Василь Гацько Співголова політичної партії "ДЕМАЛЬЯНС"

Ми заплатимо за інформацію про нападників

16 січня 2014, 02:59

Переслідування, погрози і напади в житті демальянсівців вже стали звичним явищем за останній рік. Але бандитська зухвалість, з якою стикнулись наші житомирські активісти, переходить межі будь-яких уявлень.

Серед ночі бандити намагалися вибити двері квартир Дмитра Ткачука та Влада Пучича. В обох у цей час вдома перебували малолітні діти з дружинами. Навряд чи можна описати словами страх, який пережили їхні сім'ї.

Я не маю жодного сумніву в тому, що в наш час вдатись до такої наглості бандити могли тільки за однієї обставини – кришування з боку правоохоронних органів. Відсутність їх реакції є тому свідчення.

Сьогодні ми вживаємо комплекс заходів з захисту наших активістів і сидіти в обороні не збираємося. За інформацію, яка допоможе виявити організаторів або виконавців, ми заплатимо ВИНАГОРОДУ. А затримаємо їх самі.

За будь-які відомості про причетних до понівечених машин демальянсівців, підпали дверей, розбиті вікна, напади та побиття в Житомирі, Києві, Миколаєві, Чернігові та Феодосії Демократичний Альянс сплатить 10 000 гривень.

Інформацію можна надати нам через соціальні мережі або надіслати електронною поштою. Анонімність гарантуємо.

powered by lun.ua
Зеленський31 Уряд реформ407 Корупція1350 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter