Анатолій Гриценко Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (2012-2014), член Ради політичної партії "Громадянська позиція". Доцент Києво-Могилянської академії. Полковник запасу.

Новорічні ілюзії і реалії

06 січня 2020, 12:17

З початком нового року ми забезпечимо... лідери Нормандської зустрічі домовилися... по всій лінії зіткнення буде перемир'я... домовилися про повне припинення вогню... Зустріч закінчилася, лідери пообіймалися, на камери назаявляли і роз'їхалися на свята... А наші солдати як гинули – так і продовжують гинути, і до Нового року, і після Нового року... Замість Різдвяних веселощів у солдатських родинах горе і сльози...

Жодному слову Путіна вірити не можна! Коли це усвідомлення до них [та й до багатьох із нас] нарешті дійде? Ніякими поступками підступного і брехливого ворога не зупинити! І відео-роликами "Мир! Мир! Мир! Мир! Мир!" президента з естрадними зірками загибель наших солдат – теж не зупинити! Ворог нахабно/криваво сміється над тими роликами і продовжує вбивати...

Що робити? Ворог сприймає як фактор стримування тільки силу, а ще він сприйняв би напевно серйозно – фінансові санкції, застосовані не взагалі/чохом, а персонально, до вищого політичного і військового керівництва держави-агресора. Це українській владі [і всім нам] треба усвідомити.

І далі внутрішньо, в економіці і в секторі безпеки – нарощувати силу, цілеспрямовано і пріоритетно.

А зовнішньо, на дипломатичному фронті – відкинути ілюзії й пусті очікування разом із новорічними привітаннями ворога; натомість наполегливо/щоденно працювати на застосування до ворога персональних фінансових санкцій.

І наостанок: жодних дальших рухів по виконанню тих фальшивих, як підтверджує практика, "мирних угод" – допоки НА ВСІЙ ЛІНІЇ ФРОНТУ не буде зафіксовано стійкого припинення вогню, ПРОТЯГОМ МІСЯЦЯ як мінімум. А на ворожі обстріли/удари відповідати ударами десятикратно сильнішої потужності.

powered by lun.ua
Коментарі — 38
_ABM_ _ 09.01.2020 17:42
IP: 35.235.226.---
Игорёк Романов – воронежский недоумок:
Vasyl Shtager:
-... Путин...преступик и будет в суде в Гааге, если не сдохнет.
...
-...А что до Путина, ...
Путин –) (уйло!!!
Vasyl Shtager _ 09.01.2020 14:19
IP: 35.235.226.---
Сергей Папков:
"Що робити? Ворог сприймає як фактор стримування тільки силу" (Гриценко).

Я не знаю, може Гриценко з його військовим фахом Вас і розуміє, але як розуміти Ваше "Перестануть гинути лише тоді, коли збройний конфлікт буде повністю вичерпаний. " – Росія і УКраїна один одного переб'ють?
Конфлікт буде вичерпаний тільки тоді, коли Путін або піде з Донбасу. (вІн звідти ніколи не піде, допоки не реалізує своїх цілей) або Зеленський здасть інтереси України, тобто забезпечить виконання цілей Путіна.
Змусити Путіна вийти з Донбасу, як агресора, міг би тільки Захід, якого б заставили Президент-професіонал і його команда професіоналів. Зеленський може піти тільки по другому варіанту, бо він комік, а його команда – маріонетки кукловодів
Vasyl Shtager _ 09.01.2020 14:14
IP: 35.235.226.---
Игорёк Романов:
Vasyl Shtager:
Николай Ромманов:
...глубоко насрать, что по этому поводу думают на Украине.

Это и есть Ваш главный аргумнт в дискуссии, а не международное право, которого Вы не знаете. Путин тоже так поступает, но он преступик и будет в суде в Гааге, если не сдохнет.
Vasyl Shtager _ 07.01.2020 16:15
IP: 35.235.226.---
Николай Ромманов:
По телевизору можно и медведя на велосипеде показать. Я с Вами согласен, спектакль с референдумом, как и с зелеными человечками Путин организовал, нарушив при этом все международные договора и нормы и будет обязан отвечать рано или поздно в Гааге, если раньше не сдохнет.
Такого понятия, как народ Крыма, нет. Есть понятие крымско-татарский народ. Его как раз Путин не спрашивал.
iip _ 07.01.2020 15:38
IP: 35.235.226.---
Кое-что о "доверие" к ботоксному шизофренику Пу.

В отчете международной группы расследователей Bellingcat (2016) зафиксировано по меньшей мере 149 обстрелов русской артиллерии в течение лета 2014 года. В 137 случаях огонь велся с территории России. Масштабные обстрелы украинских позиций с территории России начались после того, как украинские военные в июне 2014 года начали наступление с целью восстановить контроль над городами, которые захватили сепаратисты.

Источник – УП "Bellingcat: РФ не менее 150 раз обстреляла территорию Украины летом 2014".

Пу – патологический лжец и моральный урод.
Log Log _ 07.01.2020 14:17
IP: 35.235.226.---
hrim:
Николай Ромманов:
Військовий бюджет Швейцарії становить $4,83 млрд.
Не вступайте у діалог з Воронезьким недоумком.
Воно рідної російської не знає, жодної книги в житті
не прочитало, а лізе в Україну.
Сергей Папков _ 07.01.2020 13:32
IP: 35.235.226.---
"Що робити? Ворог сприймає як фактор стримування тільки силу" (Гриценко).
Що робити? В роки мого дитинства був популярним американський бойовик "Нові центуріони". Там старий поліціянт вчив молодого, як вціліти: "Злочинець кидається на тебе з кулаками – дій кийком, витягнув ножа – застосовуй вогнепальну зброю на ураження".
Ось за таким принципом мали б діяти ЗСУ: вистрілив з терикону російський снайпер – по терикону тут же (щоб не встиг втекти) працює важка артилерія; прилетіла 120 мм міна в наш окоп – ворожі позиції починають "обробляти" "Гради", "Смерчі", "Урагани" термітними снарядами. Адже саме так в подібних випадках діють США та Ізраїль, які мають в цьому великий досвід.
iip _ 07.01.2020 13:21
IP: 35.235.226.---
Дещо про "довіру" до ботоксного шизофреніка Пу.

У звіті міжнародної групи розслідувачів Bellingcat за 2016 рік зафіксовано щонайменше 149 обстрілів російської артилерії упродовж літа 2014 року. У 137 випадках вогонь вівся з території Росії. Масштабні обстріли українських позицій з території Росії почались після того, як українські військові у червні 2014 року почали наступ з метою відновити контроль над містами, які захопили сепаратисти.

Джерело – УП "Bellingcat: РФ щонайменше 150 разів обстріляла територію України влітку 2014"
Сергей Папков _ 07.01.2020 13:20
IP: 35.235.226.---
Гинули, гинуть і будуть гинути й надалі – скільки б не було там Нормандських зустрічей. Перестануть гинути лише тоді, коли збройний конфлікт буде повністю вичерпаний. А для цього РФ має визнати неправомочність своїх дій (нехай навіть і не публічно, хоча публічне визнання прискорить процес, бо дасть сигнал і 5-й колоні, що треба вже тікати) і вивести війска та озброєння за лінію кордону, а українські спецслужби мають "почистити" звільнену територію від залишків диверсійних, терористичних і просто злочинних груп. Ось тоді гинути дійсно перестануть.
І пан Гриценко з його військовим фахом напевно все це прекрасно насправді розуміє.
hrim _ 07.01.2020 13:12
IP: 35.235.226.---
Николай Ромманов:
hrim:
...
Если наш путь похож на Северную Корею, то вооружатся необходимо, тут и спора нет.
Во всяком случае, соц. сети, ТВ каналы и книги мы уже запретили, осталось запретить интернет (чебурнет).
З ВІКІПЕДІЇ:
У Швейцарії загальна військова повинність. Професійні солдати, - кадрові офіцери і унтер-офіцери, становлять близько 5 відсотків військовослужбовців армії Швейцарії...
Всі фізично придатні чоловіки Швейцарії віком з 20 до 34 років призиваються на військову або альтернативну цивільну службу яка триває 18-21 тиждень, а потім проходять щорічну перепідготовку яка триває 3 тижні до тих пір поки не відслужать певну кількість днів (в середньому ці щорічні повернення до армії тривають 7 років)...
...
Військовий бюджет Швейцарії становить $4,83 млрд.
iip _ 07.01.2020 12:59
IP: 35.235.226.---
Putin is a refined product of the Soviet school of the KGB-Stasi-Securitate... All the work of these garbage rats was based on three rules: disinformation, sabotage, disintegration. In the language of normal people, this means lying, dirty trick, and destroying. For normal people, a lie is a negative phenomenon, for Putin a lie is the main means of his profession and a measure of authority. The more and more masterfully the old Moksha KGB lies – the higher his authority. Putin learned to lie a lot, masterly, Putin's lies – the essence of his work. And sabotage and disintegration are the only methods for achieving goals that they understand. They don't understand another, they don't know anything else. Putin is mentally incapable of building – because of that he destroys everything he reaches for.
To lie, to do harm, to destroy – these words are the motto of the Kremlin.
To believe Putin, for whom a lie is a professional HONOR – to be a round fool.
hrim _ 07.01.2020 12:45
IP: 35.235.226.---
Анатолій Гриценко: "Що робити? Ворог сприймає як фактор стримування тільки силу..."

"ХОЧЕШ МИРУ – ОЗБРОЮЙСЯ" – давно відомий вислів і випробуваний впродовж тисячоліть.
Українська Влада ні на чужих, ні на своїх поразках не вчиться такому. Тому Авторові, як фахівцю в таких питаннях, варто було б конкретно розписати наші фінансові (базуючись на Бюджет-2020), організаційні та внутрішньо- й, особливо, зовнішньополітичні можливості реалізувати "бажання миру".
Проте блог – загальні фрази, які скоріше мають за мету нагадати про себе (як пишуть окремі коментатори), ніж підняти дуже серйозне питання.
Log Log _ 07.01.2020 12:36
IP: 35.235.226.---
Николай Ромманов – безмозглый дебил Унитаз Семижопов из Воронежской области
Путин не перед кем
Точно НЕ перёд, а зад, точнее задница Путлера на унитазе, который у тебя вместо головы.
И "срёт" в него ежедневно. У тебя вместо мозгов дерьмо.
Безграмотный идиот, ты прочитать неспособен. Человек правильно тебе написал "НИ перед".
Но ты тупая скотина, на шестом десятке не знаешь как писать по-русски.
Не позорь русских, дегенерат. Знал бы Путлер какой безграмотный кретин пишет о нём,
удушил бы своими руками.
Нехристь безмозглый, хотя бы в такой день не вонял.
iip _ 07.01.2020 12:11
IP: 35.235.226.---
Путин – рафинированный продукт советской школы КГБ-Штази-Секуритате... Вся работа этих помойных крыс базировалась на трех Д: дезинформация, диверсия, дезинтеграция. На языке нормальных людей это значит – врать, гадить и разрушать. Для нормальных людей ложь – это негативное явление, для Путина ложь – основное средство его профессии и мерило авторитетности, как для авторитетных воров сроки заключения. Чем больше и виртуознее старый мокшанский кгб-шник врет – тем выше его авторитет. Путин научился врать много, виртуозно, ложь Путина – суть его работы. А диверсия и дезинтеграция – для кгб-шных помойных крыс это единственные понятные им методы достижения целей. Другого они не понимают, ничего другого не умеют. Путин ментально не способен на созидание – потому разрушает все, к чему дотянется.
Врать, гадить, разрушать – эти слова являются девизом Кремля, который стал филиалом Лубянки.
Верить Путину, для которого ложь – это профессиональная ЧЕСТЬ, может только круглый дурак.
iip _ 07.01.2020 12:00
IP: 35.235.226.---
Николай Ромманов:

Колян!

В новом году – новая жизнь.
Поскольку тебя всё-равно вытирают, как вонючую лужу – отвечать тебе – пустая трата времени и ответы тебе зависают без толку. Поэтому это – мой последний тебе совет и последний ответ.

Последний совет такой – повесь себе патрет плешивого выродка Пу со спины – так ты будеш его правильнее целовать::))))

И последний тебе ответ – искренне, с чистой совестью, от всей души – ПОШЁЛ ТЫ В ЖОПУ.
И передай этот ответ всем толянам, шурикам, анечкам, вадикам и прочим гнидам...
iip _ 07.01.2020 09:43
IP: 35.235.226.---
Путін – рафінований продукт радянської школи КГБ-Штази-Секурітате... Вся робота цих помийних щурів базувалася на трьох Д: дезінформація, диверсія, дезінтеграція. Мовою нормальних людей це означає – брехати, паскудити та руйнувати. Для нормальних людей брехня – це негативне явище, для Путіна брехня – основний засіб його професії і мірило авторитетності, як для авторитетних злодіїв строки ув'язнення. Чим більше і віртуозніше старий мокшанський кгб-шник бреше – тим вище його авторитет. Путін навчився брехати багато, віртуозно, брехня для Путіна – суть його роботи. А диверсія і дезінтеграція – для кгб-шних помийних щурів це єдині зрозумілі їм методи досягнення цілей. Іншого вони не розуміють, нічого іншого не вміють. Путін ментально не здатен на творення – тому руйнує усе, до чого дотягнеться.
Брехати, паскудити, руйнувати – ці слова є гаслом Кремля, що став філією Лубянки.
Вірити Путіну, для якого брехня – то професійна ЧЕСТЬ, може тільки круглий дурень.
Max Mykhaylenko _ 07.01.2020 00:19
IP: 35.235.226.---
Грицько так порозумнішав, вау. А 6 років замість воювати з Путіним – боровся з Порошенко.
Log Log _ 06.01.2020 22:44
IP: 35.235.226.---
Николай Ромманов – безмозглый дебил Унитаз Семижопов из Воронежской области
но ни как, не о украинцев и Украины.
Безграмотный "меркальтильный" недоумок, до тебя НИКАК не дойдёт, что нужно писать
ПО-РУССКИ, а не на новоязе. Ни малейшего понятия о склонениях.
Пытаешься унижать украинцев, но по слабоумию получается безграмотная галиматья идиота.
Пошел вон кретин, своей страной интересуйся.

=============================================
из последних анекдотов, про космодром "Восточный". Россия – это первая в мире страна, которая смогла построить такой космодром, где посадки начались раньше, чем старты.
=====================================
Vasyl Shtager _ 06.01.2020 22:02
IP: 35.235.226.---
Николай Ромманов:[/B
Во-первых, никакого референдума в Крыму не было. Там был разыгран обычный "спектакль", который играет команда Путина каждый раз на выборах в РФ. Независимые российские эксперты проверяли реальные резудьтаты "спектакля" – около 30%, а не 90% или сколоько там, как было заявлено.
Во-вторых, Путин ни перед кем не собирался оправдываться, он врет в глаза Меркель, знает, что она это понимает, а Путин про себе смеется и цинично думает, ну, что, тетка, слабо?
В-третьих, нет ни одного международного нормативного документа, кроме украинского, согласно которому можно было бы легитивно провести референдум в Крыму.
iip _ 06.01.2020 19:55
IP: 35.235.226.---
Николай Ромманов:

Колян! Ты, понятно дело, корчиш из себя хитрожопого мокшанского зомбячка.
Та теперя ты сидиш, как дерьма в рот набрал – и вертиш жопой, как пропеллером.
А всё потому, что канадцы таки вдули мокшанцев, а ты поспешил парад устроить, та табуретка поломалася.

И по этому поводу у ботоксного шизофреника Пу случился сильный приток мочи в голову.

Судя по тому, как ты тут суетишся – в январе тебе премии (мешок ботвы) точно не видать.
Или таки расскажеш нам – как тебе понравился хокей?:::)))))))
Віктор Совщак _ 06.01.2020 19:20
IP: 35.235.226.---
Николай Ромманов:
В який раз я Вам пишу (не увилювайте) Хто в люстерку? Чия Пика?
Віктор Совщак _ 06.01.2020 19:04
IP: 35.235.226.---
Николай Ромманов:
В який раз я Вам пишу (не увилювайте) Хто в люстерку? Чия Пика?
Олександр Лагутін _ 06.01.2020 18:45
IP: 35.235.226.---
"відповідати ударами десятикратно сильнішої потужності".- і не гинути на своїх мінах.
Віктор Совщак _ 06.01.2020 18:40
IP: 35.235.226.---
Николай Ромманов:
Прогугліть інтернет – ніхто Росію не вважає окупантом... А путінський режим... В Росії теж не дуже задоволені але... то вже інше. Я тільки в минулому році був в Ульяновськіій обл... Та все ж Ви мені не вдповіли що за морда в люстерку?
Vasyl Shtager _ 06.01.2020 18:18
IP: 35.235.226.---
Читаючи оцього полковника і думаєш: невже він і сьогодні, після результатів Нормандії, формули Путіна, нерівноцінного обміну, привітання Путіна не зрозумів, що це він, Гриценко, програв Нормандію, поздоровив Путіна, програв вибори не клоуну, а Пуиіну. Пане Гриценко, а що, ще весною, Ви не розгледіли в очах коміка ляльку Путіна і Коломойського? Чи у Вас емоції і особисті амбіції завжди попереду? Невже Ви, як політик, не розуміли, що якщо Путін вліз у вибори США, то в Україні він буде іти тільки на перемогу. І він же не повний ідіот, щоб робити ставку тільки на Бойка. Ви і такі, як Ви "патріоти", не зрозуміли, що єдиним суперником у вас всіх був Путін, який погнав Вас усіх на вибори різними колонами, як стадо баранів. А виграти вибори у нього можна було – тільки об'єднавшись.
Хотілось би про таких, як Ви, політиків, просто забути. Але за вами сьогодні стоять ще багато адекватних людей. І вам всім, нарешті, треба перестати писати всяку дурню, об'єднатися і діяти.
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter