23 жовтня 2015, 20:54

Вибори 25-го – відповідь, як розвиватимуться наші міста. І яка доля стартапу української політики

Отже, друзі, завтра тиша, а 25-го – день голосування.

В цей день не вирішуватиметься питання "війни і миру". В цей день не вирішуватиметься питання, якою буде наступна Конституція. В цей день не вирішуватиметься питання справедливих тарифів, контрактної армії, великих заробітних плат і пенсій.

В цей день вирішуватиметься те, як розвиватимуться наші міста. Як змінюватимуться наші будинки і вулиці, в які садочки та школи ходитимуть наші діти та онуки. В цей день вирішуватимуться питання на якому транспорті ми їздитимемо на роботу, в яких парках ми гулятимемо. В цей день даватиметься відповідь наскільки зручними стануть наші міста, в яких ми народжуємось, здобуваємо освіту, знаходимо своє перше робоче місце і йдемо на пенсію.

А ще в цей день вирішуватиметься доля стартапу української політики – ДЕМАЛЬЯНСу.

По-суті, кожен з нас, залишаючи галочку в виборчому бюлетені, визначатиме, якою бути українській політиці вже завтра. А ще – чи можливо в Україні зараз зробити всупереч, а не так, як завжди.

Так, ми обрали найскладнішу дорогу. Ми зробили це свідомо. Ми віримо в те, що справжні зміни робляться інакше. А тому, ніколи не здаємось.

Ми – звичайні люди. Ми робимо помилки. Але ми твердо дотримуємось наших принципів.

Разом з вами ми ростемо. Так, наприклад, ми вже виросли з тих штанців, коли наші відмінності від інших політиків у тому, що вони корупціонери, а ми ні. Про те, що вони ляльки олігархів, а ми маємо зобов'язання виключно перед ВАМИ.

Тепер ми відрізняємось від них ще й ідеями, як небо від землі. Для багатьох ці ідеї можуть виглядати неприємними і непопулярними. Бо в них – про відповідальність за все те, що навколо нас. В них – про ініціативу та самоорганізацію. В них – про зміни.

Чи вдасться нам це все реалізувати? Вдасться!

Якою мірою?

Якщо ми формуватимемо більшість у міській раді, то частина ідей нашої програми ляже в основу її програми. Чим більше голосів, тим більше нашого впливу і більше шансів їх реалізувати.

Якщо ми залишимося в меншості, то основним нашим завданням буде контроль. Для наших ідей з'являться бар'єри. Реалізувати їх стане складніше і двері для них відкриватимуться тоді, коли нам вдаватиметься переконати громаду змусити більшість.

Ми вміємо контролювати. Але більше за все хочеться створювати. Тому з кожним новим голосом – більше можливостей для втілення змін.

Сьогодні в фейсбуці я побачив кілька повідомлень на нашу підтримку. Люди сказали, що їм набридло голосувати за те, що має більше шансів. Тепер вони віддадуть свій голос за те, за що вони хочуть. Ми ніколи не мали її в такій кількості. Ще ніколи стільки людей не говорили про нас як про свій впевнений вибір.

Друзі, я дякую ВАМ за підтримку. Я знаю наскільки важко це робити в українській політиці, бо, сказавши слово, закликавши інших, проголосувавши за нас, ВИ берете частину відповідальності, в тому числі за те, що ми робитимемо після дня голосування.

І я, і ДЕМАЛЬЯНС цінуємо і приймаємо це з великою радістю.

Пам'ятаєте, коли у нас все вийде?

Коли інформація про нас і наші ідеї передаватиметься з вуст в уста. Так, це наш метод і наш шлях для змін.

Я прошу кожного, хто підтримує нас, розповісти в ці останні години про це іншим. Рідним, знайомим і друзям. І попросити їх зробити такий же вибір, як і ВАШ. Лише так ми можемо долати найбільші бар'єри до змін.

Розраховую на ВАС зараз, 25 жовтня і після виборів. Нам ДУЖЕ потрібна ВАША підтримка!

З величезною повагою,

Василь Гацько

Будь ласка, пам'ятайте, про два бюлетені. На виборах мера – алфавітний список. До Київради наш номер 32.

Успіхів нам!;)#Київ

#вибори

#зміни

powered by lun.ua

Зеленський не став вибором ДемАльянсу

Президентська виборча кампанія добігає кінця. 21-го квітня українці робитимуть свій вибір. В ситуації, що склалася, визначальним для ДемАльянсу є спроможність кандидата забезпечувати суверенітет країни...

2 тур. Доведеться визначатися

Перед нами в ДемАльянсі такий самий непростий вибір, як і перед мільйонами громадян, які в першому турі голосували не за Зеленського, і не за Порошенка...

Чому ДемАльянс і Самопоміч разом

Сьогодні ДемАльянс та Самопоміч створили політичний союз. Для мене це важливий крок. Чому? Я виходжу із завдання збудувати за наступні 10 років країну освічених, заможних та щасливих громадян...

"Справа Кохновича": + 1 кримінальне провадження проти бандитів у формі

Давайте трохи новин по справі "бандити в формі проти Кохновича". Станом на ранок ми МАЛИ ситуацію, коли слідчі дійшли висновку, що всю історію з Кохновичем організував один маленький опер Голосіївської поліції Печений...

Справа бізнесмена Кохновича: система встає на захист бандитів у формі

Пам'ятаєте, як в грудні минулого року бізнесмену Тимофію Кохновичу поталанило? В його помешканні стояла камера, яка зафіксувала, як столичні поліцейські підкидають йому набої, після чого їх самі ж "знаходять", одягають йому кайданки і відправляють до Голосіївського РОВД...

Це цифрова економіка, дурню!

Коли Володимир Гройсман розповів на камеру про те, що держава розвиватиме цифрову економіку, то я, ніде правди діти, не повірив. Втім, вже наступного дня я був змушений визнати, що помилявся...