Василь Гацько Співголова політичної партії "ДЕМАЛЬЯНС"

Що шукаєте в файлах ДемАльянсу, пане Аваков?

16 травня 2017, 18:06

Сьогоднішні події з обшуком Національної поліції України в одного з лідерів ДемАльянсу, Максима Черкасенка є нічим іншим, як планомірна зачистка політичних опонентів.

Формально обшук проходив за рішенням Печерського суду в якійсь справі про якусь змову якихось осіб щодо втручання в систему Сетам (торги арештованим майном) в дружини Максима.

Поза сумнівом, в судах адвокати розіб'ють цю "фільчину грамоту" в пух і прах, як і оскражать незаконні дії Нацполіції.

Реально в нього вдома, в першу чергу, була вилучена ЙОГО комп'ютерна техніка, гаджети, скопійована його інформація разом з базами данних донорів, які робили пожертви партії, внутрішньопартійним листуванням управлінського ядра в різних месенджерах, стратегіями розвитку та іншим.

Тобто шукають щось, що може стати предметом кампанії з дискредитації ДемАльянсу, як і всього іншого, що має перспективу хитанути владу діючої правлячої еліти.

Що ж, оцінив вашу увагу, пане Міністр і пане Президент. Приймається. Запевняю, що і з нашого боку уваги до вас буде достатньо. Якийсь час.

====

Ну і для тих, хто бореться за права і свободи й здійснює контроль роботи правоохоронних органів: все було до болю знайомим... з недопущеними адвокатами, з перестрибуванням парканів, аби потрапити до клієнта, з приїздом патрульної поліції з півторагодинною затримкою і купою процесуальних порушень.ONLINE
Україна та Європа907 Уряд реформ302 тітушки10 Корупція1083 Aтака Путіна1109
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте