Василь Гацько Співголова політичної партії "ДЕМАЛЬЯНС"

Авакову: компанія, близька до начальника головного штабу МВС, причетна до квартирних афер

03 лютого 2016, 11:45

Прошу Вас, пане Аваков, ініціювати перевірку й відсторонити Михайла Вербенського від виконання обов'язків начальника Головного штабу МВС. Аби убезпечити розслідування про шахрайство забудовника від тиску генеральських погонів.

В травні 2014-го Вікторія Григор'єва купила собі квартиру в ЖК "Кришталеві джерела". Трьома місяцями пізніше в цьому ж комплексі придбав житло Ярослав Осадчий.

При передачі квартир ці дві людини дозволили собі звернути увагу забудовника на те, що договір з ЖЕКом, який підсовують інвесторам, не відповідає типовому і містить кабальні умови.

Відповідь не забарилася – дві родини позбавили житла. Їх квартири повторно продали. Одним пострілом забудовник убив кількох зайців: "приборкав норовливих", закрив рота іншим невдоволеним, а ще й через шахрайство непогано підзаробив.

В 2014 році квартири Вікторії та Ярослава коштували 400 та 600 тис грн відповідно. На момент купівлі кожної з них це було близько 35 та 52 тис дол. Зараз же їм запропонують "компенсації": 140 тис гривень Григор'євій і 380 тис гривень Осадчому, тобто 5 та 14 тис доларів.

Поліція Голосіївського району не побачила ознак злочину в скоєному. Щоправда кримінальні провадження таки відкрили. Але не з власної ініціативи чи на прохання Григор'євої та Осадчого, а за рішенням судді, під об'єктивами телекамер.

ЧОМУ так?

Можливо, через те, що власник компанії-забудовника – зять начальника Головного штабу МВС Михайла Вербенського.

Можливо, тому, що в забудовника відчувають безкарність, коли організовують шахрайську схему заволодіння майна простих людей, в яких немає родичів на високих посадах очолюваного Вами міністерства.

Квартири треба повернути. І Вікторія, і Ярослав не склали руки. Вони борються. І в судах, і в правоохоронних органах, і в публічній площині.

І заслуговують на те, щоб в цих квартирах пролунав дзвінкий голос їх дітей.

Але, як успішно сьогодні в Україні розслідуються справи, фігурантом яких є чоловік доньки начальника Головного штабу?

Саме тому Вербенського потрібно відсторонити від виконання обов'язків.

Зверніть увагу. Хоч це не про політику, але це про важливе. Це про долі людей і про їх права мати захищеною свою власність.

Сюжет-розслідування на 5-му каналіВідгук можна лишити на моїй сторінці в фейсбуці.

#власність

powered by lun.ua
Корупція1296 Україна та Європа1068 Aтака Путіна1189 тітушки19 Уряд реформ392
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter