Василь Гацько Співголова політичної партії "ДЕМАЛЬЯНС"

В Київенерго заселилися голови ОСББ. Вимагають гарячу воду

22 вересня 2017, 14:51

Прямо зараз перебуваю в центральному офісі Київенерго. Тут кілька голів ОСББ оголосили, що не покинуть приміщення компанії до виконання їх вимоги.

Їх вимога проста – повернути гарячу воду до їх квартир. Кілька місяців тому компанія Ахметова незаконно перекрила засувки будинкам, в яких проживають тисячі киян. Людям, які, звертаю увагу, дисципліновано сплачують за спожиті комунальні послуги.

Сплачують приватній компанії зі статусом виконавця послуг, до якої в Київенерго є претензії. Звичайно, монополіст міг би всі свої претензії з'ясовувати з нею в будь-який спосіб, який би не зачіпав інтересів споживачів, зокрема в суді.

Але ж ні! В Ахметова просто перекрили гарячу воду звичайним людям. Всім і одразу.

На відео – Вікторія Погорєлова. Вона – душа осббшного руху країни. Вперше в житті вдається до такого протесту.

А все просто тому, що компанія Ахметова знахабніла вже настільки, що навіть в найтолерантніших і найконструктивніших людей терпіння луснуло.

Вікторія разом зі своїми колегами житиме в Київенерго. Принаймні якийсь час.

За дотримання своїх прав у нашій країні все ще потрібно боротися. І гарна новина в тому, що людей, які це роблять і для себе, і для інших, стає дедалі більше.

Втім, тішитися лише тим, що тих, які не складають рук перед проблемами й викликами, множиться, було б неправильно. Правильно підрізати крила олігархам, аби вони так високо більше ніколи не літали.

Люди мають літати, громада, середній клас.#осбб #ахметов #київенерго

Коментарі — 10
Pavlo Koma _ 24.09.2017 14:16
IP: 37.54.69.---
Поставив бойлер на 70 літрів, який автоматично підігріває холодну воду до любої температури електрикою. Його вистачає на любу сім'ю. Відрегулював так, що можна використовувати теплу воду в побутових цілях, не розбавляючи її холодною водою. Тепер тепла вода в домі постійно. В порівнянні із підігрівання холодної води в газовій колонці – це економія в рази. Адже побутовий газ, що згоряє, йде в основному в трубу димаря, разом із теплом, виділеним під час згорання. Тепер вся використана облікована енергія зберігається в теплій воді в термосі бойлера. На кухні і в ванній кімнаті змішувач теж повинен бути сучасний, щоб економити теплу воду під час використання, – наприклад, під час чищення зубів. Стало можливим краще використовувати душ для закалювання, – це так званий контрастний душ. – То тепла вода, то холодна. Тобто тепла вода використовується тільки по призначенню. Так повинен зробити кожний, для економії, на літній період часу, щоб теплу воду подавали тільки в опалювальний сезон
Юрій Шутко _ 22.09.2017 23:38
IP: 188.163.8.---
Ярослав Гайдук:
Регулярно и надолго оставлять киевлян без гарячей воды = донбассизация по-ахметовски., Мелкая пакость перед тем, как согласно решению Киеврады, ухваченное, краденое у киевлян, – придется положить на место, где взял.
Ярослав Гайдук _ 22.09.2017 20:55
IP: 194.247.173.---
ну понятно... заселится в ТОВ "Водоканал-Сервіс" – кому это интересно? живите хоть 100 лет... Ахметова там нет...
dihlofos _ 22.09.2017 18:33
IP: 35.187.20.---
ці будинки немають жодних договірних умов з Київенерго. Нехай заселяються у ТОВ "Водоканал-Сервіс", яке збирало кошти і з яким жителі мають договора... Совки знову все з голови на ноги превертають... з таким успіхом нехай заселяються у Нафтогаз, чи навіть у Словацьку газову компанію.
Anastasia Zakomorna _ 22.09.2017 18:23
IP: 35.189.249.---
ОФІЦІЙНА ПОЗИЦІЯ КИЇВЕНЕРГО:

ТОВ "Водоканал-Сервіс" купує у КИЇВЕНЕРГО теплоенергію, яку потім постачає мешканцям будинків у вигляді опалення та гарячої води. І виникає питання, чому теплопостачальна компанія, яка отримує оплату за послуги від своїх клієнтів, не розраховується за тепло?

На сьогодні, за розрахунками КИЇВЕНЕРГО, борг "Водоканал-Сервісу" досяг 32 млн грн. З них "Водоканал-Сервіс" визнає 24 млн грн. Триває двосторонній процес перевірки нарахувань і розрахунків. До врегулювання ситуації долучилась і міська влада. Якщо сторони не дійдуть згоди стосовно суми боргу, справу буде передано до суду.

25 вересня ситуація буде винесена на розгляд робочої групи в КМДА, куди запрошені представники ТОВ "Водоканал-Сервіс", клієнти ТОВ "Водоканал-Сервіс" (голови ОСББ), представники НКРЕКП та КИЇВЕНЕРГО.

Водночас закликаємо киян бути пильними, укладаючи угоди з постачальниками послуг, та контролювати розрахунки за енергоносії керуючими компаніями.
Olexandr Chiba _ 22.09.2017 16:47
IP: 77.122.23.---
Валерий Фабрикант:
Если это ОСББ, то должны принять все меры, чтобы уменьшить зависимость от монополистов. Переходить на солнечные энергии, площадь крыш позволяет, ставить котельные на крыши. Горячая вода и теплло о Ахметки по цене золота. Это все фигня от Гацко
Чудило! Кредити на сонячні батареї ти даси?. Фігня твої хазяї з руслан49.
Анна Іванюк _ 22.09.2017 16:47
IP: 93.74.14.---
Коли в твоєму ОСББ є необхідність ремонтувати дахи то на енергоефективність поки не вистачає коштів. Але коли тебе позбавляють без попереджень послуг за які ти сплачуєш. то хіба це правильно і ми маємо мовчати?
Валерий Фабрикант _ 22.09.2017 15:35
IP: 178.136.11.---
Если это ОСББ, то должны принять все меры, чтобы уменьшить зависимость от монополистов. Переходить на солнечные энергии, площадь крыш позволяет, ставить котельные на крыши. Горячая вода и теплло о Ахметки по цене золота. Это все фигня от Гацко
руслан49 _ 22.09.2017 15:16
IP: 35.189.208.---
Куди б заселитися більшості жителів України. У них зроду не було гарячої води з крану. Ставлять електробойлери, чи газові колонки.
Ostap Kycher _ 22.09.2017 15:12
IP: 35.189.208.---
тарифы и коммуналка – это Юля и Кучеренко. Демальянс не воруйте чужой хлеб)
ONLINE
Уряд реформ308 Корупція1100 Aтака Путіна1113 Україна та Європа918 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter