МОЇХ ПОСТІВ – 27.03.2017 09:14 та 09:15

Все те, що відбувається зараз в Україні взагалі, і в цій, як і в багатьох інших темах – не тільки "вписується", але і повністю підтверджує слова С. Дацюка: "...нас, як завжди, чекає протистояння – добра і зла, честі та безчестя, гідності та зради. Сволот будуть прославляти та називати героями, а героїв оббріхуватимуть та вважатимуть сволотами. І серед домінуючої брехні важко буде розібратися, хто є хто...
З поліцейською державою вас, панове громадяни!
Готуймося до посилення відкритої та відвертої олігархічно-кримінальної диктатури!"
Сергій Дацюк "Суть нинішнього протистояння в Україні" 14 березня 2017 (блог на УП)
(див.продовження)
Mikolaj Kren _ 27.03.2017 15:41
IP: 178.94.180.---
Карл Шоколадов:
Mikolaj Kren:
Ну це не только "дела давно минувших лет" а и практически сьогодення.
...це тому,що "цінності" залишились *прєжнімі*.
(як на мене-вершиною таких "тєхнічєскіх достіженій" став ІЖ Юпітєр.)...одначе це дрібниці.
Вцілому,ми з Вами,в даних алєгоріях,поговорили про "достіженія самой пєрєдовой в мірє,вооружоной
самім прогрєсівним учєнієм в мірє*марксізмом-лєнінізмом*-партіі,КПСС".
Дякючи зусиллям цього "трудового колєктіва-строітєлєй комунізма" РС.теж наказав довго жити.
Anatol Zubenko _ 27.03.2017 13:58
IP: 94.153.158.---
Кирюха Корженко:
Карл Шоколадов:
Между прочим, сегодня почти вся западная тяжелая техника это комплектующие со всего мира. От Австралии, Германии, до Канады и США.
Не понимаю, почему у вас такой ступор от нашего дешевого дизеля на американской раме.
А все потому, что у меня будут работать 10 человек на отечественной технике и кормить свои семьи, а у вас будет работать один тракторист на "Джон Дир"и кормить 20 семей за рубежом...
Mikolaj Kren _ 27.03.2017 13:57
IP: 178.94.180.---
Карл Шоколадов:
Кирюха Корженко:
Карл Шоколадов:
ну чього вы решили что у меня ступор? У моего знакомого на "бобике" стоит 8-ми цилиндровый "ровер".Просто разговор о том, если это "джон дир" – то это "джон дир" Он качест
венный, но эксплуатация его в наших условиях очень дорога и стоимость его не по карману "пересичным".А если на "джон дире" "кразовский" двигатель – це называется мастурбацией, бо
проще и дешевле купить качественную "ромашку" и прицепить, допустим, к ЮМЗ чем покупать
раму и навесное б/у "дира" и тулить туда "шо подойдет".
...це якраз до проблем менталітету,коли брати до уваги,що гроші є.У своєму ессе,ви живописно
показали історію колись,доволі престижного,в певних колах,ИЖ ПС.
Власне,що може зробити "совецкая інженєрная місль" і "ентузіазм трудового колєктіва" з класним
мотопромом Японії 1960 рр.
Mikolaj Kren _ 27.03.2017 13:49
IP: 178.94.180.---
Кирюха Корженко:
Mikolaj Kren:
думаю, мне до лампочки ваш Бурдьйо. Он ведь не в курсе дела, шо до вашей коллективизации у меня за окнами была степь, луга и выпас.
Земля и Бог, мой юный друг. Вот это и есть МЕНТАЛЬНОСТЬ. И никакой социальный досвид сегодня, не даст этих знаний. Бо ваш социум их утратил. Навсегда:)
...структуру особистості,"Габітус",неможливо приховати,незалежно навіть від Вашої метальності,що є всього лишень фатумом даного середовища спілкування\соціалізації,всупереч персональним декла
раціям своїх особистих "переконань"-відносно того,що ніяких переконань бути не може.
Mikolaj Kren _ 27.03.2017 13:18
IP: 178.94.180.---
Кирюха Корженко:
Mikolaj Kren:
не кажучи вже про суть справи.
Жодній,з 3 х. означених категорій, ніколи,нічого не можливо довести.
Т Крен, када такие как Вы, стремятся убедить меня в том что...Но довести мне
да,тов...Кірюха...Ви вірно учуяли,в тих визначеннях,свої роль і місце в соціальному полі і ментальному
просторі нинішньої України.Навіть МЕНТАЛЬНИМ виродкам,на кшталт кагали всяких Кірюх,не подобається відчувати себе,тим,ким вони є насправді.
Одначе,Кірюха;
-Габітус-,як каже старий Бурдьйо;-... є результатом індивідуальної історії і соціального досвіду індивіда...
Anatol Zubenko _ 27.03.2017 13:07
IP: 94.153.158.---
Кирюха Корженко:
Anatol Zubenko:
Если рассуждать о цене-качество, то украинская техника однозначно выгоднее, а зарубежная подпадает под закон убывающего плодородия...
это если механики и слесаря у вас, за бутылку будут работать.
Тогда тем более...
Anatol Zubenko _ 27.03.2017 12:59
IP: 94.153.158.---
Если рассуждать о цене-качество, то украинская техника однозначно выгоднее, а зарубежная подпадает под закон убывающего плодородия...
Anatol Zubenko _ 27.03.2017 12:28
IP: 104.155.92.---
Кирюха Корженко:
Карл Шоколадов:
Кирюха Корженко:
Вы, ей бо, обитаете в якоесь матрице.
Мишлен (польская) – 80 тыс, с нуля. Росава – 20 тыс. и не всегда выхаживает.
На ЮМЗ нормальные фермеры не пашут, потому шо необходимую глубину тремя корпусами 22 см не тянет. Это чудо для вспомогательных работ и очень дорого получается. Дешевле Т 40 использовать.
Таврия в эксплуатации получается дороже чем любая иномарка. Вы просто деньги считать не умеете. Фермеры уже научились туда впихивать наши дизеля, там единственная проблема с количеством оборотов и её уже решили,с помощью шкивов. И ето касается любого американскогог или немецкого комбайна.
Никому просто на фиг ети наработки не нужны. Чиновники воруют, ви балаболите попусту, в матрице зависли, а караван уже ушел далеко вперед.
Я не понял, вы хотите сказать, что в Украине не изготавливается техника для обеспечения полного цикла сельхозработ?
Anatol Zubenko _ 27.03.2017 11:24
IP: 94.153.158.---
Oleg Chemerchenko:
Ребяты. Я – до сих пор украинец по паспорту. Так сложилось, что с 1985 – я в подмосковье. Что ж мне делать? Похерить детей и ехать воевать в мои 50 лет? Или не херить, и принять гражданство РФ? А вот детей перевести в Украину – не могу – реальность такова, что в РФ им лучше, уважаемые соплеменники: и с медицинской страховкой, и с потенциями на учебу, и с потенциями на работу, и с потенциями на эмиграцию. Так что мне делать?!
У нас украинцев нет даже по паспорту, так что ты хорошо сохранился...
LYCIV_OLGA _ 27.03.2017 09:15
IP: 104.155.92.---
закінчення)
А що ми маємо В ДАНОМУ БЛОЗІ НА УП:
1) ДЕЯКІ З КОМЕНТАТОРІВ ВИЯВИЛИСЯ ТИМИ САМИМИ "ХОХЛАМИ-ЛОХАМИ" ЯКІ ПОВІРИЛИ ("ПОВЕЛИСЯ") НА ОЛІГАРХІЧНУ ХУЦПУ І СТАЛИ ВПЕВНЕНО ПІДСПІВУВАТИ ВОРОГАМ УКРАЇНИ І УКРАЇНЦІВ!
2) ІНШІ – З "ОЛЬГИНО" ТА "МИНСТЕЦЯ" – ТЕЖ СПІЛЬНО (!), виступили єдиним фронтом і влаштували тут справжній шабаш.
ТУТ/В ЦІЙ ТЕМІ (на цей час) – ЦЕ: Alex Wright, Anatoly Parnenko, руслан49, Антон Андреев, Dmitriy Mykhailychenko, Алексей Святогор, Anatoly Parnenko, Микола Пазюк, kobrin, burguin08
При цьому – СЕРЕД ТИХ, ХТО "ЗАЙШОВ" НА УП ЧЕРЕЗ FACEBOOK – ТІЛЬКИ У 2 (ДВОХ) (!!!) ВИЯВИЛИСЯ "ДОСТУПНІ" АКАУНТИ... Ну, нічого, БУДЕМО ЗНАТИ "НАШИХ" БОТІВ (І ЛОХІВ) "в обличчя"...вибачте – ЗА "ІМ΄ЯМ"!

До речі – дуже цікаво порівняти з таким же списком для теми "Авторитаризм повертається?" Михайло Жернакова, мій коментар – 27.03.2017 08:45
Всі – вже (!) знайомі обличчя...
LYCIV_OLGA _ 27.03.2017 09:14
IP: 104.155.92.---
Отже, ЩО МИ зараз МАЄМО В УКРАЇНІ:
1) Український народ (нехай, тільки його "активна меньшість") – б΄ється з совково-феодальною системою.
2) Проти українського народу СПІЛЬНО (!) виступають олігархічно-мафіозні – нинішня "українська влада" і режим путіна, які разом (!), узгоджено ведуть гібридну війну проти своїх народів.
3) Так як "наша" влада завжди (!!!) керувалася приказкою "Розводити хохлів – набагато легше, ніж лохів", то – використовуючи маніпуляційну, типово путінську (!) риторику ("грантоїди/грантососи"... і як тільки забули (?) "розіп'ятих хлопчиків", "зґвалтованих бабусь" і "вбитих снігурів") – їм, та їх холуям ВДАЛОСЯ ДОМОГТИСЯ ПІДМІНИ ПОНЯТЬ І ПЕРЕНАПРАВИТИ УВАГУ ВІД КОРУПЦІОНЕРІВ-ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ (які отримують зарплату з бюджету) ДО ЧЛЕНІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ... (А ще олігархату мріялося "сюди" і всіх журналістів включити...)
Таким чином – ЦЕ така СВОЄРІДНА ПОМСТА ОЛІГАРХАТУ ТА ЇХ ХОЛУЇВ ГРОМАДЯНСЬКОМУ СУСПІЛЬСТВУ, яке тільки зароджується.
(див.закінчення)
Andrey Kononenko _ 27.03.2017 08:46
IP: 188.163.73.---
Oleg Chemerchenko:
Ребяты. Я – до сих пор украинец по паспорту. Так сложилось, что с 1985 – я в подмосковье. Что ж мне делать? Похерить детей и ехать воевать в мои 50 лет? Или не херить, и принять гражданство РФ? А вот детей перевести в Украину – не могу – реальность такова, что в РФ им лучше, уважаемые соплеменники: и с медицинской страховкой, и с потенциями на учебу, и с потенциями на работу, и с потенциями на эмиграцию. Так что мне делать?!
Идти на хер. Не пописывать на украинских сайтах.
burguin08 _ 27.03.2017 08:13
IP: 94.27.59.---
Получается что если такие как Саша Дрик заполнят декларацию то победит Путин?
Ждем еще более бредовых страшилок от грантоедов в которых они объясняют почему декларацию нужно заполнять всем но ни в коем случае не им...
руслан49 _ 27.03.2017 07:58
IP: 37.52.17.---
Щоб не говорили, але вибрані депутати всіх рівнів, мають більшу легітимність і право на владу, чим три сотні грантососів.
Oleg Chemerchenko _ 27.03.2017 02:13
IP: 104.199.15.---
Антон Андреев, ты вааще кто? Чмо ты москальское, пшел лесом в свою деревеньку! Возьми с полки пирожок, там его тебе лично Вован с Димоном положили:-)
Україна та Європа1126 Уряд реформ420 Корупція1432 Зеленський67 Свобода слова579
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter