1 жовтня 2015, 19:05

Маю пояснити, чому йду в мери

Вчора територіальна виборча комісія зареєструвала мене кандидатом на посаду міського голови Києва. Це велика відповідальність і не просте для мене рішення. Результат на виборах однозначно впливатиме на мою подальшу політичну кар'єру.

Але я ухвалив його і для цього в мене є вагомі причини:

1. Мені не подобається, як Кличко управляє столицею. На відміну від нього і переважної більшості інших кандидатів, я маю цілісне бачення розвитку Києва, а в тих моментах, де відповіді не чіткі – знаю правильний підхід, як їх сформувати разом з киянами.

2. Для змін в Києві потрібна воля. Ані в Кличка, ані в переважної більшості інших кандидатів її просто немає. Кличко скутий олігархами й бізнес-інтересами, наближених до нього людей. Схеми, штучні монополії, особливі привілеї для обраних потрібно ламати. Аби запровадити цивілізовані європейські правила в нашому місті, необхідно мати залізо в штанах. І в мене з цим все гаразд.

3. В мене є команда з порядних людей. Так, я визнаю, що лише деякі з них мають досвід і вже ствердилися як професіонали. Втім, я знаю їх мотивації, наполегливість і орієнтованість на зміни. Я вважаю це надважливим фактором в умовах трансформацій.Так, мені потрібна підтримка і допомога. "Великі гравці" створили умови, коли такі, як я, перебувають з ними в нерівних умовах. Вони збільшили прохідний бар'єр для партій з 3 до 5% за два місяці до виборів. Вони монополізували медіа. Вони ж запровадили заплутану і несправедливу виборчу систему, в якій кожен мандат – результат конкуренції гаманців, а не ідей чи команд.

Все, здавалось би, проти нас. Однак, у нас, на відміну від них, є стратегічна зброя – у нас немає альтернативи;)

Вибори – це комунікація. Вона коштує грошей. Для друку 600 тис. газет і їх поширення нам потрібно 390 тис. гривень, на зовнішню рекламу – 296 тис., рекламу на радіо – 143 тис., просування в Інтернеті – 184 тис. Кожна гривня – це новий контакт з виборцем і інвестиція в зміни в нашому місті та країні.

Наш бюджет – найменший зі всіх політичних партій, які йдуть на вибори. В десятки разів. Безліч кандидатів на одному окрузі витратять в рази більше, ніж ми на весь Київ. Втім, без нього про нас просто ніхто і ніколи не дізнається. Саме тому, ми звертаємось підтримати, навіть невеличкими внесками в 50, 100 чи 200 гривень.

Ось тут ми збираємо кошти в будь-який зручний для наших прихильників спосіб. А ось тут звітуємо про надходження та видатки. Звітуємо, викладаючи банківські виписки онлайн. З моменту створення ДЕМАЛЬЯНСУ. В стандартах прозорості фінансів ми даємо фору будь-якій іншій політичній партії Європи. Людьми, які роблять внески, можна пишатися.


Нам потрібна допомога і підтримка в агітації. Найкраще – розповісти про нас, поширити повідомлення з нашої офіційної сторінки в фейсбуці чи з сайту, запросити на зустріч з сусідами чи поширити нашу програму.

А ще нам буде потрібна допомога в день виборів. У Києві понад 1000 виборчих дільниць. Це чимало. В минулому році в нас крали голоси, і нам вдалося захистити їх не лише в судах, але й на дільницях. Завдяки нашим прихильникам. Якщо можете інвестувати до 3 днів свого часу, будь ласка, дайте знати.

Я вірю, що зміни – це результат багатьох.

А ще я знаю, що Київ треба піднімати зі світового дна. І оскільки ми вже там, то саме час відштовхнутися;)

З Богом!

Відгук можна лишити на моїй сторінці в фейсбуці.

powered by lun.ua

Зеленський не став вибором ДемАльянсу

Президентська виборча кампанія добігає кінця. 21-го квітня українці робитимуть свій вибір. В ситуації, що склалася, визначальним для ДемАльянсу є спроможність кандидата забезпечувати суверенітет країни...

2 тур. Доведеться визначатися

Перед нами в ДемАльянсі такий самий непростий вибір, як і перед мільйонами громадян, які в першому турі голосували не за Зеленського, і не за Порошенка...

Чому ДемАльянс і Самопоміч разом

Сьогодні ДемАльянс та Самопоміч створили політичний союз. Для мене це важливий крок. Чому? Я виходжу із завдання збудувати за наступні 10 років країну освічених, заможних та щасливих громадян...

"Справа Кохновича": + 1 кримінальне провадження проти бандитів у формі

Давайте трохи новин по справі "бандити в формі проти Кохновича". Станом на ранок ми МАЛИ ситуацію, коли слідчі дійшли висновку, що всю історію з Кохновичем організував один маленький опер Голосіївської поліції Печений...

Справа бізнесмена Кохновича: система встає на захист бандитів у формі

Пам'ятаєте, як в грудні минулого року бізнесмену Тимофію Кохновичу поталанило? В його помешканні стояла камера, яка зафіксувала, як столичні поліцейські підкидають йому набої, після чого їх самі ж "знаходять", одягають йому кайданки і відправляють до Голосіївського РОВД...

Це цифрова економіка, дурню!

Коли Володимир Гройсман розповів на камеру про те, що держава розвиватиме цифрову економіку, то я, ніде правди діти, не повірив. Втім, вже наступного дня я був змушений визнати, що помилявся...