20 січня 2021, 18:51

Як ОПЗЖ бреше на Фаріон: пес гавкає – а сонце світить

Сьогодні, 20 січня 2021 року, відбулося перше судове засідання в справі мого позову до депутата від ОПЗЖ Ю. Чижмаря (не так давно обслуговував Ляшка), який, очевидно, у стані медведчуківської галюцинації на каналі (зації) ЗІК несусвітньо оббрехав мене. 5 серпня 2020 року на веб-сайті zik.ua була поширена стаття з брехливою назвою "Фаріон – російський філолог, яка у 80-х захищала російську мову, але різко "перефарбувалася" і стала україномовною, – Чижмарь". (https://zik.ua/news/ludyna/farion__rosiiskyi_filoloh_iaka_u_80_kh_zakhyshchala_rosiisku_movu_ale_rizko_perefarbuvalasia_i_stala_ukrainomovnoiu__chyzhmar_977034, дата звернення 20.01.21). На самому ток-шоу "17" від 05.08.2020 телеканалу "ZIK" ЧижмарЬ був неперевершений у своїх фантазіях, навіяних, очевидно, московськими кураторами:

"...А тепер про Фаріон. Хто така Фаріон? Взагалі-то Фаріон у 80-х роках Фаріон очолювала... вона взагалі-то російський філолог, очолювала тоді марксистський клуб у Львівській політехніці, вона захищала російську мову і її кандидатська дисертація стосувалася виключно КПСС і російської мови... І тут у 89-му році, при приході, скажімо, нової хвилі, вона різко перефарбовується, моментально стає україномовною і починає робити такі заяви. Тому вона якщо не прямий російський агент за гроші, то просто ідеологічний російський агент з тих часів..." (1:50 – 2:22)

"...Вона була апологетом російської мови і нав'язування російської мови і тим паче є факти, коли вона на студентів робила тиск за українську мову, а іноземних студентів вона взагалі зобов'язувала вчити тільки російської мови..." (3:20 – 3:30).

Звісно, що я з відзнакою закінчила українську філологію (диплом серія ЗВ N813346, м. Львів, від 30 червня 1987 року) Львівського державного університету ім. І. Франка; "марксистський гурток" у Львівській політехніці у 80-х роках не могла очолювати, бо у Львівському університеті навчалася до 1987 року, а до Політехніки зарахована на працю 1 вересня 1991 року; російську мову аж ніяк не могла захищати, бо завжди мала її за основний інструмент знищення українців та найосновніший знак ворожої окупації України; тема моєї кандидатської дисертації "Антропонімійна система Верхньої Наддністрянщини кінця ХVIII – поч. ХIХ ст. (прізвищеві назви) ", що не має жодного стосунку до "КПСС і російської мови", як це примерещилося Чижмарю; щодо "Фаріон агент Кремля", – то цю жуйку, як червоний прапор від брехла Гордона, тепер логічно передано до ОПЗЖ. Запрошую переглянути результати поліграфу, які пройшла Фаріон, а Гордон так і не ризикнув цього зробити, бо на злодієві шапка горить: звинуватити слід у тому, чим ти є сам, чи не так? (https://zaxid.net/perevirka_na_poligrafi_pokazala_shho_irina_farion_ne_pratsyuye_na_fsb_n1442581, дата звернення 20.01.21)

То чи прийшов ЧижмарЬ до суду? Так само,

як Гордон на поліграф. Чому через цього політичного карлика на медведчуківському каналі ширять таку, вже не раз повторювану, зокрема від сутенера місцевих ворожок Гордона, маячню?

Тому що в мутованих і рабських головах працює геббельсівський прийом: що абсурдніша брехня – то швидше в неї повірять, а також: брешіть сміливо – щось таки прилипне. Тому що брехня – це мова сатани. Тому що оббріхують тих, чиї ідеали наднебезпечні для ворога. Тому що, оббріхуючи відому особистість діяметрально протилежних світоглядових і політичних поглядів, переводять викривальний вогонь із себе – слуг Путіна – на свого найдошкульнішого антагоніста. Чому в це вірять? Тому що надто залежні й слабкі, аби втримувати націоналістичні ідеали, які сповідує Фаріон та її однодумці.

Наступне засідання 15 березня. Чижмарь та все шобло від ОПЗЖ – чекаю в суді. Подарую вам копії свого червоного диплома, автореферату кандидатської дисертації, довідки з роботи та результату поліграфу на предмет агентства ФСБ. Хоч як намагаєтеся мене оббрехати – ширення націоналістичних цінностей вам не спинити. Дякую за натхнення до боротьби. У вас стільки правди, як у кози хвоста.

Тут світлини документів

https://t.me/irynadmytrivna

Ірина ФАРІОН: "Ми так мало перебуваємо на цій Землі! Якихось 70-80 років. Як можна не використати той час, щоб віддати все, що маєш?!!"

Про війну і життя – за філіжанкою зеленого чаю... У центрі Львова, за філіжанкою зеленого чаю – зустрічаємося з відомим мовознавцем, доктором філологічних наук, професором Іриною ФАРІОН...

ОЛЕГ КУЦИН (''Кум''): ''Мусиш боротися – інакше згинеш'' (у 40 днів Відходу...)

Я знав, що ця війна буде. Я просто переживав, що ця війна буде без мене. ... Має бути розуміння, що ця війна ‒ продовження боротьби, яку віками веде український народ за визволення з-під Московської імперії, що це продовження тієї ж боротьби, яку вели й козаки, і січові стрільці у 20-ті роки, і бандерівці під час Другої світової...

До чого довели три слова з Декларації про державний суверенітет України від 16 липня 1990 року: не приймати, не виробляти і не набувати ядерної зброї... Про проблему зіставних лексико-семантичних маніпуляцій (to guarantee or to assure)?

Загальновідомою є основна номінативна функція слова в синтезі денотативного, конотативного та контекстуального значень, основою для яких є вербальна матеріялізація самого поняття про назване (сигніфікат)...

З нагоди небесного ювілею Мирослава Мисли (1992-2016): ''Я знав за що борюся, я знав за що загину''

Українці – це нація, яка дотримується своїх традицій - і від цього виграємо. Мирослав Мисла На фронті досі йому заміни немає: він один такий Родина Мирослава Мисли родом з Иршавського району з села Приборжавське на Закарпатті...

НЕ ЗДОЛАТИ ВОРОГА ЗЗОВНІ, КОЛИ ВІН ВСЕРЕДИНІ (або про Московський патріярхат в Україні)

I. Про розстрільне сучасне У час повномасштабного розпалу московсько-української війни 28 березня 2022 року народний депутат України, свободівка Оксана Савчук зареєструвала законопроєкт "Про заборону Московського патріархату на території України"...

ВІЙНА і МОВА

Мова – це перший і останній бастіон захисту держави. Ян Бодуен де Куртене Дещо з історичного контексту Чому ми збереглися як окремий етнос, попри понад 350-літній період втрати державности через окупацію Московією? Бо саме мова була тим кордоном, що відмежовувала нас від ворога і об'єднувала всередині...