Василь Гацько Співголова політичної партії "ДЕМАЛЬЯНС"

205 округ. Питання до Президента: а чим Ви і Ваша партія відрізняєтеся від Януковича і Партії Регіонів? До Корбана питань немає

20 липня 2015, 15:12

Виборча кампанія – це почерк, за яким можна розпізнати чи відрізняється політика сьогодні в Україні від політики вчора і якою може бути політика завтра. Саме сьогодні на 205 окрузі даються відповіді наскільки країна за президентства Порошенка змінилася від країни за президентства Януковича. Саме тут в боротьбі за владу розкривається вся суть наших проблем і масштаб викликів. І саме тут стає зрозуміло, що ані влада, ані олігархи не усвідомили глибину і цінність кожного подвигу українців на Революції Гідності й на фронті в протистоянні з путінською Росією.

В ці непрості для України часи я би не став критикувати Президента Порошенка, але зараз у мене до нього є питання:

в усій цій ситуації на 205 окрузі з підкупом, безсовісним використанням адмінресурсу, приниженням гідності українців чим Ви, Петре Олексійовичу, Ваш кандидат на окрузі Сергій Березенко, Ваша партія "Солідарність" відрізняється від Януковича, його кандидатів і Партії Регіонів?

Думаєте, люди гинули заради того, щоб у відвойованій в режиму Україні представник команди Президента сіяв гроші, аби прикупити собі депутатський мандат? Якщо ні, то чому він досі з ганьбою не знятий з виборів й очолює Державне управління справами?


В мене є питання й до парламентської коаліції:

забули за що й проти чого виступали в своїх полум'яних промовах за домінування в парламенті регіоналів? Як ні, то чого й досі мовчите? Чому не протестуєте за справжні зміни в країні?

Хіба чесні вибори не є фундаментом для них? Так може ви встанете на захист?


В мене немає питань до Корбана й Коломойського. Вони залишаються тими, ким й були. Я не формував ані до них, ані до їх нових політичних проектів високих очікувань.

І тому, напевно, мене не здивуєш, що ці персонажі просто посеред європейського міста, європейської країни, громадяни якої прямо зараз виборюють своє право на свободу і зміни, встановлюють павільйони, каруселі й під патріотичні пісні, які лунали на барикадах Революції, роздають пакети з гречкою і шпротами.

Хліба і видовищ! А що ще вони можуть запропонувати українцям?

Кожен, напевно, в житті бачив як принижують людину. Пам'ятайте ці відчуття! Бо це те саме.Я мав кількахвилинну розмову з Корбаном у перерві дебатів на 1+1. Тоді у відповідь на його пропозицію до мене зняти нашого кандидата з виборів, я перепитав що він знає про демальянсівця, коротко розповів про Майдан, фронт і запропонував знятися саме йому, оголосивши про підтримку Ігоря.

Як би я знав тоді, що УКРОП вже за кілька днів долучиться до засівання округу гречкою, то в відповідь просто запропонував би йти геть з української політики.

І ще в мене є прохання до українців – не мовчати, не миритися. В Чернігові, Києві і по всій країні. Так само, як не мовчали і не мирилися під час Революції. І нехай таких зараз меншість, але вони, як й інші, мають право нав'язати свій порядок денний для країни і згодом стати більшістю. Це і є наша ціль. Бо так правильно.

Країні, як вода й повітря, потрібна чесна конкуренція в політиці. Все інше – зло.

Завтра о 10.00. Ми прийдемо під ЦВК, щоб висловити нашу позицію з приводу подій на 205 окрузі. Беріть гречку, плакати і ходімо разом.

Відгук можна лишити на моїй сторінці в фейсбуці.

#чеснівибори

#підкуп

powered by lun.ua
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter