Саша Дрік Радник Міністра оборони України

Поразка Порошенка – це шанс сформувати проукраїнський парламент

13 квітня 2019, 18:12

В передвиборчому штабі Петра Порошенка спочатку ображали і залякували українців, а тепер перейшли до відвертих погроз. Спочатку там обізвали путіністами 84% виборців, які не захотіли бачити його наступним президентом в першому турі, тепер цинічно залякують деспотією, скасуванням безвізу і тому подібним абсолютно неадекватними заявами. Іншими словами - роблять все можливе, щоби переконати людей в тому, що у разі його поразки прийде кінець світу. Залякати всіх. Бо страх – то єдине, до чого залишилось апелювати чинному Президенту, якому вже ніхто не вірить.

Але є інша, чи не серйозніша загроза незалежності України. І створив її Петро Порошенко.

Очевидно, що мета Москви – контроль над Україною. І війна як була останніх 5 років, так і, на жаль, далі буде продовжуватись – незалежно від результатів президентських виборів. Бо завдання Росії – послаблювати державу економічно і розхитувати емоційно і політично. Такі конфлікти як на сході України – прекрасний для цього інструмент. Але чи потрібен агресору повномасштабний наступ? Контролювати захоплену фізично територію складно і дорого, а от приводити до влади проросійські сили – набагато ефективніше. Особливо, якщо ці проросійські сили весь цей час зберігали доступ до державних ресурсів, наживатися на яких їм дозволяли корумповані силові структури під пильним керівництвом нинішньої політичної еліти та непрацююча система правосуддя.

Бойки, Вілкули, Мураєви та інші уламки регіоналів – не тільки не покарані, але й всі останні 5 років мали можливості безперешкодно нарощувати політичну і економічну підтримку. Кум Путіна Медведчук на всю країну озвучує сепаратистські антидержавні заклики і збирається балотуватись в український парламент. Рінат Ахметов, чия фінансова підтримка колись зробила Януковича президентом і нині бізнес-партнер Президента Порошенка, лише за 1 місяць у січні 2019 збільшив свій капітал майже на мільярд доларів.

Всі ці проросійські сили, які за 5 років після Революції Гідності не тільки не були покарані, але й наростили м'язи, тепер підуть на парламентські вибори. А я нагадаю, що саме парламент (парламент – не президент) ухвалює бюджет, призначає уряд, який цими бюджетними коштами розпоряджається, приймає закони, за якими ми всі живемо, і навіть зміни до Конституції. А значить, проросійські реваншистські сили не тільки отримають вплив на ці важливі державні рішення, вони будуть реалізовувати російські інтереси вже на керівних державних посадах. І вірогідність того, що реваншисти отримають багато мандатів, збільшується.

І це є прямим наслідком 5 років президентства Порошенка. Прямим, бо приватизовані ним правоохоронні органи і суди так і не притягнули нікого з них до відповідальності. А роботу нових антикорупційних органів він та його бізнес-партнери в парламенті саботували. Він сам фактично нещодавно це підтвердив, підтримавши необхідність перезавантаження щонайменше двох з трьох антикорупційних органів НАЗК і САП. І це після того, як кілька років розказував і нам, і за кордоном про їхні успіхи, а всіх, хто намагався змусити "антикорупційну інфстраструктуру" працювати, фактично називав рукою кремля. Не кажучи про судову реформу, яка була провалена і за яку він взяв на себе відповдальність так само як "відповідав особисто" за антикорупційну.

За це Головнокомандувач офшорів має понести відповідальність. За розкрадання армії воюючої країни, за дерибан держави між своїми друзями і бізнес-партнерами, за продаж національних інтересів олігархам, за нерозслідувані вбивства Майдану, за переслідування і вбивства активістів, за брехню, за саботаж реформ, і за проросійських реваншистів, які залишилися безкарними і тепер претендують на керування державою.

Більше того, другий термін Порошенка апріорі неможливо розглядати навіть як теоретичну можливість позитивних змін. Все, що повилазило перед виборами: від свинарчуків до залякування і цькування більшості українців, які не захотіли бачити Порошенка Президентом в першому турі, – було завжди, це його справжнє обличчя, яке він однак намагався маскувати. Але тепер, коли маски зірвані, йому більше не буде необхідності щось вдавати. Не буде необхідності вдавати, що він хоче боротись з корупцією, що він хоче реформ, що він "чує" громадянське суспільство, що він зважає на думку навіть міжнародних партнерів України. Більше того, до парламентських виборів він зробить все можливе, щоби знищити шанси на потрапляння до парламенту нових проукраїнських демократичних сил – а для чого вони йому там? Якщо можна сформувати його з корупціонерів і проросійських реваншистів, з якими завжди можна домовитись найбільш зрозумілим йому способом – грошима.

Не знаю, яким буде наступний Президент. Але точно знаю, що президент Порошенко має понести відповідальність за саботаж, брехню і втрачені можливості 5 післяреволюційних років. І тоді, можливо (можливо!) у нас буде шанс отримати хоча би вперше за десятиліття притомний проукраїнський парламент.

powered by lun.ua
Коментарі — 158
Log Log _ 16.04.2019 14:01
IP: 35.235.226.---
Александр Щенявскй:
Log Log:
Йому сци.
О, верх "интелекта" безграмотного совка, Швондер-будівельник.
.
Log Log _ 16.04.2019 12:53
IP: 35.235.227.---
Александр Щенявскй:.НIКЧЕМА!
Будемо знайомі!
Вельми самокритично.
Log Log _ 16.04.2019 02:32
IP: 35.235.227.---
Александр Щенявскй:
"дома,дороги,мосты" – усі Ваші книги.
Загляньте хоч в одну, побачите як друкується текст.
Писати навчіться, талановитий "интелектуал".
Log Log _ 15.04.2019 21:50
IP: 35.235.226.---
Tishon Porshenkov – безмозглый дебил Унитаз Семижопов из Воронежской области:
Александр 1:
Всё верно, вслед за распадом СССР распадается и Украина.
Умственно отсталый, ты не знаешь значения РУССКОГО слова "вслед".
Рассмешил бредятиной. СССР распался 28 лет назад. Не может уже что-то наступить
вслед тому, что было 28 лет назад.
Даже убогую мысль идиота ты неспособен сформулировать на родном языке.
У тебя на плечах не голова с мозгами, а унитаз с дерьмом.
Log Log _ 15.04.2019 21:00
IP: 35.235.226.---
Александр Щенявскй:
Log Log:
Кто не имеет интелекта, для тех нечитабельные.
"интелекта" действительно у меня нет, но интеЛЛекта хватает чтобы понять что:

1. Вы впервые в жизни сели за клавиатуру.
2. Вы мало читаете.
3. Вы живёте с головой повёрнутой назад, и не понимаете, что СССР не вернётся, Украина
почти 28 лет независимое государство.
4. Именно из-за таких как Вы, в своё время избравших Кравчука, Украина никак не может
избавиться от совка. Хотя за 5 лет продвинулись, но угроза возврата не миновала.
Сеня Коноплев _ 15.04.2019 20:34
IP: 35.235.227.---
в Закон про выборы Президента надо внести статью о возможности переизбрания еще на один (два) термин но не подряд а с интервалом одной минимум каденции. и все будет гречка!
Yaroslava Lishchynska _ 15.04.2019 16:55
IP: 35.235.226.---
Volodymyr зрозуміло, що ви не математик і не знайомі з теорією множин, тому я її не згадувала. Але хоч логічно мислити ви можете?
Александр 1 _ 15.04.2019 15:48
IP: 35.235.227.---
Александр Щенявскй:
Александр Раз – Сколько раз я уличил Вас во лжи – другому хватит на всю жизнь. Какие кражи,откаты,торговля в строительстве советского времени – Вы белены обьелись? Не позортесь своей некомпетентностью и необразованностью.Жду ответа, что Вы сделали для обустройства Украины, кроме словорблудия и лизания гаранта?
Знов приписуєте собі заслуги ("уличил Вас во лжи"), яких не було: я наводив аргументи, жоден з яких ви не змогли спростувати, починаючи з рівня корупції, яка впала з 145 міста до 120. Бо це неможливо.
Щодо ваших досягнень, знов повторюю. Все що було перелічено Вами, як ваша особиста заслуга, не є Вашою особистою заслугою, це досягнення "всього радянського народу". Взагалі тут не прийнято мірятись... "заслугами". От чому ніхто не буде перед вами самовихвалятись, тому що не страждає манією величі.
Скажу лише, що я кандидат наук з теоретичної фізики, тож про неосвіченість і некомпетентність не може бути мови.
Александр 1 _ 15.04.2019 11:29
IP: 35.235.227.---
Александр Щенявскй:
...ЗА МЕНЯ ГОВОРЯТ МОИ ДЕЛА,,ПОСТРОЕННЫЕ МНОГОЭТАЖКИ,ДОРОГИ,МОСТЫ,ПАРКИ ДЛЯ МОИХ СООТЕЧЕСТВЕННИКОВ НА ДОЛГИЕ ГОДЫ...
Це манія величі. Або шизофренія.
Можна подумати, що ви одноосібно на особисті гроші будували мости, багатоповерхівки, дороги тощо, а всі інші сиділи і дивились.
Працювали в сфері будівництва? Там, де ще при радянської владі були найбільші крадіжки і "откати" одразу після торгівлі? Добре, що не встигли повернути північні річки на південь. І чим краще робота в будівництві, ніж праця доярки, або комбайнера? Або праця в науці, щоб ви могли будувати ні лопатами і кірками, а з використанням сучасної техніці?

Розкажіть краще, як ви добудувались до того, що зникли елементарні продукти з полиць магазинів (без війни в мирний час), а потім зник Радянський Союз?
Log Log _ 15.04.2019 08:53
IP: 35.235.226.---
Александр Щенявскй:
Нормальный человек имеет имя, и фамилию.
Шановний для Вас ІТ нове поле. Тому не пишіть про речі в яких не розбираєтесь.
Давним-давно доведено, те, що Ви написали прізвище, не означає, що писала саме
ця людина. Тут ми всі аноніми.
Log Log _ 15.04.2019 08:42
IP: 35.235.226.---
Александр Щенявскй:
Украiна моя Вiтчизна i розмовляти та писати рiдною мовою я буду вирiшувати сам, но нiколи по наказу!
І ніхто Вас не розділив? Ви цілі, здорові. Ото ж.
Дома Вам нікчого не наказують, хоч китайською.
А у відповідних сферах повинні притримуватись Закону.
І замість хамства і маячні зверніть увагу на свою комп'ютерну культуру.
Пишете нечитабельні тексти.
korowin _ 14.04.2019 23:38
IP: 35.235.227.---
Арсен Аваков
Пора изживать в себе сознание подданных господина, для которых его смерть или смена – это крах государства. Хочу напомнить, что президент – это не Бог-отец, не царь, не Генеральный Секретарь ЦК КПСС и не отец семейства.
==
Абраша шото знаєт...
на смерть намекаєт...
учітивая єво любов к Пете, ясно на чью смерть намекаєт...

тревожно...
korowin _ 14.04.2019 22:47
IP: 35.235.227.---
Голос разума в охваченой ненавістью стране...!!!

Україна буде стабільною і буде розвиватися... якщо ми дамо відсіч "оскаженілому" популізму" Тимошенко, – заявив Гройсман ввечері 14 квітня в ефірі телеканалу ICTV.
"Я до виборів готовий... Ніколи не приховував, що братиму участь у парламентській кампанії – заявив Гройсман.
За його словами, для цього "потрібна розумна більшість, розумна коаліція у парламенті зразка 2019 року".

парламент зразка 2019 ето образец разума...
тут Вова немножко загнул...
Grenader45 _ 14.04.2019 22:30
IP: 35.235.227.---
Log Log:
Александр Щенявскй:
Вот видите, всякая нечисть выступает Вашим адвокатом.
Это значит, что прав я, а не Вы.
...слушна думка. Всякий мокшанський непотріб пащекує, а ми між собою пісюнами міряємось. Треба визнати, що нашим політикам вдалося розсварити українців, аж до ненависті. Невже ціна крісла вартує будь-яких засобів? Варто відверто визнати – основне джерело ненависті, витікає зі штабу гаранта. Навіщо нагнітається істерія, начебто після 21 або апокаліпсис, або райські кущі? Мимохіть згадується 2010р. перемога якуновича і лють на баранів, що мекали про "крєпкого хазяйтвєнніка"... як би то зібратись і припинити чубитись?...
korowin _ 14.04.2019 22:27
IP: 35.235.226.---
вон і Абраша Аваков подмахіваєт своєй фронтовічке Віке Сюмар.
==

Помогите своему президенту – кто бы им ни стал – идти по правильному пути. Не позволяйте втянуть себя в разрушительную конфронтацию. Уже через семь дней наступит первый понедельник после выборов. Готовьтесь подсказывать, поправлять – работать и помогать. И все у нас будет хорошо!

Выборы президента – важное и знаковое событие, но оно не может и не должно быть судьбоносным для нормальной демократической страны. Проигрыш "своего" кандидата никак не означает уничтожения Украины!

так шо спокуха. "все у нас будет хорошо!"
нічого судьбоносного не будет.
будут трахать гоєв как і трахалі
Хлеба і Зреліщ (квартал 95) абещаєт ЗЕльцман...
korowin _ 14.04.2019 22:16
IP: 35.235.226.---
ребята,всьо ідьот по законам фізікі...))
5 стадій прийняття ситуації.
Заперечення
Гнів
Депресія
Торг
Прийняття

судя по отсутствію каментов – тут щас Депресія ілі Прийняття того шо ЗЕльцман прізідент.

вон Рада уже прошла уже 5 стадій.
настрій у Верховній Раді наче "напередодні грандіозного шухеру".: хтось уже намагається на ходу застрибнути у команду Зе, і багато нардепів відсутні, бо вже активно "домовляються".
Народна депутатка від фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар вже пройшла 5 стадій, результати виборів сприймає спокійно і бажає цього народу.
Це був Майдан, тільки електоральний. Космополітизм в цій кампанії переміг. Це означає, що люди втомилися від війни, що людям хочеться жити в світі, в якому більше фану, більше розваг, більше гарної форми, а менше серйозних тем, на які складно знайти відповідь", – пояснює депутатка.

Віка права.
Хлеба і Зреліщ (квартал 95) абещаєт ЗЕльцман...
Log Log _ 14.04.2019 21:34
IP: 35.235.227.---
Александр Щенявскй:
Вот видите, всякая нечисть выступает Вашим адвокатом.
Это значит, что прав я, а не Вы.
Log Log _ 14.04.2019 21:32
IP: 35.235.227.---
Петя Придорогин – безмозглый дегенерат Унитаз Семижопов из Воронежской области:
русскую пословитцу
Ха-Ха-Ха.
Знаток русского фольклора, хотел унизить, а в очередной раз выставил себя безграмотным идиотом.
Русскую ПОСЛОВИЦУ: "Не рой яму другому", недоумок, знаешь.
Умственно отсталый, за полсотни лет ты не научился писать на родном языке на уровне третьего класса.
Log Log _ 14.04.2019 21:25
IP: 35.235.227.---
Петро Бабенко:
Діду, .
Це Ви звертайтесь до свого побратима Александр Щенявскй.
Він 28 років живе з головою повернутою назад, не знає у якій країні живе.
Обидва скачіть до стелі, а Януковича не повернете, тим більше СРСР.
Пережили "проффесора", переживемо і коміка.
Скоріше його як Кучму навчать української ніж він змінить державну.
САНДРО _ 14.04.2019 19:24
IP: 35.235.227.---
hrim:
Усі про Поразку П. Порошенка читайте у блогу Т. Возняка "Соціальна база поразки України".
Спочатку скептично сприйняв цю пораду – ну, що там цей Возняк може нам сказати нового, адже ми самі такі мудрі, та геть все знаємо)))

Але все ж таки з часом звернувся до цього блогу і... був радикально вражений змістом.
Дуже точний, змістовний Блог, якій пояснює поразку Украйни, точно не ПОПа, а України.

І якщо цей аналіз пана Возняка відповідає дійсності, а в цьому вірогідність на 99%, то Україна зі своїм "мудрим" (в лапках,тому що тут доречно зовсім інше слово) народом – ПРИРЕЧЕНА,

Будь ласка, шановні коментатори- читайте ВСІ,
Може це ще Бог побачить.та дасть нам милость

А ПОПу треба подякувати за мужність, о знаючи цю народну " підтримку", не підняв лапки догори, а мужньо йде по дорозі реформування України.

Боже, храни Україну!
Log Log _ 14.04.2019 19:04
IP: 35.235.227.---
Александр Щенявскй:
Я третий раз задаю Вам один и тот же вопрос – что Вы сделали для развития Украины?
"Мы не сеем, не пашем, не строим, мы гордимся...".
Ви по менталітету блище від мене до Порошенка у сто разів, він теж любить говорити про
собачи будки.
Grenader45 _ 14.04.2019 18:07
IP: 35.235.226.---
Прилоус Андрій:
Grenader45:
... Інклюзивність означає те, що більшість членів суспільства відчувають на собі результати економічного зростання.
...тебе треба як кота у ссану тряпку...
Інклюзія (від англ. inclusion – включення) – процес збільшення ступеня участі всіх громадян в соціумі. І насамперед тих, що мають труднощі у фізичному чи розумовому розвитку.
Порівняй, якщо вистачить клепки свій п.1 із вікіпедією! Схоже правда? Правда.
А тепер те, з твоєї пустої макітри – " інклюзивної (розвинутої) економіки"!!!
У дужечках, ти валянку, що? – пояснив слово інклюзивної? Інклюзія – це розвиток???
Обтікай мовчки...
Прилоус Андрій _ 14.04.2019 17:42
IP: 35.235.226.---
Grenader45:

Ти справді таке тупе, чи прикидаєшся, аноніме? Ось тобі два приклади.
1. ІНКЛЮЗИВНІСТЬ ЕКОНОМІКИ – НОВЕ МІРИЛО ЕКОНОМІЧНОГО РОСТУ
09.07.2017
. Інклюзивність означає те, що більшість членів суспільства відчувають на собі результати економічного зростання.
Світовий Економічний Форум (World Economic Forum) розраховує композитний індекс, який ранжує країни на основі їх комбінованих показників KPI – індекс інклюзивності розвитку (IDI). Цей новий глобальний індекс має більш комплексний зміст відносного стану економічного розвитку в порівнянні із загальноприйнятими рейтингами на основі ВВП на душу населення.

2.Або почитай тут:"О. Д. Прогнімак, Інститут економіки промисловості НАН України, м. Київ ІНКЛЮЗИВНИЙ РОЗВИТОК УКРАЇНИ: ПЕРЕШКОДИ VS ПЕРСПЕКТИВИ"

Ознайомся спершу з матчастиною, а тоді будеш патякати, розумака.
Log Log _ 14.04.2019 17:08
IP: 35.235.226.---
Александр Щенявскй:
Хазяї у Вас в РФ. Непотрібно прикривати свою тупість хамством.
Я своєю рідною вважаю російську, але це не завадило мені вивчити державну
на рівні як для спілкування, так і для роботи з літературою і документами.
Раз вирішили писати, то замість хамства тренуйтесь, бо пишете нечитабельні тексти.
Grenader45 _ 14.04.2019 15:27
IP: 35.235.227.---
Прилоус Андрій:
Grenader45:
Якщо ви не розумієте значення слів, то зазирніть в гугл і не ганьбіться зі своїми коментами.
..." інклюзивної (розвинутої) економіки"...
Інклюзія (від англ. inclusion – включення) – процес збільшення ступеня участі всіх громадян в соціумі. І насамперед тих, що мають труднощі у фізичному чи розумовому розвитку.
Знайди, НЕДОУМКУ, щось спільне... А ні – знайди в гуглі – "інклюзивна (розвинена) економіка" і наведи посилання. А не виколупуй із своєї порожньої маківки... Інклюзивна освіта – тобі дуже знадобилася б...
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter