Єгор Фірсов Народный депутат VII-VIII созывов; Член Координаційної Ради ПП "Громадянська позиція"

Як допомогти команді Гриценка? Інструкція для прихильника

18 лютого 2019, 16:15

Виборча кампанія в Україні вже у розпалі, а отже саме час максимально згуртувати зусилля та продовжити боротьбу за те, аби ці вибори пройшли чесно. Допомогти цьому не складно, це може зробити кожен, хто має бажання та трохи часу.

Раніше я вже писав про те, як можна надати ресурсну підтримку кандидату в президенти Анатолію Гриценку, а також як приєднатись до нашої команди і стати волонтером. На цю пропозицію відгукнулись вже тисячі українців! Я дуже вдячний за підтримку та допомогу кожному, ваша активність дійсно надихає та покладає на нашу команду велику відповідальність! Бо ми маємо спільну мету – чесні вибори Президента України, заради кращого майбутнього для нашої держави.

Останнім часом отримав нову хвилю звернень від громадян, головне питання в яких – як ще можна допомогти команді Гриценка. Для того, щоб зробити це було простіше, публікую перелік наших потреб. Наразі ми сформовали 24 обласних штаби, тож ваша підтримка буде корисною у кожному регіоні України! Приміщення, транспорт, організація зустрічей та розповсюдження агітаційної продукції – наші потреби традиційні для виборчих кампаній. Далі про це більш детально.

Приміщення. Ми будемо вдячні, якщо у вас буде нагода допомогти нашій команді, надавши приміщення: для розширення окружних, районних штабів, для громадських приймальнь або штабів волонтерів. Це може бути й технічне приміщення – для зберігання наметів, газет, нашої агітаційної продукції. Такі приміщення нам потрібні до травня 2019 року – бо ми розраховуємо на проходження до другого туру президентських виборів!

Логістика. Автобуси, вантажні перевезення або можливість надати пальне також стануть у нагоді! Для чого? Доставка та перевезення агітаційної продукції, виїзд на подію для захисту наших агітаторів та активістів, швидка дорога до суду або відділку поліції – ми очікуємо, що кампанія буде надзвичайно брудною! А отже можуть знадобитись й додаткові транспортні потужності.

Проведення майстер-класів на місцях. Ми будуємо нашу волонтерську команду надовго, і тому, розуміємо, що маємо щось запропонувати навзаєм. А отже хочемо бути корисними й для наших волонтерів, для цього – плануємо організувати для членів нашої команди майстер-класи та різноманітні курси: з англійської мови, бізнес-тренінги, тренінги з правової роботи та знання законодавства, у тому числі виборчого, з правильного сортування сміття, тощо. Наразі ми формуємо пул тренерів та експертів, які готові долучитись до цієї роботи. То ж запрошуємо всіх тих, хто має можливість, фах та бажання стати одним з наших тренерів та проводити заходи для наших волонтерів у своєму регіоні.

Спеціалісти SMM. Правильна робота в соціальних мережах – це окрема наука, особливо в умовах сучасної виборчої кампанії. Тому люди, які розуміються на SMM та digital-кампаніях також стануть у нагоді у наших регіональних штабах. Таким чином, ми зможемо доносити нашу політичну позицію до ширшого кола користувачів соцмереж та більш ефективно "відбиватись" від інформаційних атак. А їх останнім часом значно побільшало.

Організація зустрічей із кандидатом в президенти. Впродовж кінця лютого та березня 2019 року лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко буде відвідувати регіони, активно спілкуватись з людьми. Наше завдання максимум – проїхати всі області України. Ми готові відвідати й вашу установу, підприємство, організацію або профспілку. З приводу бажання організувати таку зустріч необхідно звернутись до штабу кандидата в президенти Анатолія Гриценка у вашому регіоні, або написати мені у ФБ. (e.p.firsov@gmail.com)

Люди. Головний наш ресурс – це люди і суспільна підтримка. Зараз команда Гриценка продовжує пошук волонтерів і потребує вашої допомоги! Приєднуйтесь до нашої команди і ставайте волонтером нашого руху "Чесних більше" (http://bit.ly/grytsenko2019). Нам буде потрібна допомога на двох напрямках – у вуличній агітації і в комісіях, для захисту результатів виборів.

Також Ви можете допомогти фінансовою допомогою переславши гроші на офіційний рахунок кандидата:Дякую за те що дочитали до кінця;)

Разом до перемоги!

powered by lun.ua
Коментарі — 8
Виктор Симович _ 19.02.2019 20:50
IP: 35.235.227.---
Сергей Кузнецов:
Г р и ц е б о т i в наймаете?)))
Все, кто будет гонять порохоботов по углам, приветствуются.
Дмитрий Шестов _ 18.02.2019 21:06
IP: 35.235.226.---
Володимир Цімейко:
Тут І Садовий йому не допоможе. Панові Гриценку, як армійському полковнику у відставці вкрай необхідно, Конче необхідно відбути на фронт і хоча би один місяць повоювати з москалями. Довести який він є патріот в дійсності, бо він жодного дня там не був. Як же він збирається керувати всім військом держави, коли проявляє БОЯГУЗТВО в час війни. Пане Егоре Фірсов – порадьте йому це зробити, бо ми будемо вважати його і надалі БОЯГУЗОМ..., а боягуз не має права бути Президентом!!!!.
А Порошенко имеет? Почему, кстати, во время его визитов "на передовую" там необычно тихо?
Сергей Кузнецов _ 18.02.2019 20:50
IP: 35.235.227.---
Татьяна Сотникова:

Та нi, процитував пана Фiрсова. А вас зачепило? Вже найнялись?)))
Татьяна Сотникова _ 18.02.2019 20:23
IP: 35.235.226.---
Сергей Кузнецов:
По собі судите?
Сергей Кузнецов _ 18.02.2019 20:12
IP: 35.235.226.---
Спеціалісти SMM. Правильна робота в соціальних мережах – це
окрема наука, особливо в умовах сучасної виборчої кампанії. Тому
люди, які розуміються на SMM та digital-кампаніях також стануть у
нагоді у наших регіональних штабах. Таким чином, ми зможемо
доносити нашу політичну позицію до ширшого кола користувачів
соцмереж та більш ефективно "відбиватись" від інформаційних атак.
А їх останнім часом значно побільшало.
----
Г р и ц е б о т i в наймаете?)))
Володимир Цімейко _ 18.02.2019 17:18
IP: 35.235.227.---
Тут І Садовий йому не допоможе. Панові Гриценку, як армійському полковнику у відставці вкрай необхідно, Конче необхідно відбути на фронт і хоча би один місяць повоювати з москалями. Довести який він є патріот в дійсності, бо він жодного дня там не був. Як же він збирається керувати всім військом держави, коли проявляє БОЯГУЗТВО в час війни. Пане Егоре Фірсов – порадьте йому це зробити, бо ми будемо вважати його і надалі БОЯГУЗОМ..., а боягуз не має права бути Президентом!!!!.
Max Mykhaylenko _ 18.02.2019 16:59
IP: 35.235.226.---
Актиність Хвірса зрозуміла – його бос стрімко тоне у рейтингах. Бо злющий скандаліст виявився. Ніяким волонтерам цього не виправити. Краще переходити до Садового.
Дмитрий Шестов _ 18.02.2019 16:52
IP: 35.235.226.---
В том и беда, что несмотря на видимость правильности таких мероприятий, в них есть и потенциальная уязвимость. Найдете вы волонтеров и других помощников, со 100% вероятностью того, что там будет хороший процент желающих просто поживиться, которые на местах уже пользуются вполне определенной репутацией, что голосов в лучшем случае не добавит, а еще хороший % тех, кто имеет вполне конкретную задачу дискредитировать Гриценко и Ко.
Заниматься этим надо раньше, и не путем объявлений типа "куплю-продам" (налетай, профи предвыборных компаний и просто, кому охота!), а искать порядочных людей через порядочных людей, найденных через порядочных людей, которых ты лично знаешь. Этому надо годы посвящать, а не месяц. И то не факт.
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter