Учасник багатьох "авантюрних" проектів, що стали успішними
Серед цих проектів: "Народний союз сприяння перебудові" (ще до утворення Руху - разом з Ємцем, Крижанівським, Куликовим); обрання Черняка від Києва під час перших напіввільних виборів 1989 р.; був у першій п’ятірці, що відновлювала Києво-Могилянську Академію (декан-організатор факультету суспільних наук).
Професор порівняльної політології - може тому й оптиміст, бо в порівняльно-історичному контексті Україна таки йде до Європи.
Перша книга "Трансатлантические дебаты" (1990) - про де Голля, Брандта, Ніксона, Кісінджера. А потім цікавіше стало писати про нас самих. Після книги про Рух "Убити дракона" (1993) - обізвали "націоналістом", про Мороза і лівих (2000) - назвали "рожевим".
Карма: розповідати світу про Україну в університетах, аналітичних центрах та ЗМІ - від RAND, ВВС World, Internаtional Herald Tribune, The Economist до "Аль-Джазіри" і "Тайбей таймс".
Ідея-фікс: створити якісну аналітичну/просвітницьку TB программу.
Захоплення: від фолк-, арт-, джаз-року (Blood, Sweat & Tears, Chicago), до рок-опер, сімфоджазу Дж.Гершвіна, "Піккардійської терції".