Ігор Головань Адвокат, керуючий партнер Адвокатського об'єднання "Головань і партнери"

Інтерв'ю Труби – явка з повинною

28 листопада 2019, 20:50

Директор ДБР Роман Труба у своєму интерв'ю LB.ua фактично визнав себе винним у систематичних порушеннях закону

Соня Кошкіна і Вікторія Матола "розкрутили" Трубу на цілій букет статей КК. Тут тобі і 343 (Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, судового експерта, працівника державної виконавчої служби, приватного виконавця), і 364 (Зловживання владою або службовим становищем), і 367 (Службова недбалість), і 369-2 (Зловживання впливом).

Пройдемося коротко по найбільш яскравих моментах цього сеансу самовикриття.

Генеральному прокурору слід терміново звернути увагу на те, що Директор ДБР чудово розуміє свій статус. Цитата:

"Директор ДБР не є керівником органу досудового розслідування. Я не в праві давати будь-які вказівки слідчому. "

Однак і в цьому інтерв'ю, і у багатьох інших, Роман Труба не криючись зізнається у численних фактах впливу на слідчих.

У кабінеті директора відбуваються наради в тому числі з керівниками слідчих управлінь, із слідчими, які проводять досудове розслідування і доповідають щодо стану розслідування кримінальних проваджень, озвучуючи іноді й інформацію, яка є таємницею досудового розслідування

Більше того, прямі вказівки Труби виконувачу обов'язків керівника Першого управління організації досудових розслідувань ще влітку розійшлися Інтернетом.

Труба сам визнав відсутність ілюзій стосовно свого статусу, а тому можна вважати доведеним, що на слідчих він впливає умисно.

А оскільки про опір слідчих ДБР незаконному впливу не чути, вони тому впливу підкоряються. Отже, процесуальна самостійність слідчих ДБР – пуста формальність. ДБР як правоохоронних орган на сьогодні не існує, що є прямим результатом діяльності Труби та його спільників.

Підемо далі.

Труба щось белькоче про незалежність ДБР, одночасно демонструючи свою абсолютну залежність від президентського офісу. Слова: "У мене було кілька (дві чи три) зустрічі з керівниками АП чи колишнім президентом. Сьогодні зустрічей з представниками Офісу президента – дуже багато.", – говорять самі за себе.

Труба "морозиться" коли його питають про реєстрацію у модному тепер "турборежимі" брехливих і наклепницьких заяв Портнова.

Хоча визнає, що принцип чинного Кримінально-процесуального кодексу – щоб всі звернення реєструвалися і за ними відкривалися кримінальні провадження.

В той час, коли незаконніх відмов ДБР у реєстрації кримінальних проваджень тисячі.

Яскравою є реакція Труби на питання про можливу обіцянку депутата від "Слуги народу" вирішити якісь питання через нібито заступника Генпрокурора Вітора Трепака.

Не було відповідного звернення, а тому провадження немає. Але ж відповідно до закону виявлення злочинів – одне з завдань ДБР. Усі отримані із заяв і повідомлень, а також виявлені з інших джерел відомості про обставини, що можуть свідчити про вчинення злочину, вносяться до Єдиного реєстру досудових розслідувань у порядку, передбаченому Кримінальним процесуальним кодексом України.

Однак під керівництвом Труби ДБР настільки "незалежне і неупереджене", що без проблем реєструє тільки заяви багаторічних друзів посадовців президентського офісу.

Феєрично "поплив" Труба і на питанні про його махінації з адресою ДБР.

Загальновідомо, що лігвище Труби і його поплічників – будівля номер 15 по вулиці Петлюри. Однак будівля ця знаходиться у Шевченківському районі Києва. І слідчі ДБР мали б зі своїми клопотаннями звертатися до Шевченківського суду. От тільки з матеріалами, що грунтуються на портновській брехні і наклепах, у Шевченківському суді можна нарватися на відмову.

Інша справа – славнозвісний Печерський суд. А тому Труба шахрайськи робить вигляд, що сидить не на Петлюри, а на Грушевського. Однак на Грушевського ДБР не знайти, на адресні махінації Труби вже почали звертати увагу.

Тому Труба нещодавно, а саме 11 листопада 2019 року своїм наказом "перемістив" слідчих центрального апарату ДБР на бульвар Лесі Українки, 26. Само-собою, слідчі нікуди не переїхали, а просто Труба такими примітивними способами намагається утриматися під захистом "печерного" правосуддя.

Труба "морозиться" і стосовно витоків з ДБР закритої інформації. Навіть намагається "перевести стрілки" на прокурорів. Але сам він з цього питання навіть свій улюблений поліграф не пройшов.

Що вже й казати про славнозвісну "прослушку". Сам факт прослуховування, який ніхто навіть не наважується заперечити, красновомно підтверджує вже сказане вище. ДБР, як правоохоронного органу, не існує. А той факт, що опубліковані записи цілком достовірні, підтверджують і ухильні відповіді Труби на прямі питання, і вся попередня його поведінка.

Генеральному прокурору варто зацікавитися.

powered by lun.ua
Коментарі — 27
iip _ 29.11.2019 21:22
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
...троянці. Троянці не повірили а не греки.))
Не переймайся за технічні помилки. Я не Мухосранський. Головне – суть, щоб не в пісок.
Grenader45 _ 29.11.2019 21:13
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
iip:
Grenader45:
В усіх історичних періодах ДО суттєвих воєн хор заколисувачів ЗАВЖДИ був значно голосніший за поодинокі голоси тих хто попереджав про біду.
прямо як у Висоцького – "но греки не поверили Кассандре...". Згадував сьогодні про неї)...
...троянці. Троянці не повірили а не греки.))
Grenader45 _ 29.11.2019 20:04
IP: 35.235.227.---
iip:
Grenader45:
В усіх історичних періодах ДО суттєвих воєн хор заколисувачів ЗАВЖДИ був значно голосніший за поодинокі голоси тих хто попереджав про біду.
прямо як у Висоцького – "но греки не поверили Кассандре...". Згадував сьогодні про неї)...
iip _ 29.11.2019 19:53
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
...А якщо скажу, що забув більше ніж ти взнаєш за все життя – тобі, певне буде неприємно?...
Ні не буде. Якщо ти так скажеш – то будеш хвастунцем::::::)))))))))
Ти – людина розумна – то так говорити не будеш.
Тим більше, що кожен знає щось своє.
Навіть дядько с села, що мурував мені піч, знає багато чого, що для мене було новиною.
Вік живи, вік вчись::::)))))))
iip _ 29.11.2019 19:47
IP: 35.235.227.---
Grenader45:

Ні не дам. Прогноз є прогноз. Але твердження, що "хід подальших подій абсолютно не корелюється із фантазіями Муждабаєва" не вірне. Це просто вчергове висловлена незгода із його прогнозом іншими словами. Це ми вже пройшли – ти з ним не згоден, я – згоден.
Питання стоїть по іншому.
Чи є вірогідним прогноз Айдера, і наскільки він вірогідний?
Відповідь очевидна – прогноз Айдера вірогідний, але ступінь вірогідності дискусійна. Думки природно, як і щодо будь-якого прогнозу, розходяться від маловірогідного до неминучого.
Коли в тебе у хаті похилилася стеля – ти ж не будеш розпатякувати про вірогідність її "завалу"?
Ти будеш ремонтувати, не зважаючи на думки про "малу вірогідність завалу":)
Над Україною нависла загроза, сценарій Айдера вірогідний і дискутувати про те НАСКІЛЬКИ він вірогідний – злочинне нехлюйство.
В усіх історичних періодах ДО суттєвих воєн хор заколисувачів ЗАВЖДИ був значно голосніший за поодинокі голоси тих хто попереджав про біду.
Grenader45 _ 29.11.2019 19:46
IP: 35.235.227.---
iip:
Grenader45:
...Ти б, можливо, був би страшенно здивований, якби почитав, як "на заході" в старих демократіях політики і виборці ображають один одного. Ми ще діти у цьому. Але там розуміють – вибори, це бокс – боксери ж гамселять один одного до нестями, але це ж не призводить до громадянської війни::))
...ну що це за неповага. Можливо я виглядаю як хлоп, що закінчив ПТУ і прочитав за все життя три книги – Буквар, другу і зелену? А якщо скажу, що забув більше ніж ти взнаєш за все життя – тобі, певне буде неприємно?... Отож.
Чіталі ми. І про стариє дємократії і пра новиє...))) І єслі шо – ложку мімо рта нє пранєсьом.)
Ладно. Все норм. Хоч посміємось...
Grenader45 _ 29.11.2019 19:30
IP: 35.235.227.---
iip:
Grenader45:
iip:
Ти даси руку на відсіч, що Айдер НЕ правий?
...ну що то за дитячий садок. Ну не вангую я! А хід подальших подій абсолютно не корелюється із фантазіями Муждабаєва. І відповідно руку на відсіч не дам.
Та і ти не даси руку, ногу за те, що Айдер ПРАВИЙ. Чи я помиляюсь?))
iip _ 29.11.2019 19:17
IP: 35.235.227.---
Grenader45:

"Бо саме "порохоботи" принижують зе-виборця"

Україна – молода демократія. Ти б, можливо, був би страшенно здивований, якби почитав, як "на заході" в старих демократіях політики і виборці ображають один одного. Ми ще діти у цьому. Але там розуміють – вибори, це бокс – боксери ж гамселять один одного до нестями, але це ж не призводить до громадянської війни::))

Будем "пасматрєть" – це так.

Але щоб зло перемогло, добру достатньо просто нічого не робити. Не думаю, що у найближчому майбутньому можна буде обмежитися тільки "пасматреть". На жаль.
iip _ 29.11.2019 19:10
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
iip:
Grenader45:
Я у вірю-невірю перестав гратися ще в дитячому садочку...
...так, між іншим. На блозі прорицателя і ведуна Муждабаєва, ти неабияк відбуцкав тих, хто надумав не вірити його передбаченням.) Сам то віриш тамбовському Глобі? Чи просто пригадав дошкільне минуле?) Тільки не кидайся з шаблею, це я так, по доброму, по нейтральному...)
До чого тут, знову ж таки, вірю-невірю? На блозі Айдера я запитав усіх.
Можу запитати і тебе особисто, з повною повагою, нейтрально.
Ти даси руку на відсіч, що Айдер НЕ правий?
Думаю, що ні.
Тоді чи не є злочинною безвідповідальністю і повним нехлюйством закривати очі на такий сценарій?
Сподівайся на краще, але ГОТУЙСЯ ж до гіршого.
Тим більше, що майже усе з того, про що каже Айдер – реально відбувається сьогодні.
Айдер каже те, про що думають мільйони.
А от Путіну – я не вірю.
Grenader45 _ 29.11.2019 19:06
IP: 35.235.227.---
iip:
Grenader45:
Банда, що рветься до влади під прикриттям блазня з дешевого театру, що загрався у президенти – значно гірша за "папередників". Немає ніяких "зебілів" – то фейк, дурилка, яку оппо-риги показують охлосу. А є та ж сама оппо-ригівска шайка, що під прикриттям "зебілів" продовжує славну спаву Педро. А на Порошенкові ця шайка намагається зробити собі "правильний" імідж – "посадити ворюгу", ура.
Це зветься – "забити козла".
...є певна доля раціо у твоїх міркуваннях. Але, стаючи на місце (не солідаризуючись) зе-команди, можна приблизно зрозуміти логіку (якщо це вона). Запит їх виборців – посадити Пороха, Гладковського, Кононенка, етс. В першу чергу. Бо саме "порохоботи" принижують зе-виборця. От вони і задовольняють у першу чергу запит свого електорату, аби забезпечити собі осмислене майбутнє (використовуючи побіжно оппоригів). Логічно? Чи підуть вони далі – питання. Чи зміниться запит зе-виборця – питання. Будем "пасматрєть"...
Grenader45 _ 29.11.2019 18:53
IP: 35.235.227.---
iip:
Grenader45:
Я у вірю-невірю перестав гратися ще в дитячому садочку...
...так, між іншим. На блозі прорицателя і ведуна Муждабаєва, ти неабияк відбуцкав тих, хто надумав не вірити його передбаченням.) Сам то віриш тамбовському Глобі? Чи просто пригадав дошкільне минуле?) Тільки не кидайся з шаблею, це я так, по доброму, по нейтральному...)
iip _ 29.11.2019 18:48
IP: 35.235.227.---
Grenader45:

У твоїй трикутній схемі "зебіли – оппо-риги – порохоботи" є одна неточність. Придивись уважно до зебілів. Вони по факту – типовий горішок – шкаралупка з 95-их клоунів, а ядро – оппо-ригівська гниль. Шпана з телевізору то для дурнів і форумів. А оппо-ригівське ядро – працює. Порошенко може і мовчазно "благословляв" оппо-ригів, та крильця ж вони тільки зараз розгорнули – це тобі ні про що не каже? То ж "намагаючись мислити раціонально" чи не треба визначити, що усьому свій час? Банда, що рветься до влади під прикриттям блазня з дешевого театру, що загрався у президенти – значно гірша за "папередників". Немає ніяких "зебілів" – то фейк, дурилка, яку оппо-риги показують охлосу. А є та ж сама оппо-ригівска шайка, що під прикриттям "зебілів" продовжує славну спаву Педро. А на Порошенкові ця шайка намагається зробити собі "правильний" імідж – "посадити ворюгу", ура.
Це зветься – "забити козла".
Зе-команда – клон оппо-ригів.
Grenader45 _ 29.11.2019 17:57
IP: 35.235.227.---
iip:
Grenader45:
То "щоб розставити акценти" – яка буде доля Медведчука-Коломойського-Портнова-Хама після посадки Порошенка? Поділися таємницею:)
...про акценти. Яка буде доля перерахованих тобою (та і з добрий десяток не перерахованих) – це не до мене. Це до тамбовського нострадамуса Муждабаєва, або до "відящєго сквозь врємя" лох-лоха.
Я, власне не переконаний, що і Пороха дотиснуть. Так що нема у мене для тебе таємниці. Не володію даром передбачення. Проте намагаючись мислити раціонально, стараюсь донести своє бачення сучасних реалій. У протистоянні "порохоботів" із "зебілами", вигодонабувачами виступають ті хто, свого часу, відбувся легким переляком. Портнови, Медведчуки, Рабіновичі і інша нечисть, із мовчазного "благословіння" "Пороха енд компані", за 5 років набрали сили, повірили у безкарність і тепер, підігруючи то одним то другим – ловлять свою рибку. Розбереться зе-команда з ними – добре, ні – підуть лісом. Такі от акценти...
iip _ 29.11.2019 17:30
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
... можеш мені не повірити, але якщо перерахована тобою компашка та ще із Порохом до купи, буде перестукуватись у камерах – мені лишиться лише аплодувати...
Я у вірю-невірю перестав гратися ще в дитячому садочку.
А зараз по факту ти зловтішаєшся з діаметрально іншого – "перерахована мною компашка" не тільки сама у тюрму не сяде, а ще й почне саджати сама.
От вони з Трубою посадять Пороха – а ХТО посадить їх?
Якщо в тебе є відповідь на це питання – тоді радій, а як немає – то ти, вибач, просто не здатний дивитися далі свого носа. Порох у тюрмі, а ця банда біля керма.
Ти цього хочеш?
То "щоб розставити акценти" – яка буде доля Медведчука-Коломойського-Портнова-Хама після посадки Порошенка? Поділися таємницею:)
Grenader45 _ 29.11.2019 16:59
IP: 35.235.227.---
iip:
Grenader45:
Я правильно зрозумів?
Ні, не правильно:::))))) Написано те, що написано – не треба додумувати.
Думка яка була, така і залишилася – нема чому радіти, коли злодія переслідує ще більший злодій.
До справедливості і правосуддя то немає ніякого стосунку.
Не хочу бачити мерзотну переможну посмішку на морді Портнова, Коломойського та Медведчука.
А ти хочеш?
Треба розуміти, коли кидати каміння, а коли його збирати.
...)) можеш мені не повірити, але якщо перерахована тобою компашка та ще із Порохом до купи, буде перестукуватись у камерах – мені лишиться лише аплодувати. "Вор – должен сідєть в тюрьмє"!
iip _ 29.11.2019 16:41
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
Я правильно зрозумів?
Ні, не правильно:::))))) Написано те, що написано – не треба додумувати.
Думка яка була, така і залишилася – нема чому радіти, коли злодія переслідує ще більший злодій.
До справедливості і правосуддя то немає ніякого стосунку.
Не хочу бачити мерзотну переможну посмішку на морді Портнова, Коломойського та Медведчука.
А ти хочеш?
Треба розуміти, коли кидати каміння, а коли його збирати.
Grenader45 _ 29.11.2019 15:10
IP: 35.235.227.---
Сергей Папков:
Grenader45:
Що тут відповісти? Хіба що кінокласичне: "Тебе посодють. А ти не кради!", – це простий та універсальний рецепт і щодо трубовипадку також.
...можна і так. Недалекість директора ДБР, який на фоні "акваріума Холодницького", не в змозі прорахувати на хід уперед і передбачити вірогідність прослуховування – самоочевидна. Але це, у свою чергу, ніяк не є доказом "чистоплотності" Порошенка, що намагаються "втюкати" у голови пересічного обивателя Головань з "партнерами".
Grenader45 _ 29.11.2019 14:37
IP: 35.235.227.---
iip:
Є хибна думка, що ці злодії загризуть Пороха, а потім загриземо їх. Та то наївна позиція. Якщо їм вдасться загризти Пороха, їх вже ніхто не зможе зупинити.
...це так можна розуміти – що Порошенко остання надія України? Я правильно зрозумів? Ніхто крім Пороха? Просто, щоб розставити акценти...)))
Grenader45 _ 29.11.2019 14:09
IP: 35.235.227.---
Log Log:
Grenader45:
відмазку для сивочолого
Поки що у халепу за халепою попадає Недоросль.
До трьох жінок з дитиною прислав 10 мордоворотів,
та ще зі своїми "понятими".
Тупі як Труба.
...у тому то й справа – ПОКИ ЩО... До Порошенка справа просто не дійшла...)
Ну а соплі про "10 мордоворотів" і трьох жінок з (ай-я-яй) ДИТИНОЮ, – це для вразливих дівчаток. Жінки ці – далеко не тендітні та манірні баришні...
iip _ 29.11.2019 13:31
IP: 35.235.227.---
Портнов – це Янукович і усі товариші, котрих Хам уособлює (включно з Медведчуком). І Труба, як виявилося – їх вірний пес. До них ще пристав пройдисвіт Коломойський. Тож послідовним ненависникам Пороха треба це добре усвідомити, аби дещо менше зловтішатися з усього того. Бо гоп-компанія портнових-труб-хамів-медведчуків-коломойських має на меті зовсім не справедливість, а банальну злодійську помсту. І якщо їхнє буде зверху, то в Україні не запанує правосуддя, а ця шайка захопить владу.
Є хибна думка, що ці злодії загризуть Пороха, а потім загриземо їх. Та то наївна позиція. Якщо їм вдасться загризти Пороха, їх вже ніхто не зможе зупинити.
І, між іншим, це може видатися дивним, але уся ця історія може піти більше на користь Пороху. Для політика тюрма – не найстрашніша річ. Для політика найстрашніше – забуття.
Згадайте, як Тимошенко зуміла вскочити у останній вагон Майдану, видаючи себе за героїню на візочку.
Зло не карається за допомогою більшого зла.
Log Log _ 29.11.2019 12:59
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
відмазку для сивочолого
Поки що у халепу за халепою попадає Недоросль.
До трьох жінок з дитиною прислав 10 мордоворотів,
та ще зі своїми "понятими".
Тупі як Труба.
Сергей Папков _ 29.11.2019 12:08
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
Сергей Папков:
Grenader45:
[/QUOTE "Байдуже яким чином в кабінет потрапила прослушка" – то дотепно. Не приходить тобі, Сергію, у голову проста думка, що той хто замовив і встановив прослушкку -НЕ МІГ ЗНАТИ НАПЕРЕД, про що Труба балакатиме. Завдання було – назбирати матеріалу, щоб потім із нього "замастирити" сяку-таку відмазку для сивочолого. Так у підсумку і вийшло
Що тут відповісти? Хіба що кінокласичне: "Тебе посодють. А ти не кради!", – це простий та універсальний рецепт і щодо трубовипадку також.
Ігор Буда _ 29.11.2019 09:29
IP: 35.235.227.---
українська юридична школа характеризується клепанням юриків вузами паплавського і кулінарними технікумами, продажною і дохідною юридичною практикою та, що найгірше, бидлячим у своїй масі населенням.
Grenader45 _ 29.11.2019 09:00
IP: 35.235.227.---
Сергей Папков:
Grenader45:
Байдуже яким чином в кабінет потрапила прослушка, якщо вона виявила порушення закону, які тягнуть навіть не на посадову, а кримінальну відповідальність. Адже від того, що сама ця прослушка була встановлена невідповідною особою чи службою, сам факт вчинення Трубою злочинів, який прослушка виявила, цей факт нікуди не дівається – він реальний.
...а що, експертиза вже підтвердила відсутність монтажу, компіляції, а суд уже констатував факт вчинення злочину? Чи може хтось, надто "ретивый", біжить попереду коняки? Не приходила така думка? А на рахунок "Байдуже яким чином в кабінет потрапила прослушка" – то дотепно. Не приходить тобі, Сергію, у голову проста думка, що той хто замовив і встановив прослушкку -НЕ МІГ ЗНАТИ НАПЕРЕД, про що Труба балакатиме. Завдання було – назбирати матеріалу, щоб потім із нього "замастирити" сяку-таку відмазку для сивочолого. Так у підсумку і вийшло. Це ж очевидно, нє?)))
Сергей Папков _ 29.11.2019 01:21
IP: 35.235.226.---
Grenader45:
...Ігорю Соєвичу,, цікаво, а мікрофончика ти сам никав у вентиляцію, чи "партнери". Бо звідки ж "прослушка" моментально втрапила (який сюрприз) до Порошенка, який тут же, не розбираючи дороги, кинувся з нею до Туска?
"совпадєніє – нє думаю) ".
Генеральному прокурору варто зацікавитися, правильно підсумував, Ігорку? Може деякому керуючому партнеру доведеться із Трубою перестукуватись через суміжну стіночку? Не виключено ж?)
Байдуже яким чином в кабінет потрапила прослушка, якщо вона виявила порушення закону, які тягнуть навіть не на посадову, а кримінальну відповідальність. Адже від того, що сама ця прослушка була встановлена невідповідною особою чи службою, сам факт вчинення Трубою злочинів, який прослушка виявила, цей факт нікуди не дівається – він реальний.
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter