14 липня 2015, 11:37

205 округ. Укроп роздає за Корбана гречку. Підкупу буде більше, у разі ухвалення сьогодні закону про місцеві вибори

На старті виборчої кампанії до Чернігова зачастили з візитами міністри. За пару тижнів ми нарахували, як мінімум, п'ять. Приїжджали всі в супроводі керівника Державного управління справами Сергія Березенка, а за кілька днів потому офіційного кандидата в народні депутати по 205 округу.

Так Чернігів неочікувано став Меккою для високопосадовців, а довибори до парламенту розпочалися з використання адмінресурсу.

Згодом, з чернігівських земель рушили каравани автобусів, переповненні бажаючими подивитися матчі за участі футбольного клубу Дніпра. Концерти на підтримку Корбана, фестивалі, дитячі майданчики, ремонти в під'їздах та інші форми недешевої гречки стали в місті цілком буденними явищами.

Фінал реєстрації – 127 кандидатів. Переважна більшість – боти двох приїжджих для розмивання голосів та правильного підрахунку в день виборів. Серед інших знайшовся навіть заступник директора до болі знайомого столичному ДемАльянсу КП "Київреклама". Він приїхав на округ попрацювати на Березенка. До того забезпечував інтерес бізнесу сім'ї кандидата на столичному ринку зовнішньої реклами.

На передвиборчі забаганки двома приїжджими кандидатами витрачається колосальний ресурс. На місці скупили буквальне все: від рекламних площ та медіа до активістів і місцевих політиків. А в останні два тижні кампанії кандидати не гребують взагалі нічим.

У хід пішли харчові набори. Наразі, від благодійного фонду "УКРОП".До себе в мене одне питання: ЯК З ЦИМ КОНКУРУВАТИ?

Сьогодні в парламенті планують ухвалювати "новий" закон про місцеві вибори. На прогресивний коаліція не наважилася й тому під соусом "відкритих списків" запропонує українцям сюрприз, з яким детально вони зможуть ознайомитися вже після перших результатів роботи обраних восени місцевих рад.

В законопроекті теж округи і теж кандидати від партій. Але тепер вже не 50% місцевої ради формуватиметься так, а 100%. Тобто більше гречки, більше адмінресурсу і більше підкупу. "Вкладаємо – повертаємо" і так по колу.

Для тих, хто цурається коштів олігархів там ще один сюрприз – збільшення прохідного бар'єру з 3% до 5%. Щоб зупинити конкуренцію й законсервувати систему.

Я звертаюсь до парламентської коаліції і окремо ще до "Єврооптимістів". Зупиніть цю вакханалію.

А тим чернігівцям, які повертаються додому з пакетами від Укропів чи будь-яких інших кандидатів бажаємо смачних обідів, але розумного вибору. Колись це потрібно зупинити.

Відгук можна лишити на моїй сторінці в фейсбуці.

#вибори

#205округ

#Чернігів

#місцеві

Зеленський не став вибором ДемАльянсу

Президентська виборча кампанія добігає кінця. 21-го квітня українці робитимуть свій вибір. В ситуації, що склалася, визначальним для ДемАльянсу є спроможність кандидата забезпечувати суверенітет країни...

2 тур. Доведеться визначатися

Перед нами в ДемАльянсі такий самий непростий вибір, як і перед мільйонами громадян, які в першому турі голосували не за Зеленського, і не за Порошенка...

Чому ДемАльянс і Самопоміч разом

Сьогодні ДемАльянс та Самопоміч створили політичний союз. Для мене це важливий крок. Чому? Я виходжу із завдання збудувати за наступні 10 років країну освічених, заможних та щасливих громадян...

"Справа Кохновича": + 1 кримінальне провадження проти бандитів у формі

Давайте трохи новин по справі "бандити в формі проти Кохновича". Станом на ранок ми МАЛИ ситуацію, коли слідчі дійшли висновку, що всю історію з Кохновичем організував один маленький опер Голосіївської поліції Печений...

Справа бізнесмена Кохновича: система встає на захист бандитів у формі

Пам'ятаєте, як в грудні минулого року бізнесмену Тимофію Кохновичу поталанило? В його помешканні стояла камера, яка зафіксувала, як столичні поліцейські підкидають йому набої, після чого їх самі ж "знаходять", одягають йому кайданки і відправляють до Голосіївського РОВД...

Це цифрова економіка, дурню!

Коли Володимир Гройсман розповів на камеру про те, що держава розвиватиме цифрову економіку, то я, ніде правди діти, не повірив. Втім, вже наступного дня я був змушений визнати, що помилявся...