Ігор Головань Адвокат, керуючий партнер Адвокатського об'єднання "Головань і партнери"

Портнов з відром

01 листопада 2019, 17:05

Багаторічний друг високопосадовців Офісу Президента та улюбленець Директора ДБР пообіцяв зробити фото водія Радіо Свобода "з відром на голові".

Бажаю журналістам Радіо Свобода успіхів у їх роботі.

Сподіваюсь, вони тепер розуміють, що слідкувати за перельотами законослухняних громадян – то одне.

А розслідувати діяльність справжніх злочинців – зовсім інше.

powered by lun.ua
Коментарі — 89
Андрій Маковецький-Левенгук _ 03.11.2019 15:28
IP: 35.235.227.---
Александр 1:
Андрій Маковецький:
1.А не багато, Вєня, ви на себе взяли: розписались за всіх дописувачів?
2.До речі, викривання воронезького пацюка Запердоленка, яке постійно робить Log Log дуже корисні...
3.Краще б вам було змінити своє відношення до українців і України, як незалежної держави, або покинути цю країну (чого б я не бажав ні в якому разі).
1.Исправляюсь: "...поскольку все (за исключением Александра 1) совершенно справедливо считают вас местным дурачком" – так вас устроит?
2.На самом деле Логик, с орфографическим словарем русского языка гоняющийся по веткам БУП за воронежским кочегаром, – зрелище настолько нелепое и жалкое, что если в его контексте и употреблять слово "корысный", то нужно обязательно уточнять – идиот.
3.Ну вот, наконец и от вас я услышал украинское сакраментальное "Чемодан-вокзал...". Пока что еще с оговоркой, что вы бы этого не желали, но это только пока. Как же все укро-националисты однообразны и предсказуемы.
Александр 1 _ 03.11.2019 15:23
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
... спитай у себе, а ти вільний від своїх кураторів...

Я – пенсіонер, абсолютно "вільний художник". Не маю ні посад, ні капіталів, ні залежності від будь-кого з політиків, чи будь-яких партій. Ніколи не був в КПРС. Але маю досвід в науці (теоретична фізика), в державному управлінні (працював біля трьох років в облдержадміністрації головою відділу, більше не витримав), активно займався політичною діяльністю, був підприємцем років десять. Зараз – припинив політичну діяльність. Колись на вшанування пам'яті героїв Крут нас приходило чоловік 15-20 рухівців і їх прибічників, зараз – достатньо молоді.

Тому твої підозри про кураторів – це від примітивного підходу до тих речей, у яких ти не тямиш. І це притаманно будь-якому обивателю, який не має досвіду у політиці, не розуміє, що таке держава.

А тепер ти про себе розповідь і спростуй мої підозри, що не маєш досвіду в реальної політиці.
Log Log _ 03.11.2019 15:12
IP: 35.235.227.---
Константин Левин – безмозглый дебил Унитаз Семижопов из Воронежской области
Если бы не Россия 1991 году первая не вышла из СССР, то у Украины не было бы самостоятельного государства.
Нынешние украинцы в ужасе от самостийности и на коленях умоляют взять их в Европу.
Безграмотная амёба, два "не" ни к селу ни к городу.
Запятые за полсотни лет ставить научился, двуногая скотина, а рассуждаешь о государствах.
Пошел вон, умственно отсталый.
.
Log Log _ 03.11.2019 15:04
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
Видно адвоката недоумка, той теж тільки про їжу і лайно.
Хам і у Африці хам.
Grenader45 _ 03.11.2019 14:31
IP: 35.235.227.---
Александр 1:
Grenader45:
...правильно – Муждабаєв
Дякую, звісно Муждабаєв.
Мені доводиться роз'яснювати людям без досвіду (іноді зе-дебілам), що Порошенко – державний діяч... Але зомбованим важко щось доказати. Тому що кар-кар-кар-корупція. А як її подолати вони поняття не мають, "всіх посадити" – це рівень їх примітивного мислення. Не ображайся, але саме твій рівень "мрійника" (при всіх добрих намірах).
...от, можеш коли захочеш! Дивись далі, буде складніше, але ти справишся...
Роз'яснювати щось дебілам, апріорі марна справа. НЕМОЖЛИВО довести дурневі, що він дурень. Правда?) Але, якщо ти все одно це робиш (щось роз'яснюєш дебілам) – то ти БОВДУР.
Ти то не дурень, я ж з тобою спілкуюсь.) Поки не втратив нитку логіки? Гуд. Коли вважаєш когось зазомбованим – спитай у себе, а ти вільний від своїх кураторів і чи не сталось так, що у твоєму люстерку поглядає на тебе зомбі? Не спіши, подумай. І будь надалі таким же чемним, як останній раз.
Александр 1 _ 03.11.2019 13:39
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
...правильно – Муждабаєв
Дякую, звісно Муждабаєв.

Дивно, що ти так болісно реагуєш на маленькі образи, хоча постійно розкидаєш їх на інших, при цьому нічого по суті написаного, як правило, сказати не можеш. На відміну від того ж Вєні миколаївського – розумника, жартівника і ерудита, але ватника, який просто не любить нічого справжнє українського.

Штампи весь час використовуєш ти: барига, Мальдиви, свінарчукі, порохоботи, кар-кар-кар корупція. Мені доводиться роз'яснювати людям без досвіду (іноді зе-дебілам), що Порошенко – державний діяч (яка він – людина мені начхати). І нагадувати раз за разом одне і теж. Це не штампи, а факти. І про армію, і про Мінські угоди, і про безвіз, і про Томос... Але зомбованим важко щось доказати. Тому що кар-кар-кар-корупція. А як її подолати вони поняття не мають, "всіх посадити" – це рівень їх примітивного мислення. Не ображайся, але саме твій рівень "мрійника" (при всіх добрих намірах).
Grenader45 _ 03.11.2019 13:31
IP: 35.235.227.---
Log Log:
Grenader45:
З Вас ворожка як з собачого хвоста сито, адвокат Воронезького недоумка.
У Вас постів на порядок більше ніж у мене, з арифметикою погано?
...на ПОРЯДОК? ПОСТІВ? НА УП?У десять разів?)) – точно золотар. Треба ж, вгадав. Але давай це буде суто між нами. Для інших продовжуй вдавати розумника...)
Александр 1 _ 03.11.2019 13:08
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
... Так для них ценность исходящей от вас информации равна нулю, поскольку все они совершенно справедливо считают вас местным дурачком.
А не багато, Вєня, ви на себе взяли: розписались за всіх дописувачів? Ніхто вам такого доручення не давав.

До речі, викривання воронезького пацюка Запердоленка, яке постійно робить Log Log на БУП, дуже корисні для нових, а іноді, і для старих дописувачів. У Log Log є абсолютна чуйка (і за це я йому дуже вдячний) на цю гниду, яка постійно змінює свій нік і маскується під українця, працюючи на Московію.

Краще б вам було змінити своє відношення до українців і України, як незалежної держави, або покинути цю країну (чого б я не бажав ні в якому разі), щоб не нажити собі і своїм нащадкам психологічних хвороб.

Слава Україні!
Log Log _ 03.11.2019 13:07
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
З Вас ворожка як з собачого хвоста сито, адвокат Воронезького недоумка.
У Вас постів на порядок більше ніж у мене, з арифметикою погано?

.
Grenader45 _ 03.11.2019 12:51
IP: 35.235.227.---
Александр 1:
...скажу ще пару слів для твого політичного розвитку
...Тож думай, чому досвідчені свідомі українці позитивно оцінюють Порошенко, до того, як кидати в нього каміння (або, наприклад, в Айдера Муждобаєва).
...дивись, Сашко. Тут така справа, що тебе ввели в оману, коли сказали, що ти – досвідчений свідомий українець і можеш когось "політично розвивати". Насправді, твій розвиток закінчився тоді, коли ти припхав на тренінг агітаторів за Порошенка. Ти із поста в пост долдониш однакові штампи про заслуги бариги, бо нічого розумнішого у твою маківку не вклали. Коли ти переходиш на власний (доволі куций) інтелектуальний ресурс, виходить щось на зразок: ""гренадер"-сцикун", "скільки гнию повилазило", " і ніхто не дасть в пику".
Можеш мені не вірити, але ти таки доволі примітивний і тупуватий. Не ображайся, а зав'язуй із справою, де не тямиш. Займись землеробством, поважним і потрібним Україні заняттям.
І наостанок, правильно – МуждАбаєв...
Grenader45 _ 03.11.2019 10:54
IP: 35.235.227.---
Log Log:
Grenader45:
Андрій Маковецький-Левенгук:
Ростов Никола:
О, третій добровільно приєднався.
У Вашого колеги (який тепер Андрій Маковецький-Левенгук, а до того мав тисячу ніків типа
Вениамин Николаевский, Георгий Николаевский, і хвалився що уролог) як у тому анекдоті
про Сталіна, ненависть до українців і бухгалтерів.
Був у нього тут такий колега Шило (ненавидів "галичан" і "підляшкив"), то вони
намагались вгадати мою професію, той казав, що я вчитель, а цей що бухгалтер.
І так і не вгадали.
Я нічого не гадаю, все на основі того, що людина про себе пише.
Кочегар і Уролог самі писали (синдром Хлестакова).
...а ну і я спробую вгадати – ти золотар! Багато вільного часу, який можна витратити на спілкування з людьми (для різноманітності). І запашок з твоєю появою з'являється.
Вгадав?)...
Александр 1 _ 03.11.2019 10:54
IP: 35.235.227.---
Саме з цієї точки зору слід оцінювати діяльність президента (а не людини) Порошенко і не повторювати за придурками про "баригу", корупцію, офшори, Мальдиви тощо. "Барига" зберіг державу, створив боєздатну армію (знайди в Ютубі інтерв'ю Марусі Звіробій) і антиросійську коаліцію.
А тепер порівняй, що зробив Порошенко і що встиг зробити всього за пів року теперішній блазень, за якого ти "топив". Скільки позицій здано на міжнародної арені, скільки гнию повилазило, скільки антиукраїнських/антидержавницьких рішень вже прийнято (наприклад, по розведенню військ чи кадрових, або по не-підтримки українського кіно). А скільки корупціонерів посаджено? Скільки вкрадених грошей повернено? Нуль. На скільки зменшено тарифи на газ? На 15-20% підвищено для промисловості.
Тож думай, чому досвідчені свідомі українці позитивно оцінюють Порошенко, до того, як кидати в нього каміння (або, наприклад, в Айдера Муждобаєва).
Александр 1 _ 03.11.2019 10:51
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
... Не зупиняйся, ти таки цікавий екземпляр
Ну, як що ти так наполягаєш, то скажу ще пару слів для твого політичного розвитку. поки є час.

Той, хто ніколи сам не займався реальною політикою (такі, як ти), не спроможний зрозуміти, що таке "велика політика". Особливо в умовах, коли країна ідеологічно розпорошена, коли народ "ніколи в світі сонця не видав, за ворогів їде в огонь і в воду" і вибирає собі в президенти двічі судимого або блазня/неука, а у Верховну Раду – відвертих ворогів держави (медведчуків, бойків, рабіновичей). Та ще й в умовах війни.

Тому, як що хочеш щось зрозуміти у великої політиці, то треба керуватись ні тим, порядна чи непорядна людина, а тим, що корисного зробила людина для держави на своєї посаді.

Інакше втопишся в болоті брехні, заздрості, незадоволеності, ненависті до своєї власної влади, без якої держава взагалі не може існувати. Не може існувати!!!
Log Log _ 03.11.2019 10:22
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
Андрій Маковецький-Левенгук:
Ростов Никола:
О, третій добровільно приєднався.
У Вашого колеги (який тепер Андрій Маковецький-Левенгук, а до того мав тисячу ніків типа
Вениамин Николаевский, Георгий Николаевский, і хвалився що уролог) як у тому анекдоті
про Сталіна, ненависть до українців і бухгалтерів.
Був у нього тут такий колега Шило (ненавидів "галичан" і "підляшкив"), то вони
намагались вгадати мою професію, той казав, що я вчитель, а цей що бухгалтер.
І так і не вгадали.
Я нічого не гадаю, все на основі того, що людина про себе пише.
Кочегар і Уролог самі писали (синдром Хлестакова).
Анатолій Дмитрук _ 03.11.2019 10:09
IP: 35.235.227.---
Ніяка присутність в нашому політичному житті адептів Кремля не завадить нам врешті решт побудувати Українську Державу.
Вірю, настане час, коли доктрина Володимира Василенка "Української України" буде реалізована на практиці.
Grenader45 _ 02.11.2019 23:37
IP: 35.235.227.---
...бувайте "дякули". І поміркованим людям – на добраніч!
Grenader45 _ 02.11.2019 22:58
IP: 35.235.227.---
Александр 1:
Grenader45:
... злочинці бояться покарання (закону), безвідносно хто їх судить, це раз. Вміння за себе постояти – не є синонімом порядності, це два...
От тупоголове. Одразу видно, що ти диванний "гренадер"-сцикун, який ніколи себе не міг захистити в реальному житі, мабуть діставав від пацанів в дитинстві багато.

Правда, це не значить, що кожен сцикун є порядною людиною. Частіше за все саме такі особи з комплексами боягуза ведуть себе по хамські в інтернеті, де безпечно і ніхто не дасть в пику.

Все – вільний. Не цікаво спілкуватись з дурнем і жалюгідним хамом.
...))) умієш аргументувати. По класифікації твого партнера лох-лоха, твій інтелект значно переважає інтелект чотирирічної дитини, і у притул наближається до інтелекту десятилітки. А вміння "читати" біографію незнайомої людини – переводить відразу у розряд підлітка, який познайомився з полюціями... Не зупиняйся, ти таки цікавий екземпляр.
Grenader45 _ 02.11.2019 22:48
IP: 35.235.227.---
Log Log:
Андрій Маковецький-Левенгук:
Ростов Никола:
...
Оба пещерные шовинисты. Второй из-за комплекса неполноценности (говорит что армянин, а мечтает быть "русским").
А у второго гитлеровская кровь играет.
.
...) а що з першим? А то "второй", "а у второго"... що там про інтелект чотирирічної дитини?))
Андрій Маковецький-Левенгук _ 02.11.2019 22:46
IP: 35.235.227.---
Log Log:
Андрій Маковецький-Левенгук:
Ростов Никола:
Пара украинофобов с одинаковым уровнем интеллекта – четырёхлетнего ребёнка.
Первый – аферист уролог из Николаева.
Второй – недоумок кочегар из Воронежской области.
Оба пещерные шовинисты. Второй из-за комплекса неполноценности (говорит что армянин, а мечтает быть "русским").
А у второго гитлеровская кровь играет.
.
И для кого предназначена эта, размещенная аккуратным бухгалтерским столбиком, информация? Для завсегдатаев БУПа? Так для них ценность исходящей от вас информации равна нулю, поскольку все они совершенно справедливо считают вас местным дурачком.
Александр 1 _ 02.11.2019 22:44
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
... злочинці бояться покарання (закону), безвідносно хто їх судить, це раз. Вміння за себе постояти – не є синонімом порядності, це два...
От тупоголове. Одразу видно, що ти диванний "гренадер"-сцикун, який ніколи себе не міг захистити в реальному житі, мабуть діставав від пацанів в дитинстві багато.

Правда, це не значить, що кожен сцикун є порядною людиною. Частіше за все саме такі особи з комплексами боягуза ведуть себе по хамські в інтернеті, де безпечно і ніхто не дасть в пику.

Все – вільний. Не цікаво спілкуватись з дурнем і жалюгідним хамом.
Александр 1 _ 02.11.2019 22:42
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
...злочинці бояться покарання (закону), безвідносно хто їх судить, це раз. Вміння за себе постояти – не є синонімом порядності, це два...
От тупоголове. Одразу видно, що ти диванний "гренадер"/сцикун, який ніколи себе не міг захистити в реальному житі, мабуть діставав від пацанів в дитинстві багато.

Правда, це не значить, що кожен сцикун є порядною людиною. Частіше за все саме такі особи з комплексами боягуза ведуть себе по хамські в інтернеті, де безпечно і ніхто не дасть в пику.

Все – вільний. Не цікаво спілкуватись з дурнем і жалюгідним хамом.
Grenader45 _ 02.11.2019 22:42
IP: 35.235.227.---
Log Log:
Grenader45:
"Тикайте" своїй бабусі, тупе хамло.
.
...))) та не ображайся. Я неввічливий лише із йолопами типу тебе. А так, я культурна і вихована особа. А от бабусі мої, як не прикро, давненько у "кращих місцях". Порядні люди були. У них вдався (кажуть)...
Log Log _ 02.11.2019 22:18
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
"Тикайте" своїй бабусі, тупе хамло.
.
Log Log _ 02.11.2019 22:14
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
Ростов Никола:
Пара украинофобов с одинаковым уровнем интеллекта – четырёхлетнего ребёнка.
Первый – аферист уролог из Николаева.
Второй – недоумок кочегар из Воронежской области.
Оба пещерные шовинисты. Второй из-за комплекса неполноценности (говорит что армянин, а мечтает быть "русским").
А у второго гитлеровская кровь играет.
.
Yaroslav Bezsmolnyy _ 02.11.2019 22:07
IP: 35.235.227.---
Доброго дня.
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter