Анатолій Гриценко Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (2012-2014), голова Координаційної ради партії "Громадянська позиція". Доцент Києво-Могилянської академії. Полковник запасу.

Я їм не вірю – вимагаю відставки голови СБУ!

12 березня 2019, 07:01

Змушений скасувати сплановану і вже анонсовану на 13-те березня зустріч з людьми в Маріуполі. Причина?

СБУ оголосила саме на день мого приїзду і на наступний за ним День добровольця (увага!) найвищий "червоний" рівень терористичної загрози. І ввела в дію відповідні обмеження (документ).

Чому я їм не вірю? Тому що Закон, на який СБУ посилається у своєму повідомленні, дає абсолютно чітке визначення: "червоний", найвищий, реальний, рівень терористичної загрози вводиться (увага!) – "у разі вчинення терористичного акту". Не в очікуванні – у разі вчинення, так і тільки так вимагає Закон!

Хтось із Вас чув чи знає про вчинений у Маріуполі теракт? Ні.

Припустимо, дуже теоретично. Відбувся теракт, СБУ про нього знає, але тоді два питання:

1) чому СБУ людям про теракт не повідомляє – долі людей СБУ не турбують?

2) чому СБУ не вводить "червоний" рівень загрози негайно, а відкладає до середи – СБУ дає терористам цілих дві доби щоб замести сліди?

А може, справи ще гірші: СБУ сама планує вчинити/імітувати теракт у Маріуполі саме в середу-четвер? І забрехалася чи заплуталася у прес-релізі з датами і рівнями загроз?

При цій мародерській владі й постійних провокаціях СБУ, ще з липня місяця – я вже нічому не здивуюся. Тому не вірю. Тому й вимагаю відставки голови СБУ!

А його начальника – гаранта, який сам щотижня безпідставно лякає всіх нас "широкомасштабним наступом" і навіть грався не так давно з "воєнним станом" – народ відставить 31 березня.

А в мешканців Маріуполя за зірвану зустріч прошу пробачення. Ігрища мародерів скоро закінчаться, і ми з Вами обов'язково зустрінемося.powered by lun.ua
Коментарі — 11
Olesia Harasiuk _ 12.03.2019 18:10
IP: 35.235.227.---
А я вам не вірю. Звідки в людини, яка фактично не має джерел прибутку гроші на купу реклами в інтернеті і бігборди? Чому колишній міністр оборони ні разу не їздив в АТО щоб хоч якось підтримати наших хлопців? Як не соромно заявляти, що ви згодні бути тільки головнокомандувачем? А ваші зв'язки з Балогою плюс прослуховування Коломойського, в якому він заявляє що ви просили в нього 5 мільйонів, ставить все нам свої місця. Ви входили в команду "любих друзів" як Порох, Юля, Луценко, Ющенко, Яценюк і нічим від них не відрізняється. Брехло і боягуз.
Татьяна Баранова _ 12.03.2019 12:05
IP: 35.235.227.---
Порошенко вже тіні своєї боїться. Задіює всіх і вся,але йому це не допоможе.
Анатолій Дмитрук _ 12.03.2019 09:05
IP: 35.235.227.---
Сергей Папков:
В мене такі ж запитання.
А ще – що насторожує Наливайченка чи Безсмертного у Гриценкові, що вони при низьких рейтингах не приєднуються до нього?... Чому Генпрокурором він планує знов інородця Сакварелідзе, а не Оксану Сироїд, як те планував Садовий?...
Може, проявляється бурятський розріз очей замість наміру зміцнювати державність?
Log Log _ 12.03.2019 08:49
IP: 35.235.227.---
Анатолію Степановичу, а я не вірю у Вашу щирість.
Дописувач Сергей Папков питає: "Чому всі стріли Гриценка направлені виключно на Порошенка?".
Ризикну відповісти. Тому що П.О. не дав А.С. посади. Були б Ви при посаді, ми би не чули всього цього,
здебільше хамства.
Сергей Папков _ 12.03.2019 08:39
IP: 35.235.226.---
Маю симпатії до Гриценка, але й до Анатолія Степановича також в мене є кілька запитань.
2. Чому всі стріли Гриценка направлені виключно на Порошенка? Що собою являє Петро Олексійович мивже бачили і чого від нього чекати можна спрогнозувати, і це не найбільше зло! Але ж на першому місці за всіма рейтингами йде не він, а "кіт в мішку" Зеленський, правління якого абсолютно не передбачуване, бо в нього немає ані управлінського досвіду, ані команди. І чи не є це більша небезпека для країни? Адже видається, що Зеленським буде дуже значною мірою маніпулювати якісь невідомі люди з команди, досі не представленої суспільству (і це будуть зовсім не актори "Кварталу", як у фільмі). І куди "накерує" ця команда абсолютно невідомо. Ми вже маємо досвід мера Києва Кличка, який обіцяв на виборах спиратися на фахових західних радників з провідних міс світу, а оточив себе місцевими забуовниками і особами з команди Черновецького.з сумнівною корупційною репутацією.
Сергей Папков _ 12.03.2019 08:31
IP: 35.235.226.---
Маю симпатії до Гриценка, але й до Анатолія Степановича також в мене є кілька запитань.
1. Стосовно обіцянки повністю відмовитися від призову і перейти на контрактну армію. Як Гриценко це собі уявляє, адже нам протистоїть мільйонна російська армія, з якою де-факто йде війна? А контрактна армія підходить лише для мирного часу, бо, за визначенням, вона не може бути чісельною (в держави просто не вистачить коштів, щоб утримувати чисельну армію з огляду на зарплатні, які мають в ній бути, щоб залучити стільки бажаючих в умовах війни). Навіть на багато економічно потужніші США під час великомасштабної війни у В'єтнамі вимушені були перейти на масовий призов.
Anatol Zubenko _ 12.03.2019 08:19
IP: 35.235.226.---
От чому відразу відставки? Прийди до влади і відставляй кого хочеш...
Volodymyr Khomenko _ 12.03.2019 08:13
IP: 35.235.226.---
Шановний Анатолію Степановичу! Зате ЛЮДИ ВАС ПІДТРИМУЮТЬ. Наші друзі по-життю і у Фейсбук (а їх – тисячі і десятки тисяч) приєдналися до волонтерської допомоги НАРОДНОМУ ПРЕЗИДЕНТУ. Багато з них шукають дорогу до ВАС і знаходять її. Серед Ваших однодумців, крім конкретних людей – багато громадських організацій (наприклад, ГО "Партія військових пенсіонерів Стрийщини). Не кожен ВАШ ПРИХИЛЬНИК (зважаючи на вік, наявність комп'ютера та володіння ним) може знайти місцевий штаб. Центральний штаб має значно посилити інформаційну роботу у цьому напрямку регіональних штабів. Готуємося до зустрічі з волонтерами для обміну досвідом найближчого часу. ВОЛОНТЕР, ВОЛОНТЕРКА, ВОЛОНТЕРСЬКА СОТНЯ ВИБОРЧА.
Сергей Левин _ 12.03.2019 08:09
IP: 35.235.227.---
+1
Николай Олейник _ 12.03.2019 07:55
IP: 35.235.227.---
Не Зеленский всех уволит, а Коломойский тех, кто ему мешает. Зеленский, только свой 95 квартал шкурить умеет.
Віктор Совщак _ 12.03.2019 07:39
IP: 35.235.226.---
Анатолій Степанович Ви все добре розумієте При програшу навіть при самих кращих розкладах втрачається міліарди грошей – не тільки в одної людини А в гірших випадках можливо що вгодно Люди розярені
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

14
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

8
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

24
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter