3 лютого 2016, 11:45

Авакову: компанія, близька до начальника головного штабу МВС, причетна до квартирних афер

Прошу Вас, пане Аваков, ініціювати перевірку й відсторонити Михайла Вербенського від виконання обов'язків начальника Головного штабу МВС. Аби убезпечити розслідування про шахрайство забудовника від тиску генеральських погонів.

В травні 2014-го Вікторія Григор'єва купила собі квартиру в ЖК "Кришталеві джерела". Трьома місяцями пізніше в цьому ж комплексі придбав житло Ярослав Осадчий.

При передачі квартир ці дві людини дозволили собі звернути увагу забудовника на те, що договір з ЖЕКом, який підсовують інвесторам, не відповідає типовому і містить кабальні умови.

Відповідь не забарилася – дві родини позбавили житла. Їх квартири повторно продали. Одним пострілом забудовник убив кількох зайців: "приборкав норовливих", закрив рота іншим невдоволеним, а ще й через шахрайство непогано підзаробив.

В 2014 році квартири Вікторії та Ярослава коштували 400 та 600 тис грн відповідно. На момент купівлі кожної з них це було близько 35 та 52 тис дол. Зараз же їм запропонують "компенсації": 140 тис гривень Григор'євій і 380 тис гривень Осадчому, тобто 5 та 14 тис доларів.

Поліція Голосіївського району не побачила ознак злочину в скоєному. Щоправда кримінальні провадження таки відкрили. Але не з власної ініціативи чи на прохання Григор'євої та Осадчого, а за рішенням судді, під об'єктивами телекамер.

ЧОМУ так?

Можливо, через те, що власник компанії-забудовника – зять начальника Головного штабу МВС Михайла Вербенського.

Можливо, тому, що в забудовника відчувають безкарність, коли організовують шахрайську схему заволодіння майна простих людей, в яких немає родичів на високих посадах очолюваного Вами міністерства.

Квартири треба повернути. І Вікторія, і Ярослав не склали руки. Вони борються. І в судах, і в правоохоронних органах, і в публічній площині.

І заслуговують на те, щоб в цих квартирах пролунав дзвінкий голос їх дітей.

Але, як успішно сьогодні в Україні розслідуються справи, фігурантом яких є чоловік доньки начальника Головного штабу?

Саме тому Вербенського потрібно відсторонити від виконання обов'язків.

Зверніть увагу. Хоч це не про політику, але це про важливе. Це про долі людей і про їх права мати захищеною свою власність.

Сюжет-розслідування на 5-му каналіВідгук можна лишити на моїй сторінці в фейсбуці.

#власність

powered by lun.ua

Зеленський не став вибором ДемАльянсу

Президентська виборча кампанія добігає кінця. 21-го квітня українці робитимуть свій вибір. В ситуації, що склалася, визначальним для ДемАльянсу є спроможність кандидата забезпечувати суверенітет країни...

2 тур. Доведеться визначатися

Перед нами в ДемАльянсі такий самий непростий вибір, як і перед мільйонами громадян, які в першому турі голосували не за Зеленського, і не за Порошенка...

Чому ДемАльянс і Самопоміч разом

Сьогодні ДемАльянс та Самопоміч створили політичний союз. Для мене це важливий крок. Чому? Я виходжу із завдання збудувати за наступні 10 років країну освічених, заможних та щасливих громадян...

"Справа Кохновича": + 1 кримінальне провадження проти бандитів у формі

Давайте трохи новин по справі "бандити в формі проти Кохновича". Станом на ранок ми МАЛИ ситуацію, коли слідчі дійшли висновку, що всю історію з Кохновичем організував один маленький опер Голосіївської поліції Печений...

Справа бізнесмена Кохновича: система встає на захист бандитів у формі

Пам'ятаєте, як в грудні минулого року бізнесмену Тимофію Кохновичу поталанило? В його помешканні стояла камера, яка зафіксувала, як столичні поліцейські підкидають йому набої, після чого їх самі ж "знаходять", одягають йому кайданки і відправляють до Голосіївського РОВД...

Це цифрова економіка, дурню!

Коли Володимир Гройсман розповів на камеру про те, що держава розвиватиме цифрову економіку, то я, ніде правди діти, не повірив. Втім, вже наступного дня я був змушений визнати, що помилявся...