Олексій Гончаренко Народный депутат Украины

В Верховной Раде зарегистрировали обращение депутатов об отмене ЧМ по футболу в России

17 травня 2016, 17:35

В Верховной Раде зарегистрировали ОБРАЩЕНИЕ Верховной Рады Украины к Исполнительному комитету Международной федерации футбола о включении в повестку дня очередного конгресса Международной федерации футбола вопросов об исключении Российского футбольного союза из состава Международной федерации футбола и о пересмотре решений Конгресса ФИФА по проведению финальных соревнований Чемпионата мира по футболу в 2018 году на территории Российской Федерации.

Инициированное мной Обращение об отмене ЧМ по футболу в 2018 году в России, поддержали коллеги Палатный А.Л., Бригинец О.М., Гузь И.В. Арьєв В.И., Тарасюк Б.И., Кривенко В.Н., Кишкар П.Н., Сотник О.С. и сегодня зарегистрировали в Верхней Раде под номером 4681.

ОБРАЩЕНИЕ Верховной Рады Украины к Исполнительному комитету Международной федерации футбола:

ЗВЕРНЕННЯ 
Верховної Ради України до Виконавчого комітету Міжнародної федерації футболу – щодо включення до порядку денного чергового конгресу Міжнародної федерації футболу питань про виключення Російського футбольного союзу зі складу Міжнародної федерації футболу та про перегляд рішень Конгресу ФІФА щодо проведення фінальних змагань Чемпіонату світу з футболу у 2018 році на території

Російської Федерації

Більше двох років поспіль Україна захищає власний державний суверенітет від незаконних посягань Російської Федерації на територіальну цілісність незалежної держави.

У 2014 році Російська Федерація анексувала частину суверенної території України – Автономну Республіку Крим, здійснивши збройну агресію проти України.

Світове співтовариство та міжнародні інституції рішуче засудили так дії Російської Федерації.

Зокрема, Генеральна Асамблея ООН 27 березня 2014 року ухвалила Резолюцію A/RES/68/262, де підтвердила суверенітет та територіальну цілісність України у визнаних міжнародною спільнотою кордонах, засвідчила невизнання зміни статусу Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Крім того Генеральна Асамблея ООН закликала всі держави, міжнародні організації та спеціалізовані установи не визнавати зміни статусу Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

4 лютого 2016 року Європейський парламент ухвалив резолюцію, в якій підтвердив визнання суверенітету та територіальної цілісності України в межах визнаних кордонів. Водночас Європейський парламент засудив порушення прав людини в Автономній Республіці Крим, в першу чергу кримських татар, а також жорсткі обмеження свободи слова, асоціацій та мирних зібрань на її території.

Натомість Російська Федерація не припинила, а лише посилила репресії та дискримінаційні дії щодо корінних народів Криму. Незаконні допити, катування, позбавлення волі кримських татар, що систематично вчиняются окупаційним режимом, за останній час набули загрозливих масштабів.

У квітні 2016 року окупаційний режим заборонив Меджліс кримськотатарського народу, що був визнаний Верховною Радою України виконавчим органом Курултаю кримськотатарського народу, який, в свою чергу, є вищим представницьким органом кримськотатарського народу.

Факт незаконного захоплення окупаційним режимом громадян (близько сотні) при відправленні ними релігійних обрядів, що зафіксований на початку травня 2016 року, був публічно засуджений впливовими міжнародними інституціями.

Такі дії окупаційного режиму Російської Федерації вважаються проявом грубого нехтування вимог Статуту ООН, Загальної декларації прав людини 1948 року, Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року, Міжнародного пакту про громадянські і політичні права 1966 року, Рамкової конвенції про захист національних меншин 1995 року, Декларації ООН про права корінних народів 2007 року, Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього 1948 року.

11 травня 2016 року Верховна Рада України звернулася до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, світових лідерів та всіх членів міжнародного співтовариства із закликом про засудження системного тиску на кримськотатарський народ, репресії громадян за національною ознакою, організацію етнічно та політично вмотивованих переслідувань кримських татар.

Український парламент, що визнає Міжнародну федерацію футболу впливовою міжнародною організацією, переконаний, що ФІФА не може бути осторонь останніх подій, що відбулися на території України, про які повідомляється у цьому зверненні. Нормативні документи Міжнародної федерації футболу не допускають проявів такої дискримінації, вважають їх грубими порушеннями Статуту та встановлюють відповідальність для осіб, що їх допускають.

Стаття 3 Статуту Міжнародної федерації футболу відзначає, що дискримінація будь-якого роду у відношенні країни, приватної особи чи групи людей за расовою ознакою, кольором шкіри, етнічною, національною чи соціальною ознакою, за статтю, мовою, релігійним, політичним та іншими поглядами суворо заборонена та карається тимчасовим відстороненням чи виключенням.

Верховна Рада України відзначає, що Російський футбольний союз, що є членом Міжнародної федерації футболу, водночас є резидентом держави, яка грубо, зухвало та систематично порушує положення норм міжнародного права щодо недопущення дискримінації, чиї дії повністю суперечать положенням Статті 3 Статуту Міжнародної федерації футболу.

Вважаємо, що наведені вище, а також інші загальновідомі факти щодо дискримінації Російською Федерацією місцевих громадян за національною та етнічною ознакою можуть бути підставою для розгляду на засіданні вищого органу Міжнародної федерації футболу – черговому Конгресі – питань щодо виключення Російського футбольного союзу зі складу членів ФІФА та перегляду рішень Конгресу щодо проведення фінальних змагань Кубку світу – 2018 на території Російської Федерації.

Верховна Рада України висловлює щире переконання, що погоджуючись на розгляд питань, що викладені у цьому зверненні, Міжнародна федерація футболу сприятиме зміцненню власного авторитету у світі та засвідчить своє негативне ставлення до проявів дискримінації як в Україні, так і світовому співтоваристві.

У зв'язку з цим, беручи до уваги положення Статуту Міжнародної федерації футболу, Верховна Рада України закликає Виконавчий комітет Міжнародної федерації футболу запропонувати Генеральному секретарю Міжнародної федерації футболу включити до порядку денного чергового конгресу Міжнародної федерації футболу, що відбудеться у 2017 році у Куала-Лумпурі, такі питання:

про виключення Російського футбольного союзу зі складу членів Міжнародної федерації футболу;

про перегляд рішень конгресу Міжнародної федерації футболу про проведення фінальної частини двадцять першого чемпіонату світу з футболу (Кубку світу) 2018 року на території Російської Федерації.powered by lun.ua
Коментарі — 29
grom2468 _ 19.05.2016 10:53
IP: 146.148.121.---
Примета: каждый раз, когда Россия пытается нагадить миру, мир начинает жить лучше, а Россия – хуже.
Михаил Григоренко _ 18.05.2016 20:24
IP: 104.154.225.---
Pixel:
Там ще МОК піддав жару:Глава Международного олимпийского комитета (МОК) Томас Бах допустил, что российскую сборную могут отстранить от участия в Олимпиаде-2016 в Рио-де-Жанейро из-за допингового скандала Такое заявление он сделал в интервью изданию Frankfurter Allgemeine Zeitung.
Михаил Григоренко _ 18.05.2016 20:21
IP: 104.197.187.---
Pixel:
Михаил Григоренко:
Долгорукову.
Гугли Relocate the 2018 World Cup away from Russia
- – -
Михайле, Ви знущаєтесь з Запєрдоллєра?! А шо далі він робитиме з усіма цими незнайомими літерами, що після гугління з"являться на його моніторі?!

"Релокате... зе ворлд суп..."
---
А гуглі йому робить-хай варить суп з релакоте...:)
Pixel _ 18.05.2016 15:47
IP: 37.55.15.---
Михаил Григоренко:
Долгорукову.
Гугли Relocate the 2018 World Cup away from Russia
- – -
Михайле, Ви знущаєтесь з Запєрдоллєра?! А шо далі він робитиме з усіма цими незнайомими літерами, що після гугління з"являться на його моніторі?!

"Релокате... зе ворлд суп..."
Pixel _ 18.05.2016 15:31
IP: 37.55.15.---
Корнил Долгоруков:
Михаил Григоренко:
"На сайте Change.org появилась петиция, адресованная ФИФА, с требованием перенести проведение Чемпионата мира по футболу в 2018 году из России в другую страну. Автором петиции выступил Джеймс Лавин из Великобритании. Причиной такого призыва, по его словам, стала ситуация на Украине, ответственность за которую многие страны возлагают на Россию.
На данный момент петицию подписали уже свыше 80 тыс. человек."
Ты где это вычитал,у sidor?
- – - –
МОСКАЛЬСЬКИЙ ТРОЛЬ ВОВАН ЗАПЄРДОЛЛЄР, ЩО НИНІ ФУНКЦІОНУЄ ПОД 10001-М НІКОМ Корнил Долгоруков – В ІГНОРІ НА ВСІХ ГІЛКАХ ФОРУМУ УП.
Pixel _ 18.05.2016 15:30
IP: 37.55.15.---
Корнил Долгоруков:
Да... обосрались хохлы по полной на Евровидении,всё их весьмирснами выявился по полной,столько бабла вломили за подкуп судей,а результат всё равно всему миру известен,россиянин первый так подтвердили европейцы.
Вся эта лабуда по поддержке хохлов американцами долго не продержится,если вспомнить грузин,то о них писали каждый день и во всех газетах,их "рейтинги" зашкаливали,теперь все забыли где этот аул и находится,а главное из 5 миллионов грузин осталось на родине 3.5,остальные разбежались от "революции роз" кто куда,а Саакашвили со свитой и семьями к хохлам.
Как раскроется тайна,что хохлы сбили Боинг,то и подавно на хохлов плеваться все будут,а это уже скоро,наверное после выборов президента США,тот новый не будет уже брать этот грех на себя.
- – - –
МОСКАЛЬСКИЙ ТРОЛЬ ВОВАН ЗАПЄРДОЛЛЄР, ЩО НИНІ ФУНКЦІОНУЄ ПОД 10001-М НІКОМ Корнил Долгоруков – В ІГНОРІ НА ВСІХ ГІЛКАХ ФОРУМУ УП.
Михаил Григоренко _ 18.05.2016 14:50
IP: 104.154.227.---
Долгорукову.
Гугли Relocate the 2018 World Cup away from Russia
Михаил Григоренко _ 18.05.2016 11:21
IP: 146.148.108.---
"На сайте Change.org появилась петиция, адресованная ФИФА, с требованием перенести проведение Чемпионата мира по футболу в 2018 году из России в другую страну. Автором петиции выступил Джеймс Лавин из Великобритании. Причиной такого призыва, по его словам, стала ситуация на Украине, ответственность за которую многие страны возлагают на Россию.
На данный момент петицию подписали уже свыше 80 тыс. человек."
Pixel _ 18.05.2016 02:02
IP: 109.87.178.---
13м:
Чули), любопытство не в этом, скажите, не випадкова людина, почему номер 104 – Гончаренко, а номер 416, присвоили Ар'єву, одна фракция, один список... по "важности", округу, "вложению", ... или как, точно, не алфавиту?
п.с. правда, любопытно, как присваивают номера, народным депутатам)
- – - -
За довільною хронологічною послідовністю звернень депутатів у Центрвиборчком для отриманням депутатського посвідчення.
Тема номерів трохи більше, аніж нецікава. А щодо топіку – взагалі флуд. Наступна стадія – аналізувати, якими чорнилами зроблені підписи. Крапка.
13м _ 18.05.2016 01:52
IP: 146.148.118.---
Не важно, какой там номер, нет инфо, положение "про посвідчення", вообще 1993 года соправкми в 2004, результата не видно (, время идет и это, точно не то, что нужно для развития страны.
Mikhail Milyakh _ 18.05.2016 01:26
IP: 146.148.119.---
Дешевый пиар. С какой даты в Украине будут независимые суды? С какой даты появится страховая медицина? Это главное.
13м _ 18.05.2016 00:58
IP: 146.148.121.---
Чули), любопытство не в этом, скажите, не випадкова людина, почему номер 104 – Гончаренко, а номер 416, присвоили Ар'єву, одна фракция, один список... по "важности", округу, "вложению", ... или как, точно, не алфавиту?
п.с. правда, любопытно, как присваивают номера, народным депутатам)
Pixel _ 18.05.2016 00:38
IP: 109.87.178.---
Василий Николаев:
Разнообразные обращения и петиции украинских граждан, после Революции гидности переставших чувствовать себя микроскопическими винтиками бездушной государственной машины и начавших идентифицировать себя с ее двигателем, кузовом, коленвалом, коробкой передач, тормозными колодками, на худой конец, с прикуривателем, скоро отпочкуются в отдельный вид юмора. Например, петиции к Президенту уже сейчас можно читать вместо почившего в самый разгар Евромайдана журнала "Перец". Их бы еще сопровождать смешными иллюстрациями и карикатурами – было бы вообще замечательно.
Кстати, мысль про иллюстрации к петициям нужно внести на президентский сайт в виде петиции.
- – - -
Куплєтіст-балалаєчнік Левко Гургенович Нікольштейн, що нині постаєте як Василий Николаев,
будь ласка, наведіть (З ПОСИЛАННЯМ!) такі смішніІ, з Вашої точки зору, петиції, що утворили, знову, з Вашої точки зору, новий жанр у гуморі.

Бо Ви дедалі більше стаєте схожі на брехунця Йута.
Pixel _ 18.05.2016 00:32
IP: 109.87.178.---
Корнил Долгоруков:
Kovaljov:
Корнил Долгоруков:.
Козломордый днинноруков, тебе недоумку, такие дебильные методички строчат или ты и правду кацапо-зомби?
Почитай свою газету придурок хохло/мордый. "Украинская Правда" называется!
- – - – -
МОСКАЛЬСЬКИЙ ТРОЛЬ ВОВАН ЗАПЄРДОЛЛЄР, 1001-М НІКОМ ЯКОГО Є Корнил Долгоруков, В ІГНОРІ НА ВСИХ ГІЛКАХ ФОРУМУ УП
Юрий-Богдан Домбровский _ 18.05.2016 00:32
IP: 146.148.118.---
а из ООН, МВФ???
Pixel _ 18.05.2016 00:30
IP: 109.87.178.---
13м:
А, что это за цифры?) Блогер, Вы там, что все прнумерованы?))))
- – - -
Ваше питання видає в Вас випадкову людину. У внутрішніх документах ВР депутати проставаляють номери СВОЇХ ДЕПУТАТСЬКИХ ПОСВІДЧЕНЬ. Чули про такі?
Pavlo Koma _ 18.05.2016 00:06
IP: 92.112.213.---
У Верховній Раді зареєстрували звернення депутатів про скасування ЧС з футболу в РФ. Гончаереко
В РФ і без нас вже призупинили капітальне будівництво об'єктів для проведення фінальних змагань Чемпіонату світу з футболу у 2018 році на території. Всі ресурси РФ сьогодні йдуть на війну проти людяності у Світі.
Гройсман розповів, як обиратимуть місто-господаря Євробачення.
Євробачення-2017 потрібно дати шанс провести і відзначитись в Одесі, або Дніпропетровську.
Всі гості і так будуть туди їхати через Львів, Київ. Трошки викликає занепокоєння близькість Одеси до Придністров'я, яким досі керує Путін і його банда і куди втекли високопоставлені одеські міліціонери після сумнозвісних подій. Правда за деякий час добровільно повернулися назад Одесу церковні діячі регіону, як будь то з їх подачі нічого не сталося.
Але якщо релігійні сподвижники із Ізраїлю і цілого Світу щорічно їздять через Одесу на своє паломництво по Україні, аж до Умані, то там і "Євробачення-2017" можна провести.
13м _ 17.05.2016 23:53
IP: 130.211.70.---
Любопытно, как номера присваивают или это только тем членам, кто по спискам, начиная со второго?) Шутка. (если, что))
Что это вообще за бредятина?, неужели недостаточно ФИО и подписи?
п.с. Правда, не понятно.???
13м _ 17.05.2016 23:37
IP: 146.148.121.---
А, что это за цифры?) Блогер, Вы там, что все прнумерованы?))))
sidor _ 17.05.2016 22:56
IP: 77.52.116.---
....Заступник керівника штабу АТО генерал-лейтенант Сергій Бессараб назвав звільнення окупованих територій Донбасу – "захопленням ворожих територій". Про це у себе на сторінці Фейсбук повідомив український військовий Андрій Римарук, пише інформаційний ресурс "Листок".

Так, Римарук заявив, що останні укази глави АТО генерала Бесараба грають на руку ворогові і можуть спричинити загибель українських військових.

Серед іншого, українським силовикам заборонили відкривати вогонь по противнику, проводити розвідку, а також категорично заборонено просуватися вперед і "захоплювати ворожу територію".

"Освобождение у нас теперь называется захватом. Ладно, можно списать на очепятку в сепарском стиле с тонким намеком. Представляю себе картинку, если отксерить этот приказ и дать прочитать всем на передке", – написав Римарук.
13м _ 17.05.2016 22:48
IP: 130.211.70.---
Значит, помощник Путина решает все вопросы, даже Путин не вкурсе, что Нуланд в России))
13м _ 17.05.2016 22:36
IP: 146.148.118.---
Ахахаха, Долоруков, Путин, по вашему мнению, что не вменяемый и не знает с кем встретился?) По всем СМИ транслировали и уже пропечатали встречу) Гончарик отдыхает))))))))))
13м _ 17.05.2016 22:08
IP: 130.211.70.---
Знает не знает, мне не известно, но встречаеться и обсуждает разные вопросы)))
13м _ 17.05.2016 21:47
IP: 146.148.20.---
какое убожество, законодтвоци мля, ну почему ни слова о том, что сегодня в Москве, встреча Нуланд и Путина, по вопросам... выполнения Минских соглашений и все, без участия представителя Украины, где МИД, где возмущенный глас гончарика?? ((Бегите, убогие.
Kovaljov _ 17.05.2016 21:04
IP: 46.46.95.---
Корнил Долгоруков:.
Козломордый днинноруков, тебе недоумку, такие дебильные методички строчат или ты и правду кацапо-зомби?
Україна та Європа1103 Зеленський41 Aтака Путіна1243 Донбас19 Корупція1363
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter