Ірина Фаріон Депутат Верховної Ради України VII скликання, член Політради ВО "Свобода"

СМОЛОСКИПНІ УРОДИНИ СТЕПАНА БАНДЕРИ

02 січня 2014, 11:15

Закотився в історію перший смолоскипний день 2014 року. Це був ДЕНЬ СТЕПАНА БАНДЕРИ. Знакові міста України відзначили уродини Провідника смолоскипною ходою, хоч як напередодні вищали всілякі ліберасти та ін. про неприпустимість такої акції та ще й з піною на устах апелювали до Майдану. На щастя, Майдан – це не монополія на істину – а фокус найрізноманітніших переконань зі спільною метою: знести Януковича.

Скажу цим "многопишущим слабодухам" (Іван Франко) по своїх фейсбуках: ви не спините наших планів бандеризації України. І тріюмфальна хода по всій Україні це яскраво підтвердила. Розумію ваш страх. Рекомендую працювати над своїм внутрішнім світом. Ми – неспинні. Особливо вдячна нашим братам і сестрам з Дніпропетровська та Донецька за їхнє пошанування видатного Провідника. А "многопишущим слабодухам" нагадаю, що смолоскипна хода має за своє джерело часи Середньовіччя, коли зі смолоскипами в руках боролися з чумою та всякою іншою нечистю. Отож, може, і вам чимось смолоскипи допоможуть. Та хіба ви можете втримати вогонь у своїх слабосилих руках? Вогні ж бо несуть ті, що запалені зсередини.

З приємністю назву лавреатів заснованої премії імени Героя України Степана Бандери, які визначила Львівська обласна рада і я, як автор положення премії, мала за честь оголосити. Робимо це вже другий рік поспіль, всупереч псевдоуказам про скасування звань Героїв України зі Степана Бандери і Романа Шухевича. Це люди, що духовно та інтелектуально втілюють у життя Бандерині імперативи. Естафету їм передав торішній лавреат премії, керівник Науково-ідеологічного центру ім. Дмитра Донцова, автор десятитомового проєкту видань праць цього геніяльного мислителя, доцент Дрогобицького педуніверситету Олег Баган. Він у своєму слові наголосив на винятковій війні з націоналізмом у ліберальних колах. Направду, безсиле перед силою має припадки.

Премія охоплює три напрями діяльности: політична, громадська, науково-освітня. У першій царині премію присуджено науковцеві, громадському діячеві, президентові Благодійного громадського фонду "Літопис УПА", одному з засновників Центру досліджень визвольного руху, авторові понад 130 наукових публікацій, 5 монографій, 6 брошур, упорядникові і редакторові 16 книг, календаря Літопису УПА на 2004-2014 роки та про Степана Бандеру на 2009 рік Миколі Посівничу.

У царині громадської діяльности відзначено священика, донедавна капелана Української Греко-Католицької Церкви в одній із в'язниць, автора численних книг духовно-патріотичного спрямування Ігоря Царя. Це ще одне підтвердження єдности ідей християнства і націоналізму, хоч як намагається дехто це заперечити.

У науково-освітній сфері лавреатом премії став кандидат філософських наук, директор унікального видавництва "Астролябія", головний редактор Львівського мілітарного альманаху "Цитаделя", заступник голови Асоціяції видавців та книгорозповсюджувачів Олег Фешовець.

Звісно, це надихнуло мене на створення Студентської премії імени Героя України Степана Бандери, позаяк свою активну політичну діяльність Степан Бандера започаткував як студент Львівської Політехніки. Саме там він давав неабиякі уроки політичної грамотности так званим "неполітичним" студентам, одні з яких перетворилися у славне бандерівське покоління, інші – стали хрунями, а ще дехто з другої спроби 15 жовтня 1959 року убив самого Бандеру, в чому згодом зізнався і покаявся. Долучаю до цього тексту Положення про цю Студентську премію і бажаю нам всім усвідомлення особливого бандерівського почину Нового 2014 Року.

Положення

про Студентську премію

імени Героя України Степана Бандери


1. Студентська премія імени Героя України Степана Бандери – це найпрестижніша нагорода за вагомий внесок у розвиток націоналістичної ідеї та відродження національного духу.

2. Студентська премія імени Героя України Степана Бандери встановлена для нагородження студентів Національного університету "Львівська Політехніка" за найкращі досягнення у навчанні, науковій діяльності, а також за активну націоналістичну громадську діяльність.

3. Висувати студентів для отримання премії мають право ініціятор положення премії народний депутат України Ірина Фаріон, ректор, професорсько-викладацький та студентський склад навчального закладу, а також способом самовисування через подання трьох характеристик від відомих громадських, наукових діячів та викладачів, а також обов'язкового власного есе-роздуму про Степана Бандеру (в електронному та видрукованому варіянті від 5-ьох до 10-ьох сторінок А-4 формату 1,5 інтервал, кегль 14).

4. Порядок висування студентів на премію та самовисування розпочинається щороку від 1 січня – дня уродин Провідника – до 30 червня – Дня відновлення Акта незалежної Української держави 1941 року у Львові. Впродовж цього часу слід скерувати три характеристики та есе-роздум про Степана Бандеру на катедру української мови Національного університету "Львівська політехніка" (1 навч. корпус, авд. 306, вул. Карпінського 2/4).

5. Розгляд, обговорення та оцінку подань студентів для отримання премії імени Степана Бандери проводить Журі.

6. Студентську премію імени Героя України Степана Бандери вручають у День знань (1 вересня) щорічно на урочистій лінійці Національного університету "Львівська Політехніка".

10. Студентові, удостоєному Студентської премії імені Героя України Степана Бандери, присвоюють звання лавреата премії і вручають диплом.

11. Лавреатові Студентської премії імени Героя України Степана Бандери виплачують грошову частину премії в розмірі 7000 (сім тисяч гривень).

12. Диплом та грошову частину премії вручає її ініціятор народний депутат України Ірина Фаріон.

powered by lun.ua
Коментарі — 688
Itabar Pokat _ 15.01.2014 12:46
IP: 74.125.18.---
О, і тут повидаляла останні коментарі barita "кришталево чесна" панночка:)
Як би не коментарі інших дописувачив то і сліда не залишилося.:)
Чого ви панночко так боїтеся тих коментарів?
Нема там "ненормативної лексики", а ні "образи щодо інших учасників дискусії".
І знову (вже в котре) питаю панночку.
Чого в тих коментарях страшного для Вас?
Сумління не дає спокою?
Чи комуністичне минуле?
Чи дійсно прізвище відображає Вашу сутність?
І в котре (своїми діями) підтвердили думку, що до того, як що ти народився лицеміром, фігляром, ошуканцем то хоч ширяй у небі, хоч поливай брудом українців, все одно залишишся – лицеміром, фігляром, ошуканцем.:)
Nachti _ 09.01.2014 19:24
IP: 74.125.181.---
barita:
Bohdan_Krivchenko:
Nachti:
Я, уважаемый, рассказал эту историю не потому, что финны умнее украинцев, так как не воюют с памятниками. А потому, что от России нельзя убежать, у нас общая граница и половина товарооборота.
Отож бо і воно!:)
Loool!
1.От поки у нас такий менталітет, доти ми ы будем жити в гімні. Ви хоть самі себе чуєте? Воювати з пам"ятниками? Ви бачили десь пам"ятники катам? Тільки наші кончені божевільні "ветерани" котрі справжньої війни і не нюхали а займались в тилу проституцією зараз ходять в цацках і корчать з себе ветеранів.
2. У Раши і рашистів конкретна шиза і манія величі. Та чому ми повинні від когось бігати? Це вони за нами бігають, і чомусь вважають що для нас раша є пупом землі, і "кляті бандерівці" встають з ранку і тільки про те і думають, як би насолити расєЇ? У нас справи і цікаваші є!))
А якщо, панове, інтернетовські хвойди, у вас є комплекси менщовартості, то я вам співчуваю!))
Yurkiv _ 06.01.2014 16:20
IP: 37.54.70.---
barita
Вибачте за помилку, так мабуть буде краще.:)
Yurkiv:
Баріта та Ірина.
-Ти хлоп чи дівчина,
Спиталася "Ярина".

-В дитинстві звалася я Ріта,
Не захотіла буть маскалькою,
Зробилася Баріта.

-Не будь придурком, хлопчику,
Не допоможе,
Ким народився ти,
Тим і помреш, небоже!
Дякую, пане Yurkiv:) Ви блискуче підтвердили мою думку, що до того, як що ти народився лицеміром, фігляром, ошуканцем то хоч ширяй у небі, хоч поливай брудом українців, все одно помреш – лицеміром, фігляром, ошуканцем.:)
До речі, Ви ж так схвильовані помилками у текстах Ваших опонентів. То дозвольте зауважити і Вам, інше значення слова "небіж" – "племінник".
Тож Ваш віршик – не має сенсу. Як і все словоблуддя авторки блогу на якому вона ніколи не з'являлася.:)
До речі нік barita: то є трішечки змінений напис ніку itabar::).
Ваш більш кмітливий поплічник Nachti то швидко зрозумів.:)
А я думав, що маю справу з племяником лейтенанта Шмидта:)
gmailo _ 06.01.2014 11:57
IP: 74.125.17.---
Дурень думкою богатеет... Нам, настоящим украинцам не нужны не бандеризация, не донцовизация, не михновизация – мы не хотим превращаться в полоумных скотов, как Фарион и ее компания. Поэтому, господа пыдляшки, отделяйте свои три озверевшие области в Незалежну Бандерину и бандеризуйтесь там до потери пульса!
Hajdy Do Bajdy _ 05.01.2014 23:49
IP: 74.125.181.---
barita

Натискайте на мою прибрану в синьому "Hajdy Do Bajdy" при знамені Фейсбуку над цим відгуком та дістанетесь на мою садибу на Фейсбуці. Зверху маєте повідомлення про цей словник Кузели і Рудницького. Натискайте та зав'язуєтеся до сховища, де можете зелектронізований випуск собі підвантажувати.
Можете також щойно натискати на світлину, що нижче подав з зелектронізованою сторінкою словника. знизу-справа знайдете слово фаріон з німецьким перекладом.
Heuchler = лицемір
Intrigant = каверзник

Десь завтра заберу повідомлення. Отож, поспішайте:)
Hajdy Do Bajdy _ 05.01.2014 21:47
IP: 74.125.181.---
barita
Мали на увазі "небіж", у родовому небожа?:) Та ще небожата:))) Ще небіжчик...
Я особисто не втручуся щодо цього викриття в минувшині Фаріон. А завжди з засторогою ставився щодо її виступів та як вона викладає Бандеру.
На жаль, покоління Бандери давно пропало, також у діяспорі.
Щодо слова фаріон з наголосом на -о-, то це маю з достовірного словника з діяспори. Словник спирається на "малоросійському", що вперше видали в Львові. Словник Кузели і Рудницького.
От, байдуже як до Фаріон ставишся, навіть не закидуючи їй її минувшину, то не завадить прискіпливо ставитися до її виступів і діяльности. Хоча було б закостеніло, коли не без глуму до цього ставитися:)
Поготів, що вона скоріше нагадує Азарова, як і ціла Саобода, тільки з тризубом:)
Отже, і не відразу вийти від якоїсь глибокої змови, а вже вистачає, коли вийти від її цілковитої невтямкости щодо подій в Україні. Отже, тому легше хапатися їм за стяги, праві партії в Заході, ніж помітити свою власну тітушчинність
Hajdy Do Bajdy _ 05.01.2014 20:50
IP: 74.125.181.---
Щераз без биків:)

У гуцульському говорі означає фаріо́н = каверзник і також лицемір

Відай, слово походить від тямки "фарина", що означає фіґлярство, тобто фіґлі-миґлі:), тобто ошукати, швидко мигати, рухатися на торзі (базарі) заробляючи з хитрощами:)

Подібно до того = фіґель, що означає збитки, вичвари:)

Якраз по Карпатах бувають слова з -ф-, які не стосуються до мовознавчої звукозміни ф/п. Хоча не у всіх випадках. Як ось пурхати і тоді "фуґа", "фурфела", що вже похідний словотвір через різні впливи. Їхній слововивід не дослідив та тому не можу тут чогось стверджувати. Відай, що може й бути звукозміна від -ху- на фі-. Бо ж гулити, хулити... Хоча слід ще знайти пояснення чому виникло. Щодо звукзміни Ф / П усе ясно, бо обидва звуки губними:))) як при поцілунку:)

На скільки -х- загдньопіднебінний звук, потераючи, як і -ґ-, -к- без потерання то, відав, що погодні умови, хіба часта застудженість сприяла переходові по Карпатах на губний звук -ф-.
Hajdy Do Bajdy _ 05.01.2014 20:47
IP: 74.125.181.---
Yurkiv

Ні, не смолоскипні, на скільки тільки хода ним буває. Скоротіть скільки завгодно:)
Тут краще
Вродини у Степана.

Коли вживаєш "уродини", то наголос може легко падати на голосівку -о-, що цілком хибно. Головно, коли спочатку. На скільки наголосувати -Ини, то напочатку вживати краще ВродИни, бо краще наголошувати -и-, без зайвого навантаження.
Yurkiv _ 05.01.2014 19:46
IP: 46.200.8.---
Hajdy Do Bajdy:
Yurkiv _
Усе ж, почуваєш, що чогось не гаразд, на скільки – уроди́ни = день народження

Звідки мало б бути – Смолоскипна хода на честь уроди́н Бандери

Саме уродини Бандери, а не "смолоскипні уроди́ни"

Звідки хоч підсвідомо не сприймаєш.

Зрозуміло, бо ж НЕ смолоскипна хода народилася:), а Уроди́ни Банери

От:
На честь уроди́н Бандери відбудеться смолоскипна хода...
Смолоскипна хода на честь уроди́н Бандери:)))
Уродини у Степана -
Смолоскипні,
Йому шана!

А хто скаже,
-Не гаразд!
Тому Байда
В писок дасть...
Nachti _ 05.01.2014 19:40
IP: 74.125.181.---
Mes:
_І на Майдані люди стоять не за Кличка або Тимошенко, а за ідею._Шарман.:) А кто то должен в этот момент работать и за себя и за вот этих стояльцев-идейников:)
І багато ви наработалі? І де то все що ви наработалі поділось? Або ви погано работаєте (тоді вже краще ідіть постійте на майдані), або все що ви наработалі украв чивокуня з сашею стоматологом. І буде продовжувати красти. Вони вже все украли, але їм і цього замало. Пішли по світу побиратись. То в Китай, то до путіна. Чивокуня грошики взяв, і вкраде їх з великим задоволенням. А тепер вгадайте з трьох раз – хто ці гроші буде віддавати? Та ми з вами!
Тому поки кровосісі при владі, работать не має ніякого сенсу. Всерівно вкрадуть. А якщо вам так кортить оплатити чергову резиденцію (а їх у нашого гаранта десь коло 15 по всій Україні. Сумніваюсь що хоч у одного імператора за всю історію було стільки), то ідіть, работайте. Робота дурних любить!
Yurkiv _ 05.01.2014 19:33
IP: 46.200.8.---
barita:
Mes:
_ lady Faraon,_ Умора – леди Фараон:) Когда будем её мумию в Львовскую пирамиду класть?:)
Вже:) проводяться підготовчі роботи:)
-
Зустрілись якось
Фараон і Фаріон.
- Як звуть тебе, – питає Фаріон.
- Тутанхамон.
- Виходить, не тутешній...
- А хто ж тобі, сердешний,
Таке не українське дав ім'я?
Судила б я отих дуреп!
В дитинстві звався як?
- Аменхотеп...

Ян Таксюр.
Зустрілися якось
Баріта та Ірина.
-Ти хлоп чи дівчина,
Спиталася "Ярина".

-В дитинстві звалася я Ріта,
Не захотіла буть маскалькою,
Зробилася Баріта.

-Не будь придурком, хлопчику,
Не допоможе,
Ким народився ти,
Тим і помреш, небоже!
Hajdy Do Bajdy _ 05.01.2014 19:11
IP: 74.125.17.---
barita _

У гуцульському говорі означає фаріо́н = каверзник і лицемір

Відай, воно походить від тямки "фарина", що означає фіґлярство, тобто фіґлі-миґлі:), тобто ошукати, швидко мигати, рухатися на торзі (базарі) заробляючи з хитрощами:)

Подібно до того з приголосівкою = фіґель, що означає збитки, вичвари:)

Якраз по Карпатах бувають слова з -ф-, які не стосуються до мовознавчої звукозміни ф/п. Хоча не у всіх випадках. Як ось пурхати і тоді "фуґа", "фурфела", що вже похідний словотвір через різні впливи. Їхній слововивід не дослідив та тому не можу тут чогось стверджувати. Відай, що може й бути звукозміна від -ху- на фі. Бо ж гулити, хулити... Хоча слід ще знайти пояснення чому виникло. Щодо звукзміни Ф / П усе ясно, бо обидва звуки губними:))) як при поцілунку:)
На скільки -х- загдньопіднебінний звук, потераючи, як і -ґ-, -к- то, відав, що погодні умови, хіба часта застудженість сприяла перехід по Карпатах на губний звук -ф-.
Hajdy Do Bajdy _ 05.01.2014 19:03
IP: 74.125.17.---
Andriy Voloshin

З Бандерою тільки те складно, що Гітлер з Мельником створив по українських землях розвідку з фолксдойче, що нині закидують уркаїнцям.

А сам Бандера був під час Другої Світовї Війни в'язнем у німецьких концтаборах.

Визначність Бандери, що Бандера воював уперше збройно проти Гітлера за Карпатську Україну після анексії Чехословаччини. От, ще цілий світ спілкувався і співдіяв з Гітлером, а Бандера воював проти нього за Україну. Звичайно, тут не брати під увагу попередню війну в Іспанії, коли воювали ліві проти правих.
Звідки брати під увагу, що боротьбу за Україну краще завсіди пов'язувати до світових рухів. Того тоді зробили з АБН. Проте, АБН став тоді скоріше жертвою хиткої політики Республіканців США. З чого, як наслідок, вийшли тоді Кравчук, Ющенко. Поява олігархії в Україні основується ж на політику Республіканців США, що виродилося тоді до неолібералізму, коли коротко.
Hajdy Do Bajdy _ 05.01.2014 18:51
IP: 74.125.181.---
barita _

У гуцульському говорі означає фаріо́н = каверзник і лицемір

Відай, воно походить від тямки "фарина", що означає фіґлярство, тобто фіґлі-миґлі:), тобто ошукати, швидко мигати, рухатися на торзі (базарі) заробляючи з хитрощами:)

Подібно до того з приголосівкою = фіґель, що означає збитки, вичвари:)

Якраз по Карпатах бувають слова з -ф-, які не стосуються до мовознавчої звукозміни ф/п. Хоча не у всіх випадках. Як ось пурхати і тоді "фуґа", "фурфела", що вже похідний словотвір через різні впливи. Їхній слововивід не дослідив та тому не можу тут чогось стверджувати. Відай, що може й бути звукозміна від -ху- на фі. Бо ж гулити, хулити... Хоча слід ще знайти пояснення чому виникло. Щодо звукзміни Ф / П усе ясно, бо обидва звуки губними:))) як при поцілунку:)
На скільки -х- загдньопіднебінний звук, потераючи, як і -ґ-, -к- то, вівав, що погодні умови, хіба часта застудженість сприяла пехехід по Карпатах на губний звук -ф-.
Mes _ 05.01.2014 10:50
IP: 176.8.27.---
_І на Майдані люди стоять не за Кличка або Тимошенко, а за ідею._Шарман.:) А кто то должен в этот момент работать и за себя и за вот этих стояльцев-идейников:)
Nachti _ 05.01.2014 03:32
IP: 74.125.17.---
Andriy Voloshin:
Він не був польовим командиром. Він був ідеологом, і формулював ту ідею за яку інші провідники вели народ в бій. Люди ідуть на смерть за ідею а не за провідників. Провідників може бути багато, а ідеологів одиниці. За те йому і слава.

І на Майдані люди стоять не за Кличка або Тимошенко, а за ідею.
Nachti _ 05.01.2014 03:22
IP: 74.125.17.---
Bohdan_Krivchenko:
Петро Васьків:
Расскажу Вам, мил человек, про Финляндию. Вернулся только из Хельсинки, так там видел в центре города как минимум два пямятника русскому царю – один на набережной, а второй на огромной площади, напротив самого большого в городе храма. Похоже, что при царе на русские деньги построено, и есть гордость финского народа. Это не считая демократические принципы, которые безусловно разнятся от демократии в понимании Мадам (nazi-lady) и пива по 7 евро за бокал.
А як ви дізнались що там щось було збудовано на "рускіє дєньгі"? Ви дослідили фінансову документацію царської расєї? А може то все було збудовано на фінскіє дєньгі?
Напевно фіни туповаті люди, якщо двічі героїчно відбівались від рускіх з їх дєньгамі, зберегли свій суверенітет і тепер можуть собі дозволити пити пиво по 7 євро.
Andriy Voloshin _ 05.01.2014 03:17
IP: 93.74.92.---
Я не проти вшанування Бандери, але не вважаю доречним робити з нього ікону.
Адже, він лише один з Багатьох провідних Діячів визвольного руху, до того ж – не самий мудрий і не самий успішний.
Hajdy Do Bajdy _ 04.01.2014 21:13
IP: 74.125.181.---
Yurkiv _
Усе ж, почуваєш, що чогось не гаразд, на скільки – уроди́ни = день народження

Звідки мало б бути – Смолоскипна хода на честь уроди́н Бандери

Саме уродини Бандери, а не "смолоскипні уроди́ни"

Звідки хоч підсвідомо не сприймаєш.

Зрозуміло, бо ж НЕ смолоскипна хода народилася:), а Уроди́ни Банери

От:
На честь уроди́н Бандери відбудеться смолоскипна хода...
Смолоскипна хода на честь уроди́н Бандери:)))
Mes _ 04.01.2014 16:13
IP: 176.8.27.---
_ lady Faraon,_ Умора – леди Фараон:) Когда будем её мумию в Львовскую пирамиду класть?:)
Mes _ 04.01.2014 16:11
IP: 176.8.27.---
_ were being _ Енто что за мысль Вы такой формой глагольной хотели сказать?
Сергій Веда _ 04.01.2014 12:25
IP: 194.213.104.---
muza:
Dear lady Faraon,
Please, leave Stepan Bandera alone!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!He does not need you to his name while covering up your true identity!
His way is not your way!Show us what you personally can do to get rid of criminals who run the country!
And,please,DO NOT SAY ONE BAD WORD ABOUT RUSLANA OR MAJDAN because you portrait yourself as a provocator!Bless all who is on MAJDAN!
I agree with you: Bandera is in unreachable areas for traitors who were being the communists
Сергій Веда _ 04.01.2014 12:06
IP: 194.213.104.---
ТО barita:
Чесно сказати це не тільки моє перекрнання а думка одного професора, дуже освіченної людини його вже немає в живих давно. ВІн закінчив університет в Будапешті ще до війни володів шістьма мовами і для мене він – автоиртет. Він жив в чотирьох державах (Така історія Закарпаття) і міг зрівняти. От він і називав московських "Асвабодітєлєй" варварами. Такого бардаку, неповаги до інших, обману і мату вживання не було за жодної іншої влади і особливо злодійства на державному рівні – від Австоро-Угощини до Ческословенска чи Закарпатської України такого ніхто не бачив і не чув. В кожному селі був солтис (Голова) спробува би хто пянствувати чи дебоширити – кілька днів тюрми відразу діставав.І це було рідкісттю. В селах було налагоджено збір сміття, утримувалися дороги поліцай міг карати за бардак в дворі і тому і донині в кожному дворі тут ідеальний порядок.
muza _ 04.01.2014 10:41
IP: 74.125.17.---
Dear lady Faraon,
Please, leave Stepan Bandera alone!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!He does not need you to his name while covering up your true identity!
His way is not your way!Show us what you personally can do to get rid of criminals who run the country!
And,please,DO NOT SAY ONE BAD WORD ABOUT RUSLANA OR MAJDAN because you portrait yourself as a provocator!Bless all who is on MAJDAN!
Петро Васьків _ 04.01.2014 10:40
IP: 74.125.17.---
Всі народи, яким вдалося вирватись з-під опіки імперської Росії, стали жити краще. Це вже неодноразово доводила історія. Згадаймо Фінляндію, яка до жовтневого перевороту 1917 року входила до складу Російської імперії. Україні тоді через низку причин не вдалось відстояти свою незалежність. І як тепер живе народ у Фінляндії, і як в Україні? Колишнім союзним респулікам Прибалтики також вдалось вийти із сфери впливу Москви і вони демонструють значно вищі від українських стандарти рівня життя народу. Отже, гасло М. Хвильового "Геть від Москви!" не втратило своєї актуальності. Але для здобуття європейських стандартів життя суспільства треба проявити волю і докласти зусиль. В кінці 80-х прибалтам також погрожували газовим і нафтовим шантажем. Пам'ятаю, як на твердження російських імперіалістів, що вони не матимуть бензину для своїх автівок, котрийсь із їхніх народних депутатів ВР СРСР відповів: "Ничего, пешком ходить будем. Может бистрее поумнеем". І поумнели! А ми порозумнішаєм? Майдан діє!
Зеленський20 Україна та Європа1086 Корупція1336 Порошенко2 Свобода слова568
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter