27 січня 2016, 12:51

В столиці районні вибори. Формуємо команду, відновлюємо самоврядування

У Києві вибори. 27-го березня мешканці столиці сформують десять районних рад. За часів Януковича їх ліквідували.

Популярність регіоналів у Києві була критично низька. Оскільки результати виборів у столиці підривали б легітимність Януковича, в нього знаходили різні рішення, як вибори не проводити взагалі.

Свою владу над киянами майбутній утікач утверджував через десять районних державних адміністрацій. Жорстка вертикаль, призначення згори і підпорядкування волі й інтересам однієї людини.

За президента Порошенка ситуація не сильно змінилася. Голови РДА – "господарі району". Вони все знають краще за всіх, майже одноосібно керують грошовими потоками, усі використовують ввірений їм адміністративний ресурс на виборах. В інтересах правлячої партії, звичайно ж.

Власне, і Кличка, і "Солідарність" така ситуація повністю влаштовує. Втім, минулого року під тиском Київрада таки проголосувала за відновлення райрад. Голоси вимучила тоді і фракція Кличка-Порошенка.

Однак зараз в політичному проекті Президента неохоче миряться з фактом проведення виборів і всіляко блокують чітке визначення Київрадою повноважень майбутніх районних рад та їх розширення.

Втім, це мине, і вибори будуть. Ми сформуємо ще одну важливу, хоч і не останню, ланку місцевого самоврядування в кількамільйонному місті, наблизивши рішення про життєвий простір людей до них самих. Згодом ми ліквідуємо інститут "смотрящіх".

Ми знаємо, наскільки важливо для змін мати ініціативу й самоорганізацію, втілення принципу субсидіарності, який лягає в основу децентралізації, правда? Це кардинально інша модель. І саме вона потрібна Києву та Україні.

ДЕМАЛЬЯНС формує команду на вибори. Якщо ви або ваші знайомі вже опікуєтеся питанням будинку, подвір'я, вулиці, парку, дитячого садочка, дозвілля або ж готові розпочати це робити сьогодні, дайте знати. Просто залиште КОНТАКТИ, як з вами зв'язатися. А ми вже подбаємо про все інше.

І останнє. В країні повно радників у соціальних мережах. Вони підказують, критикують і обурюються. Передайте, будь ласка, їм, що в них чудова нагода показати на своєму прикладі, як треба;)

#РайраДА

Відгук можна лишити в мене на фейсбуці.

powered by lun.ua

Зеленський не став вибором ДемАльянсу

Президентська виборча кампанія добігає кінця. 21-го квітня українці робитимуть свій вибір. В ситуації, що склалася, визначальним для ДемАльянсу є спроможність кандидата забезпечувати суверенітет країни...

2 тур. Доведеться визначатися

Перед нами в ДемАльянсі такий самий непростий вибір, як і перед мільйонами громадян, які в першому турі голосували не за Зеленського, і не за Порошенка...

Чому ДемАльянс і Самопоміч разом

Сьогодні ДемАльянс та Самопоміч створили політичний союз. Для мене це важливий крок. Чому? Я виходжу із завдання збудувати за наступні 10 років країну освічених, заможних та щасливих громадян...

"Справа Кохновича": + 1 кримінальне провадження проти бандитів у формі

Давайте трохи новин по справі "бандити в формі проти Кохновича". Станом на ранок ми МАЛИ ситуацію, коли слідчі дійшли висновку, що всю історію з Кохновичем організував один маленький опер Голосіївської поліції Печений...

Справа бізнесмена Кохновича: система встає на захист бандитів у формі

Пам'ятаєте, як в грудні минулого року бізнесмену Тимофію Кохновичу поталанило? В його помешканні стояла камера, яка зафіксувала, як столичні поліцейські підкидають йому набої, після чого їх самі ж "знаходять", одягають йому кайданки і відправляють до Голосіївського РОВД...

Це цифрова економіка, дурню!

Коли Володимир Гройсман розповів на камеру про те, що держава розвиватиме цифрову економіку, то я, ніде правди діти, не повірив. Втім, вже наступного дня я був змушений визнати, що помилявся...